Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

profecy1973

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες να καμω μιαν ερωτηση?
Στην Σκ 4 επειδη εχω να παω κανα 5 μηνο η τιμες παραμενουν στα 70-80 η εχουν παρει την ανηφορα?
Ευχαριστω
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

aris_best

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Πέτερ μου καλησπέρα με τις ευλογίες σου. Πες μου σε παρακαλω τι να παρω απο Φ4 για σημερα το απογευμα. Υπάρχει τύποτα καλο που να τα κανει όλα και να τα περνει όλα. Εμπιστεύομαι την κρίση σου.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
με τη διαφορα οτι το μαγαζι εχει ελειψη κοριτσιων τον τελευταιο καιρο.. ;)
..και κλεινουν 9....

σαβαλας μετεξεταστεος.. :grin:
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Τον μήνα ποθ μας πέρασε , πέρασα 2-3 φορές απο το σ63 .... απο ποιότητα μέτρια , απο ευκολία .... άριστά το ξέρουν το πρόγραμμα απο πρίν ... λίγο κακό μασάζ και βούρ στον πατσά . Τουλάχιστον στην οδό της ηλιάδας .... το μασάζ είναι πιό καλό αν και το κυρίος πιάτο δέν είναι πάντα εύκολο (και έχω πάει αρκετές φορές ...)

Συμπέρασμα ... για μασαζ και ολίγον απο .... > στην οδό της ηλιάδας
για ..... και ολίγον απο μασάζ .... σ63

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Τον μήνα ποθ μας πέρασε , πέρασα 2-3 φορές απο το σ63 .... απο ποιότητα μέτρια , απο ευκολία .... άριστά το ξέρουν το πρόγραμμα απο πρίν ... λίγο κακό μασάζ και βούρ στον πατσά . Τουλάχιστον στην οδό της ηλιάδας .... το μασάζ είναι πιό καλό αν και το κυρίος πιάτο δέν είναι πάντα εύκολο (και έχω πάει αρκετές φορές ...)

Συμπέρασμα ... για μασαζ και ολίγον απο .... > στην οδό της ηλιάδας
για ..... και ολίγον απο μασάζ .... σ63

παληκαρι, στο μαγαζι της οδου της ηλιαδας που λες, εχεις κανει ποτε φουλ προγραμμα ???? και ποσο κοστισε ????
ο φραπες εχει ακομη 100 ευρω εκει ?????????
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
παληκαρι, στο μαγαζι της οδου της ηλιαδας που λες, εχεις κανει ποτε φουλ προγραμμα ???? και ποσο κοστισε ????
ο φραπες εχει ακομη 100 ευρω εκει ?????????

Εγώ έχω κάνει κάποιες φορές. Με 100 ?. Για φραπέ 100 ? δεν έχω δώσει ποτέ να σου πω την αλήθεια. Μπορεί να δώσω κανά 10ρικο παραπάνω (90 ?) αλλά συνήθως τόσο δίνω για "ρόφημα".
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Σωστά .... μέχρι 80 και εάν πέτυχε το ρόφημα αφήνω κανά δεκαρικο .. Το 100 δεν το έχω ξαναακούσει ..
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
παληκαρι, στο μαγαζι της οδου της ηλιαδας που λες, εχεις κανει ποτε φουλ προγραμμα ???? και ποσο κοστισε ????
ο φραπες εχει ακομη 100 ευρω εκει ?????????
Εγώ πάντως στο εν λόγω μαγαζί φουλ πρόγραμμα είχα κάνει μόνο με Χριστίνα και Στέλλα (αν δεν κάνω λάθος το όνομα) αρκετό καιρό πριν όταν όλα ήταν στα 80 ευρώ ... έχω βέβαια να πατήσω το πόδι μου εκεί πάρα πολλούς μήνες ...
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδιά μετά πό πολύ διάβασμα και πονοκεφάλιασμα με πείσατε ... θα γίνω και εγώ μέλος της μασατζοπαρέας ... ακριβό σπορ βρε παιδιά όμως θέλει μέτρο!!!

Θα δοκιμάσω στο μαγαζί που αναφέρεται παραπάνω στο Ν. Κόσμο μέσα στην εβδομάδα και θα σας γράψω την εμπειρία μου.

keep Up
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
ρε παιδιά, έχει φάει κανείς μπροζολίτσα στην Ιλιάδα????????????

Δεν έχω διαβάσει κάτι τέτοιο πάντως εκτός φυσικά απο φραπεδάκι.
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ρε παιδιά, έχει φάει κανείς μπροζολίτσα στην Ιλιάδα????????????

Δεν έχω διαβάσει κάτι τέτοιο πάντως εκτός φυσικά απο φραπεδάκι.
Φίλε Jules με τη Χρίστίνα που προανέφερα (την οποία μου είχε υποδείξει η μαμά Ελένη) και μετά από 2 συνεδρίες έπαιξε μπριζολάκι.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Μπορείς να περιγράψεις Χριστινάκι? Εχω παίξει με Αννα και Πωλίνα μόνο σε φάση ισπανική και φραπεδάκι...την Χριστίνα δεν την θυμάμαι αν κι έχω δει πολλές.
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μπορείς να περιγράψεις Χριστινάκι? Εχω παίξει με Αννα και Πωλίνα μόνο σε φάση ισπανική και φραπεδάκι...την Χριστίνα δεν την θυμάμαι αν κι έχω δει πολλές.
Η Χριστίνα είναι τύπου milf ... 40άρα αλλά κρατιέται καλά (ή κρατιόταν για την ακρίβεια καθώς όπως είπα έχω πολύ καιρό να πάω από εκεί .. δεν ξέρω καν αν δουλεύει εκεί ακόμα). Ξανθό μαλλί, κανονικό σώμα με πιασιματάκια και στήθος επίσης κανονικό.
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Δουλεύει..δουλεύει... ;) ;) ;)
Η Χριστίνα είναι σταθερή αξία εκεί μέσα.
 

gent007

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.054
Like
0
Πόντοι
16
Μπορείς να περιγράψεις Χριστινάκι? Εχω παίξει με Αννα και Πωλίνα μόνο σε φάση ισπανική και φραπεδάκι...την Χριστίνα δεν την θυμάμαι αν κι έχω δει πολλές.

Μεσιέ Jules, μόνον φραπεδάκι με την Πωλίνα???

Μένω άναυδος...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
γιατί έχεις φάει μεζέ μαζί της?????????????

Μόνο φραπέ έχω κάνει. Η Πωλίνα άλλωστε νομίζω δεν δουλεύει πια Ιλιάδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom