Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
στ' αρχίδια μας ποιοί είναι και ποιές προωθούν και ποιές κράζουν και ποιά μαγαζιά κυνηγάνε...
εμάς τους απλούς πελάτες, όχι νταβάδες, όχι προμότορες και όχι αγαπούληδες μας έχουν πρήξει στο μπλα-μπλά για τον κάθε αρίστο και νατάσσα και κατερίνα κλπ κλπ... ή όχι?
εμένα με νοιάζει ποιό μουνί είναι που κι αν δίνει κώλο... και πόσα θέλει...
γκέγκε μορτάκια?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
στ' αρχίδια μας ποιοί είναι και ποιές προωθούν και ποιές κράζουν και ποιά μαγαζιά κυνηγάνε...
εμάς τους απλούς πελάτες, όχι νταβάδες, όχι προμότορες και όχι αγαπούληδες μας έχουν πρήξει στο μπλα-μπλά για τον κάθε αρίστο και νατάσσα και κατερίνα κλπ κλπ... ή όχι?
εμένα με νοιάζει ποιό μουνί είναι που κι[size=20pt] αν δίνει κώλο... [/size] και πόσα θέλει...
γκέγκε μορτάκια?

Βασικά μόνο ο κώλος σε νοιαζει  :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447

αχ φιλτατε θυμαμαι επικες στιγμες στο 3ης Σεπτ 166( εχει κλεισει τωρα) με την 'Μπελουτσι-Μελιντα" που ειναι τωρα ct-cg....
μολις την είδα πρωτη φορα λεω "καποιο λαθος εχει γινει εδω τι κανει αυτη μεσα στην παρακμη"????
η συνεχεια γνωστη....
μια ωρα στο δωματιο με 50 ευρω και εισοδος στον κωλο της χωρις να ρωτησω και χωρις εξτρα χρηματα....α και χωρις λιπαντικο
ειχα καει μετα εκει πηγαινα συνεχεια για τους 2 - 3 μηνες που δουλεψε εκει
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
στ' αρχίδια μας ποιοί είναι και ποιές προωθούν και ποιές κράζουν και ποιά μαγαζιά κυνηγάνε...
εμάς τους απλούς πελάτες, όχι νταβάδες, όχι προμότορες και όχι αγαπούληδες μας έχουν πρήξει στο μπλα-μπλά για τον κάθε αρίστο και νατάσσα και κατερίνα κλπ κλπ... ή όχι?
εμένα με νοιάζει ποιό μουνί είναι που κι αν δίνει κώλο... και πόσα θέλει...
γκέγκε μορτάκια?
Ηρεμησε, δε σε ειπαμε και οικονομολογο της κυβερνησης! Αφου θελεις κωλους για κωλους θα μιλαμε. σπαγκι κανονισε τη πορεια σου,  :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
αχ φιλτατε θυμαμαι επικες στιγμες στο 3ης Σεπτ 166( εχει κλεισει τωρα) με την 'Μπελουτσι-Μελιντα" που ειναι τωρα ct-cg....
μολις την είδα πρωτη φορα λεω "καποιο λαθος εχει γινει εδω τι κανει αυτη μεσα στην παρακμη"????
η συνεχεια γνωστη....
μια ωρα στο δωματιο με 50 ευρω και εισοδος στον κωλο της χωρις να ρωτησω και χωρις εξτρα χρηματα....α και χωρις λιπαντικο
ειχα καει μετα εκει πηγαινα συνεχεια για τους 2 - 3 μηνες που δουλεψε εκει
και δεν είχες πεί κουβέντα παλιο-καριόλη....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
και δεν είχες πεί κουβέντα παλιο-καριόλη....

εκει το παραδεχομαι ημουν μοναχοφαης
το ειχα σφυριξει σε 4-5 καλα φιλαρακια απο το σαιτ μονο...
οτι και να πεις, οσα μπινελικια και να ριξεις σου δινω δικιο....
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο είναι το πρεπον
Προσωπικα δεν με ενοχλει αυτο εφοσον γινεται  με χαμηλους τονους και οχι οπως παλια που διαβαζα εδω γινοταν ΧΑΜΟΣ ξεκατινιασμα νταβατζηδων αγαπουληδων ιδιοκτητων και αλλων .Το κακο ειναι απ'οτι εχω καταλαβει καποια στιγμη μπλεκουν αγαπουληδες και νταβαντζηδες και γινεται της ΠΟΥΤ----ΑΣ
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Προσωπικα δεν με ενοχλει αυτο εφοσον γινεται  με χαμηλους τονους και οχι οπως παλια που διαβαζα εδω γινοταν ΧΑΜΟΣ ξεκατινιασμα νταβατζηδων αγαπουληδων ιδιοκτητων και αλλων .Το κακο ειναι απ'οτι εχω καταλαβει καποια στιγμη μπλεκουν αγαπουληδες και νταβαντζηδες και γινεται της ΠΟΥΤ----ΑΣ

:thumbsup:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
αχ φιλτατε θυμαμαι επικες στιγμες στο 3ης Σεπτ 166( εχει κλεισει τωρα) με την 'Μπελουτσι-Μελιντα" που ειναι τωρα ct-cg....
μολις την είδα πρωτη φορα λεω "καποιο λαθος εχει γινει εδω τι κανει αυτη μεσα στην παρακμη"????
η συνεχεια γνωστη....
μια ωρα στο δωματιο με 50 ευρω και εισοδος στον κωλο της χωρις να ρωτησω και χωρις εξτρα χρηματα....α και χωρις λιπαντικο
ειχα καει μετα εκει πηγαινα συνεχεια για τους 2 - 3 μηνες που δουλεψε εκει

Το μόνο αξιοπερίεργο που θυμάμαι εδώ είναι ότι κάποια φορά όταν ήδη είχα περάσει στο δωμάτιο (αν θυμάμαι καλά είχε κρεβάτια στο δωμάτιο, διόρθωσέ με ζέρο αν κάνω λάθος) ψήνω μια να μου δώσει και κώλο (όχι με την ομορφάδα μου ε? μάνευ της έταξα) και μου λέει φοβάμαι μην πονάει. Αρχίζω και εγώ λίγο το ένα δάχτυλο μετά πάω να βάλω και το δεύτερο να ανοίξουμε τη δίοδο λίγο αλλά με σταμάτησε και μου λέει άστο πονάει. Έχασα εγώ μία στιχτή σούφρα και αυτή κάτι δραχμές.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.133
Κριτικές
491
Like
37.464
Πόντοι
41.447
Το μόνο αξιοπερίεργο που θυμάμαι εδώ είναι ότι κάποια φορά όταν ήδη είχα περάσει στο δωμάτιο (αν θυμάμαι καλά είχε κρεβάτια στο δωμάτιο, διόρθωσέ με ζέρο αν κάνω λάθος) ψήνω μια να μου δώσει και κώλο (όχι με την ομορφάδα μου ε? μάνευ της έταξα) και μου λέει φοβάμαι μην πονάει. Αρχίζω και εγώ λίγο το ένα δάχτυλο μετά πάω να βάλω και το δεύτερο να ανοίξουμε τη δίοδο λίγο αλλά με σταμάτησε και μου λέει άστο πονάει. Έχασα εγώ μία στιχτή σούφρα και αυτή κάτι δραχμές.

το εμα δωματιο φιλε ειχε κρεβατι μασαζ και το αλλο στρωμα στο πατωμα.
Το δωματιο με το κρεβατι μασαζ ειχε και εναν καναπε.
 

BODY STAR

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0

Καλήμερα σε όλους από σήμερα έχουμε καινούρια κοπέλα Μπέτι 23 ετών κανονικό σώμα ξανθιά,Βουλγάρα κάνει φουλ πρόγραμμά!!!! επίσης  Ρωξάνη Λίζα ζαννα και η Φωτεινή σας περιμένουνε...Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς το κουδούνι γραφή BODY STAR 1 ος όροφος
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
το εμα δωματιο φιλε ειχε κρεβατι μασαζ και το αλλο στρωμα στο πατωμα.
Το δωματιο με το κρεβατι μασαζ ειχε και εναν καναπε.

Τι μου θύμησες τώρα!!!
Αυτό το επισκεπτόμουν την δεκαετία του 80!!!! (εφυγα το 87 απο την Αθήνα)
 

BODY STAR

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
85
Like
0
Πόντοι
0
Πελάαααατεεεεεεες μου, Καλημέρααα και πάααααλι! Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι από σήμερα έχουμε Τζέσικα
Κορίτσαρος από Βουλγαρία
Ετών 27
Καστανή
Ύψος 1.70,  Απίστευτος κώλος!
Στήθος 4άρι Χορταστικότατο!
Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς το κουδούνι γραφή BODY STAR 1 ος όροφος
 

giorgos2226

Μέγας
Εγγρ.
9 Ιαν 2010
Μηνύματα
679
Κριτικές
19
Like
2.442
Πόντοι
4.577
Καμια ασσιατισα ή κινεζα παιζει πουθενα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom