Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
ναι εκει που ανοιγουν αυτοκινητα,δεν πιστευω κανενας παλαβος να πηγαινει εκει με το δικο του αυτοκινητο

Εγώ θα εχω πάει και 100 φορές στο τρίγωνο του διαβόλου, και ποτέ δεν μου το έχουν ανοίξει, ούτε έχω δεί πουθενά τζάμια. Τι διάολο τόσο τυχερός είμαι ?
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
12
Πόντοι
230
Καλησπέρα φίλοι συναγωνίστες! Δεύτερη φορά που πήγα σε μασάζιδικο και θα ήθελα να γράψω την κριτική μου εδώ ,μια και όπως βλέπω δεν υπάρχει άλλος επίσημος χώρος για να γράφει κάνεις κριτικές σε μασάζιδικα. Επίσκεψη λοιπόν χθες το απόγευμα στη Συγγρού 29 με στόχο την Κινέζουλα που δουλεύει εκεί. Μου ανοίγει μια ευτραφής ώριμη κύρια ονόματι Λαρίσα και με καλοσωρίζει στο χώρο. Μετά τα τυπικά ζητάω να δω την Κινέζα. Έρχεται και μόλις τη βλέπω ,λέω εδώ είμαστε! Εντάξει το κορίτσι δεν είναι η Ζάν Ζιγί Που αποτελεί γυναίκα όνειρο για μένα ,όμως βρίσκεται πολύ κοντά σε αυτό που ζητούσα. Ωραίο ,καλόσχηματισμένο σώμα και ένα κουκλίστικο και άκρως συμπαθήτικο και χαμογελαστό πρόσωπακι. Ηλικία 25 χρόνων (αν δεν έχετε αντίρρηση,διότι μου το είπε). Πέρασα αμέσως αφού συμφώνησα στην τιμή των 60 ευρώ για μισή ώρα. Το πρώτο τέταρτο είχε μασάζ. Αρκετά καλό μπορώ να πω . Με χαλαρώσε αρκετά και μάλιστα προερχόμουν και από πιασιμο λόγω γυμναστηρίου. Στα του σεξ τώρα δεν μπορώ να πω ότι το ευχάριστηθηκα όσο θα ήθελα. Μου πήρε πίπα με προφυλακτικό, η οποία στην αρχή ήταν πολύ καλή όμως στη συνέχεια χρησιμοποίησε πολύ δόντι. Στο κυρίως πιάτο του σεξ δεν μπόρεσα να βολεύτω ούτε στο στενό πάγκο του μασάζ αλλά ούτε και στον πολύ χαμηλό καναπέ. Αλλάξαμε 3-4 στάσεις αλλά παρόλα αυτά δεν μπορούσα καλά να λειτουργήσω. Έτσι καταλήξαμε σε (παρολίγο τελειωτικό) ελεύθερο στοματικό στον καναπέ. Στη συνέχεια έκανα ντους πλήρωσα κι έφυγα. Γενικά δεν θα την έλεγα άσχημη εμπειρία. Η κοπέλα μου άρεσε πολύ και θα την ξανάτιμησω. Απλώς εγώ ήμουν άπειρος και δεν μπορούσα να λειτουργήσω καλά σε αυτό το χώρο. Αυτά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.123
Πόντοι
46.232
Καλλιροης και Συγγρου ειναι παραλληλες !!!
Η Φραντζη, περναει καθετα και στους δυο δρομους !!!
ναι ρε ευκλιδη  :grin: :grin: :grin: δεν ειναι τριγωνο πραγματικο , "τριγωνο" επειδη σε 3 οδους κοντα εχει μασατζηδικα.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.123
Πόντοι
46.232
Στη συνέχεια έκανα ντους πλήρωσα κι έφυγα.
αλλαξε πολιτικη το καταστημα???γιατι στο συγκεκριμενο πληρωνεις πριν μπεις στο δωματιο.......αν αλλαξαν μυαλα ευγε, αλλα δεν νομιζω
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αλλαξε πολιτικη το καταστημα???γιατι στο συγκεκριμενο πληρωνεις πριν μπεις στο δωματιο.......αν αλλαξαν μυαλα ευγε, αλλα δεν νομιζω
  να σου πω κατι να γελασειs ?    μονο σε εναν το εκαναν αυτο.  :tooth: :tooth: :tooth:    και μην ξεχναs το σημα κατατεθεν :birdman:    εχω παντωs  εχω ξελιγωθει  στο  γελιο.  :-*   
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

costaspireas

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει κανενα κινεζακι ομορφο κ με καλο προγραμμα ? πολλα ζηταω μαλλον αλλα αν μπορει να βοηθησει κανεις...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
υπαρχει κανενα κινεζακι ομορφο κ με καλο προγραμμα ? πολλα ζηταω μαλλον αλλα αν μπορει να βοηθησει κανεις...

Στουρνάρη 29,καλλιρόης 85 και ποσειδώνος 67.Α!!!και ΠΑΤΗΣΊΩΝ 160 στην πλατεία Αμερικής.
 

costaspireas

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Στουρνάρη 29,καλλιρόης 85 και ποσειδώνος 67.Α!!!και ΠΑΤΗΣΊΩΝ 160 στην πλατεία Αμερικής.

κ ελεγα σημερα να περασω απο κ85 αλλα την προηγουμενη φορα που ειχα παει δεν ειδα κατι σε κινεζακι αλλα μαλλον δεν ηταν ολο το roster διαθεσημο...θα περασω κ θα ενημερωσω.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Επίσκεψη πριν λίγο στο Καλλιρόης 48 με συνάδελφο συναγωνιστή. Τεμάχια πέντε τον αριθμό. Μία ασιάτισσα τουμπανογεματούλα δεν θυμάμαι όνομα, Άντζελα η γνωστή την τίμησε ο συνάδελφος, Σοφία έτσι και έτσι, άλλη μία ανώνυμη έτσι και έτσι, και το μωρό Μαρία την οποία και ετίμησα. Ρε σεις τι κορμάρα είναι αυτή!!! Ξεκινάς από κάτω και για να φτάσεις επάνω θες τρόλλεϋ. Έκανε μασάζ ανεκτικό κανένα 10 λεπτο και μετά επί το έργον.
Αρκετά καλή μπορώ να πώ, δεκτική σε όλα, πίπα καλή με φτυσίματα, κωλαράκι φοβερό, στήθος για μένα το ιδανικό. Γενικά η κοπέλα το έχει και όπως έχει πει και συνάδελφος συναγωνιστής, μια μέρα θα ανέβει πολύ ψηλά!!! Απλά βάλτε τη φαντασίας σας να δουλέψει και απολαύστε την. Συνολικά έκατσα 40 λεπτά με 80 €
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
12
Πόντοι
230
αλλαξε πολιτικη το καταστημα???γιατι στο συγκεκριμενο πληρωνεις πριν μπεις στο δωματιο.......αν αλλαξαν μυαλα ευγε, αλλα δεν νομιζω
  Καλά ρε ειδήμονες εγώ 2 φορές έχω πάει σε μασάζιδικο και τις 2 πλήρωσα στο τέλος. Εσείς πότε πληρώνετε ? Πριν μπείτε στο μαγαζί?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.123
Πόντοι
46.232
   Καλά ρε ειδήμονες εγώ 2 φορές έχω πάει σε μασάζιδικο και τις 2 πλήρωσα στο τέλος. Εσείς πότε πληρώνετε ? Πριν μπείτε στο μαγαζί?
στο τελος πληρωνουμε κ εμεις,για το συγκεκριμενο συγγρου29 αναφερομουν....δεν το προσεξες
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
  Καλά ρε ειδήμονες εγώ 2 φορές έχω πάει σε μασάζιδικο και τις 2 πλήρωσα στο τέλος. Εσείς πότε πληρώνετε ? Πριν μπείτε στο μαγαζί?

Συνήθως στα μασατζίδικα πληρώνεις στο τέλος.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
απο δευτερα γυρνανε οι περισσοτερες στα ποστα τους
 

fortigatzas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Like
11
Πόντοι
1
κηφησιας 38 ξερει κανενας?τι πεζει?περνας καλα δηλαδη.?και αν μπορει να πει και ταριφα..για τον φουκαριαρη τον μητσο....που τον ποναει η μεση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom