Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ρουβας μονο  :2funny: :2funny:
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
παιδες ψάχνω κάτι σε ΜΙΛΦ προς granny...παλιά θυμαμαι μια περίπτωση πατησίων και κοδρικτώνος αλλά οι περισσότεροι θα ήσασταν αγέννητοι... καμια ιδέα θα εκτιμηθεί ...
Ευχαριστώ....

Υπαρχει ενα παλιο, 3ης Σεπτεμβριου 151Α , εχει μαλιστα αναφερθει εδω "εκεινο με τις γριες" !!
Εχω ομως να παω καποια χρονια, οποτε δεν ξερω τι παιζει σημερα...παντως υπαρχει..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Υπαρχει ενα παλιο, 3ης Σεπτεμβριου 151Α , εχει μαλιστα αναφερθει εδω "εκεινο με τις γριες" !!
Εχω ομως να παω καποια χρονια, οποτε δεν ξερω τι παιζει σημερα...παντως υπαρχει..

θα έχουν γεράσει κι άλλο...
ίσως να είναι ταριχευμένες
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
...κάτι τέτοιο δηλ.?
 

Συνημμένα

  • old.jpg
    old.jpg
    9,9 KB · Εμφανίσεις: 28

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
τι ειναι αυτο???


 

Συνημμένα

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    69 KB · Εμφανίσεις: 30

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Παντως οι προηγουμενες φωτο δεν ηταν milf προς granny,αλλα granny προς το....οπου ναναι θα πεθανει!!!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ημουν καλλιθεα για δουλειες και περνοντας απο το 318 ειδα χωρο και αμεσως παρκαρα. δεν ειχα ξαναπαει ποτε.

ανοιγει ανατολικακι μεσα στην καλη χαρα. γελουσε συνεχεια. εφερε τις κοπελες. γελουσαν και αυτες. η ειχαν μαστουρωσει πρωινιατικα ή ειναι εμφυτο. both κάνανε. 60 η πιπουλα 80 η διακορευση.

περνω Μπέλα, ρωσιδα λελέκι κοντο μαλλί. δυνατο τριψιμο και εξαιρετική συμμετοχή με σημαντική ενταση.

αν ηταν ανοικτο και το χοντογκαδικο  στη γωνια, θα ελεγα οτι ηταν ενα ολοκληρωμενο 60λεπτο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.031
Πόντοι
46.232
αν ηταν ανοικτο και το χοντογκαδικο  στη γωνια, θα ελεγα οτι ηταν ενα ολοκληρωμενο 60λεπτο.
αν και  :offtopic: το χοντογκαδικο στη γωνια πουανοιγει μονο βραδυα εχει τιμιθει δεοντος.....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.031
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα στις 18.20 με στοχο την βικη (στουρνατη 47) αφου την τελευταια φορα που ειχα παει πριν της διακοπες ο αγωνας ειχε ανβληθει λογο επισκεψης των ρωσων!!!!!ανοιγει την πορτα χαιρετουρες γελια κ με παει σπροχνωντας στο δωματιο, μου λεει να σου φωναξω της κοπελες της λεω οχι για σενα εχω ερθει....οκ μου λεει κανε μπανακι να κανω κ εγω κ ερχομαι....μετα απο κανα 10λεπτο ερχεται κ με βλεπει ξαπλωμενο , μου λεει τι θες κ μασαζ γελωντας, φυσικα της απανταω....παμε η βικη ειναι ψηλη κοντα στο 1.78 ενω με τα τακουνια ισα που με περνουσε εχει παντου πιασηματα βυζαρες κωλαρα μπουταρες αλλα ειναι σφιχτη...εχει απιθανα πρασινα χαμογελαστα ματια κ γλυκο προσωπο τον σεπτεμβρη κλεινει τα 25 ειναι απο την μολδαβια κ εχει κοντα 12 χρονια στην ελλαδα....στο μασαζ μου εβγαλε το λαδι πρωτη φορα μου κανουν τοσο δυνατα το μονο που λιγο με χαλασε οτι δεν ασχοληθηκε αρκετα με τα ποδια οπου ειναι το σημειο που μου αρεσει να μου κανουν μασαζ μετα απο ενα τεταρτο μασαζακι αρχισε ο αγωνας απιστευτη  :pipa2: υγρη βαθια καραμελωμα αρχιδιων χωρις χερια ενω πραγματικα τον καταπινε ολον σε σημειοπου νομιζα οτι θα πνιγει(μου ειχε πειαλλη φορα οτι κανει φοβερη πιπα)μαλιστα κανει κ το κολπακι που οταν τον εχει βαθια μεσα στο στομα της βγαζει την γλωσσα κ γλειφει τα αρχιδια...αφου δεν εχυσα στην πιπα ανασυνταχτηκα κ οπως ηταν ορθια σκυμενηστο κρεβατι πηγα απο πισω της κ αρχισα να της γλυφω το μουνακι της,ενω της εβαζα δαχτυλα στο μουνι κ δαχτυλο στονκωλο κατι που την καυλωνε πολυ...περασμα προφυλακτικου κ στηνετασι στατεσσερα στον καναπε οπου αρχισανα την γαμαω δυνατα κ τραβοντας της τα μαλια την σηκωνω κ παω να την γαμησω στο μασαζοκρεβατο μου λεει οτι δεν την βολευει κ στρωνει την πετσετα κατω κ ανεβαινειαπο πανω μου , μετα παλι στα τεσσερα αυτη κ το τελος ηρθε με πιπα στα χειλη της...μετα πηγαμε για μπανακι μαζι ,το κοριτσι ειναι παντα αυδιαθετο ειναιγυναικα για πολλα γαμησια δεν εχειτασεις ξεπετας,οταν γυρισαμε αποτο μπανιο κ αφου ντυθηκα εφερε τα τσιγαρα της κ μιλαγαμεγια το παρελθον μας σχεδον αλλη μιαμιση ωρα....σιγουρα θα την ξαναπαρω ,το πολυ γελιο ειναι οτι προσπαθουν να μαθουν στο κινεζακι που εχουν ελληνικα κ αυτο ολη την ωρα την ακουγες να λεει μπανιο τουαλετα μικρο μεγαλο η οτι αλλα της μαθαιναν
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
δεν εχειτασεις ξεπετας,οταν γυρισαμε αποτο μπανιο κ αφου ντυθηκα εφερε τα τσιγαρα της κ μιλαγαμεγια το παρελθον μας σχεδον αλλη μιαμιση ωρα....

ειλικρινα θαυμαζω ορισμενους συναγωνιστας οι οποίοι μετα το περας της πραξεως συζητανε με τα κοριτσια 1 και μιση ωρα. Η εγω ειμαι πολυ ολιγολογος που περιοριζομαι στα απαραιτητα για να σπασει ο παγος και μετα αρχιζω τα γαλλικα κατα την πραξη ή κατι αλλο συμβαινει. By the way, συναδελφε, τι παρελθον εχει το κοριτσι? Φοιτητρια αεροναυπηγος στο Λεμονοσοβ που την διωξαν οταν κατεπεσε το Ming21 που σχεδιασε?  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom