Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.207
Πόντοι
46.232
ΝΤΑΝΤΑ ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ

Πολύ εγκυμοσύνη, δε παίζει τελευταία ;
ποιανού ρε η ψωλή, ξηγιέται έτσι μοιραία;
Να βγεί να μολογήσει, να πεί καλά και σόνι
ποιός είναι ο καρπερός, που όλα τα γκαστρώνει !

Και ν΄ απομακρυνθεί, να μπεί σε καραντίνα
πριν μείνει απο μασέζ η έρημη Αθήνα !
Στο πάγκο του ν΄ αράξει και να την κάνει κόμπο
αλλιώς θα κάνω κατα κεί να τονε δέσω φιόγκο !

Κάτσε στ΄ αυγά σου αγόρι μου και μη κοιτάς το μέλλον
καλά δε λέω τα παιδιά, και αναγκαία πλέον
αλλά σε μας που θέμε απλωτές, με λάδια και μαλάξεις
δώσε μας το δικαίωμα κι ασ΄ τις κακές τις πράξεις !


 
:grin:
καλοστον μας ειχαν λειψει τα ποιματακια σου οχι στο σαιτ στο φορουμ του μασαζ  ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Εχω και πολλές απουσίες, απο τα λιοτρίβια,..., λόγω η οικονομική στενωπός και τα ρέστα ,....! :cheesy:

Αλλά θα επανακάμψω , μετά την Χρεοκοπία (δηλ. μεθαύριο) ! Ελπίζω,...γιατί αν δεν επανακάμψω, θα γράφω αναμνήσεις κι απομνημονέυματα ! :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εχω και πολλές απουσίες, απο τα λιοτρίβια,..., λόγω η οικονομική στενωπός και τα ρέστα ,....! :cheesy:

Αλλά θα επανακάμψω , μετά την Χρεοκοπία (δηλ. μεθαύριο) ! Ελπίζω,...γιατί αν δεν επανακάμψω, θα γράφω αναμνήσεις κι απομνημονέυματα ! :2funny:
Ολοι στην ιδια στενωπο ειμαστε !!!  ;) ;) ;) :headbang: :headbang: :headbang:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Η ΗΡΑ τατάρα το γνωστο στυοντιο κοριτσο ξέρει κανείς αν και  σε πιο μασατζιδικο δουλεύει?
===
Δεν τα ,,,  παρακολουθείτε ..  Η  Ιρα  ήταν   στο ΡΟΥΒΑΣ-- τώρα έχει  ξαναγυρίσει  στα στουντιο-- Αλυσιδα --->  Βουρβαχη, Δροσοπ. 95 και Κ 61
Αυτό  που δεν καταλαβαίνω ..τι είδους    σύζυγος  ειναι & με μωρο  ειναι  όταν δουλεύει  συνέχεια σε στουντιο  και αλλου- Μαλλον παντρευτηκε ..τον οδηγό της.... ? .. :rolleyes:
ΟΚ-- Παντως ..  έχει επέλθει  πολυ πτώση στηθους , και ξεχειλωμα κλπ  -- μια επίσκεψις προ καιρου ητον η τελυταια  δι εμε-- :(
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Η ΗΡΑ τατάρα το γνωστο στυοντιο κοριτσο ξέρει κανείς αν και  σε πιο μασατζιδικο δουλεύει?
===
Δεν τα ,,,  παρακολουθείτε ..  Η  Ιρα   ήταν  στο ΡΟΥΒΑΣ-- τώρα έχει  ξαναγυρίσει  στα στουντιο-- Αλυσιδα --->  Βουρβαχη, Δροσοπ. 95 και Κ 61
Αυτό  που δεν καταλαβαίνω ..τι είδους    σύζυγος  ειναι & με μωρο   ειναι  όταν δουλεύει  συνέχεια σε στουντιο  και αλλου- Μαλλον παντρευτηκε ..τον οδηγό της.... ? .. :rolleyes:
ΟΚ-- Παντως ..  έχει επέλθει   πολυ πτώση στηθους , και ξεχειλωμα κλπ  -- μια επίσκεψις προ καιρου ητον η τελυταια  δι εμε-- :(

Ενημερωτικα και δυστυχως δεν ειναι καλο νεο!

Τελευταια πολλες που πηγαινανε σε σπιτια κανουν καποιες αρπαχτες
στο μασσαζ
Συνηθως ασχετες και με πολυ κακη νοοτροπια....
Σημερα ειμαι εδω ,αυριο δεν ειμαι...
Δεν χτιζουν πελατολογιο!
Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η!!!!!!!!!!!
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ΝΤΑΝΤΑ ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ

Πολύ εγκυμοσύνη, δε παίζει τελευταία ;
ποιανού ρε η ψωλή, ξηγιέται έτσι μοιραία;
Να βγεί να μολογήσει, να πεί καλά και σόνι
ποιός είναι ο καρπερός, που όλα τα γκαστρώνει !

Και ν΄ απομακρυνθεί, να μπεί σε καραντίνα
πριν μείνει απο μασέζ η έρημη Αθήνα !
Στο πάγκο του ν΄ αράξει και να την κάνει κόμπο
αλλιώς θα κάνω κατα κεί να τονε δέσω φιόγκο !

Κάτσε στ΄ αυγά σου αγόρι μου και μη κοιτάς το μέλλον
καλά δε λέω τα παιδιά, και αναγκαία πλέον
αλλά σε μας που θέμε απλωτές, με λάδια και μαλάξεις
δώσε μας το δικαίωμα κι ασ΄ τις κακές τις πράξεις !


 
:grin:
α ρε καβαφη ρεσπεκττττττττττττττττττττττ
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Χθες πέρασα μια βόλτα από Κηφησίας 38 για να δω με τα μάτια μου τα πιπίνια που αναφέρθηκαν. Στη πόρτα η βίκυ μου έδειξε 5-6 κορίτσια. Πράγματι η Λένα η εβίτα (τα πιπίνια) και η τζοάννα ξεχώρισαν. Οι άλλες αδιάφορες. Κατέληξα στη λένα ψιλή μελαχρινή με Β στήθος, ωραίο πρόσωπο και σφικτό μοντελέ κορμί. Η βίκυ μου διευκρίνισε προς τιμή της ότι η λένα δε κάνει φουλ αλλά φτάνει μέχρι στοματικό. Είπα οκ και προχώρησα. Η κοπέλα ξέρει καλό μασάζ μάλιστα δηλώνει επάγγελμα φυσικοθεραπεύτρια. Είναι ομιλητική και πολύ ευχαριστη στο social time. Από εκεί και πέρα στο κυρίως πιάτο τα πράγματα είναι μέτρια και κάτω. Τί εννοώ. βγάζει τα ρούχα αλλά όχι το βρακάκι, φιλιά όχι, πίπα με προφυλακτικό (δε με πείραξε), δεν αφήνει τελείωμα πάνω της και γενικά θέλει να γίνεται το δικό της. Δε σε αφήνει να την κουμαντάρεις εσύ αλλά είναι περισσότερα ντόμινα στύλ. Ωραία κοπέλα δε λέω αλλά δε νομίζω να τη ξαναπάρω. Είναι πολλά τα 80 για αυτά τα λίγα που προσφέρει. 
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Χθες πέρασα μια βόλτα από Κηφησίας 38 για να δω με τα μάτια μου τα πιπίνια που αναφέρθηκαν. Στη πόρτα η βίκυ μου έδειξε 5-6 κορίτσια. Πράγματι η Λένα η εβίτα (τα πιπίνια) και η τζοάννα ξεχώρισαν. Οι άλλες αδιάφορες. Κατέληξα στη λένα ψιλή μελαχρινή με Β στήθος, ωραίο πρόσωπο και σφικτό μοντελέ κορμί. Η βίκυ μου διευκρίνισε προς τιμή της ότι η λένα δε κάνει φουλ αλλά φτάνει μέχρι στοματικό. Είπα οκ και προχώρησα. Η κοπέλα ξέρει καλό μασάζ μάλιστα δηλώνει επάγγελμα φυσικοθεραπεύτρια. Είναι ομιλητική και πολύ ευχαριστη στο social time. Από εκεί και πέρα στο κυρίως πιάτο τα πράγματα είναι μέτρια και κάτω. Τί εννοώ. βγάζει τα ρούχα αλλά όχι το βρακάκι, φιλιά όχι, πίπα με προφυλακτικό (δε με πείραξε), δεν αφήνει τελείωμα πάνω της και γενικά θέλει να γίνεται το δικό της. Δε σε αφήνει να την κουμαντάρεις εσύ αλλά είναι περισσότερα ντόμινα στύλ. Ωραία κοπέλα δε λέω αλλά δε νομίζω να τη ξαναπάρω. Είναι πολλά τα 80 για αυτά τα λίγα που προσφέρει. 


αυτη 2-3 μηνες ζωη εχει στον χωρο μετα ουτε μασαζ στα μπουτια της δεν θα κανει πανε οι εποχες που πληρωναμε ασχετες !!!!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
ΝΤΑΝΤΑ ΚΑΚΟ ΠΑΙΔΙ

Πολύ εγκυμοσύνη, δε παίζει τελευταία ;
ποιανού ρε η ψωλή, ξηγιέται έτσι μοιραία;
Να βγεί να μολογήσει, να πεί καλά και σόνι
ποιός είναι ο καρπερός, που όλα τα γκαστρώνει !

Και ν΄ απομακρυνθεί, να μπεί σε καραντίνα
πριν μείνει απο μασέζ η έρημη Αθήνα !
Στο πάγκο του ν΄ αράξει και να την κάνει κόμπο
αλλιώς θα κάνω κατα κεί να τονε δέσω φιόγκο !

Κάτσε στ΄ αυγά σου αγόρι μου και μη κοιτάς το μέλλον
καλά δε λέω τα παιδιά, και αναγκαία πλέον
αλλά σε μας που θέμε απλωτές, με λάδια και μαλάξεις
δώσε μας το δικαίωμα κι ασ΄ τις κακές τις πράξεις !


 
:grin:


Έγραψες πάλι!!!!
Respect!!

 

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παίδες καλησπερα
περασα προχθες μετα απο μηνες στην σολωμου στο πρωιν Ζανοσπιτο για ενα βαθυ λαρυγγι απο την Ναταλι. μου ανοιξε μια ξανθια και μου ειπε οτι οι παλιες φυγανε ολες και εχει νεα κοματια ειμουν φορτομενος και δεν εφυγα και διαλεξα την κινεζα την λιλι και αυτη ολες το ιδιο ονομα εχουν. απο μασαζ καλουτσικο αλλα απο εκει και περα σκατα ουτε πιπα καλη ουτε και η συνεχεια.στραφει τα 80. Ξερει κανεις που πηγε η Ναταλι το βαθυ λαρυγγι
ευχ. και καλες ριξιες
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
παίδες καλησπερα
περασα προχθες μετα απο μηνες στην σολωμου στο πρωιν Ζανοσπιτο για ενα βαθυ λαρυγγι απο την Ναταλι. μου ανοιξε μια ξανθια και μου ειπε οτι οι παλιες φυγανε ολες και εχει νεα κοματια ειμουν φορτομενος και δεν εφυγα και διαλεξα την κινεζα την λιλι και αυτη ολες το ιδιο ονομα εχουν. απο μασαζ καλουτσικο αλλα απο εκει και περα σκατα ουτε πιπα καλη ουτε και η συνεχεια.στραφει τα 80. Ξερει κανεις που πηγε η Ναταλι το βαθυ λαρυγγι
ευχ. και καλες ριξιες
Οντως φιλε κι εγω τη πατησα με το κινεζακι, ειναι εντελως κρυοκολη και την ειπα στη καριολα τη χοντροκατερινα που ανοιγει τη πορτα γιατι μου ελεγε καλα λογια.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Ξερει κανεις που πηγε η Ναταλι το βαθυ λαρυγγι
==


εχει αναφερθει αναλυτικα- Μετά πήγε  Φρ 4  / και μετά εφυγε -επιστροφή στην πατριδα :-
Εκτος - αν  ισχύει κατι άλλο ...  :rolleyes:?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Οντως φιλε κι εγω τη πατησα με το κινεζακι, ειναι εντελως κρυοκολη και την ειπα στη καριολα τη χοντροκατερινα που ανοιγει τη πορτα γιατι μου ελεγε καλα λογια.

Έεεετσι!!! Πρέπει να κάνουμε πάντοτε τα παράπονά μας, αν οι υπηρεσίες δεν είναι αντάξιες του οικονομικού τιμήματος! Για να λαμβάνουν γνώσιν, άπαντες!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
για ριχτε μια ματια εδω παιζει κ διαγωνισμος για δωρεαν μασαζ μεχρι αυριο....

μιλάμε αυτές οι τύπισσες δεν υπάρχουν απλά...μας πετάνε τις ίδιες φωτό από το 2007 :headbang: και αντί να μας παρακαλάνε να τις γαμήσουμε δίνοντάς μας και κανα 50ευρο,θέλουνε και λεφτά για να τις πηδήξουμε???????έλεοςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Αυτό δεν είναι το Συγγρού 318?

Πήρα τηλέφωνο,ναι ειναι το Συγγρου 318....απαντά βλαχορωσίδα..."γεια σας....είμαστε ανοικτά μεχρι τις 6.Κυριακή σήμερα....σας περιμένουμε...".
Εχω πολύ καιρό να πάω,αλλά δεν θα το πρότεινα.....παλαιότερες εμπειρίες κυμάνθηκαν σε πολύ μέτρια επίπεδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom