Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
καλωσήρθες και ελπίζω αυτή τη φορά να μην χάσεις την ψυχραιμία σου, ούτε εσύ ούτε οι υπόλοιποι, ξέρεις εσύ ;)

και μιας και είσαι εδώ, έχεις να προτείνεις κάτι καλό στο στοίχημα; Ξέρω ότι ασχολείσαι ;)

jorge απαντήθηκε και το ερώτημα σου  :grin:
Ναι μου αρεσει το στοίχημα, να βαλουμε ένα! Σε πμ. όμως.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ναι μου αρεσει το στοίχημα, να βαλουμε ένα! Σε πμ. όμως.

γιατί σε πμ;

η ερώτηση σου πρέπει να απαντηθεί από όλους όσους είναι πιο μέσα στα κόλπα.

Εγώ δεν μπαίνω σε τέτοια χωράφια, οπότε δεν μπορώ να απαντήσω

 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
[quote gekavlares link=topic=36.msg5275009#msg5275009 date=1393586719]
μου κάνει εντύπωση λοιπόν που μετά τις αναστατώσεις που έγιναν στα νότια προάστια.... σχεδόν όλοι οι παλιοί παίκτες, σχολιαστές ψίλο-εξαφανίστηκαν απο το φόρουμ και αντικαταστήθηκαν από άλλους νέους που μέχρι προχθές δεν είχαν αρθρώσει λέξη και ξαφνικά είναι γνώστες προσώπων και καταστάσεων... ακούραστα μοιράζονται μαζί μας τις ερμηνείες τους και τις απόψεις τους... Νέα εποχή? Νέα τάξη πραγμάτων?

who are these guys....?
[/quote]

Τελικά ταξιαρχία οι νέοι κλώνοι.
Για να μην παρεξηγηθώ ενοώ πολλοί, όπως λέμε ολόκληρος λόχος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
σωστή διαπίστωση...έτσι νομίζω μπορεί ο καθένας να καταλάβει ποιοι ήταν "άνθρωποι" των μαγαζιών και την αξιοπιστία τους
αλλά και σε ποιους τόσο καιρό είχαν κολλήσει ετικέτες που δεν ίσχυαν...
ακόμα μην ξεχνάς ότι ένα πολύ μεγάλο ποσοστό έμπειρων συναγωνιστών έχουν σταματήσει απο μόνοι τους να γράφουν και να ενημερώνουν λόγω διάφορων
γεγονότων που έχουν γίνει και ξενέρωσαν...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
σωστή διαπίστωση...έτσι νομίζω μπορεί ο καθένας να καταλάβει ποιοι ήταν "άνθρωποι" των μαγαζιών και την αξιοπιστία τους
αλλά και σε ποιους τόσο καιρό είχαν κολλήσει ετικέτες που δεν ίσχυαν...
ακόμα μην ξεχνάς ότι ένα πολύ μεγάλο ποσοστό έμπειρων συναγωνιστών έχουν σταματήσει απο μόνοι τους να γράφουν και να ενημερώνουν λόγω διάφορων
γεγονότων που έχουν γίνει και ξενέρωσαν...

:rockon: :rockon: :rockon:3

Πρέπει να βάλουμε και λίγο την οικονομική κρίση!
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Τελικά ταξιαρχία οι νέοι κλώνοι.
Για να μην παρεξηγηθώ ενοώ πολλοί, όπως λέμε ολόκληρος λόχος.
Αρχηγε μου πεστα να ξαλαφρώσεις, δε ντρεπονται λιγο οι παλιοκλωνοι, μαζι σου μεχρι τελικης πτωσης.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
σωστή διαπίστωση...έτσι νομίζω μπορεί ο καθένας να καταλάβει ποιοι ήταν "άνθρωποι" των μαγαζιών και την αξιοπιστία τους
αλλά και σε ποιους τόσο καιρό είχαν κολλήσει ετικέτες που δεν ίσχυαν...
ακόμα μην ξεχνάς ότι ένα πολύ μεγάλο ποσοστό έμπειρων συναγωνιστών έχουν σταματήσει απο μόνοι τους να γράφουν και να ενημερώνουν λόγω διάφορων
γεγονότων που έχουν γίνει και ξενέρωσαν...
Μορτακο νεοσμυρνιοτη θα συμφονισω μαζι σου και θα πω μονο ότι καποιοι εμπειροι και παλιοι ξενερωσαν και καποιοι το παραγαμισαν στο προμοταρισμα οποτε δεν τους επερνε άλλο. Παω για τσαρκα και ποτακι, καλο υπολοιπο.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.386
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Ισως απο καποιους θεωρηθει κακια αλλα  μετα απο τη αποσυρση  μερικων  λαμπρων μασαζοκυνηγων,διοτι εχουν σπιτωσει σε επιπλωμενα διαμερισματα τανες απο μασαντζιδικα (ετσι λενε διασταυρωμενες πληροφοριες) πρεπει να βγει νεο "αιμα" εδω στο σαιτ .ΝΟΜΙΖΩ?? :2funny: :2funny: :2funny:

οχι ισως ειναι οντως κακια και λιγο κατινια
. Τι μας νοιαζει εμας αν καποιος σπιτωσε γκόμενα και αν πήρε επιπλα απο το ΙΚΕΑ ή αν νοικιαζει σπίτι με επιλα ???? Εδω ειμαστε για να πουμε καμια  μαλακία να περασουμε την ωρα μας και να μαθουμε καμια πληροφορία να περασουμε ακομα καλύτερα την ωρα μας .

Επισης τα εχουμε ξαναπει οτι δεν λέγονται μασαΝτζιδικα οποτε μην καρφωνεστε .

Τεσπά μια και μπήκε ο Μηνας της ανοιξης ας αφησουμε τις εριδες (τους τσακωμους εννοω) και αφησουμε τον ερωτα να φωλιασει στις καρδιες μας

keep_calm_and_get_a_massage_poster-rcfe24f156c124ce78b2f96582c0aee25_wvc_8byvr_512.jpg
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
Πρέπει να βάλουμε και λίγο την οικονομική κρίση!

αυτοσ ειναι ο βασικοσ λογοσ..σταματανε οι πειραματισμοι κ επικεντρονομαστε σε στανταρακια,
εκτοσ μαγαζιων,στην πλειοψηφια,οπου με λιγα λεφτα,περναμε αριστα.
ασ ειχα λεφτα κ θα γραφα οσε κριτικεσ θελετε
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
σωστή διαπίστωση...έτσι νομίζω μπορεί ο καθένας να καταλάβει ποιοι ήταν "άνθρωποι" των μαγαζιών και την αξιοπιστία τους
αλλά και σε ποιους τόσο καιρό είχαν κολλήσει ετικέτες που δεν ίσχυαν...
ακόμα μην ξεχνάς ότι ένα πολύ μεγάλο ποσοστό έμπειρων συναγωνιστών έχουν σταματήσει απο μόνοι τους να γράφουν και να ενημερώνουν λόγω διάφορων
γεγονότων που έχουν γίνει και ξενέρωσαν...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1
επισκεψη στην συγκεκριμενη κοπελα εκ Σερβιας απ' οτι μου ειπε  ειχα κλεισει ραντεβου με τη συγκεκριμενη αλλα εστειλε και τις αλλες δυο κοπελες που δουλευουν εκει για να τις δω
και αυτη

η Χριστινα ειναι κοντουλα με γλυκο προσωπο και ωραιο σωμα.ειναι για τρυφερες φασεις,μεχρι να ετοιμαστω για μπανιο ηταν ολο αγκαλιες και φιλια.το μασαζ της ηταν υποτυπωδες,σκετο χαιδεμα με λαδι.κατα τη διαρκεια του ζηταγε να τη χαιδευω συνεχεια και επαιρνε τετοια θεση ωστε να με διευκολυνει για ολο το σωμα της!
στο β' μερος,δεν κανει πρωκτικο και δεν δεχεται δαχτυλο απο μπροστα.απολαμβανει ομως την περιποιηση απο σενα και κανει κι αυτη οτι της ζητησεις με ευχαριστηση.
γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο την επισκεψη στη συγκεκριμενη κοπελα.το κοστος ειναι 60 ευρω.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.386
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
επισκεψη στην συγκεκριμενη κοπελα .....

Που ????


ΥΓ ασχετο αλλα αυτη 


kaytes-aisthisiakes-kamp-0212080847-6876.jpg


μου θυμίζει λιγο τον  Τσακι (μια κουκλα από κατι θριλερ)

http://[URL unfurl="true"]www.thehollywoodnews.com/wp-content/uploads/Curse-of-Chucky-2013-Movie-Image.jpg[/img[/URL]]


  δεν ειναι ασχημη αλλα κανει περιεργες γκριματσες
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
227
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
1
και απο κοντα κανει μυστηριες εκφρασεις! νταρντανα ειναι και προσωπικα δεν μου αρεσε!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Χιτσκοκαταστασεις ???  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :badair: :badair: :badair:




:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
και ποσα παιρνει η εν λογω κιουρια??
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Που ????


ΥΓ ασχετο αλλα αυτη 

kaytes-aisthisiakes-kamp-0212080847-6876.jpg


μου θυμίζει λιγο τον  Τσακι (μια κουκλα από κατι θριλερ)

http://[URL unfurl="true"]www.thehollywoodnews.com/wp-content/uploads/Curse-of-Chucky-2013-Movie-Image.jpg[/img[/URL]]


  δεν ειναι ασχημη αλλα κανει περιεργες γκριματσες
[/quote]bingo!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom