Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.207
Πόντοι
46.232
Να μου επιτρέψετε μία παρέμβαση στο θέμα των τιμών,τα έχουμε πει κι άλλες φορές βέβαια,αλλά.... :rockon:
Τις τιμές σε μία ελεύθερη αγορά τις κανονίζει ΠΑΝΤΟΤΕ η προσφορά και η ζήτηση,αυτό είναι ΝΟΜΟΣ....Ακόμα και σε μη ελεύθερες αγορές,όπου οι μισθοί και οι τιμές κανονίζονται με αποφάσεις της εξουσίας,ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης πάλι βρίσκει τρόπο να εφαρμόζεται,με την δημιουργία μαυρης αγοράς....
Οσο λοιπόν υπάρχει ζήτηση,και υπάρχει μπόλικη όπως ξέρω,απόδειξη οτι ανοίγουν συνεχώς νεα μαγαζιά ολων των ειδων,οι τιμές μάλλον θα εχουν αυξητικές τάσεις,παρά πτωτικές.Με ευχολόγια και με κορώνες του τύπου "δεν πληρώνω πάνω απο 60",οι τιμές δεν θα πέσουν...
Σε ένα μόνο θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους συναγωνιστές: σε ένα μαγαζί των 80 ευρώ,δεν μπορεί όλες οι κοπέλλες να αξιολογούνται το ίδιο.Αυτό είναι στρέβλωση....Σε ένα μαγαζί με ρούχα,υπάρχει παντελόνο με 100 ευρώ και άλλο,χειρότερο,με 60 ευρώ.Οπως και σε μία επιχείρηση,όλοι οι υπάλληλοι δεν παίρνουν τα ίδια χρήματα...
Στα call girls υπάρχει διαφοροποίηση τιμών,όπως ξέρετε.Στα μασατζίδικα τώρα υπάρχει ενιαία τιμή...κακώς.
Αρα,η θα έπρεπε κάθε κοπέλλα,ανάλογα με την εμφάνιση και τις υπηρεσίες,να έχει δική της τιμή,η θα έπρεπε ολες οι κοπέλλες να είναι του αυτού επιπέδου....Και τα δύο δύσκολα,ειδικά το πρώτο.Επομένως,τι γίνεται? οι καλύτερες σε κάθε μαγαζί κάνουν πολλά ραντεβού και οι άλλες λιμάρουν τα νύχια τους..... :2funny:
για αλλη μια φορα οι τοποθετηση σου ηταν σωστοτατη.... ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αφήστε γιατί με την κρίση να βαθαίνει και άλλο και άλλο και άλλο θα κλείσουν πολλά και θα μείνουν λίγα...2 ανα περιοχή..εγώ προβλέπω να μένουν μόνο η στουρνάρη 29, η λυκαβηττού 10 λόγω περιοχής και μόνο,ένα,δύο στα βόρεια(και αυτά λόγω περιοχής) και ένα απ'όλα στου φιξ...και σε αυτά θα μας κυνηγάνε απέξω να μας βάλουνε μέσα με τρελλά παζάρια! θα δείτε σε λίγο καιρό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.207
Πόντοι
46.232
αφήστε γιατί με την κρίση να βαθαίνει και άλλο και άλλο και άλλο θα κλείσουν πολλά και θα μείνουν λίγα...2 ανα περιοχή..εγώ προβλέπω να μένουν μόνο η στουρνάρη 29, η λυκαβηττού 10 λόγω περιοχής και μόνο,ένα,δύο στα βόρεια(και αυτά λόγω περιοχής) και ένα απ'όλα στου φιξ...και σε αυτά θα μας κυνηγάνε απέξω να μας βάλουνε μέσα με τρελλά παζάρια! θα δείτε σε λίγο καιρό.
γεια σου ρε προφητη.....
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
Χθεσινοαπογευματινη επισκεψη παρουσες,Σονια η γνωστη,Αλινα στα υπ οψιν,Νικολ ,Ζανα και αλλες δυο που με βοηθησε ο γερμανος να μην θυμαμε ονομα,ο αγων αρχισε και τελειωσε με αντιπαλο τη Νικολ [η οποια σε ερωτηση μου , που ησουν τοσο καιρο μου δηλωσε οτι εγινε μαμα ενος αγοριου] τυχερο με τετοια βυζια θα μεγαλωσει γρηγορα. Στα του αγωνα τωρα δυνατο μασαζ διαρκειας 20' [σε παρατηρηση μου γιατι στη μεσογειων 208 δεν εκαναν σχεδον καθολου μασαζ , μου απαντησε οτι εδω το μασγαζι ετσι δουλευει ,Ζανα θα ελεγα εγω]στη συνεχεια ο αγων ητο αμφιροπος με εναλλαγες στασεων και φασεων στη μικρη περιοχη της νικολ και στη βυζοπεριοχη οπου και εναποτεθει το αποτελεσμα [σπερματουγρο] του αγωνα, γενικα κρινεται σαν μια καλη προταση αν η κοπελα ειναι στα γουστα του καθενος
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Να μου επιτρέψετε μία παρέμβαση στο θέμα των τιμών,τα έχουμε πει κι άλλες φορές βέβαια,αλλά.... :rockon:
εχεις  δικιο ....και ετσι θα εβλεπες μια διαφοροποιηση τιμων ...ακομα και κατω απο 60 σε αυτες που λιμαρουν τα νυχια τους ....αλλα και ψηλώτερες σε οσους αντεχει το πορτοφολι...
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
αφήστε γιατί με την κρίση να βαθαίνει και άλλο και άλλο και άλλο θα κλείσουν πολλά και θα μείνουν λίγα...2 ανα περιοχή..εγώ προβλέπω να μένουν μόνο η στουρνάρη 29, η λυκαβηττού 10 λόγω περιοχής και μόνο,ένα,δύο στα βόρεια(και αυτά λόγω περιοχής) και ένα απ'όλα στου φιξ...και σε αυτά θα μας κυνηγάνε απέξω να μας βάλουνε μέσα με τρελλά παζάρια! θα δείτε σε λίγο καιρό.
πουτανα....!!!!!..ποσα ξερεις εσυ?....να σου πω?...επειδη βλεπεις μακρια,πες μου και εξι νουμερα στο τζοκερ..... :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι στο θέμα τιμών το κόστος θα κατέβει πολύ και το έχω θίξει πόλλες φορές. Ομως στο θέμα των υπηρεσιών τα πράγματα θα αλλάξουν περισσότερο.  Παραδείγματος χάρη στην Σκουφά η κάθε μία κάνει ότι θέλει, στη Δημοκρίτου που έχω κάτι χρόνια βέβαια να πατήσω μερικές νομίζαν ότι κάνουν επαγγελματικό μασάζ (!), ενώ και για την Λυκαβηττού έχω πολλές ενστάσεις για τις υπηρεσίες. Από την άλλη μεριά στα μαγαζιά της στουρνάρη μόνο το Στ47 με καλύπτει σήμερα έως ένα σημείο, την ζάνα και το αδελφάκι του τον παλαιο καιρό (στην σολωμού) τα ψιλοβαρέθηκα ενω το 63 είναι πολύ ξεπέτα. Προβλέπω ότι πρώτον ο χρόνος θα είναι πάντα μία ώρα στο φούλ, η ποιότητα θα ανέβει πολύ και το σέρβις θα βελτιωθεί σημαντικά πχ συνδυασμός χρύσας απο σκουφά σε εμφάνιση και έλεν απο στουρνάρη σε σέρβις με 70 ευρώ στο κολωνάκι! Και πάλι τέτοιες τιμές στη Ρουμανία θεωρούνται ψηλές (ιδιαίτερα το χειμώνα!)....
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι στο θέμα τιμών το κόστος θα κατέβει πολύ και το έχω θίξει πόλλες φορές. Ομως στο θέμα των υπηρεσιών τα πράγματα θα αλλάξουν περισσότερο.  Παραδείγματος χάρη στην Σκουφά η κάθε μία κάνει ότι θέλει, στη Δημοκρίτου που έχω κάτι χρόνια βέβαια να πατήσω μερικές νομίζαν ότι κάνουν επαγγελματικό μασάζ (!), ενώ και για την Λυκαβηττού έχω πολλές ενστάσεις για τις υπηρεσίες. Από την άλλη μεριά στα μαγαζιά της στουρνάρη μόνο το Στ47 με καλύπτει σήμερα έως ένα σημείο, την ζάνα και το αδελφάκι του τον παλαιο καιρό (στην σολωμού) τα ψιλοβαρέθηκα ενω το 63 είναι πολύ ξεπέτα. Προβλέπω ότι πρώτον ο χρόνος θα είναι πάντα μία ώρα στο φούλ, η ποιότητα θα ανέβει πολύ και το σέρβις θα βελτιωθεί σημαντικά πχ συνδυασμός χρύσας απο σκουφά σε εμφάνιση και έλεν απο στουρνάρη σε σέρβις με 70 ευρώ στο κολωνάκι! Και πάλι τέτοιες τιμές στη Ρουμανία θεωρούνται ψηλές (ιδιαίτερα το χειμώνα!)....
Σιγουρα τα παρακμιακα μαγαζια μπορουν να κατεβασουν την τιμη και κατω του 50ρικου και παλι να εχουν κερδος. Με 3-4 σιδερενια μασαζοκρεβατα (τα πιο φτηνα), ενοικιο 500 ευρω( πολλα λεω?), λοιπη επιπλωση απο κινεζικο - βαρια ΙΚΕΑ, με απλυτη πετσετα που την στεγνωνουν στην απλωστρα για να την δωσουν στον επομενο, με την πιο φθηνη παραφινη για μασαζολαδο,με ξεπετα του κερατα (ελα μωρο μου γυρνα - ελα μωρο μου χυσε), χωρις εναρξη απο εφορεια, χωρις ΤΕΒΕ, ΙΚΑ, ΦΠΑ και με καμια δεκαρια κερακια ρεσω, του πουστη αν δεν μπορουν!!! Για τα μαγαζια τυπου κυραΛενης τα κοστη ειναι αλλα. Διαλεχτεεεεεεεεεεεεεεεε!
 

mandrilos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
To καλύτερο είναι πως τα πολλά λεφτά δεν πάνε στην τσέπη των κοριτσιών που τουλάχιστον θα ήταν μια συμφωνία μεταξύ δύο προσώπων για παροχή υπηρεσιών, αλλά σε αλβανούς, γεωργιανούς, ρώσους νιγηριανούς και κινέζους νταβατζήδες ;)
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Για να μην μπερδευόμαστε οι τιμες θα πέσουν και οι υπηρεσίες θα ανέβουν, αυτό συμβαίνει σε όλο τον κόσμο.  Θα γίνει και εδώ. Και η κυρά Ελένη η όποιοι άλλοι θα βγάζουν μία χαρά κέρδη και όχι υπερκέρδη και υπεροψία. Η ζήτηση θα μειώνεται ενώ η προσφορά θα αυξάνει (λόγω ανεργίας). Το αποτέλεσμα οδηγεί σε δύο πράγματα καλύτερες υπηρεσίες και τιμές.  Ολοι θα χάσουν απο λίγο για να υπάρχουν πελάτες...
 

speedy74

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Αδελφια τελικα τις χασαμε τισ αγγελιες των ΝΕΩΝ ??? Εχω φαει το νετ 3 μερες και δεν μπορω να βρω καποιο λινκ να τις δειχνει, μηπως ξερει κανεις τιποτα σχετικα ???
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Αδελφια τελικα τις χασαμε τισ αγγελιες των ΝΕΩΝ ??? Εχω φαει το νετ 3 μερες και δεν μπορω να βρω καποιο λινκ να τις δειχνει, μηπως ξερει κανεις τιποτα σχετικα ???
πράγματι, το λινκ εχει "κλειδωσει" και δε δίνει άξες εντός...  :dunno:  :S
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Νομίζω ότι στο θέμα τιμών το κόστος θα κατέβει πολύ και το έχω θίξει πόλλες φορές. Ομως στο θέμα των υπηρεσιών τα πράγματα θα αλλάξουν περισσότερο.  Παραδείγματος χάρη στην Σκουφά η κάθε μία κάνει ότι θέλει, στη Δημοκρίτου που έχω κάτι χρόνια βέβαια να πατήσω μερικές νομίζαν ότι κάνουν επαγγελματικό μασάζ (!), ενώ και για την Λυκαβηττού έχω πολλές ενστάσεις για τις υπηρεσίες. Από την άλλη μεριά στα μαγαζιά της στουρνάρη μόνο το Στ47 με καλύπτει σήμερα έως ένα σημείο, την ζάνα και το αδελφάκι του τον παλαιο καιρό (στην σολωμού) τα ψιλοβαρέθηκα ενω το 63 είναι πολύ ξεπέτα. Προβλέπω ότι πρώτον ο χρόνος θα είναι πάντα μία ώρα στο φούλ, η ποιότητα θα ανέβει πολύ και το σέρβις θα βελτιωθεί σημαντικά πχ συνδυασμός χρύσας απο σκουφά σε εμφάνιση και έλεν απο στουρνάρη σε σέρβις με 70 ευρώ στο κολωνάκι! Και πάλι τέτοιες τιμές στη Ρουμανία θεωρούνται ψηλές (ιδιαίτερα το χειμώνα!)....
σχόλιο επί της τελευταίας κουβέντας σου
στη Ρουμανία κάνουνε ερωτικό μασάζ και όχι σεξ. Έχει διαφορά.
Και η τιμή είναι χαμηλή για Ρουμανία. Συνήθως ξεμπερδεύεις με κανά 70άρι (γύρω στα 250 λέι)
για να προχωρήσεις παραπάνω πρέπει να σκάσεις έξτρα και μόνο αν το δέχεται η κοπέλα (που συνήθως δεν το δέχονται εκτός αν είναι πολιτική του μαγαζιού). Και μιλάω για όλες τις πολεις και όχι για Βουκουρέστι. Στο Βουκουρέστι βρίσκεις και χαμηλότερα - πάντα μιλάμε για να μην έρθει η κοπέλα σε σένα αλλά να πας εσύ σε αυτή. Και ΔΕΝ έχει την εικόνα "μασατζίδικου" σε περίπτωση που προχωράνε και παρακάτω.
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Ξερει κανεις κατι για  Λ. Ριανκούρ 52,
Αμπελόκηποι
στάση μετρό Πανόρμου

 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
αν μιλας για την ολγα, πρεπει να εχει κλεισει.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
σχόλιο επί της τελευταίας κουβέντας σου
στη Ρουμανία κάνουνε ερωτικό μασάζ και όχι σεξ. Έχει διαφορά.
Και η τιμή είναι χαμηλή για Ρουμανία. Συνήθως ξεμπερδεύεις με κανά 70άρι (γύρω στα 250 λέι)
για να προχωρήσεις παραπάνω πρέπει να σκάσεις έξτρα και μόνο αν το δέχεται η κοπέλα (που συνήθως δεν το δέχονται εκτός αν είναι πολιτική του μαγαζιού). Και μιλάω για όλες τις πολεις και όχι για Βουκουρέστι. Στο Βουκουρέστι βρίσκεις και χαμηλότερα - πάντα μιλάμε για να μην έρθει η κοπέλα σε σένα αλλά να πας εσύ σε αυτή. Και ΔΕΝ έχει την εικόνα "μασατζίδικου" σε περίπτωση που προχωράνε και παρακάτω.
....50 € συμπεριλαμβάνεται φραπέ πολύ καλό μασαζ σε special περιβάλλον και με πανέμορφη nude θεραπεύτρια.....
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Στο Βουκουρέστι (και εκεί που με έχουν πάει Ελληνες που ζούν μόνιμα) το κόστος είναι κάτω από 50 ευρώ και το επιπέδο γυναικών δεν έχει καμία μα καμία σχέση με την Ελλάδα. Εκεί που έχει σχέση (οι γυναίκες δεν είναι τοσο ωραίες) οι τιμές είναι ακόμα χαμηλότερες (30 ευρώ έχω πληρώσει εγώ).  Οντως σε αρκετά δεν γίνεται φούλ πρόγραμμα. Ωστόσο οι κοπέλες είναι πολύ άνετες και αν το πιέσεις (εγω δέν το έχω κάνει άλλα έτσι μου έχουν πεί) μπορεί να καταφέρεις να πάρεις φούλ με μικρό πρόσθετο κόστος. Ομως σύγκρινε το 100-110 σε κάποια μαγαζιά στο κολωνάκι που παίρνεις φραπέ μόνον και πρέπει να είσαι και ευχαριστημένος με το 30-40 στη ρουμανία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom