Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πήρα τηλέφωνο,ναι ειναι το Συγγρου 318....απαντά βλαχορωσίδα..."γεια σας....είμαστε ανοικτά μεχρι τις 6.Κυριακή σήμερα....σας περιμένουμε...".
Εχω πολύ καιρό να πάω,αλλά δεν θα το πρότεινα.....παλαιότερες εμπειρίες κυμάνθηκαν σε πολύ μέτρια επίπεδα.

μόνο μέτρια επίπεδα κύριε άντυ μου :huh: :headbang:?προτιμώ να γαμήσω θηλυκό γατί παρά να τα δώσω εκεί μέσα σε αυτές! και να με πληρώνανε δεν θα μου σηκωνότανε να τις γαμήσω όλες δαύτες!Απορώ πως είναι ανοικτό..ρε πούστη μου δεν υπάρχει αυτή η χώρα!ακόμη και στις πουτάνες δεν έχουμε γούστο!!!!
 

agvasilhs

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλισπερα σασ.Αν και παρακολουθω καιρο σο σαιτ προσφατα εκανα εγγραφη.Ευχαριστω για τισ πολυτιμες πληροφοριες που ομολογω πως με βοηθησαν.

Γνωριζει κανεις κατι γιαυτο?
ΑΝΟΙΞΑΜΕ Παγκράτι Φιλολάου και σας περιμένουμε να σας προσφέρουμε χαρά και απόλυτη χαλάρωση. Οταν η κρίση χτυπά κόκκινο εσείς απλά ξεχαστείτε κοντά μας. Προγράμματα από 50 ευρώ , 11.00 πρωί - 22.00 βράδυ

 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Φιλολάου πόσο; είναι μεγάλος δρόμος...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.209
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα φ212 με αλλους 3 εκλεκτους συναγωνηστες , ο ενας μαλιστα αν και πολυ μεγαλη μορφη του σαιτ ηταν η πρωτη του επισκεψη στο συγγεκριμενο μαγαζι ,η γιαννα στα κεφια της παρουσες η μιλφ λαρισα(τιμηθηκε) και δυο κοπελες απο αλβανια(ελληνοσερβες κατα την γιαννα) η μια ξανθια 22 χρονων ωραιο σωμα ωραιο πατουρι μεγαλο βυζακι για το κορμακι  της(τιμηθηκε)η αλλη η αλλη μελαχρινη στεγνο κορμι μικρο στηθος αλλα με πολυ ωραιο κωλο(τιμηθηκε απο συναγωνιστη)η κ.γιαννα μαλλον θα πρωτοπορησει παλι....ψηνεται συμφωνια να δουλεψει εκει ενα τραβεστι.....τυχερουληδες μερικοι μερικοι εδω μεσα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
επισκεψη σημερα φ212 με αλλους 3 εκλεκτους συναγωνηστες , ο ενας μαλιστα αν και πολυ μεγαλη μορφη του σαιτ ηταν η πρωτη του επισκεψη στο συγγεκριμενο μαγαζι ,η γιαννα στα κεφια της παρουσες η μιλφ λαρισα(τιμηθηκε) και δυο κοπελες απο αλβανια(ελληνοσερβες κατα την γιαννα) η μια ξανθια 22 χρονων ωραιο σωμα ωραιο πατουρι μεγαλο βυζακι για το κορμακι  της(τιμηθηκε)η αλλη η αλλη μελαχρινη στεγνο κορμι μικρο στηθος αλλα με πολυ ωραιο κωλο(τιμηθηκε απο συναγωνιστη)η κ.γιαννα μαλλον θα πρωτοπορησει παλι....ψηνεται συμφωνια να δουλεψει εκει ενα τραβεστι.....τυχερουληδες μερικοι μερικοι εδω μεσα...

άστα αυτά..λαχανόρυζο είχε το μενού?
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Πηρα τηλ και πηγα.
Η κοπελα μονη της.ελληνιδα.Ενα νορμαλ προσωπο, κοντα στο 165,κορμι χυμωδες.Σα να λεμε νταρντανα αλλα αδυνατη.Με βυζαρα και κωλαρα!
Μασαζακι πολυ καλο,body to body,με εκτονωση.Προσφερει,και απο οτι καταλαβα και μπριζολιτσα με ενα εξτρα.αυτα.Καλη ειναι,θα ξαναπαω.

φιλε, επειδη η αγγελια εχει αποσυρθει, μπορεις να μου στειλεις το τηλεφωνο με π.μ.  ??
σ ευχαριστω
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Φιλολαου 88-90 αλλα ειναι μπαζα..
για πες καμια κουβεντα παραπάνω ρε Αγιοβασιλη http://[URL unfurl="true"]www.bitvertiser.com/emos/3d/santa-emoticon.gif[/img[/URL]]  :huh: :huh:

Πόσες ηταν? Χώρος? Με το πόσο (€)?
Πόσο μπάζα? Χτίζεις ουρανοξύστη??

Κανα  :tits: :tits: :tits: είχε??
 

agvasilhs

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον 50 το μασαζ 65 με εκτονοσουλα και 120 το διπλο.Δυο κοπελεσ που η μια δεν ηταν γυνη αλλα αρρεν.
Η αλλη ψηλη νταρντανα αλλα ξενερωσα τοσο οταν ειδα τον μακρυμαλι που εφυγα τρεχοντας.
Ισχυριστικε βεβαια οτι απο αυριο θα εχει και αλλο πρωσοπικο.
Αυτα απο μενα..
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Λοιπον 50 το μασαζ 65 με εκτονοσουλα και 120 το διπλο.Δυο κοπελεσ που η μια δεν ηταν γυνη αλλα αρρεν.
Η αλλη ψηλη νταρντανα αλλα ξενερωσα τοσο οταν ειδα τον μακρυμαλι που εφυγα τρεχοντας.
Ισχυριστικε βεβαια οτι απο αυριο θα εχει και αλλο πρωσοπικο.
Αυτα απο μενα..
:new_shocked:
Τα ακούτε ρε μέχρι και οι ξένες μας έχουν εγκαταλείψει στην τύχη μας
Δεν βρίσκουν προσωπικό πια και άρχισαν να φέρνουν τραβέλια  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16

Μα δεν νομίζω η οδός Φιλολάου (μιλάμε για αυτή που περνά από Αγιο Αρτέμιο και Παγκρατι και καταλήγει στην Καισαριανή, έτσι;) να φημίζεται για τους τραβεστί της. Μήπως έχω χάσει επεισόδια;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.209
Πόντοι
46.232

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom