Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Εχει πλακα ..αφηστε τα παιδακια να παιξουν ...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
άσε ρε... λές να'ναι μπάτσοι...? ...μάλλον λέω εγώ...
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Ισως απο καποιους θεωρηθει κακια αλλα  μετα απο τη αποσυρση  μερικων  λαμπρων μασαζοκυνηγων,διοτι εχουν σπιτωσει σε επιπλωμενα διαμερισματα τανες απο μασαντζιδικα (ετσι λενε διασταυρωμενες πληροφοριες) πρεπει να βγει νεο "αιμα" εδω στο σαιτ .ΝΟΜΙΖΩ?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Ισως απο καποιους θεωρηθει κακια αλλα  μετα απο τη αποσυρση  μερικων  λαμπρων μασαζοκυνηγων,διοτι εχουν σπιτωσει σε επιπλωμενα διαμερισματα τανες απο μασαντζιδικα (ετσι λενε διασταυρωμενες πληροφοριες) πρεπει να βγει νεο "αιμα" εδω στο σαιτ .ΝΟΜΙΖΩ?? :2funny: :2funny: :2funny:
Πεστα τρισμεγιστε! Και επιπλομενα.....  :think: υποπτο!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515
μου κάνει εντύπωση λοιπόν που μετά τις αναστατώσεις που έγιναν στα νότια προάστια.... σχεδόν όλοι οι παλιοί παίκτες, σχολιαστές ψίλο-εξαφανίστηκαν απο το φόρουμ και αντικαταστήθηκαν από άλλους νέους που μέχρι προχθές δεν είχαν αρθρώσει λέξη και ξαφνικά είναι γνώστες προσώπων και καταστάσεων... ακούραστα μοιράζονται μαζί μας τις ερμηνείες τους και τις απόψεις τους... Νέα εποχή? Νέα τάξη πραγμάτων?

who are these guys....?

και δικια μου απορια τυπε. Ανακαλυψαν ξαφνικα το μασαζ και είναι ολη μερα στο site ? είναι προμορερς ?  αγαπουληδες ? μπατσοι ? μασατζουδες ? κλωνοι ? ο Στουρναρας  :think:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
άσε...ο ένας καρφώνεται, γιατί αφού του διέγραψαν το λογαριασμό, λόγω "ανάρμοστης" συμπεριφοράς, ξαναμπήκε και μάλιστα μπαίνει και γράφει τις ίδιες ακριβώς ώρες με τον διαγραφέντα...

για να δούμε, θα ξανακάνει τα ίδια;

 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
άσε...ο ένας καρφώνεται, γιατί αφού του διέγραψαν το λογαριασμό, λόγω "ανάρμοστης" συμπεριφοράς, ξαναμπήκε και μάλιστα μπαίνει και γράφει τις ίδιες ακριβώς ώρες με τον διαγραφέντα...

για να δούμε, θα ξανακάνει τα ίδια;
Λιγακι πιο σαφης αν γινεται αγαπητε συναγωνιστη. που να ψαξουμε για να καταλαβουμε?
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
μου κάνει εντύπωση λοιπόν που μετά τις αναστατώσεις που έγιναν στα νότια προάστια.... σχεδόν όλοι οι παλιοί παίκτες, σχολιαστές ψίλο-εξαφανίστηκαν απο το φόρουμ και αντικαταστήθηκαν από άλλους νέους που μέχρι προχθές δεν είχαν αρθρώσει λέξη και ξαφνικά είναι γνώστες προσώπων και καταστάσεων... ακούραστα μοιράζονται μαζί μας τις ερμηνείες τους και τις απόψεις τους... Νέα εποχή? Νέα τάξη πραγμάτων?

who are these guys....?
aliens  χορχε
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Προσωπικα δεν ειμαι ουτε εξωγηινος, ουτε αστυνομικος ουτε τιποτα. Απλα δεν ημουν μελος του site παλιοτερα για να γραψω τις εμπειριες μου. Αυτα που ξερω αυτα εγραψα.
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Προσωπικα δεν ειμαι ουτε εξωγηινος, ουτε αστυνομικος ουτε τιποτα. Απλα δεν ημουν μελος του site παλιοτερα για να γραψω τις εμπειριες μου. Αυτα που ξερω αυτα εγραψα.
Μην το παιρνεις προσωπικα
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Δεν το παιρνω, απλα ξεκαθαρισα την θεση μου ωστε σε μελλοντικη ερωτηση που θα κανω να με παρετε σοβαρα ;-)
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
άσε...ο ένας καρφώνεται, γιατί αφού του διέγραψαν το λογαριασμό, λόγω "ανάρμοστης" συμπεριφοράς, ξαναμπήκε και μάλιστα μπαίνει και γράφει τις ίδιες ακριβώς ώρες με τον διαγραφέντα...

για να δούμε, θα ξανακάνει τα ίδια;
Γιατι ρε μορτακο το λες αυτό? ΑΠΟ ΤΗΝ "ΚΙΚΗ" ΚΑΙ ΤΗΝ "ΚΟΚΟ" ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ; Κανουμε και για πετ αμα γουστάρεις, διαλιεχτεεεεε  :2funny:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Γιατι ρε μορτακο το λες αυτό? ΑΠΟ ΤΗΝ "ΚΙΚΗ" ΚΑΙ ΤΗΝ "ΚΟΚΟ" ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ; Κανουμε και για πετ αμα γουστάρεις, διαλιεχτεεεεε  :2funny:

καλωσήρθες και ελπίζω αυτή τη φορά να μην χάσεις την ψυχραιμία σου, ούτε εσύ ούτε οι υπόλοιποι, ξέρεις εσύ ;)

και μιας και είσαι εδώ, έχεις να προτείνεις κάτι καλό στο στοίχημα; Ξέρω ότι ασχολείσαι ;)

jorge απαντήθηκε και το ερώτημα σου  :grin:

 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Γιατι ρε μορτακο το λες αυτό? ΑΠΟ ΤΗΝ "ΚΙΚΗ" ΚΑΙ ΤΗΝ "ΚΟΚΟ" ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ; Κανουμε και για πετ αμα γουστάρεις, διαλιεχτεεεεε  :2funny:
Ποιος μιλαγε έτσι? ποιος μιλαγε έτσι?  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom