Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
παιδιά και κυριως εσυ giorgospapa βοήθεια. Αναζητώ μασαζ με κύριο κριτήριο την εξωτερική εμφάνιση και μόνον, και απαιτήσεις φραπέ οπωσδήποτε και ευπρόσδεκτο κάτι παραπάνω αλλά όχι κυριο. Οχι milf που ολοι τα λένε γυρω στα 40, αλλά εμένα που ειμαι 41 μου φαίνονται για 45-50.
Τώρα γιατί δεν κηνυγάω full πρόγραμμα, είναι γιατί εγώ και επτά χρόνια πήγαινα μόνο με CG(έχ ω γράψει και σχετικό άρθρο ότι είναι η καλύτερη σχέση τιμ΄ης προς απόδοση), αλλά δυστυχώς την τελευταία φορά πριν από 7 μήνες, κόλλησα παράσημα από ακάποτη πίπα(και μόνο, χωρις γαμήσι δηλ), και από τότε μου κόπηκε η φόρα και έγινα ολιγαρκής, και από τότε το γύρισα στο μασάζ, με προτίμηση στην Ο44, και Ανδρον Μαρούσι, τα οποία βαρέθηκα πλέον. Ξεκινάω  για Στουρν 63 αλλά έπεσα σε πολύ μπάζο. Μήπως κάνει για μτην περιπτωση μου, κάποιο απο Γαλατσίου, Βεικου 9, Βείκου 48, Φρ 4?
Ευχαριστώ

Η αλήθεια είναι πως η εξωτερική εμφάνιση και τα "περαιτέρω" είναι σε αντιστρόφως ανάλογη σχέση. Αν πετύχεις καλές δεν κάνουν πολλά με άλλα λόγια (συνήθως).
Εγώ προσωπικά για σχετικά μικρές που βλέπονται και με σχετικά καλό μασάζ (αν σε ενδιαφέρει φυσικά) αλλά είναι αυστηρά μόνο φραπέ πηγαίνω κάπου κάπου στη Μεσογείων.
Ξαναλεώ πως δεν είναι καμμία τους μουνάρα αλλά είναι ελληνίδες οι περισσότερες (καλό ή κακό αυτό τώρα;)μικρής ηλικίας, που είναι μέτριες προς το καλό.
Ο χώρος είναι καλός επίσης.Λογικά θα έχεις φραπέ από την πρώτη φορά χωρίς να βάζω το χέρι μου στη φωτιά φυσικά.(Εγώ την πρώτη φορά δεν πήρα, αλλά ήταν η πρώτη μου φορά γενικά και ενδεχομένως ήμουν κάπως- από τη δεύτερη κανονικά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.572
Πόντοι
41.447
σκαει λοιπον προχθες τηλεφωνο απο τον ''υψιστο'' :grin: σκαουτερ zero, για καινουριο μαγαζι στην ιουλιανου 47 στον 1ο οροφο..
τσιμπαω το σκαουτο-μοτοσακό  :dancing:, παιρνω τα ρασα και τα εξαπτερυγα και προσγειωνομαι εξω απ το μαγαζι..  :rockon: :rockon:
αποτελεσμα: απογοητευτικο.. δυο τεμαχια ελληνικης σιτισης, το ενα ''μη μαμα μου θα το φαω το φαι μου'' και το αλλο ''θελω να κανω off, αλλα μονο αυτο ξερω να κανω, ποτανα ζωη''..

''του κυνηγου, του ψαρα και του σκαουτερ το πιατο, εννια φορες ειναι αδειανο και μια φορα γεματο..'' περιπου..  :grin: :grin:

respect!
ετσι γινεται το σωστό ψάξιμο-αναγνώριση.
άμεσος εντοπισμός στόχου- επικοινωνιά- αναγνώριση στόχου- χτύπημα αιφνιδιασμού- και άμεση αποχώρηση για αναζήτηση καινουργιου στόχου!

ρε Πάτερ εσυ απο ιερωμένος έγινες Χερουβίμ και πετάς!
ʼγγελος πλεον ο Πάτερ. "ʼγιασε"!!!
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
τελικα μετα απο πολυ σκεψη και επιλογες οπως κοντα στην δουλεια η κοντα στο σπιτι, πηγα στο ποσειδωνος 21. ωραιο μερος, πεντακαθαρα ολα, μου ανοιξε μια βυζαρου κοντη ξανθια που μου ειπε και τα 2 (!) προγραμματα. μασαζ - τζακουζι. οταν ειπα πως μου ειπαν το μερος για πιο μεγαλη επιλογη, αυτη ειπε οτι οχι.

καθισα παρ ολ αυτα. 60 ευρω για μασαζ, απο την μαιρη (νομιζω) κοντα στα 35 της, σχετικα καλη milf. πηγα την κουβεντα που πιασαμε στο οτι μου προτειναν το μερος για αλλα "προγραμματα" αλλα και αυτη υποστιριξε την γραμμη οτι δε κανει αλλα. περασα σε αλλο θεμα και δε το πιεσα αλλο.

οταν τελειωσαμε και εφυγε απο το δωματιο ειπε στην πρωτη 60 ευρω, πραγμα που με αφινει να πιστευω πως οι (πραγματικες) τιμες παιζουν μεσα στα δωματια. μαλλον εχω φατσα μπατσου :cheesy:

καλο μασαζ κατα τα αλλα, και μιας και ειναι και διπλα στο σπιτι, θα το τιμησω ξανα, ασχετα αν δινει η οχι.

πατερ την σεβαστη γνωμη σου?
panx εσυ?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φίλε μου πραγματικά πρέπει να έχεις look μπάτσου :police: :police: :knuppel: :knuppel: :knuppel:

Στην Π21 παίζει μπριζολίτσα στάνταρ :boobies: :boobies: :boobies: κι όπως είχα αναφέρει είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ μαγαζί με ωραίο τζακούζι. :booty: :booty: :booty: :booty:

Κοπέλες μέτριες προς το καλό, όχι όμως μπάζα και πατσαβούρες. Το value for money είναι άριστο! :rockon: :rockon:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
fuck.... δε ξαναπαω με την στολη για μασαζ.... :cheesy::grin:
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Καλύτερα άσε τη στολή και άλλαξε look (πρόσωπο) (πλάκα κάνω έτσι;;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
οχι ρε δε παιζει, καλυτερα να την γλυτωνω απο τα μπλοκα που με περνανε για συναδελφο παρα να με κερνανε φραπεδες ;)

no worries, αν θες να προσβαλεις θα πρεπει να προσπαθησεις πιο πολυ :cheesy::grin:
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Δεν προσβάλω...χαβαλέ κάνω...

Στ63 έχεις πάει πρόσφατα?
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
οχι, πρωτη φορα σε μασαζ. μαλλον τωρα θα το κανω αθλημα. θα χτυπαω τα κουδουνια και θα φωναζω αστυνομια :cheesy:

 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Για Σκρά Καλλιθέα έχουμε καμμιά καινούργια άφιξη?
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Για Σκρά Καλλιθέα έχουμε καμμιά καινούργια άφιξη?

δεν ξέρω για καινούρια,αλλά εκέι δουλεύει μία Ρωξάνα που είναι η για μένα το απόλυτο MILF,ξανθιά, μπλε μάτια και με μία ασύλληπτη κωλάρα για πολλές σφαλιάρες μεγάλου μεγέθους για τους λάτρεις σαν κι εμένα
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Εχθες τιμησα τον Μελετιο τον 70αρη
100 μου ειπε για φουλ και ειπα οτι ο φιλος που με συστησε(bourdela.com)μου ειπε 80.Οκ και ολα καλα
Κανονικα μπριζολιτσα.Εμεινα ευχαριστημενος.θα ξαναπαω.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
παιζει καμια κοπελα τις ελευθερες ωρες της απο Σ63 μασσαζ κατ'οικον και οχι μονο??
 

TSALAKOMENOS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μην πατήσετε στην Μεσογείων 289 .Μάπα το καρπούζι και ο φραπές χύμα.Το παίζουν παρθένες και μου την σπάσανε.ΜΑΚΡΥΑ !!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιζει καμια κοπελα τις ελευθερες ωρες της απο Σ63 μασσαζ κατ'οικον και οχι μονο??

βρε παληκαρι, και να επαιζε, που δεν παιζει, θα την φερναμε σε δυσκολη θεση αν το λεγαμε εδω δημοσια..
 

kouklos25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια μπορει καποιος να μου πει τι γραφει το κουδούνι στην αδρονικου 8 στο μαρουσι στο μασαζ?

edit savalas
θα σε παρακαλέσω να γραφεις με μικρα Ελληνικα και οχι με greeklish
επειδη ειναι και το 1ο σου ποστ στα αλλαξα εγω
:rolleyes:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.572
Πόντοι
41.447
ρε παιδια μπορει καποιος να μου πει τι γραφει το κουδούνι στην αδρονικου 8 στο μαρουσι στο μασαζ?

edit savalas
θα σε παρακαλέσω να γραφεις με μικρα Ελληνικα και οχι με greeklish
επειδη ειναι και το 1ο σου ποστ στα αλλαξα εγω
:rolleyes:

Serenity (Σερένιτη για να μην  μου σβήσει το ποστ ο Σαβάλας!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom