Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

προηγμένες κοινωνίες

και μεις με τα αρνιά,τα κοψίδια,τις φακλάνες να τσιρίζουν "γιαννάκη φάε το φαγητό σου",ανάσταση δήθεν ένα λεπτό πριν και ΄φεύγουμε ένα λεπτό μετά,λυπητερά τραγούδια σε ράδιο και τιβί(!) κλπ
πραγματικα εισαι ανθρωπος για λυπηση.Αδελφε πασχα ειναι,εχεις την απολυτη συμπαρασταση ολων εδω μεσα,να λυσεις τα ψυχολογικα σου προβληματα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
To stournari29 nai solomou den piga. S29 paizei joanna kai 2 adiafores. Pira tin dardanojoanna. Eipe oti apo triti ksikinaei diko tis magazi epenanti apo to president l.alexandras 160. Sorry gia ta greeklish grafo apo mob.
  το πρεζιτεντ ειναι Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑS ?    μετακομισε ?  :think:   
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Παιδιά συγχωρέστε με αν εχει ήδη απαντηθεί, αλλά βλέπω συχνά στην εφημερίδα μια αγγελία για μασάζ στη μπανιέρα του υδρομασαζ με αιθέρια έλαια κλπ μίας ωρας με 35 ευρώ! Ξέρει κανείς τι ακριβώς είναι αυτό και πού είναι? Ευχαριστώ
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ερώτηση γιατί δεν έχω εμπειρία απο εν λόγω μαγαζιά. Πέφτει γαμήσι, μαλακία ή τίποτε απο τα 2?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Χαμενος χρονος,τιμη απο 80 και πανω και αν θα κανεις κατι,αν θα σε εχουν ξαναδει ,αν θα τους αρεσει η φατσα σου,αν δεν θυμιζεις μπατσο,αν δεν εχεις φακελο αριστερου,αναναναναναν.
Δωσε 100 και παρε ενα cg  και πηδα σιγουρα και χωρις να υποστεις το μαρτυριο του δηθεν μασαζ και χωρις να τριβεσαι μετα 2 ωρες για να φυγει απο πανω σου το βρωμολαδο που σε εχουν αλειψει.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ερώτηση γιατί δεν έχω εμπειρία απο εν λόγω μαγαζιά. Πέφτει γαμήσι, μαλακία ή τίποτε απο τα 2?
οτι γουσταρει η ψυχη σου πεφτει.   εκτοs απο 2-3 μαγαζια( που χρειαζεται να σε ξερουν)  , σε ολα τα αλλα κανονικα με την πρωτη φορα.  
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
το πρεζιτεντ ειναι Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑS ?     μετακομισε ?
=====
αναφέρθηκε οτι συνέβη σύγχυσις μεταξυ Kηφισίας,  Πατησίων 160 και  Λεωφ Αλεξάνδρας
(βεβαια  τι Αλεξανδρας    εννοούμε ,,δεν ξέρω ...  Ισως  νο 5 ίσως 47 ίσως Λιούντα ισως Αλεξάνδρα -  Σασα ...  :cheesy: who knows .....)  ;) :)
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Ωχ! Παναγίτσα μου!!!
Βγήκαν τα φαντάσματα.....και η Ανάσταση αργή ακόμη
μπα να φας τη γλωσσα σου !!!
αντε αληθως ο Κυριος...
επισης εχω να πω οτι εχουμε μαζευτει πολλοι ασχετοι στο τοπικ  :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
οχι μόνο στο τόπικ...
άσχετοι έχουνε μαζευτοί στα μασατζίδικα σαν πελάτες (τα βλέπουνε σαν στούντιο)
άσχετες έχουνε μαζευτεί στα μασατζίδικα (τα βλέπουνε σαν στούντιο)

έχουνε γίνει πια τα μασατζίδικα χειρότερα από μπουρδελάκια της Φυλής ....
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
οχι μόνο στο τόπικ...
άσχετοι έχουνε μαζευτοί στα μασατζίδικα σαν πελάτες (τα βλέπουνε σαν στούντιο)
άσχετες έχουνε μαζευτεί στα μασατζίδικα (τα βλέπουνε σαν στούντιο)

έχουνε γίνει πια τα μασατζίδικα χειρότερα από μπουρδελάκια της Φυλής ....

πολυ θα συμφωνησω φιλτατε..και χρονια πολλα..
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Χαμενος χρονος,τιμη απο 80 και πανω και αν θα κανεις κατι,αν θα σε εχουν ξαναδει ,αν θα τους αρεσει η φατσα σου,αν δεν θυμιζεις μπατσο,αν δεν εχεις φακελο αριστερου,αναναναναναν.
Δωσε 100 και παρε ενα cg  και πηδα σιγουρα και χωρις να υποστεις το μαρτυριο του δηθεν μασαζ και χωρις να τριβεσαι μετα 2 ωρες για να φυγει απο πανω σου το βρωμολαδο που σε εχουν αλειψει.

Μην κάνεις το έξυπνο. Δε είναι έτσι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
επισκεψη σημερα για να χάσουμε κατι ελαχιστο απο αυτα που χλαπακιασαμε αυτο το 2ημερο και τι ποιο σιγουρο απο μαριαννα(κ48),
12.30 και ολα τα δωματια αδεια!!!!!!!επιλεγω το μαριαννακι και το δωματιο οποως μπαινεις αριστερα μεσα,τα κλασσικα η μαριαννα απο
την αρχη διαθεση να ξεσκιστει....μασαζακι μετριο και μονο στα ποδια καλο,μετα τα γνωστα που εχω ξαναγραξει  :pipa2: :knockinb:ρε παιδια
θα πω την αμρτια μου δεν μπορω θελω νατην ξεκολιαζω συνεχεια με φτιαχνει γιατι αντεχει το δυνατο γαμησι τελειωμα στη μαπα,σημερα ειδα
και μια κοπελα την αντελα ξανθια με ασπρη επιδερμιδα και ωραιο σωματακι,ξερει κανεις λεπτομεριες γιατι πρεπει καποιοα στιγμη
να ξεκολησω απο την μαριαννα......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
επιστοφη στα μερη μου και περασμα απο σ147 να δω τι παιζει αν και μετα την φυγη της χριστινας (λογο σωματος και ομορφιας) και της λολας(λογο κρεβατιου)
πληρης απογοητευση,μονο η σεριφισα αξιζει που ειναι μιλφακι αρα εκτος γουστον μου,ειδα νεα κοπελα ονοματι ευα εκ ρωσιας ξανθια με λαγνο βλεμμα
και με πιασηματακια,μασαζ πολυ καλο και δυνατο για κανα 15λεπτο,μετα πιπα με προφυλακτικο αρκετα καλη ,69 και δαχτυλο στο μουνι δεν αφηνει,την παω
στον καναπε στα τεσσερα οπου μου παρουσιαζεται η δουλεμενη κωλοτρυπιδα της , την ρωταω για κωλο και μουλεει αλλα 20, οκ λεω εκανα αρκετη ωρα μεχρι να καταφερω
να μπω μεσα της αλλα μετα αρχισα να την σκιζω και αυτη φωναζε ποιο δυνατα λυθηκε και εβγαζε μικρες κραυγες ,τελειωμα με ισπανικη στα βυζια της,στο στομα δεν
δεχεται ,διαρκεια 35λεπτα χωρις το μπανιο τιμη 60+20 για τον κωλο της,στα συν το καλο μασαζ και οτι ενδιαφερεται αρκετα για την καθαριοτητα της,πριν ερθει εδω δουλευε
κολωνακι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom