Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

stauros5

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
nat13 εχεις φαει εση πατραρχου ιωακειμ η εχεισ  ακουσει φημες γιατι εχω παει δυο φορες και τιποτα.γραφεις και για πολετ και εκει τιποτα μονο παλαιολογου ν σμυρνη φραπε απο ευη για τα μαγαζια που αναφερεις
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
nat13 εχεις φαει εση πατραρχου ιωακειμ η εχεισ  ακουσει φημες γιατι εχω παει δυο φορες και τιποτα.γραφεις και για πολετ και εκει τιποτα μονο παλαιολογου ν σμυρνη φραπε απο ευη για τα μαγαζια που αναφερεις

δεν πιστευω τωρα εσυ να περιμενεις απαντηση.. ;)
 

nat13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
 πατρ ιωακ. κανουν φιλε,,,,,,αλλα με πολυ πολυ πολυ προσοχη ,υπαρχει μεγαλο boss απο πισω,εχω κανει δεν λεω περισσοτερα.. :dancing: :dancing:παιδια αποχωρω δουλεια γαματο :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
πριν πολλα πολλα χρονια στην πατ.ιωα. κανανε κολπα. το θεμα ειναι τωρα τι κανουμε. με το να λεμε "δεν λεω περισσοτερα" τι να το κανουμε. εδω ειμαστε για να σπαμε τουσ κωδικες και τα συνθηματικα του εχθρου και να τα μοιραζομαστε.
ειναι σαν να λεω και εγω , οτι εχω παει με τη μαστροκω. αλλα δεν μπορω να δωσω και στους αλλους φαι. να το χαιρομαι.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Ως στουρναρι που ημουν στο σχολειο αποφασισα απο που πρεπει να κανω την αρχη μου.
Αφου διαβασα καμια 30αρια σελιδες του θρεντ και ως νεοπας σε αυτον τον χωρο ειπα να ξεκινησω απο τα ευκολα και πηγα στο 63.Με υποδεχτηκε η αρχιμασατζου ευγενικα και με ρωτησε αν εχω ξαναρθει.
Ως διαβασμενος ειπα οχι αλλα μου το προτεινε ενας φιλος.Αφου περναει η 6αδα μου γυαλισε η Μαρτζι η καπως ετσι.
Μελαχροινο με σπορ ντυσιματακι 20Μαιων περιπου.Παω στο δωματιο δινω τα 70ευρω και αρχιζει ενα μασαζακι
το οποιο δεν μπορω να το κρινω γιατι δεν εχω προηγουμενη εμπειρια και αν το συγκρινω με το μασαζ που μου καναν στην Ταυλανδη μαλλον θα το θαψω.Αφου τελειωνει αρχιζει και γδυνεται.Εκει τα εχασα τελειο στηθος πορτοκαλακι με πολυ απαλο δερμα.Ξεκινησε δοκιμαζοντας τι γευση εχει το κρεας με καλυψη πλαστικου μετρια πραγματα (αν και η εμπειρια μου ειναι σιτυ τουρ κυριως οποτε δεν ξερω τα στανταρ εδω)Μετα απο το μουσκεμα του κροταλια ανεβηκε για να τον ζεστανει λιγο.Δεν μπορω να πω το ψησιμο της μπριζολας ηταν καλο αν και μηχανικο.Σε γενικες γραμμες εμεινα ικανοποιημενος.Επομενο στοχο εχω βαλει Ιλιαδα 35 και οδυσεια 44 να δω και εκει τι ποιοτητας μπριζολα εχει.
Α και πατερ μου θελω την ευλογια σου μετα το βαπτισμα μου.
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
Ως στουρναρι που ημουν στο σχολειο αποφασισα απο που πρεπει να κανω την αρχη μου.
Αφου διαβασα καμια 30αρια σελιδες του θρεντ και ως νεοπας σε αυτον τον χωρο ειπα να ξεκινησω απο τα ευκολα και πηγα στο 63.Με υποδεχτηκε η αρχιμασατζου ευγενικα και με ρωτησε αν εχω ξαναρθει.
Ως διαβασμενος ειπα οχι αλλα μου το προτεινε ενας φιλος.Αφου περναει η 6αδα μου γυαλισε η Μαρτζι η καπως ετσι.
Μελαχροινο με σπορ ντυσιματακι 20Μαιων περιπου.Παω στο δωματιο δινω τα 70ευρω και αρχιζει ενα μασαζακι
το οποιο δεν μπορω να το κρινω γιατι δεν εχω προηγουμενη εμπειρια και αν το συγκρινω με το μασαζ που μου καναν στην Ταυλανδη μαλλον θα το θαψω.Αφου τελειωνει αρχιζει και γδυνεται.Εκει τα εχασα τελειο στηθος πορτοκαλακι με πολυ απαλο δερμα.Ξεκινησε δοκιμαζοντας τι γευση εχει το κρεας με καλυψη πλαστικου μετρια πραγματα (αν και η εμπειρια μου ειναι σιτυ τουρ κυριως οποτε δεν ξερω τα στανταρ εδω)Μετα απο το μουσκεμα του κροταλια ανεβηκε για να τον ζεστανει λιγο.Δεν μπορω να πω το ψησιμο της μπριζολας ηταν καλο αν και μηχανικο.Σε γενικες γραμμες εμεινα ικανοποιημενος.Επομενο στοχο εχω βαλει Ιλιαδα 35 και οδυσεια 44 να δω και εκει τι ποιοτητας μπριζολα εχει.
Α και πατερ μου θελω την ευλογια σου μετα το βαπτισμα μου.
παρε την τζουλι την αλλη φορα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.572
Πόντοι
41.447
το Μάρνης 28 τώρα είναι ανοικτό και τις Κυριακές μέχρι της 6....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Πάτερ,δεν πρόλαβες να τελειώσεις την Κυριακάτικη λειτουργία και έσκασες μύτη.....δεν κρατιέσαι βλέπω....χεχεχεχεχε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ,δεν πρόλαβες να τελειώσεις την Κυριακάτικη λειτουργία και έσκασες μύτη.....δεν κρατιέσαι βλέπω....χεχεχεχεχε

τους ξεκιναω πουρνό πουρνό, γιατι εχουμε και δουλειες μετα..  :cool2: :cool2: :grin:
 

rozys

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
είμαι νέος και θα ήθελα τα φώτα σας. Θα ήθελα ένα μαγαζί που το μωρό να βγάζει τα ρούχα του(βυζάρες,κολάρες) και στο τέλος να ρίχνει οπωσδήποτε και ένα φραπεδάκι. το μαμίσι δεν με ενδιαφέρει για να μην νιώθω και τύψεις με την δικιά μου. αν υπάρχει και τίποτα στα βορ.προάστεια ακόμα καλύτερα.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για οτι θα μου απαντήσετε με pm
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
είμαι νέος και θα ήθελα τα φώτα σας. Θα ήθελα ένα μαγαζί που το μωρό να βγάζει τα ρούχα του(βυζάρες,κολάρες) και στο τέλος να ρίχνει οπωσδήποτε και ένα φραπεδάκι. το μαμίσι δεν με ενδιαφέρει για να μην νιώθω και τύψεις με την δικιά μου. αν υπάρχει και τίποτα στα βορ.προάστεια ακόμα καλύτερα.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για οτι θα μου απαντήσετε με pm

Για να είμαι ειλίκρηνής ψάχνω και εγώ τα ίδια!...Αν ξέρει κανείς κατι το αξιόλογο ας μου στείλει και εμένα ένα pm...

Ευχαριστώ
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
είμαι νέος και θα ήθελα τα φώτα σας. Θα ήθελα ένα μαγαζί που το μωρό να βγάζει τα ρούχα του(βυζάρες,κολάρες) και στο τέλος να ρίχνει οπωσδήποτε και ένα φραπεδάκι. το μαμίσι δεν με ενδιαφέρει για να μην νιώθω και τύψεις με την δικιά μου. αν υπάρχει και τίποτα στα βορ.προάστεια ακόμα καλύτερα.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για οτι θα μου απαντήσετε με pm
Δλδ φίλε,αν είναι γυμνή,την χουφτώσεις,της γλείψεις τα βυζιά,σου πάρει πίπα και στον παίξει δεν θα έχεις τύψεις?
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Κορυφαίο post φίλε !! Φαντάζεστε να είχαμε τύψεις παιδιά για τις γυναίκες μας ? Χα,χα,χα. Πολύ καλο  :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
είμαι νέος και θα ήθελα τα φώτα σας. Θα ήθελα ένα μαγαζί που το μωρό να βγάζει τα ρούχα του(βυζάρες,κολάρες) και στο τέλος να ρίχνει οπωσδήποτε και ένα φραπεδάκι. το μαμίσι δεν με ενδιαφέρει για να μην νιώθω και τύψεις με την δικιά μου. αν υπάρχει και τίποτα στα βορ.προάστεια ακόμα καλύτερα.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για οτι θα μου απαντήσετε με pm


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!να εισαι καλα ρε φιλε!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
είμαι νέος και θα ήθελα τα φώτα σας. Θα ήθελα ένα μαγαζί που το μωρό να βγάζει τα ρούχα του(βυζάρες,κολάρες) και στο τέλος να ρίχνει οπωσδήποτε και ένα φραπεδάκι. το μαμίσι δεν με ενδιαφέρει για να μην νιώθω και τύψεις με την δικιά μου. αν υπάρχει και τίποτα στα βορ.προάστεια ακόμα καλύτερα.σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για οτι θα μου απαντήσετε με pm

πατησιων 175..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom