Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Ενημέρωση για 3ης Σεπτεμβρίου 54 και Ιουλιανού 39, λόγω δουλειάς στην περιοχή :

Στο 3ης Σεπτεμβρίου μου άνοιξε Πολωνή Θεραπεύτρια ονόματι Κατερίνα, με πολλά πιασίματα - αλλά με πάρα πολλά -. Εκτός από τον εαυτό της μου παρουσίασε μια Μελίνα από Αλβανία, ψηλή, αδύνατη με ωραίο πρόσωπο, που εμφανίστηκε στην πόρτα και αμέσως εξαφανίστηκε και τη γνωστή Λίλη, το κοντοπούτανο από Μάρνη 28. Επίσης, μου είπε ότι το πρωί ήταν 8 κοπέλες, αλλά λόγω υποχρεώσεων είχαν φύγει. Ρώτησα πόσο κοστίζουν τα προγράμματα και μου απάντησε η Κατερίνα ότι "έλα εσύ και θα τα βρούμε στο δωμάτιο...".

Στο Ιουλιανού 39 εμφανίστηκαν 2 γιαγιάδες και η Ελένη, μελαχρινή με ωραίο σώμα και ωραίο πρόσωπο, αλλά έκλαιγε...εγώ όταν βλέπω κάτι τέτοιο την κάνω με ελαφρά. Ήταν άλλη μια κοπέλα που "θεράπευε" στο δωμάτιο, την οποία και δεν είδα. Τα προγράμματα ξεκινούν από 50 ευρώ και πάνε παραπάνω, ανάλογα με το τι θέλω είπαν. Ο διακανονισμός επίσης στο δωμάτιο.

 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ενημέρωση για 3ης Σεπτεμβρίου 54 και Ιουλιανού 39, λόγω δουλειάς στην περιοχή :

Στο 3ης Σεπτεμβρίου μου άνοιξε Πολωνή Θεραπεύτρια ονόματι Κατερίνα, με πολλά πιασίματα - αλλά με πάρα πολλά -. Εκτός από τον εαυτό της μου παρουσίασε μια Μελίνα από Αλβανία, ψηλή, αδύνατη με ωραίο πρόσωπο, που εμφανίστηκε στην πόρτα και αμέσως εξαφανίστηκε και τη γνωστή Λίλη, το κοντοπούτανο από Μάρνη 28. Επίσης, μου είπε ότι το πρωί ήταν 8 κοπέλες, αλλά λόγω υποχρεώσεων είχαν φύγει. Ρώτησα πόσο κοστίζουν τα προγράμματα και μου απάντησε η Κατερίνα ότι "έλα εσύ και θα τα βρούμε στο δωμάτιο...".

Στο Ιουλιανού 39 εμφανίστηκαν 2 γιαγιάδες και η Ελένη, μελαχρινή με ωραίο σώμα και ωραίο πρόσωπο, αλλά έκλαιγε...εγώ όταν βλέπω κάτι τέτοιο την κάνω με ελαφρά. Ήταν άλλη μια κοπέλα που "θεράπευε" στο δωμάτιο, την οποία και δεν είδα. Τα προγράμματα ξεκινούν από 50 ευρώ και πάνε παραπάνω, ανάλογα με το τι θέλω είπαν. Ο διακανονισμός επίσης στο δωμάτιο.
Παλι, πονος και δακρυ ???
Καθε αρχη και δυσκολη !!!
Φιλαρακο, μας κοροιδευουν, ψιλο- γαζι και δεν το λεμε !!!
Επειδη ξερω τις ενημερωσεις σου και οτι λες, ειναι αληθες, στο λεω γιατι το γυρισαν, ολες στο ψυχοπονιαρικο !!!
Ελπιζω να κανω, ΛΑΘΟΣ !!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Παλι, πονος και δακρυ ???
Καθε αρχη και δυσκολη !!!
Φιλαρακο, μας κοροιδευουν, ψιλο- γαζι και δεν το λεμε !!!
Επειδη ξερω τις ενημερωσεις σου και οτι λες, ειναι αληθες, στο λεω γιατι το γυρισαν, ολες στο ψυχοπονιαρικο !!!
Ελπιζω να κανω, ΛΑΘΟΣ !!!


Η τύπισα βγήκε με ιατρική μπλούζα και παντόφλα. Όπως την είδα κατσουφιασμένη να πιάνει τα μάγουλα της, της λέω τι έχεις, πονάει το δόντι σου ; Και μου απαντάει "όχι, έκλαιγα".

Εγώ πάντως, αν και η συγκεκριμένη μου άρεσε, έφυγα τρέχοντας. Μάλλον αρνητικά λειτούργησε, παρά θετικά.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Η τύπισα βγήκε με ιατρική μπλούζα και παντόφλα. Όπως την είδα κατσουφιασμένη να πιάνει τα μάγουλα της, της λέω τι έχεις, πονάει το δόντι σου ; Και μου απαντάει "όχι, έκλαιγα".

Εγώ πάντως, αν και η συγκεκριμένη μου άρεσε, έφυγα τρέχοντας. Μάλλον αρνητικά λειτούργησε, παρά θετικά.
Αστο να παει, Αστο ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ !!!
Και μετα ???
Ψαχνουμε να τις βρουμε !!!
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ 20 Απρίλη σε ένα πολυτελή μοναδικό χώρο για χαλάρωση με έμπειρες μασέζ και πλούσια προγράμματα. Κηφισίας 38α, (Αμπελόκηποι) 2ος κουδούνι spa, Καθημερινά 11πμ-9μμ και Κυριακές .Τι λεει εδω?Κατι φρεσκο η καμια μεταφορα?
 

taksi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Επισκέπτης
μια ερωτηση προς ολουσ τους παλιους.....

στα διαφορα ελαιοτριβεια μπορω να ητησω απο την κοπελα να κανει μπανιο πριν την συνεβρεση???

Σιγά μην κάνει.
Πως θα το τσεκάρεις ;
Θα πας μαζί της;;;;;

Γιατί στα στούντιο κάνουν μπάνιο ;;;;
@@ μπάνιο κάνουν.

Μόνο από cg περίμενε μπάνιο.
 

Επισκέπτης
μια ερωτηση προς ολουσ τους παλιους.....

στα διαφορα ελαιοτριβεια μπορω να ητησω απο την κοπελα να κανει μπανιο πριν την συνεβρεση???

Σιγά μην κάνει.
Πως θα το τσεκάρεις ;
Θα πας μαζί της;;;;;

Γιατί στα στούντιο κάνουν μπάνιο ;;;;
@@ μπάνιο κάνουν.

Μόνο από cg περίμενε μπάνιο.
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Οι περισσοτερες οταν τις ζητησεις να κανετε μπανιο μαζι δεχονται
Ετσι εισαι σιγουρος...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Οι περισσοτερες οταν τις ζητησεις να κανετε μπανιο μαζι δεχονται
Ετσι εισαι σιγουρος...
:thumbsup:
Σιγά μην κάνει.
Πως θα το τσεκάρεις ;
Θα πας μαζί της;;;;;

Γιατί στα στούντιο κάνουν μπάνιο ;;;;
@@ μπάνιο κάνουν.

Μόνο από cg περίμενε μπάνιο.
Αν δεν κανει μπανιο, μαζι σου, τοτε ντυνεσαι και φευγεις !!!
Τα στουντιο, ειναι στουντιο !!!
Τα μπουρδελα, μπουρδελα και τα μασατζιδικα μασατζιδικα !!!
Γι'αυτο εχουν, διαφορετικες τιμες και προσφερουν διαφορετικες υπηρεσιες !!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ 20 Απρίλη σε ένα πολυτελή μοναδικό χώρο για χαλάρωση με έμπειρες μασέζ και πλούσια προγράμματα. Κηφισίας 38α, (Αμπελόκηποι) 2ος κουδούνι spa, Καθημερινά 11πμ-9μμ και Κυριακές .Τι λεει εδω?Κατι φρεσκο η καμια μεταφορα?

...Θα μας πουν οι ΛΗΞΙΑΡΧΟΙ Zero και Kebaab.
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
Αλεξάνδρα, ρωσιδα 30αρα. Πονηρη φατσουλα. φερων 19
Πολυ καλο μασαζ , απιστευτο κλαρινο (εχει piercing στην γλωσσα), πολυ φιλοτιμη και ναζιαρα.
Τα πάντα όλα. Απο τις καλυτερες του χωρου. Δεν κοροιδευει
και οπως λεει και ο Κεμπαπ στην τιμη περιλαμβανεται και το κουλουρι...






zero, δεν ξερω που τα ειδες ολα αυτα.....εγω ειδα ενα συμπαθητικο μασαζακι και ενα τελειως βαριεστημενο γαμησι! το τσιμπουκι της δεν αξιζει μια...δεν το εχει!! μου ηρθε απλυτη (μυριζε..)και εφυγε απλυτη,αν και την ειχα χυσει στο στηθος! το μονο που εκανε ηταν να σκουπιστει με λιγο οινοπνευμα!! δεν ξαναπαταω εκει μεσα με τιποτα!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
zero, δεν ξερω που τα ειδες ολα αυτα.....εγω ειδα ενα συμπαθητικο μασαζακι και ενα τελειως βαριεστημενο γαμησι! το τσιμπουκι της δεν αξιζει μια...δεν το εχει!! μου ηρθε απλυτη (μυριζε..)και εφυγε απλυτη,αν και την ειχα χυσει στο στηθος! το μονο που εκανε ηταν να σκουπιστει με λιγο οινοπνευμα!! δεν ξαναπαταω εκει μεσα με τιποτα!!

...Προμότορας και ο Zero????
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
:thumbsup:Αν δεν κανει μπανιο, μαζι σου, τοτε ντυνεσαι και φευγεις !!!
Τα στουντιο, ειναι στουντιο !!!
Τα μπουρδελα, μπουρδελα και τα μασατζιδικα μασατζιδικα !!!
Γι'αυτο εχουν, διαφορετικες τιμες και προσφερουν διαφορετικες υπηρεσιες !!!

ετσι ακριβος ειναι .............. 20 ευρω στα  μπουρδελα  - 50 ευρω στα στουντιο - 80 ευρω στα μασατζιδικα

 

boobiees

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
:tits2:Και ομως ανευρεθη η περιβοητη Ρομινα βικυ και οχι μονον :dancing:
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Σε κάποιους αρέσουν τα παιγνιδάκια. Και δεν ξέρω και πόσο χρονών είναι. Όταν έχουμε κάτι να πούμε να το λένε. Λοιπόν. Η Βίκυ - Ρομίνα είναι σέριφ και εργαζόμενη μαζί στο νέο μασαζομαγαζί στην Κηφισίας 38 Α συγκρότημα. Λίγο αδυνατισμένη την είδα. Μαζί μία ψηλή ονόματο Πάολα, πολύ ψηλή μελαχροινή με ωραίο σώμα. Επίσης και μία άλλη επίσης ψηλή αλλά πολύ αδύνατη της οποίας δεν θυμάμαι το όνομα. Μόνο απλή επίσκεψη έγινα λόγω χρόνου.
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξάρω πως ανοίγει θρέντ αλλά νομίζω ότι κάποιος πρέπει να το ανοίξει. Από μιά ματιά που έριξα από το σαλόνι μου φάνηκε πολύ κυριλέ και καλοφτιαγμένο το μαγαζί. Α και η τιμή 80 ακατέβατα όπως είπε η βυζοευτραφής Πολωνέζα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom