Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015

αυτο το body and mind με μπερδευει . Αν ελεγε φραπε και μπριζολα θ ηταν πιο ξεκάθαρο.

Σωστός !  
URL]]
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
Τρίτη απόγευμα πολύ μικρή βόλτα

3ης Σεπτεμβρίου 54 , επίσκεψη στις 19.35 , το θετικό ότι μετά απο πολλά περάσματα μου τον τελευταίο καιρό άνοιξαν. Το αρνητικό...
δεν είχε κοπέλες... Με υποδέχτηκε(περνάει και μέσα) η Μαρία ξανθιά μίλφ με πράσινα μάτια με πιασίματα 3άρι βυζί πίρσινγκ στη μύτη ,
μου είπε να περάσω στο σαλόνι , το φώς ήταν κλειστό και καθάριζε. Είπε ότι οι κοπέλες έφυγαν γιατί κάτι έτυχε(μάλλον αναδουλειές)
και ότι είναι καλύτερα να έρθω πρωί που έχει σύνολο 5 κοπέλες . Μου άνοιξε μόνο για να μου πεί ότι έχει 5 κοπέλες και τα προγράμματα.
30 ώρα σεξ 50 λεπτά , 45 λεπτά σεξ μασαζ 60 ευρώ μιά ώρα σεξ μασαζ 80 ευρώ.

3ής Σεπτεμβρίου 59   με υποδέχτηκε η πάντα αρχοντική Νάντια με τα ωραία μάτια , ρόστερ Σοφία  μιλφ με ξανθοκόκκινα μαλλιά μέχρι τους ώμους
κανονικό σώμα 2άρι βυζί , Ελένη ξανθό γκίλφ με κατσαρά μαλλιά αρκετά περιττά κιλά 2.5άρι βυζί , Αννα  ξανθιά ψηλή μίλφ με κανονικό πολύ σφιχτό σώμα ωραία κωλαρά  και μικρό σιλικονάτο βυζί η οποία ήταν στο δωμάτιο , η Μαρίνα θα επιστρέψει μετά το Πάσχα. 45 λεπτά σεξ/μασαζ 60 ευρώ.

Μακεδονίας 5   ρόστερ , Σοφία η ξανθιά κατσαρομάλλα λεπτή ελληνίδα με το μικρό βυζί , Νάνση μελαχρινό μιφάκι με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί ,
Σάρα ξανθιά μίλφ με κοντό μαλλί στο σωματότυπο της Νάνσης και μία Μόνικα που δεν την έχω ξαναδεί , ξανθιά λεπτή άβυζι.
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Προσφατη βόλτα στα ιδρύματα πέριξ της 3ης Σεπτεμβρίου.
Στο 114 το Αλικάκι  έλειπε, στο 59 άλλο πακέτο, η Μαρίνα διακοπες στην πατρίδα της, στη Μακεδονίας οι θεραπεύτριες είχαν ...αργήσει να ξυπνήσουν και υπήρχε μόνο ένα milf με κοντά μαλιά που δεν μου έκανε κλικ.
Αρα το μόνο που έμενε σαν πιο κοντινή λύση, γιατί είχα φάει ήδη κάμποση ώρα, ήταν το ...πολυκατάστημα της Στουρνάρη 29.
Όπως σε όλα τα πολυκαταστήματα έχει πολυκοσμία, φασαρία, αναμονή, αλλά θα βρείς πάντα κάποιο προιόν που σου ταιριάζει για να αγοράσεις.
Αφου έγινε η σχετική παρέλαση από θεραπέυτριες διάλεξα το Λιζάκι. Μετα από τουλάχιστον μισή ώρα αναμονη γιατί όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα, πιάσαμε επιτέλους δουλειά...
Αρχίσαμε με φιλάκια κλπ. Πολύ συμπαθητική και φιλική. Μασαζάκι της είπα ότι θέλω δυνατό. Η απόδοσή ήταν πάνω από πάνω από το μέτριο. Το 2ο μέρος ήταν αρκετά καλό (για όσους αρέσουν οι GFE καταστάσεις), ακα-μπούκι καλό, αλλάξαμε τρεις στάσεις,  ολοκλήρωση σε ιεραποστολικο στο μασαζοκρέβατο.
Θα την ξανάπερνα σίγουρα.
 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
Προσφατη βόλτα στα ιδρύματα πέριξ της 3ης Σεπτεμβρίου.
Στο 114  119  το Αλικάκι  έλειπε, στο 59 άλλο πακέτο, η Μαρίνα διακοπες στην πατρίδα της, στη Μακεδονίας οι θεραπεύτριες είχαν ...αργήσει να ξυπνήσουν και υπήρχε μόνο ένα milf με κοντά μαλιά που δεν μου έκανε κλικ.
Αρα το μόνο που έμενε σαν πιο κοντινή λύση, γιατί είχα φάει ήδη κάμποση ώρα, ήταν το ...πολυκατάστημα της Στουρνάρη 29.
Όπως σε όλα τα πολυκαταστήματα έχει πολυκοσμία, φασαρία, αναμονή, αλλά θα βρείς πάντα κάποιο προιόν που σου ταιριάζει για να αγοράσεις.
Αφου έγινε η σχετική παρέλαση από θεραπέυτριες διάλεξα το Λιζάκι. Μετα από τουλάχιστον μισή ώρα αναμονη γιατί όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα, πιάσαμε επιτέλους δουλειά...
Αρχίσαμε με φιλάκια κλπ. Πολύ συμπαθητική και φιλική. Μασαζάκι της είπα ότι θέλω δυνατό. Η απόδοσή ήταν πάνω από πάνω από το μέτριο. Το 2ο μέρος ήταν αρκετά καλό (για όσους αρέσουν οι GFE καταστάσεις), ακα-μπούκι καλό, αλλάξαμε τρεις στάσεις,  ολοκλήρωση σε ιεραποστολικο στο μασαζοκρέβατο.
Θα την ξανάπερνα σίγουρα.
 


ωραια ανταποκριση cybermass!
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Προσφατη βόλτα στα ιδρύματα πέριξ της 3ης Σεπτεμβρίου.
Στο 114 το Αλικάκι  έλειπε, στο 59 άλλο πακέτο, η Μαρίνα διακοπες στην πατρίδα της, στη Μακεδονίας οι θεραπεύτριες είχαν ...αργήσει να ξυπνήσουν και υπήρχε μόνο ένα milf με κοντά μαλιά που δεν μου έκανε κλικ.
Αρα το μόνο που έμενε σαν πιο κοντινή λύση, γιατί είχα φάει ήδη κάμποση ώρα, ήταν το ...πολυκατάστημα της Στουρνάρη 29.
Όπως σε όλα τα πολυκαταστήματα έχει πολυκοσμία, φασαρία, αναμονή, αλλά θα βρείς πάντα κάποιο προιόν που σου ταιριάζει για να αγοράσεις.
Αφου έγινε η σχετική παρέλαση από θεραπέυτριες διάλεξα το Λιζάκι. Μετα από τουλάχιστον μισή ώρα αναμονη γιατί όλα τα δωμάτια ήταν γεμάτα, πιάσαμε επιτέλους δουλειά...
Αρχίσαμε με φιλάκια κλπ. Πολύ συμπαθητική και φιλική. Μασαζάκι της είπα ότι θέλω δυνατό. Η απόδοσή ήταν πάνω από πάνω από το μέτριο. Το 2ο μέρος ήταν αρκετά καλό (για όσους αρέσουν οι GFE καταστάσεις), ακα-μπούκι καλό, αλλάξαμε τρεις στάσεις,  ολοκλήρωση σε ιεραποστολικο στο μασαζοκρέβατο.
Θα την ξανάπερνα σίγουρα.
 
φίλε μου πόσο κοστισαν συνολικά οι υπηρεσίες;;;
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Αρα το μόνο που έμενε σαν πιο κοντινή λύση, γιατί είχα φάει ήδη κάμποση ώρα, ήταν το ...πολυκατάστημα της Στουρνάρη 29.
Όπως σε όλα τα πολυκαταστήματα έχει πολυκοσμία, φασαρία, αναμονή, αλλά θα βρείς πάντα κάποιο προιόν που σου ταιριάζει για να αγοράσεις.
Ωραίος!!  :thumbsup:
Και ως πολυκατάστημα παραμένει ανοικτό μέχρι αργά με όλο το ροστερ παρόν!! :grin:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Το μαγαζί στη Μισαραλιώτου τέλος. Μετακόμισε στη Στουρνάρη 47 με ολες τις κοπέλες.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Το μαγαζί στη Μισαραλιώτου τέλος. Μετακόμισε στη Στουρνάρη 47 με ολες τις κοπέλες.

η πολυκατοικία αυτή δεν είχε και μόνιμους ενοίκους; λογικό να μην θέλουν τέτοιο μαγαζί εκεί...
 

BODY STAR

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Πελάαααατεεεεεεες μου, Καλημέρααα και πάααααλι! Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι αύριο την Κυριακή θα είμαστε ανοικτά κανονικά
Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς το κουδούνι γραφή BODY STAR 1 ος όροφος
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.054
Κριτικές
34
Like
3.883
Πόντοι
4.365
Το μαγαζί στη Μισαραλιώτου τέλος. Μετακόμισε στη Στουρνάρη 47 με ολες τις κοπέλες.

Κρίμα, ήταν σε ένα απ'τα πιο ωραία σημεία στην Αθήνα.. Γαμησάκι και μετά κόφι για χαλάρωση δίπλα στην Ακρόπολη..
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
Κρίμα, ήταν σε ένα απ'τα πιο ωραία σημεία στην Αθήνα.. Γαμησάκι και μετά κόφι για χαλάρωση δίπλα στην Ακρόπολη..
+Ωραιος χώρος...  Καινουργιος....
Ενω το Στ47 ειναι παλιο διαμερισμα... :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom