Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
το μονο που με φοβιζει λιγο με τα εν λογω μασαζ ειναι το θεμα υγειας..συγκριτικα με τα στουντιο πρεπει να υπαρχει λιγοτερος ελεγχος...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
το μονο που με φοβιζει λιγο με τα εν λογω μασαζ ειναι το θεμα υγειας..συγκριτικα με τα στουντιο πρεπει να υπαρχει λιγοτερος ελεγχος...


Να'σαι καλα ρε φιλε, με εκανες και γελασα σημερα και η μερα μου ηταν σκατα :) Δεν εχω καμια διαθεση να σε ειρωνευτω, τα ιδια πιστευα κι εγω πριν ασχοληθω με τον αγοραιο ερωτα ή στα πρωτα βηματα μου.
Λοιπον, ακου : ολες παιζουν παντου. Αυτο σημαινει: η ιδια που δουλευει σε μπουρδελο,αυριο θα ειναι σε στουντιο, μεθαυριο σε μασαζ και αναποδα κι οχι απαραιτητα με την ιδια σειρα.
Συνηθως, αυτα τα περι ελεγχων δεν ισχυουν, γιατι καθε φορα που κανει ντου η αστυνομια, κλεινουν και σπιτια και στουντιο. Εγω φοβαμαι οτι δεν ελεγχονται καν απο γιατρους οι πιο πολλες.
Μερικες κοπελες τις εχω ρωτησει και μου λενε οτι πανε στους δικους τους γυναικολογους, δηλαδη εξαρτιομαστε απο το ποσο ενδιαφερεται κι η αλλη για την υγεια της.
Μην εχεις στο νου σου τις αρρωστιες, ο,τι ειναι να παθουμε θα το παθουμε, το προφυλακτικο τουλαχιστον μας σωζει απο τα θανατηφορα.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
χτεσινή τσάρκα και αναφέρω:
1. Θησέως 81 η ταυλανδέζα Λίνα, ένα μιλφ και στην πόρτα η ξανθιά Ελένη.
2. Καλιρρόης 85 η Εύα, η μιλφ Όλγα και η Ρωξάνα που νομίζω ότι είναι η Γαβριέλλα από Φυλής 92, Φωκαίας 19.
3. Καλιρρόης 48 Μαριάννα, Ντούντου (η πληθωρική κινέζα που δούλευε και Μάρνη 28 και φέρεται να δουλεύει στο 0asis) και αρκετές άλλες που δεν συγκράτησα ονόματα. Νεαρές και όμορφες σε γενικές γραμμές.
4. Φραντζή 4 κι εδώ αρκετές κορασίδες, ένα ωραίο ψηλό μελαχρινάκι, μια Άννα Μαρία και άλλες που δεν συγκράτησα.
Εν κατακλείδι, η μόνη που δούλευε ήταν η Μαριάννα στο Κ48. Γενικά αναδουλειά ίσως και λόγω μέρας.

Η Μαριάννα δεν κρατιέται... θα βγει στον δρόμο σε λίγο για να ψωνίσει πελατεία!!! κάνει καλό σεξ αλλά πολύ αδύνατη ρε γαμώτο...
 

danai brasil

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2011
Μηνύματα
843
Like
0
Πόντοι
6
Να'σαι καλα ρε φιλε, με εκανες και γελασα σημερα και η μερα μου ηταν σκατα :) Δεν εχω καμια διαθεση να σε ειρωνευτω, τα ιδια πιστευα κι εγω πριν ασχοληθω με τον αγοραιο ερωτα ή στα πρωτα βηματα μου.
Λοιπον, ακου : ολες παιζουν παντου. Αυτο σημαινει: η ιδια που δουλευει σε μπουρδελο,αυριο θα ειναι σε στουντιο, μεθαυριο σε μασαζ και αναποδα κι οχι απαραιτητα με την ιδια σειρα.
Συνηθως, αυτα τα περι ελεγχων δεν ισχυουν, γιατι καθε φορα που κανει ντου η αστυνομια, κλεινουν και σπιτια και στουντιο. Εγω φοβαμαι οτι δεν ελεγχονται καν απο γιατρους οι πιο πολλες.
Μερικες κοπελες τις εχω ρωτησει και μου λενε οτι πανε στους δικους τους γυναικολογους, δηλαδη εξαρτιομαστε απο το ποσο ενδιαφερεται κι η αλλη για την υγεια της.
Μην εχεις στο νου σου τις αρρωστιες, ο,τι ειναι να παθουμε θα το παθουμε, το προφυλακτικο τουλαχιστον μας σωζει απο τα θανατηφορα.

...δεν θελω να υπενβαινω στην γνωμη σας αλλα δεν ειμαστε ολες ιδιες εμεις που ειμαστε νομιμες ανεξαρτητος το που δουλεβουμε περναμε απω εξετασεις κανονικα ειναι υποχρεοτικο για την αδεια μας....οχι μονο απω γυναικολογο αλλα κανουμε εξετασεις αιματος για διαφορα νωοσεις κ πολα αλλα..αυτα γηνονται καθε μηνα κ εξετασεις απλα κολπικο καθε 15 ημερες σ ιδικο γιατρος που ειναι μονα για της ιεροδουλες
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
...δεν θελω να υπενβαινω στην γνωμη σας αλλα δεν ειμαστε ολες ιδιες εμεις που ειμαστε νομιμες ανεξαρτητος το που δουλεβουμε περναμε απω εξετασεις κανονικα ειναι υποχρεοτικο για την αδεια μας....οχι μονο απω γυναικολογο αλλα κανουμε εξετασεις αιματος για διαφορα νωοσεις κ πολα αλλα..αυτα γηνονται καθε μηνα κ εξετασεις απλα κολπικο καθε 15 ημερες σ ιδικο γιατρος που ειναι μονα για της ιεροδουλες

Καλή μου, εσύ και όσες από τις άλλες κοπέλες είστε νόμιμες, είστε ταυτόχρονα και συνειδητοποιημένες, περνάτε και από γιατρό και από εξετάσεις. :-*

Οι άλλες, που δεν είναι καταγεγραμμένες αλλά δουλεύουν σε καθεστώς παρανομίας, και που δεν έχουν κουκούτσι μυαλουδάκι στο κεφαλάκι τους? Αυτές είναι οι επικίνδυνες!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η Μαριάννα δεν κρατιέται... θα βγει στον δρόμο σε λίγο για να ψωνίσει πελατεία!!! κάνει καλό σεξ αλλά πολύ αδύνατη ρε γαμώτο...

αυτό δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα...όσο περνάει ο καιρός όλοι και λιγότεροι θα πηγαίνουν, όλο και λιγότεροι...κατ'αρχήν δεν υπάρχει πιά το ογδοντάρι...το ανώτερο θα πρέπει να είναι 50αρικο και στα μασάζ και στα στούντιο και για λογική ώρα 30' στο στουντιο και 50 λεπτών στο μασατζίδικο. Αν δεν το κάνουν κακό του κεφαλιού τους...
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
εσύ ακόμα αντέχεις την αποχή;
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μεγάλη απόφαση... και πως την βγάζεις;;; αν επιτρέπεται...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.476
Κριτικές
1.272
Like
227.203
Πόντοι
46.232
το μονο που με φοβιζει λιγο με τα εν λογω μασαζ ειναι το θεμα υγειας..συγκριτικα με τα στουντιο πρεπει να υπαρχει λιγοτερος ελεγχος...
καλα καλα ,δεν θελω να στο χαλασω αλλα οτι νομιζεις οτι ισχυει για τα στουντιο το ιδιο ισχυει κ στα μασαζ κ στα μπουρδελα
απλα δεν υπαρχει ελενχος.....το θεμα ειναι πρωσοπικοτης κοπελας να θελει να παιξει με την υγεια της η οχι...
ειναι πολλα τα λεφτα για εξετασεις...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.476
Κριτικές
1.272
Like
227.203
Πόντοι
46.232
...δεν θελω να υπενβαινω στην γνωμη σας αλλα δεν ειμαστε ολες ιδιες εμεις που ειμαστε νομιμες ανεξαρτητος το που δουλεβουμε περναμε απω εξετασεις κανονικα ειναι υποχρεοτικο για την αδεια μας....οχι μονο απω γυναικολογο αλλα κανουμε εξετασεις αιματος για διαφορα νωοσεις κ πολα αλλα..αυτα γηνονται καθε μηνα κ εξετασεις απλα κολπικο καθε 15 ημερες σ ιδικο γιατρος που ειναι μονα για της ιεροδουλες
αγαπητη μου δαναη πολυ θα ηθελα να σε πιστεψω.....αλλα τα ματια μου εχουν δει πολλα κ δεν ειναι σωστο εξ ιδιων να κρινεις τα αλλωτρια.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Που....θεραπευειs Δαναη???? Εχω κατι λουμπαγκα τωρα τελευταια
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
αυτό δεν απέχει και πολύ από την πραγματικότητα...όσο περνάει ο καιρός όλοι και λιγότεροι θα πηγαίνουν, όλο και λιγότεροι...κατ'αρχήν δεν υπάρχει πιά το ογδοντάρι...το ανώτερο θα πρέπει να είναι 50αρικο και στα μασάζ και στα στούντιο και για λογική ώρα 30' στο στουντιο και 50 λεπτών στο μασατζίδικο. Αν δεν το κάνουν κακό του κεφαλιού τους...


Φίλτατε, δεν ξέρω για τους υπόλοιπους της παρέας, αλλά εγώ από 4 φορές (τουλάχιστον) που πήγαινα τον μήνα για "θεραπεία", τώρα 2 φορές , και αυτές maximum.
Και όσο δεν καταλαβαίνουν ότι τα 80€ ή τα 70€ την σήμερον είναι πολλά, τόσο εγώ τουλάχιστον θα ...αραιώνω..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Φίλτατε, δεν ξέρω για τους υπόλοιπους της παρέας, αλλά εγώ από 4 φορές (τουλάχιστον) που πήγαινα τον μήνα για "θεραπεία", τώρα 2 φορές , και αυτές maximum.
Και όσο δεν καταλαβαίνουν ότι τα 80€ ή τα 70€ την σήμερον είναι πολλά, τόσο εγώ τουλάχιστον θα ...αραιώνω..

και πολύ καλά θα κάνεις..
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Αμα σκεφτω τι φορτωνω με 100 Ευρω στο καροτσι του super market,και οτι αυτο με καλυπτει για μερες,ζοριζομαι!
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Και που να επισκεφτείς της ευρύτερης περιοχής του Κολωνακίου δηλ. Δημοκρίτου, Σκουφά, Λυκαβηττού και λοιπές δυνάμεις πληρώνεις πάνω από ένα σουπερ μάρκετ και μία στις δύο (για να μην πώ περισσότερο και παρεξηγηθώ) παίρνεις γουρούνι στο σακί....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Φίλτατε, δεν ξέρω για τους υπόλοιπους της παρέας, αλλά εγώ από 4 φορές (τουλάχιστον) που πήγαινα τον μήνα για "θεραπεία", τώρα 2 φορές , και αυτές maximum.
Και όσο δεν καταλαβαίνουν ότι τα 80€ ή τα 70€ την σήμερον είναι πολλά, τόσο εγώ τουλάχιστον θα ...αραιώνω..

Εχω κι εγώ πιά αραιώσει
το μπάτζετ μου, έχει παγώσει
αλλά αν ο Πάθος, με οδηγήσει
για φίνο και καλό γαμήσι
θα ξεπεράσω τον εαυτό μου
το κοινωνικο-οικονομικό μου
και θα φουντάρω μεσ τα λάδια
για πίπες, εντριβές και χάδια !

Τελικά, δεν είναι να κάνεις ένα καλό, ...σε κυνηγάει μιά ζωή ! :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom