Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
παντως πολύ πεσμενη η κατασταση στα μασαζ πια , πολύ λιγες καλες και οσες δινουν καλες υπηρεσιες ειναι σχεδον γριες , ομορφο πιπινι ουτε σε φωτογραφια δεν υπαρχει, πιο παλια εβρισκες.
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
12
Πόντοι
230
Καλημέρα. Μήπως ξέρεις που "παίζουν" κινέζες? Το έχω απωθημένο γιατί στα στούντιο δεν βρίσκεις τέτοιες.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Καλημέρα. Μήπως ξέρεις που "παίζουν" κινέζες? Το έχω απωθημένο γιατί στα στούντιο δεν βρίσκεις τέτοιες.
Πριν λιγο καιρο παιζανε σε πατησιων 160,σολωμου 54 6ος,θησεως 81,συγγρου 12,καλλιροης 85.

Δηλωμενες παντως σιγουρα δεν ειναι...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.099
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα! Κι εγώ νέος είμαι στο άθλημα των μασάζιδικων και θα ήθελα να περιγράψω με λίγα την πρώτη εμπειρια που είχα από αυτό το χώρο. Έχοντας διαβάσει πολύ καλά σχόλια για το Στουρνάρη 29 αποφάσισα να το επισκεφτώ με στόχο την Ελένη. Πηγαίνω λοιπόν κατά τις 20.15 και ζητάω την Ελένη. Δυστυχώς μου λέει πρέπει να φύγω τώρα γιατί έχω μία επείγουσα δουλειά. Διάλεξε μία άλλη κοπέλα. Ξενέρωσα λίγο μία και είχα πάει φτιαγμένος ,όμως τελικά αφού είδα και τις άλλες κοπέλες διάλεξα τη Ζάνα από Μολδαβία. Είναι μετρίου ανάστηματος με αρκετά καλό σώμα ,γύρω στα 30+ και σχετικά "αθώο" πρόσωπο.(Δεν είναι σκυλί). Μου προσφέρει αναψυκτικό και μπαίνουμε στο δωμάτιο. Πολύ καθαρό και περιποιημένο με ντους και καθαρές πετσέτες και παντόφλες. Κάνω μπανάκι,έρχεται η Ζάνα και ξαπλώνω μπρούμυτα στο κρεβάτι. Τότε ξεκινάει ένα λεπτομερέστατο και εξονυχιστικό μασάζ σε όλο μου το κορμί που κράτησε πάνω από μισή ώρα. Αφού κάποια στιγμή αναρωτήθηκα μήπως δεν κάνουμε τίποτα άλλο. Κατά τη διάρκεια του μασάζ η κοπέλα ήταν πολύ άνετη και μιλούσαμε συνεχώς. Κάποια στιγμή ήρθε και η ώρα του σεξ. Ξεκινήσαμε με γλωσσοφιλα ,γλυψιματα στήθους και δάχτυλοσκοπησεις. Στη συνέχεια κάναμε στάση 69 με άκαποτο τσιμπούκι. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να άντεξω αλλά και κατέθεσα πρόωρα. Βέβαια για αυτό δεν φταίει η κοπέλα αλλά εγώ που δεν μπόρεσα να κρατηθώ. Έκανα πάλι μπάνιο ,πλήρωσα το 80άρι κι έφυγα. Γενικά θα έλεγα ότι ήταν μία πολύ καλή εμπειρια και πιστεύω ότι για τα ίδια λεφτά (80 ευρώ) αξίζει χίλιες φορές το μασάζιδικο από το στούντιο. Εκείνο που με προβληματίζει και έχω απορία είναι αν αυτές οι κοπέλες είναι κανονικά δηλωμένες όπως οι ιερόδούλες κι αν περνούν από γιατρούς. Αν κάποιος ξέρει ας μου πει.  Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω σε ποια μασάζιδικα δουλεύουν κινέζες.
καταρχην πηγες σε πολυ ακυρη ωρα , αυτο σαν συμβουλη.....
μια δευτερη συμβουλη(κ για να γελασουμε λιγο)μαλλον πρεπει να πας να κοιταξεις τα ματια σου.....η ζανα 30+!!!!!!!!!!!βαλε καμια 20αρια ακομα.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.099
Πόντοι
46.232
παντως πολύ πεσμενη η κατασταση στα μασαζ πια , πολύ λιγες καλες και οσες δινουν καλες υπηρεσιες ειναι σχεδον γριες , ομορφο πιπινι ουτε σε φωτογραφια δεν υπαρχει, πιο παλια εβρισκες.
ειναι η εποχη ρε φιλαρακι....τα ροστερ θα γεμισουν παλι απο μεσα σεπτεμβρη κ μετα......
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
ειναι η εποχη ρε φιλαρακι....τα ροστερ θα γεμισουν παλι απο μεσα σεπτεμβρη κ μετα......

Νομίζω οτι έχετε δίκιο αγαπητοί συναγωνιστές.  Δεν είναι γενικά τα πράγματα σαν τις παλιές καλές μέρες με τις πρώτες Ρωσίδες που είχαν έρθει εδώ και οι περισσότεροι 'γεμίσαμε' με τις καλύτερες αναμνήσεις.

Παντως επέστρεψε την προηγούμενη εβδομάδα η ξανθιά Βίκη στο Καλιρρόης 48 (που κάνει συχνά ντουέτο με την Μαριάννα την άπλητη-απουσιάζει σε διακοπές). Την αναζητούσα καιρό (κάποιοι συναγωνιστές προσπάθησαν να βοηθήσουν αλλά μου μίλησαν για κάποια άλλη Βίκη). Απίστευτο σώμα και διάθεση και μου έκανε εντύπωση (σε σύγκριση με την Μαριάννα που πήγα αρκετές φορές) οτι όταν έκανα το ντούς μου πρίν μπώ στο δωμάτιο,    άνοιξε την πόρτα ,  γδύθηκε και πλυθήκαμε μαζί !!!!

Μασάζ σχεδόν ανύπαρκτο, αλλά δε με χάλασε διότι μου τον  είχε κάνει πέτρα ήδη μέσα από το ντούζ και δεν μπορούσα να περιμένω άλλο, στο κυρίως πιάτο λοιπόν η Βικάρα έπεσε με ορμή και όρεξη επάνω μου και έγινε κόλαση.

Εννοείται οτι μόλις μαζέψω χρήμα (που είναι δυσεύρετο αυτές τις ημέρες), θΑ την ξανατιμήσω !!!



 


 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
πως είναι εμφανισιακά η Βίκυ?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.099
Πόντοι
46.232
πως είναι εμφανισιακά η Βίκυ?
τελευταια φορα που ειχα δει εγω την βικη πριν 3 μηνες ηταν ξανθοκαστανη κοντο μαλι κανονικο σωμα,κ βυζακι στητο μικρο σιλικονατο..........
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
12
Πόντοι
230
καταρχην πηγες σε πολυ ακυρη ωρα , αυτο σαν συμβουλη.....
μια δευτερη συμβουλη(κ για να γελασουμε λιγο)μαλλον πρεπει να πας να κοιταξεις τα ματια σου.....η ζανα 30+!!!!!!!!!!!βαλε καμια 20αρια ακομα.....
    Όχι ρε παιδιά η Ζάνα δεν είναι τόσο μεγάλη. Εκτός κι αν λέμε άλλη. Εγώ μιλάω για μία ξανθούλα μετρίου ανάστηματος με συμπαθήτικο πρόσωπο. Αποκλείεται να είναι πάνω από 35.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μια αποροια στο σουφι σπα παιζει τιποτα;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.099
Πόντοι
46.232
    Όχι ρε παιδιά η Ζάνα δεν είναι τόσο μεγάλη. Εκτός κι αν λέμε άλλη. Εγώ μιλάω για μία ξανθούλα μετρίου ανάστηματος με συμπαθήτικο πρόσωπο. Αποκλείεται να είναι πάνω από 35.
μια ειναι η ζαννα η σεριφισα μαζι με την ελενη.......ας βοηθησει καποιος εχουμε αφιξη στο εν λογο ιδρυμα κ αλλης ζαννας??????
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
τελευταια φορα που ειχα δει εγω την βικη πριν 3 μηνες ηταν ξανθοκαστανη κοντο μαλι κανονικο σωμα,κ βυζακι στητο μικρο σιλικονατο..........
  για ποια  βικυ μιλατε ?  αυτην που παει πακετο με την βετα ?
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Η Ζάνα είναι 45+.  Άκου 35.  Μάλλον χωρίς τα καλοκαίρια
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Η Ζάνα είναι 45+.  Άκου 35.  Μάλλον χωρίς τα καλοκαίρια
Λόγο δημοφιλοτητας στο χώρο ,που έχει η Ζάνα , πολλά μαγαζιά έχουν βαφτίσει κάποια κοπέλα με το όνομα της , με σκοπό να μπερδεψουν 
το κόσμο .
Η γνωστη και συμπαθέστατη Ζάνα , είναι μια ,δεν ειναι πανο των 37 - 38 , και εκτελεί χρέη σεριφισας Στουρνάρι 29 .
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Λόγο δημοφιλοτητας στο χώρο ,που έχει η Ζάνα , πολλά μαγαζιά έχουν βαφτίσει κάποια κοπέλα με το όνομα της , με σκοπό να μπερδεψουν 
το κόσμο .
Η γνωστη και συμπαθέστατη Ζάνα , είναι μια ,δεν ειναι πανο των 37 - 38 , και εκτελεί χρέη σεριφισας Στουρνάρι 29 .
37? λίγα λες...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
100 μαζί με την Ελένη
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
το λινκ με τις αγγελίες καταργήθηκε.

όλη η εφημερίδα εδώ:
[URL unfurl="true"]http://images.tanea.gr/newspapers/2011/August/08/TANEA/TANEA_20110808.pdf[/url]

Διορθώνοντας την ημ/νια στο λινκ, έχεις κάθε μέρα το φρέσκο φύλλο  ;)
είσαι σίγουρος πως δουλεύει έτσι? άλλαξα ημερομηνία και δεν παίζει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom