Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αναφορα απο το επος
καινουργια κομματια δυστυσχως πολυ ψαρωμενα. οσο αναφορα τα παλια διμετρα εχουν τοση δουλεια που εχουν γινει σαν τουσ γιατρους του ικα. πρεπει να κλεισεις πολυ καιρο πριν. μαλλον πρεπει να παρουν και αλλο οροφο
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
απο το έπος αλλα δεν μας είπες από ποια σελίδα του επους απο την 33 ή 44?  :rockon: :rockon: :rockon: :dancing:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
  τελικά εσυ που πήγες 1η φορά τι εκανες???

Επαιξε μπριζολα με κοκκαλο κατευθειαν.........εγω εφαγα την μπριζολα.......αλλα αυτηνης της σταθηκε στο λαιμο το κοκκαλο..........
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.572
Πόντοι
41.447
Μαυρο και μόνο Μαύρο στο κωλομασάζ της Ηπείρου22!!
Είχα να πάω χρόνια στο κωλομάγαζο. Ειχα πάει μια φορά πριν 4-5 χρόνια αλλά δεν είχα περάσει μέσα γιατι το ψιλιάστηκα οτι ήταν Η ΜΟΥΦΑ.
Ξαναπήγα χθες το απόγευμα για να δω αν άλλαξε κάτι,
ανοιξε την πόρτα πάλι η ξενερωτη-ασχημη μελαχρινή και μου είπε οτι κάνουμε μασαζ διάρκειας μισής ώρας και κοστίζει 60 ευρώ!!! Μιση ωρα 60 ευρώ????!!!! :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
ειμαστε σοβαροί?
για μαλάκες ψάχνουν?
και αν θέλω μια ώρα ρωτάω?
θα μας δώσετε άλλα 60 ευρώ απάντησε με υφος αυτή.
Της έδωσε τα τρία μου και αποχώρησα επιδεικτικά! Ουστ φολα! :ak: :badair:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κατι αλλο..

βρε παληκαρια, μπαινω στο θρεντ και μενω παγωτο.. νομιζα μπηκα σε θρεντ με εκπαιδευση διαβιβαστών..  :grin: :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παληκαρι nat13 θες να μας απαντησεις ή η αποστολη εξετελέσθη ???? ;)

αφου ξερεις.....βρε οτι εξετελεσθη!αραγε ποια μπαζολεητορ να εννοει?εγω παντως εκει παω μονο αν το κατεβασει στα 60 ευρω και παλι θα το σκεφτω.......ΡΕ!Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΤΕ 110 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΜΠΑΖΑ?ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Μαυρο και μόνο Μαύρο στο κωλομασάζ της Ηπείρου22!!
Είχα να πάω χρόνια στο κωλομάγαζο. Ειχα πάει μια φορά πριν 4-5 χρόνια αλλά δεν είχα περάσει μέσα γιατι το ψιλιάστηκα οτι ήταν Η ΜΟΥΦΑ.
Ξαναπήγα χθες το απόγευμα για να δω αν άλλαξε κάτι,
ανοιξε την πόρτα πάλι η ξενερωτη-ασχημη μελαχρινή και μου είπε οτι κάνουμε μασαζ διάρκειας μισής ώρας και κοστίζει 60 ευρώ!!! Μιση ωρα 60 ευρώ????!!!! :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
ειμαστε σοβαροί?
για μαλάκες ψάχνουν?
και αν θέλω μια ώρα ρωτάω?
θα μας δώσετε άλλα 60 ευρώ απάντησε με υφος αυτή.
Της έδωσε τα τρία μου και αποχώρησα επιδεικτικά! Ουστ φολα! :ak: :badair:

Ναι καυλα μου αλλα πες μας και που κατεθεσες μετα...καυλωμενε mod αγοραρε!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αφου ξερεις.....βρε οτι εξετελεσθη!αραγε ποια μπαζολεητορ να εννοει?εγω παντως εκει παω μονο αν το κατεβασει στα 60 ευρω και παλι θα το σκεφτω.......ΡΕ!Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΤΕ 110 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΜΠΑΖΑ?ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!

110 αν σε δουν λιγο ξεψαρωτο.. αλλιως σε βαρανε στο δοξα πατρι..

ευλογησον..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αναφορα απο το επος
καινουργια κομματια δυστυσχως πολυ ψαρωμενα. οσο αναφορα τα παλια διμετρα εχουν τοση δουλεια που εχουν γινει σαν τουσ γιατρους του ικα. πρεπει να κλεισεις πολυ καιρο πριν. μαλλον πρεπει να παρουν και αλλο οροφο

εχει φαει και αυτο Χ ....εδω και καιρο....αν και ειχε κατι καλα κομματια το ολο σκηνικο ειναι πολυ σπαστικο!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.153
Κριτικές
491
Like
37.572
Πόντοι
41.447
Ναι καυλα μου αλλα πες μας και που κατεθεσες μετα...καυλωμενε mod αγοραρε!
στην Ντενίζα! (Ρευμούνδου 21) και καπάκι στην Κλεοπάτρα (Φυλής 109) - για να ρεφάρω που λέει και ο panosmpos!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ναι καυλα μου αλλα πες μας και που κατεθεσες μετα...καυλωμενε mod αγοραρε!

διαβαζε τις ημερησιες ενημερωσεις βρε τεμπελαρε.. :grin:

..φαντασικε φραπεδιαρη....!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δηλαδη ομολογεις οτι ΔΕΝ εχεις πατησει ακομη το ποδι σου σε ιερο εδαφος ???????????????  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ, ΑΠΙΣΤΕ.......!!!!!!!!!!!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

γιατι ρε κατηγορεις τον κοσμακη ως απιστο?Αντε μην σου στειλω τον πατερ στριπτηζιο και σε κλεισει σε κανα πριβε μεσα μονο σου για κανα μηνα!ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να με κλεισει, μονο μη με κλεισει με μαυρες και λειπεις κι εσυ.. :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι θα γινει με σενα ρε περιπτωση?
ολο σε λαθος thread εισαι :tickedoff:
εχεις υποσχεθει στο λαο σου λιστα με τις θερμοκρασιες και τους βαθμους ψύξης απο τα air condition απο όλα τα μαγαζια :dancing:
γιατι μαυτη τη ζεστη δε τη παλευουμε :headbang:
Αντε γιατι οπου ναναι πληρωνομαστε και ειναι ευκαιρια για δροσερά prive :2funny:

πας κι εσυ..... σε λυπαμαι.....

american zigolo
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
να με κλεισει, μονο μη με κλεισει με μαυρες και λειπεις κι εσυ.. :grin:

οχι δεν θα εισαι μονος σου...εννοειται...θα σου εχω και τον καπτεν μακ μεσα για να τις "απασχολει"...θα παιξει δηλ.τον ρολο του "μαγκουστα" που τρωει τα φιδια(τίς μαυρες δηλ.).Σαν απωτερο στοχο θα εχει μετα τον ενα μηνα παραμονης σας με εγκλειστες μαυρουλες σε πριβε που θα ορισω εγω,να τον κοινωνησεις με μιγμα λαδιου απο  φραντζη-μαρνης-στουρναρη!μουαχαχαχα....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
γιατι ρε κατηγορεις τον κοσμακη ως απιστο?Αντε μην σου στειλω τον πατερ στριπτηζιο και σε κλεισει σε κανα πριβε μεσα μονο σου για κανα μηνα!ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ!

Αυτόν στείλτον σε μένα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom