Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Για να βάζει τέτοια φώτο, σίγουρα είναι για περίεργα γούστα....
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
kkdi, taksiarxis, hitman  :think:   :think:   :think:

Επειδή τώρα είδα τα μηνύματα. Σόρυ ρε παιδιά, επειδή κάποιος έγινε ξαφνικά πιο ενεργητικός στις επισκέψεις του σάιτ σημαίνει πως είναι και μπάτσος? προμότερ? και όλες αυτές οι μαλακίες που λέτε που ανάθεμα και αν στέκουν?
Τη λογική του ότι υπάρχουν άνθρωποι (για μένα μιλάω πιο πολύ), που δε ψάχνουν το μασάζ ή τα λοιπά κάθε μέρα και όλο το χρόνο από χόμπι, αλλά ανά κάποια διαστήματα λόγω καύλας και ψάχνονται??? Πόσα μεταπτυχιακά θέλει για να τα καταλάβετε?
Δε νομίζω να προμόταρα ποτέ κανένα ίδρυμα ούτε καμία κοπέλα. Ίσα ίσα όταν κλείσανε των νοτίων άρχισα και εγώ όπως και άλλοι να ψάχνονται περισσότερο γιατί δεν υπάρχει κάτι εδώ κοντά. Πιο το περιέργο το κέρατό μου μέσα?
και όποιος θέλει μπορεί να κοιτάξει και τα μηνύματα μου να δεί αν παλιά είχα γράψει κριτική για diamonds γλυφάδας που πήγαινα.
Μη λέμε και μαλακίες.
Και δεύτερον, ξεκολλήστε ορισμένοι, που κάνετε σαν το τμήμα ηθών, που και καλά ο ένας είναι μπάτσος, ο άλλος κάτι θέλει, και παραδίπλα προμοτάρει. Δείτε καμιά ταινία και αράχτε κυβισμό.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
και απορώ ρε ταξιάρχη και με σένα ρε kkdi. Εσείς δε στραβωνετε με τη μαλακία του καθενός εδώ μέσα? Να ψαχνεις να γαμήσεις και να σε λένε μπάτσο και προμότορα? χαχαχα
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
και απορώ ρε ταξιάρχη και με σένα ρε kkdi. Εσείς δε στραβωνετε με τη μαλακία του καθενός εδώ μέσα? Να ψαχνεις να γαμήσεις και να σε λένε μπάτσο και προμότορα? χαχαχα
Εγω φιλε ετρεχα επιχειρηση με δραστηριοτητα κυριος στο εξωτερικο και δεν προλαβενα να φτυσω καποιες φορες. Τωρα που υποαπασχολούμε και τα ξυνω............. Να σου πω την αληθεια δεν με πειραζουν τα σχολια γιατι και εγω εχω δει πολλα στη ζωη μου και καποιους τους αντιμετοπιζω το ιδιο και χειροτερα καχύποπτα.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Εγω φιλε ετρεχα επιχειρηση με δραστηριοτητα κυριος στο εξωτερικο και δεν προλαβενα να φτυσω καποιες φορες. Τωρα που υποαπασχολούμε και τα ξυνω............. Να σου πω την αληθεια δεν με πειραζουν τα σχολια γιατι και εγω εχω δει πολλα στη ζωη μου και καποιους τους αντιμετοπιζω το ιδιο και χειροτερα καχύποπτα.

Εκεί θέλω να καταλήξω. Ότι κάποιος μπορεί ανάλογα με τις συνθήκες της τώρα ζωής του, ή το πρόγραμμα του, ή την οικογενειακή του κατάσταση (παντρεμένος - ελεύθερος), να έχει άλλους χρόνους πια. Ξαφνικά να τον βγάλουμε μπάτσο ή οτιδήποτε άλλη μαλακία μας έρχεται στο κεφάλι. Να χαλαρώσουν κάποιοι που κάνουν λες και το σαιτ τους ανήκει. Εδώ περνάμε καλά. Άμα είναι να μπαίνω εδώ μέσα με την ταυτότητα μου στα δόντια τότε απλά γίνεστε γελοίοι.
Συγγνώμη που κράζω έτσι και ίσως να παίρνει η μπάλα κάποιους που δεν αναφέρθηκαν, αλλά το έχω δεί να ξαναγίνεται αυτό το έργο. Παιδιά καινούργιοι που με το που αρχίσουν να λένε κάτι αμέσως τους βγάλαμε σαολίν και κουκουρούκου νίντζα.
Δεν προμοτάρω, δεν είμαι μπατσόπουλο, δεν είμαι κλώνος. Απλά μπαίνω εδώ ανάλογα με το τι πρόγραμμα έχω (πάλι καλά τώρα είναι πιο χαλαρό), και ανάλογα με την περίοδο που με έπιασε να γαμήσω σε λαδάδικο, είτε λόγω καύλας είτε και θέμα χρημάτων. Εντάξει???????????????????
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Σωστά τα λες αγαπητέ μου αν έτσι είναι. Αυτό όμως που ισχύει για σένα μπορεί να μην ισχύει για όλους.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Σωστά τα λες αγαπητέ μου αν έτσι είναι. Αυτό όμως που ισχύει για σένα μπορεί να μην ισχύει για όλους.

Πιστεύω ότι αυτά που έγραψα δεν είναι παράλογα αλλά τα πιο φυσιολογικά. Όλοι περνάνε περιόδους ξρασίας είτε από θέμα χρημάτων η όρεξης. ε Εκείνη την περίοδο δε θα μπαίνω εδώ προφανώς. Πιστεύω από το ύφος μου να κατάλαβαν αν είμαι το μαύρο πρόβατο εδώ μέσα ή αν είμαι ειλικρινής. Αν και μόνο που μπήκα στη διαδικασία να εξηγήσω εκνευρίζομαι και με τον εαυτό μου.

Δε λέω φίλε μου και εγώ σα χρήστης θα μου φανεί μαλακία ένας προμότορας να βγάζει λάδι μια επιχείρηση που είναι μπουρδέλο και θα πάω να πετάξω τα λεφτά μου. Η το αντίθετο να κράζουν κάποια που πραγματικά είναι αστέρι. δεν αντιλέγω. Αλλά να βρίσκουμε και λίγο σωστό στόχο....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μπορεί κάποιος να κάνει μια ενημέρωση για τα μαγαζιά που έκλεισαν;
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
μπορεί κάποιος να κάνει μια ενημέρωση για τα μαγαζιά που έκλεισαν;
τι ενημερωση θελεις αν διαβασεις προσεκτικα θα δεις οτι ολο το πουταναριο απο αυτα εχει διασκορπιστει σε αλλα μαγαζια
και μερικες ανοιξαν δικοτους
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
τι ενημερωση θελεις αν διαβασεις προσεκτικα θα δεις οτι ολο το πουταναριο απο αυτα εχει διασκορπιστει σε αλλα μαγαζια
και μερικες ανοιξαν δικοτους
Και τι να κανουν τα κορίτσια να περιμενουν τον αριστο και τη νατασα? ο κοσμος προχωραει, όπως μπορει ο καθενας. ψωμι ελια και λιζα μασαζοβασιλια!
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Και τι να κανουν τα κορίτσια να περιμενουν τον αριστο και τη νατασα? ο κοσμος προχωραει, όπως μπορει ο καθενας. ψωμι ελια και λιζα μασαζοβασιλια!
σωστα!! ας οικονομησει κι αλλος..
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ναι ρε σεις αλλά βλέπω πως κάποια μαγαζιά στα νότια άνοιξαν πάλι...
σωστά;
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Αυτό είναι καλό αγαπητέ μου.
 

agathoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
Και τι να κανουν τα κορίτσια να περιμενουν τον αριστο και τη νατασα? ο κοσμος προχωραει, όπως μπορει ο καθενας. ψωμι ελια και λιζα μασαζοβασιλια!
Γιαυτο  εμφανισθηκαν  "νεα" μελη για να προωθησουν τα κοριτσια ο καθενας την δικια του και ολοι μαζι ολες :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
μας έχετε πήξει στην μαλακία τα νέα μέλη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom