Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.071
Πόντοι
46.232

Orimos51

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
8
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
γειά σας συναγωνιστές...βρήκα από το my list μασσαζ body to body όπως μου είπε μία γκόμενα από Βουλγαρία 40 χρονών (είπε στο τηλ.) με 50 € μόνο μασσάζ body to body και φραπεδιά(τίποτα άλλο  :pipa2: ή  :zfuck:) το τηλ είναι σε 697...411, ξέρει κανείς τίποτα?/ Αξ'ιζει???
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
γειά σας συναγωνιστές...βρήκα από το my list μασσαζ body to body όπως μου είπε μία γκόμενα από Βουλγαρία 40 χρονών (είπε στο τηλ.) με 50 € μόνο μασσάζ body to body και φραπεδιά(τίποτα άλλο  :pipa2: ή  :zfuck:) το τηλ είναι σε 697...411, ξέρει κανείς τίποτα?/ Αξ'ιζει???

τη συγκεκριμένη την είχα πάρει τηλέφωνο πριν περίπου 3 εβδομάδες και ήθελα από περιέργεια να δοκιμάσω αν παρέχει αυτό που διαφημίζει. Μου είπε ότι είναι κλεισμένη συνέχεια και πρέπει να κλείσω από την προηγούμενη μέρα...μαλακίες

δεν είχα ρωτήσει ηλικία, αλλά για  να λέει 40 είναι τουλάχιστον 45+, οπότε με γλύτωσες από ένα πεταμένο 50ρικο.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο Στουρνάρη 29. Σερίφισα η Ελένη και στην παρέλαση Σόνια, Πάολα, Κλαούντια και μια άλλη που μού διαφεύγει το όνομά της. Επέλεξα Ελένη. Οι υπηρεσίες στο γνωστό υψηλό επίπεδο (εχω γράψει και παλαιότερα). Αυτό που διαφοροποιεί την τελευταία μου επίσκεψη από όσα είχα γράψει τότε είναι ότι την πήρα και από τον κόλο (για κάποιο λόγο τότε είχε αρνηθεί). Συνολικά η παραμονή μου στο δωματιο κράτησε 1 ώρα και είχαμε δύο εκτονώσεις. Πρώτη εκτόνωση από την πίπα. Πολύ καλή πίπα, είχα γίνει τούρμπο από τα γλύψιματά της και τη βυζομαλακία με αποτέλεσμα το "μοιραίο" να έρθει σχετικά γρήγορα. Σημειωτέον ένα μέρος των υγρών μου το κατάπιε, ενώ το υπόλοιπο το έφτυσε (με τρόπο) πάνω στην πούτσα μου. Ακολούθησε λίγο ρηλάξ/χαλάρωση και μετά γαμήσι απ'  τον κώλο όπου και έχυσα για δεύτερη φορά. Το συνολικό κόστος 100 Ευρώ (80 Ευρώ στανταρ + 20 για κώλο). Αρχικά μού ζήτησε 120 (80 στάνταρ + 20 ο κώλος + 20 το extraball) αλλά με το παζάρι έγινε 100.

Συνολικά μια ευχαριστη συνευρεση. Προτείνεται για όσους δεν έχουν την απαίτηση να συνεβρεθούν με μοντέλο ή/και πίπινι και είναι ετοιμοι να παραβλέψουν σημαντικές σωματικές ατέλειες (ειναι 50+ πλέον η Ελένη) για χάρη του πολύ καλού σέρβις
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ειναι ανοιχτο αραγε κανένα τώρα; και αν ναι, μεχρι τι ωρα;
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
ειναι ανοιχτο αραγε κανένα τώρα; και αν ναι, μεχρι τι ωρα;

Ακόμα και όσα είναι ανοιχτά Κυριακή συνήθως κλείνουν νωρίτερα (γύρω στις 6-6:30). Αρα θα έλεγα να μην ξεκινήσεις τέτοια ώρα.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ακόμα και όσα είναι ανοιχτά Κυριακή συνήθως κλείνουν νωρίτερα (γύρω στις 6-6:30). Αρα θα έλεγα να μην ξεκινήσεις τέτοια ώρα.
Να συμπληρώσω στα λεγόμενα σου ότι τις Κυριακές τα ρόστερ είναι ελλιπέστατα και ως επι το πλείστον αποτελούνται απο κατιμάδες
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Διομήδη, αδειεύουμε κι όλας
κάνω ένα ταξιδάκι επαγγελματικό για 3-4 μέρες και μετά ξανά στην άδεια και τα λέμε μετά τις 20 μάλλον ξανά...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έλεγα μήπως ένα που έχει αναφερθεί πως λήγει τις καθημερινές κατά τις 23:00 έμενε σήμερα πιο πολύ ανοιχτά
αλλά no worries
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Διομήδη, αδειεύουμε κι όλας
κάνω ένα ταξιδάκι επαγγελματικό για 3-4 μέρες και μετά ξανά στην άδεια και τα λέμε μετά τις 20 μάλλον ξανά...
Καλή άδεια λοιπόν και καλό υπόλοιπο διακοπών  :grin:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
χαχαα
με έψαχνες κι εσύ;;
αχχαχαχαχα

Εσβησα το μήνυμα μου γιατί ήθελα να απευθθνθώ στο Διομηδη και οχι σε σένα -δεν ζήλεψα τη "δόξα" του Lustforlife (που ότι γράφει το σβήνει μετά από λίγο).

Επί τη ευκαιρία καλές διακοπές.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Εσβησα το μήνυμα μου γιατί ήθελα να απευθθνθώ στο Διομηδη και οχι σε σένα -δεν ζήλεψα τη "δόξα" του Lustforlife (που ότι γράφει το σβήνει μετά από λίγο).

Επί τη ευκαιρία καλές διακοπές.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Εσβησα το μήνυμα μου γιατί ήθελα να απευθθνθώ στο Διομηδη και οχι σε σένα -δεν ζήλεψα τη "δόξα" του Lustforlife (που ότι γράφει το σβήνει μετά από λίγο).

Επί τη ευκαιρία καλές διακοπές.
ναι, ρε μην αγχώνεσαι
πλάκα κάνω...
 

Orimos51

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2009
Μηνύματα
8
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
τη συγκεκριμένη την είχα πάρει τηλέφωνο πριν περίπου 3 εβδομάδες και ήθελα από περιέργεια να δοκιμάσω αν παρέχει αυτό που διαφημίζει. Μου είπε ότι είναι κλεισμένη συνέχεια και πρέπει να κλείσω από την προηγούμενη μέρα...μαλακίες

δεν είχα ρωτήσει ηλικία, αλλά για  να λέει 40 είναι τουλάχιστον 45+, οπότε με γλύτωσες από ένα πεταμένο 50ρικο.

Σ'ευχαριστώ συναγωνιστή...και μένα μου έιπε για την προηγούμενη ημέρα αν θέλω να κανονίσουμε, ότι έχει πολύ δουλειά, ότι οι πελάτες τις λένε ότι κάνει το καλύτερο μασάζ στην Αθήνα!!!! :jerking: :jerking: μάλλον είναι για κλωτσίες η γκόμενα.....
 

speedy74

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εχει κανεισ το λινκ για τις μικρες αγγελιες των ΝΕΩΝ να μου δωσει παρακαλω ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom