Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Επισκέπτης
παιδια μαλλον μασ δουλευουν μερικες εκει. εννοω βεβαιως στο επος. 80 για λαμακια ειναι παααααρα πολλα. και μερικες ουτε μπουτι δεν αφηνουν να τους πιασειες. και εννοειται οτι δωρακι 20 ουτε για αστειο. ειναι μεσα στα 80 που κανονικα πρεπει να πληρωνεις και για αλλα. εγω πρωτη φορα εμαθα για δωρακι περυσι(δεν ηξερα το σαιτ) απο επικη ηρωιδα που οι γνωστες θα καταλαβουν απο την περιγραφη μιασ και δεν μπορω να πω ονομα. το στυλ ελληνιδας καριολιτσας πλυν κουκλιτσας που τον χτυπαει με βαρεμαρα και χαχανιζει. και γενικως επειδη βλεπω μια αυξηση στις τιμες και οπως εγραψε ενας φιλος πολυ κακο και φτηνο σερβις για τις αρπαχτες τους.  παραδειγμα σ12. ουτε στο λονδινο δεν πληρωνεις τοσα
που παιζει τρελα σχιστοματικα και λεπτα ξανθα μωρα και γενικως μια καλη ποικιλια.
 

Επισκέπτης
καλησπέρα αγαπητοί φίλοι, εύχομαι τα καλύτερα σε όλους. Μέσα στους δύσκολους ρυθμούς της καθημερινότητας, ένα καλό χύσιμο κατά τη διάρκεια της ημέρας αναζωογονεί σώμα και πνεύμα. Επισκέπτομαι σε τυχαίες ώρες την Φραντζή, Τριγγέτα, Ιππονάκτος, και δοκιμάζω και κάνα ντελίβερι σε ξενοδοχείο πότε-πότε. Εκεί που δεν έχω πάει ποτέ είναι σε Ινστιτούτο Μασάζ...Μπορεί να είναι το ίδιο με τα άλλα (απλώς γαμάς δηλαδή) ή να έχει κάτι το ιδιαίτερο, που σε αυτήν την περίπτωση θα με ενδιέφερε να γνωρίσω. Ξέρει κάποιος φίλος να μου συστήσει ένα καλό Studio Μασάζ που να αξίζει και το μασάζ και να έχει και θέμα? παρακαλώ όχι απλό φραπέ, κάτι σε στοματικό και άνω. Αν αρχίσω να ψάχνω έτσι καλά κρασιά...Η άποψη κάποιου γνώστη θα με βοηθούσε πολύ. Επίσης, όποιος μπει στον κόπο, ας μου πει και ώρες λειτουργίας κλπ, μην πηγαίνω στην τύχη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
για κοιταχτε,αγ.μελετιου 70  κουδουνι(μαλαξεις,8εραπειες) 1ος.
  4 γκομενες 
  η μια μπαζο χοντρη,οι αλλες ειναι καλες,μια απο τσεχια 2 συμπατριωτισες.
  φουλ προγραμα 80.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα η θοδωρα απο μαρνης εφυγε ξερει κανεις που ειναι τωρα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια καλημερα,

επειδη με την αναβαθμιση του σαιτ χαθηκαν μερικα (λιγα ευτυχως) μηνυματα μου, αρχιζω να ξανα-αναφερω σιγα-σιγα ο,τι θυμαμαι..

λοιπον, επειδη τις προηγουμενες μερες μπερδευτηκαμε, στην ηπειρου 22 και πατησιων, εισοδος απο ηπειρου 22, υπαρχει μονο ενα μαγαζι, το γνωστο του 2ου οροφου.. (μαυρο στο μαυρογυαλουρο..) :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σκαει λοιπον προχθες τηλεφωνο απο τον ''υψιστο'' :grin: σκαουτερ zero, για καινουριο μαγαζι στην ιουλιανου 47 στον 1ο οροφο..
τσιμπαω το σκαουτο-μοτοσακό  :dancing:, παιρνω τα ρασα και τα εξαπτερυγα και προσγειωνομαι εξω απ το μαγαζι..  :rockon: :rockon:
αποτελεσμα: απογοητευτικο.. δυο τεμαχια ελληνικης σιτισης, το ενα ''μη μαμα μου θα το φαω το φαι μου'' και το αλλο ''θελω να κανω off, αλλα μονο αυτο ξερω να κανω, ποτανα ζωη''..

''του κυνηγου, του ψαρα και του σκαουτερ το πιατο, εννια φορες ειναι αδειανο και μια φορα γεματο..'' περιπου..  :grin: :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
υπαρχουν και η πουτανοκαλιεργιες πως λεμε ψαρια ιχθειοτροφιου.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
ηρω. πολυτ. 8 στον πειραια παιζει συμπαθητικο μιλφακι. βεβαια ντεν μιλαει κατολου τα ελληνικοσ και αυτο ειναι δυσκολο στην διαπραγματευση.
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
γιατί έχεις φάει μεζέ μαζί της?????????????

Μόνο φραπέ έχω κάνει. Η Πωλίνα άλλωστε νομίζω δεν δουλεύει πια Ιλιάδα.
Η Πωλίνα έχει φύγει από Ιλιάδα από το τέλος 2006. Μπας και την εντόπισε κανείς κάπου αλλού?
 

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
nat13 εχεις φαει εση πατραρχου ιωακειμ η εχεισ  ακουσει φημες γιατι εχω παει δυο φορες και τιποτα.γραφεις και για πολετ και εκει τιποτα μονο παλαιολογου ν σμυρνη φραπε απο ευη για τα μαγαζια που αναφερεις
Παιδιά ερώτηση για το μαγαζί: απλό μασάζ ποσο κάνει? Ρωτάω γιατι μου κάνει εντυπωση στην αγγελία στην εφημεριδα που γράφει 'για οικονομικά άνετα άτομα"
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Ξεκολάτε από την Πατριάρχου Ιωακείμ. Πέραν του ότι είναι Πανακριβο,πρέπει να ακουμπήσεται τουλάχιστον κανά πενατκοσάρικο σε επισκέψεις πριν καν το σκεφτεί κάποια, και μόνο εφόσον σας συμπαθήσει( δηλαδή διακρίνει πορτοφόλι και κυρίως όχι λιγούρα στο μάτι. Τότε και μόνο τότε ίσως σκάσει το παραμύθι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ξεκολάτε από την Πατριάρχου Ιωακείμ. Πέραν του ότι είναι Πανακριβο,πρέπει να ακουμπήσεται τουλάχιστον κανά πενατκοσάρικο σε επισκέψεις πριν καν το σκεφτεί κάποια, και μόνο εφόσον σας συμπαθήσει( δηλαδή διακρίνει πορτοφόλι και κυρίως όχι λιγούρα στο μάτι. Τότε και μόνο τότε ίσως σκάσει το παραμύθι

εγω τα χω πει και για την πατρ.ιωακειμ και για τη συγγρου 12 που τα ελεγε ενα παληκαρι πριν μερικες μερες..
αβανταδορος ηταν το παιδι, αλλαξε τιμοκαταλογο η συγγρου και μπηκε να μας τον ''ανακοινωσει'' για να μην ''ξεχναμε'' το μαγαζι και για ξεκαρφωμα μας πεταξε και δυο κουβεντες και για την π.ιωακειμ.. ;)
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Καλά, τέτοιοι εμφανίζονται και θα εμφανίζονται από καιρού εις καιρόν. Όπως και το παλληκάρι (δεν θυμάμαι το nick του και βαριέμαι να ψάξω) που "βρήκε" νέο studio στην Ηπείρου στον 1ο και μάλιστα του είπαν κιόλας οι γκόμενες πως παίζει full service...
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366

gstg

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
282
Like
0
Πόντοι
1
παιδιά και κυριως εσυ giorgospapa βοήθεια. Αναζητώ μασαζ με κύριο κριτήριο την εξωτερική εμφάνιση και μόνον, και απαιτήσεις φραπέ οπωσδήποτε και ευπρόσδεκτο κάτι παραπάνω αλλά όχι κυριο. Οχι milf που ολοι τα λένε γυρω στα 40, αλλά εμένα που ειμαι 41 μου φαίνονται για 45-50.
Τώρα γιατί δεν κηνυγάω full πρόγραμμα, είναι γιατί εγώ και επτά χρόνια πήγαινα μόνο με CG(έχ ω γράψει και σχετικό άρθρο ότι είναι η καλύτερη σχέση τιμ΄ης προς απόδοση), αλλά δυστυχώς την τελευταία φορά πριν από 7 μήνες, κόλλησα παράσημα από ακάποτη πίπα(και μόνο, χωρις γαμήσι δηλ), και από τότε μου κόπηκε η φόρα και έγινα ολιγαρκής, και από τότε το γύρισα στο μασάζ, με προτίμηση στην Ο44, και Ανδρον Μαρούσι, τα οποία βαρέθηκα πλέον. Ξεκινάω  για Στουρν 63 αλλά έπεσα σε πολύ μπάζο. Μήπως κάνει για μτην περιπτωση μου, κάποιο απο Γαλατσίου, Βεικου 9, Βείκου 48, Φρ 4?
Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom