Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
λίγα λόγια για την περιοχή...

έτυχε ρε συ.Ούτως ή άλλως πάντα στις κεντρικές συνοικίες πέριξ του κέντρου ήταν οι λάβερς των κρόςς ντρέσσερ,τί να κάνουμε τώρα? Κάποια πράγματα ισχύουν θέμε δε θέμε.Το όλο ζήτημα και προβληματισμός μου συνάμα είναι το πώς μπορώ να τρώω γουβαρλάκια με φέτα΄"ήπειρος" και ανθρακούχα ποτά και να με κοιτάει με την άκρη της μάσκαρας,ο..."μασκαράς" με το γαλλικό κλειδί από χάμου. :grin:
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Το όλο ζήτημα και προβληματισμός μου συνάμα είναι το πώς μπορώ να τρώω γουβαρλάκια με φέτα΄"ήπειρος" και ανθρακούχα ποτά και να με κοιτάει με την άκρη της μάσκαρας,ο..."μασκαράς" με το γαλλικό κλειδί από χάμου. :grin:
 

Συνημμένα

  • dromokaitio.jpg
    dromokaitio.jpg
    8 KB · Εμφανίσεις: 27

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Επισκεψη λοιπον στης Γιουλης, όπου μετα την καβλοφατσα Κλωντια ειπα να περασω με τη Λιλι.
Εξαιρετικη, full gfe me anektikotita sto light pse.
τα πολλα λογια ειναι φτωχια, γενικα εκανε καλη εντυπωση,
αλλα κυρια Γιουλια μου παρτε στα κοριτσια κανενα βρακι,
η συγκεκριμενη χανει πολυ αν και ειναι μουναρα να φοραει τρυπιο βρακι  :2funny: :2funny:

δεν ειναι μαλακια;;

Γενικα πολυ καλη, συνεννοησιμη, καναμε ζεσταμα, μπανιο σεξ και λιγο συζητηση - για μουσικη με ρωτησε.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Παλιοτερη επισκεψη Σολωμου 54 , περασα με την μιλφογκιλφ ξανθια πορτιερισσα,
οπου καναμε φουλ , και ανοιξε και το καναπε σε κρεβατι.
οπως εμαθα κατοπιν μενει κοντα στην Κουμουνδουρου.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
70 εκαστον  ;)
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Επίσκεψη προχθές μεσημέρι στο μίλφ Κατερινάκι, της εξηγήθηκα από πριν για άνεση χρόνου χωρίς να υπάρξουν παράπονα από τις άλλες για τυχόν καθυσtέρηση.  Ξηγήθηκε σπαθί αμέσως, ξεκινήσαμε στον καναπέ χαλαρά πολύ  gfe   με φιλιά και χαδάκια, όπου σύντομα φούντωσε με αμφότερο γλυψιμο στο σώμα. Οι ρώγες της σκληρήναν και πετάχτηκαν όρθιες καθώς της έγλυφα το γατάκι και το πατούρι της και το στήθος της είχε πετρώσει στο ζούληγμα.  Τη δαχτύλιασα μπρος-πίσω και κάποια στιγμή της κάνω οτι δεν αντέχω άλλο και ότι λαχταράω να μπώ μέσα στο πατούρι που με δυσκολία χώραγε ο δείκτης μου. Μου φόρεσε το σκουφάκι και τον υγρανε λιγάκι με καλαμάκι ενω εγώ της τρέλανα την κλειτορίδα της, και άρχισε να κλείνει τα μπούτια και να τα σφίγγει από τον οργασμό που της ερχόταν, και στη συνέχεια  γύρισε στα τέσσερα. Πήγα να μπώ με φόρα αλλά με έκοψε και μου ζήτησε να την προθερμάνω λιγάκι πρώτα από μπρος. Της έκανα το χατίρι Μετά από λίγο δεν άντεξα άλλο και της σάλιωσα διπλά το πατούρι της και άρχισα να μπαίνω μέσα όπου εκείνη μου ψιθύριζε να κάνω σιγά-σιγά. Ο ρυθμός σταδιακά επιτάχυνε και ένιωθα την τρυπούλα της στενή και ζεστή και έτσι άρχισε να ανατριχιάζει και να κάμπτει το σωμα της  όταν μια γυναίκα τελειώνει.   :zfuck:

Ντουζάκι στη συνέχεια και καλό μασαζάκι σε όλο το σώμα που με έκανε να νιώθω ανάλαφρος σα να πετάω από το σώμα μου. Πολύ χαμογελαστή με καλή διάθεση και δεν μου χάλαγε τα χατήρια να προσέξει κάποια σημεία που ήθελα να δώσει περισσότερο χρόνο (αφού και εγώ προσπάθησα να την κάνω να ευχαριστηθεί - απότι μαλλον έδειξε έχυσε και εκείνη).

Στο τέλος της ζήτησα ένα αποχαιρετιστήριο καλαμάκι ακόμα που με χαμόγελο το ξεκίνησε.

Επίσκεψη 80 γιούρια, διάρκεια πάνω από ώρα (αρκετά).

 ΒΡΕ τι τις θέλουμε τις βρωμιάρες ελλεϊνίδες όταν υπάρχουν τα καλύτερα παιδιά ανάμεσα στις βόρειες που μας έκαναν την τιμή να συγκατοικήσουν μαζί μας στην Ελλάδα (με λίγες εξαιρέσεις που κάποιος δικός μας πήγαινε γυρεύοντας σε κατηγορίες ξένων που ξέρουμε το ποιόν τους)



       
  :rockon:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ωραία η περιγραφή,αλλά δεν μας είπες σε ποιο μαγαζί αναφέρεσαι....
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ωραία η περιγραφή,αλλά δεν μας είπες σε ποιο μαγαζί αναφέρεσαι....

Σ54, 6ος.

Το έχει ανεβάσει και στο οικείο νήμα, αλλά εκ παραδρομής ξέχασε να το αναφέρει εδώ.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Επισκεψη λοιπον στης Γιουλης, όπου μετα την καβλοφατσα Κλωντια ειπα να περασω με τη Λιλι.
Εξαιρετικη, full gfe me anektikotita sto light pse.
τα πολλα λογια ειναι φτωχια, γενικα εκανε καλη εντυπωση,
αλλα κυρια Γιουλια μου παρτε στα κοριτσια κανενα βρακι,
η συγκεκριμενη χανει πολυ αν και ειναι μουναρα να φοραει τρυπιο βρακι  :2funny: :2funny:

δεν ειναι μαλακια;;

Γενικα πολυ καλη, συνεννοησιμη, καναμε ζεσταμα, μπανιο σεξ και λιγο συζητηση - για μουσικη με ρωτησε.
ποιο είναι αυτό;
κα Γιούλη; ρε μαλάκες...μιλήστε με οδό και αριθμό...σιγα μην καθόμαστε όλοι να γνωρίζουμε τις τάνες και τις σερίφισες
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Επισκεψη λοιπον στης Γιουλης, όπου μετα την καβλοφατσα Κλωντια ειπα να περασω με τη Λιλι.
Εξαιρετικη, full gfe me anektikotita sto light pse.
τα πολλα λογια ειναι φτωχια, γενικα εκανε καλη εντυπωση,
αλλα κυρια Γιουλια μου παρτε στα κοριτσια κανενα βρακι,
η συγκεκριμενη χανει πολυ αν και ειναι μουναρα να φοραει τρυπιο βρακι  :2funny: :2funny:

δεν ειναι μαλακια;;

Γενικα πολυ καλη, συνεννοησιμη, καναμε ζεσταμα, μπανιο σεξ και λιγο συζητηση - για μουσικη με ρωτησε.
Κ48 μαλλον εννοει ο ποιητης....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
K48=Καλλιρόης 48
και φαντάζομαι πως είναι και το κλασικό τίμημα των 80 ευρώ που είναι απεχθές και τρισάθλιο τίμημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom