Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλημερα
Πριν καιρο ειχε γινει συζητηση για το nuru μασαζ.
Το περασμενο μηνα ειδα αγγελια στην Χ.Ε για μασαζ nuru
στην πλατεια Νεας Σμυρνης με τλφ. 9339395 & 9355591
αργησα να γραψω γιατι ελειπα εκτος Αθηνων για δουλειες.
Ξερει κανεις συναγωνιστης τιποτα για το εν λογω ιδρυμα
Ευχ
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Συναγωνιστες καλημερα
Πριν καιρο ειχε γινει συζητηση για το nuru μασαζ.
Το περασμενο μηνα ειδα αγγελια στην Χ.Ε για μασαζ nuru
στην πλατεια Νεας Σμυρνης με τλφ. 9339395 & 9355591
αργησα να γραψω γιατι ελειπα εκτος Αθηνων για δουλειες.
Ξερει κανεις συναγωνιστης τιποτα για το εν λογω ιδρυμα
Ευχ


το "nuru" που αναφέρουν στην αγγελία, δεν είναι η Ιαπωνική τεχνική, αλλά μασάζ με 4 χέρια, τουλάχιστον έτσι μου είχαν απαντήσει εμένα σε σχετική ερώτηση μου, πριν κανά δίμηνο. Πάντως μπορείς να το επιβεβαιώσεις κι εσύ με ένα τηλεφώνημα και να ενημερώσεις αντίστοιχα.

για το κατάστημα διάβασε εδώ


 

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες πηρα τλφ. Το μασαζ είναι απλος με δυο κοπελες 4 χερια όπως μου ειπε ακριβως και εχει 50 λεπτα και 130 euro διαφορετικα 1 ωρα και 80 euro με μια κοπελα το φουλ προγραμμα όπως ειπε αλλα δεν ελεγε από τλφ τι και πως (αν εχει φραπε η οτιδηποτε άλλο) αλλα μονο για το μασαζ και είναι στην 25 μαρτιου 25 1ος οροφ. Κουδ. Σουφιστα αν καταλαβα καλα κοντα στο αλσος Ν Σμυρνης. Αυτά αν καποιος κατι άλλο ας γραψει
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Παιδες πηρα τλφ. Το μασαζ είναι απλος με δυο κοπελες 4 χερια όπως μου ειπε ακριβως και εχει 50 λεπτα και 130 euro διαφορετικα 1 ωρα και 80 euro με μια κοπελα το φουλ προγραμμα όπως ειπε αλλα δεν ελεγε από τλφ τι και πως (αν εχει φραπε η οτιδηποτε άλλο) αλλα μονο για το μασαζ και είναι στην 25 μαρτιου 25 1ος οροφ. Κουδ. Σουφιστα αν καταλαβα καλα κοντα στο αλσος Ν Σμυρνης. Αυτά αν καποιος κατι άλλο ας γραψει

το ενδιαφρον θα ηταν τα 4 χερια να ηταν απο μια κοπελα...αυττο θα το πληρωνα.. :2funny:

νεα σμυρνη εχει επι της πλατειας σε 2αρακι μια κοπελιτσα 27 μελαχρινη ελληνιδα που σε εκτονωνει με το στωμα η το στηθος. διακορευση επισης εφικτη. το τηλ απο τα ΝΕΑ. αφηστε τα 4 χερια και πηγαινετε σατ σιγουρα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.434
Κριτικές
36
Like
37.985
Πόντοι
18.565
το "nuru" που αναφέρουν στην αγγελία, δεν είναι η Ιαπωνική τεχνική, αλλά μασάζ με 4 χέρια, τουλάχιστον έτσι μου είχαν απαντήσει εμένα σε σχετική ερώτηση μου, πριν κανά δίμηνο. Πάντως μπορείς να το επιβεβαιώσεις κι εσύ με ένα τηλεφώνημα και να ενημερώσεις αντίστοιχα.

για το κατάστημα διάβασε εδώ

Αρα παραμυθι νουρου ειναι. Το νουρου ειναι μασσαζ που γινεται με ειδικο τζελ αφου αρχικα κατσεις σε ενα ειδικο σκαμνι και μετα στο στρωμα. Ειχα την τυχη να κανω νουρου το Φλεβαρη στην Ταυλανδη. Η κοπελα αφου σε αλοιψει με το τζελ σου κανει μασσαζ πρωτα με τα χερια μετα με το στομα και τελος με το σωμα της χωρις να αφησει ουτε ενα τετραγωνικο εκατοστο απο το σωμα σου παραπονεμενο.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Αρα παραμυθι νουρου ειναι. Το νουρου ειναι μασσαζ που γινεται με ειδικο τζελ αφου αρχικα κατσεις σε ενα ειδικο σκαμνι και μετα στο στρωμα. Ειχα την τυχη να κανω νουρου το Φλεβαρη στην Ταυλανδη. Η κοπελα αφου σε αλοιψει με το τζελ σου κανει μασσαζ πρωτα με τα χερια μετα με το στομα και τελος με το σωμα της χωρις να αφησει ουτε ενα τετραγωνικο εκατοστο απο το σωμα σου παραπονεμενο.

χωρις να θελω να ειμαι απλοικος, την γαμησες μετα την ΤΑΥ?  :2funny: Η δεν περιλαμβανερτασι στο προγραμμα?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.434
Κριτικές
36
Like
37.985
Πόντοι
18.565
Ε, να μην το εκθεσω τωρα το  κοριτσι. :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.434
Κριτικές
36
Like
37.985
Πόντοι
18.565
Παιρνω σαν αφορμη μια αντιπαραθεση που ειδα στο θρεντ της Στουρναρη 29 περι CIM κλπ. Ειλικρινα δεν μπορω
να καταλαβω εδω και λιγους μηνες που διαβαζω σε διαφορα θρεντ διαφορους συναγωνιστες να επιζητουν απο
τις θεραπαινιδες ακαποτα στοματικα και CIM και ταυτοχρονα ελευθερα γλωσσοφυλα. Μα πως μπορουν να φυλλανε
ενα στομα που εχει χυσει μεσα ο προηγουμενος πελατης. Επειδη και εγω θελω να φυλαω την γκομενα στο
στομα δεν μπορω να διαννοηθω να της ζητησω CIM γιατι  οπως καταλαβαινετε ειναι σαν να φυλαω τα χυσια
του προηγουμενου. Τωρα θα μου πειτε οτι λογω nik-name φταιει η ηλικια μου για το πως βλεπω τα πραγματα.
Ισως.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.209
Πόντοι
46.232
Επισκεψη λοιπον στης Γιουλης, όπου μετα την καβλοφατσα Κλωντια ειπα να περασω με τη Λιλι.
Εξαιρετικη, full gfe me anektikotita sto light pse.
τα πολλα λογια ειναι φτωχια, γενικα εκανε καλη εντυπωση,
αλλα κυρια Γιουλια μου παρτε στα κοριτσια κανενα βρακι,
η συγκεκριμενη χανει πολυ αν και ειναι μουναρα να φοραει τρυπιο βρακι  :2funny: :2funny:

δεν ειναι μαλακια;;

Γενικα πολυ καλη, συνεννοησιμη, καναμε ζεσταμα, μπανιο σεξ και λιγο συζητηση - για μουσικη με ρωτησε.
εκτος αν την τρυπα την ειχε στο επιμαχο σημειο  :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.209
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.209
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.209
Πόντοι
46.232

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.477
Κριτικές
1.272
Like
227.209
Πόντοι
46.232
Παιδες πηρα τλφ. Το μασαζ είναι απλος με δυο κοπελες 4 χερια όπως μου ειπε ακριβως και εχει 50 λεπτα και 130 euro διαφορετικα 1 ωρα και 80 euro με μια κοπελα το φουλ προγραμμα όπως ειπε αλλα δεν ελεγε από τλφ τι και πως (αν εχει φραπε η οτιδηποτε άλλο) αλλα μονο για το μασαζ και είναι στην 25 μαρτιου 25 1ος οροφ. Κουδ. Σουφιστα αν καταλαβα καλα κοντα στο αλσος Ν Σμυρνης. Αυτά αν καποιος κατι άλλο ας γραψει
στην πλατεια της ν.σμυρνης πανω απο την βονταφον....
 

katsikas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0

εχεις παραπανω πληροφοριες για την κοπελλα αυτη?στειλε μηνυμα γιατι στα νεα δεν μπορω να το βρω.οσο για το μαγαζι που αναφερετε ειναι απο τα καλυτερα του ειδους του παποτι πολυ ακριβο.

το ενδιαφρον θα ηταν τα 4 χερια να ηταν απο μια κοπελα...αυττο θα το πληρωνα.. :2funny:

νεα σμυρνη εχει επι της πλατειας σε 2αρακι μια κοπελιτσα 27 μελαχρινη ελληνιδα που σε εκτονωνει με το στωμα η το στηθος. διακορευση επισης εφικτη. το τηλ απο τα ΝΕΑ. αφηστε τα 4 χερια και πηγαινετε σατ σιγουρα.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
το "nuru" που αναφέρουν στην αγγελία, δεν είναι η Ιαπωνική τεχνική, αλλά μασάζ με 4 χέρια, τουλάχιστον έτσι μου είχαν απαντήσει εμένα σε σχετική ερώτηση μου, πριν κανά δίμηνο. Πάντως μπορείς να το επιβεβαιώσεις κι εσύ με ένα τηλεφώνημα και να ενημερώσεις αντίστοιχα.
για το κατάστημα διάβασε εδώ
...αν είναι η μονοκατοικία πρόκειται για studio....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom