Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
καλησπερα Αθηναιοι συναγωνιστες. Κατεβαινω την αλλη βδομαδα για δουλιτσες και να δω τον ημιτελικο.. Αλλα μιας και δεν προβλεπεται διπλο αλλα  kissass2 στο Καραϊσκακη , τουλαχιστον ας ευχαριστηθω ενα ΚΑΛΟ ΜΑΣΑΖ και μια ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ  pipa2 απο ομορφο μασαζογκομενακι. Διαμονη κοντα σε Ν. Σμυρνη. Οσοι συναγωνιστες μπορειτε να βοηθησετε με πμ, θα το εκτιμουσα πολυ. Να περνατε καλα
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
ναι, αλλά δεν βλεπω να αναφέρονται...
[/quot
ναι, αλλά δεν βλεπω να αναφέρονται...
Εγω κατι καινουργιο και καλο εχω πολυ καιρο  να δω και για τα παλια που εμπιστευομαι σπανια λεω τα ιδια και τα ιδια
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
καλησπερα Αθηναιοι συναγωνιστες. Κατεβαινω την αλλη βδομαδα για δουλιτσες και να δω τον ημιτελικο.. Αλλα μιας και δεν προβλεπεται διπλο αλλα  kissass2 στο Καραϊσκακη , τουλαχιστον ας ευχαριστηθω ενα ΚΑΛΟ ΜΑΣΑΖ και μια ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ  pipa2 απο ομορφο μασαζογκομενακι. Διαμονη κοντα σε Ν. Σμυρνη. Οσοι συναγωνιστες μπορειτε να βοηθησετε με πμ, θα το εκτιμουσα πολυ. Να περνατε καλα

Καρντάση, φτάνει ένα ποστ. Όχι δέκα. Εν πάσει περιπτώσει σου προτείνω μιας και είσαι εδώ για λίγο το Στουρνάρη 29. Για σίγουρη και καλή δουλειά α και β ημίχρονο.
 

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
Καρντάση, φτάνει ένα ποστ. Όχι δέκα. Εν πάσει περιπτώσει σου προτείνω μιας και είσαι εδώ για λίγο το Στουρνάρη 29. Για σίγουρη και καλή δουλειά α και β ημίχρονο.
δηλ εντος και εκτος εδρας. . . :grin:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Εννοείται οτι το λοιπό πρόγραμμα είναι και το κυρίως πιάτο!  ;)
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Καρντάση, φτάνει ένα ποστ. Όχι δέκα. Εν πάσει περιπτώσει σου προτείνω μιας και είσαι εδώ για λίγο το Στουρνάρη 29. Για σίγουρη και καλή δουλειά α και β ημίχρονο.
φιλε καποιοι μπαινουν σε ενα μονο θρεντ (μασατζιδικα που φραπας) κ ποσταρα κ εκει, ευχαριστω για την πληροφορια
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
σήμερα τι παίζει ρε μάγκες;
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Εψαχνα σήμερα το θρεντ για το μαγαζί στη Μισαραλιώτου στο Κουκάκι και δεν το βρήκα. Εξαφανίστηκε ή εγώ δεν έψαξα καλά;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447


Εψαχνα σήμερα το θρεντ για το μαγαζί στη Μισαραλιώτου στο Κουκάκι και δεν το βρήκα. Εξαφανίστηκε ή εγώ δεν έψαξα καλά;

μετα απο αιτημα της ιδιοκτησιας του καταστηματος το αποσυραμε
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αυτό αγαπητέ zero πως να το εκλάβουμε?
Θα πρότεινα να γίνει μια συζήτηση εδώ (μια και είναι "στα γαμάς) περί αυτού του θέματος δηλαδή γιατί ζήτησε το μαγαζί να διαγραφεί το θρέντ, αν ήσαστε υποχρεωμένοι να το διαγράψετε και αν μπορούμε να γράφουμε περί αυτού του μαγαζιού εδώ ή θα μας τα διαγράφετε τα ποστ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
Αυτό αγαπητέ zero πως να το εκλάβουμε?
Θα πρότεινα να γίνει μια συζήτηση εδώ (μια και είναι "στα γαμάς) περί αυτού του θέματος δηλαδή γιατί ζήτησε το μαγαζί να διαγραφεί το θρέντ, αν ήσαστε υποχρεωμένοι να το διαγράψετε και αν μπορούμε να γράφουμε περί αυτού του μαγαζιού εδώ ή θα μας τα διαγράφετε τα ποστ.

εχει γινει και παλι στο παρελθον κατι αναλογο με μαγαζια μασαζ
αν θελετε να  το συζητησετε και να πειτε την γνωμη σας
καντε το εδω

οχι στο παρων θρεντ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα στο Golden Time , ο στόχος είχε κλειδώσει στο μυαλό μου και ας μην την είχα δει ποτέ.
πέρασμα στο σαλόνι και παρέλασαν 3 κοπέλες.

Λία καστανή ψηλή με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί.
Τζούλια καστανόξανθη κοντή με μαλλί μέχρι πάνω απο τους ώμους κανονικό σώμα 2άρι βυζί και
Ναταλία ξανθιά παχουλή με 2άρια βυζιά.
αυτές είναι οι κοπέλες μου λέει η σερίφησα , η Τζέσικα ρωτάω , είναι στο δωμάτιο , καλά θα περιμένω.
Μετά από κάνα τέταρτο μου λέει η σερίφησα έλα στο δωμάτιο(δεν της είχα πεί ότι θα περάσω , να δώ την Τζέσικα ήθελα),ξεδιπλώνει την πετσέτα
ανοίγει την συσκευασία με τις παντόφλες και εγώ την κοιτάω απορημένος....δεν της είπα ότι θέλω να δώ πρώτα την Τζέσικα και κατευθείαν χωρίς
τελικά να την έχω δει ποτέ μου , της λέω ότι θέλω nuru....αααα μισό λεπτό να σας ετοιμάσω το δωμάτιο μου λέει.
Τζέσικα λοιπόν μελαχρινό μελανούρι κοντούλα με κανονικό σώμα μικρό βυζί και υπέροχο σφιχτό κωλαράκι , τα υπόλοιπα στην κριτική που θα ακολουθήσει.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Εθεάθει και ετιμήθει Ρώσικο μιλφ με 3,5άρια  :tits: νέο στο χώρο, ρώγα κάγκελο και επιδεικτική μαθήσεως από την οποία έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
129
Πόντοι
5.835
Δυο καταθεσεις πρωταπριλιατικες. Χευδεν "Αφροδιτη" Βικυ, το μονο που αξιζε πολυ ηταν το λαρυγγωτο τα υπολοιπα τα ξεχασα κιολας (ευχαριστω συναγωνιστη ξερεις εσυ by the way δεν ειναι αυτη της Διδυμου). Θα ξανατιμηθει μονο για λαρυγγωτο, πιο extreme αυτη τη φορα. Αμεσως μετα, αφου μασαζ δεν ειχα κανει πηγα να δοκιμασω το body to body της Ναταλιας απο Καλιροης 48 ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΜΑΛΑΚΑΣ. Ολα και σε κριτικες
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Εθεάθει και ετιμήθει Ρώσικο μιλφ με 3,5άρια  :tits: νέο στο χώρο, ρώγα κάγκελο και επιδεικτική μαθήσεως από την οποία έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.

Σε ποιο λαδομάγαζο αγαπητέ συναγωνιστή ;

 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πέρασμα από Μισαραλιώτου 2. Παρέλαση Τζένη που όλο παχαίνει και έχει κάνει ένα κώλο πλστεία (αλήθεια τον δίνει?) Αγάπη από Πατησίων γνωστή (δεν λέει) μία Μόνικα πολύ συμπαθητική λίγο γεματούλα που θα τιμηθεί προσεχώς και μια Κωνσταντίνα με εμφάνιση σαν τραβέλι. Αναχώρισα λόγω έλλειψης χρόνου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom