Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

fytilis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2008
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Η ποιότητα δεν μετριέται μόνο στο αν θα γαμήσεις

Υπάρχει η ποιότητα στο μασάζ στην καθαριότητα, στην εξυπηρέτηση και πολλές φορές ένα καλό μασάζ με φραπέ βάζει κάτω πολλά διεκπεραιωτικά γαμήσια με μέτριες ξεπεσμένες
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
έχετε κανένα update για Μονής Προδρόμου.

κάποτε ήρταν από τα πολύ καλά με πολύ ωραίες κυρίες.

τώρα έχει πάει κανείς τελευταία

Συμφωνώ με τις παραπάνω θέσεις τόσο στην καθαριότητα αλλά και στην επαφή γενικά
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.596
Πόντοι
19.505
Φωκίωνος 9-11 τρία μπάζα με ιατρικές στολές. Η κυρία με ενημέρωσε ότι εντός 1 ώρας θα κατέφταναν και δυο πολύ όμορφες κοπέλες. Είχε επίγνωση ότι αυτές που είχε ήταν για τα πανηγύρια.

Μάρνη 28 Τζένη, Στεφανία, κλασσική Μόνικα και όμορφη ξανθιά Ρουσλάνα καθώς και τρεις κινέζες χάλια μπάλια (Λούλου, Άννι και άλλη μία). 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.596
Πόντοι
19.505
Μιχαλακοπούλου 99 Σύλβια, Τζούλια, Θεία Μαρία και άλλη μια - είπα να φύγω τρέχοντας. Ευγενέστατη με το σεις και με το σας η κυρία της υποδοχής.

Φερρών 19 τεμάχια τρία, η μία ονομαζόταν Όλγα, ξανθό μιλφ. Μου είπε η κυρία ότι είναι άλλη μια κοπέλα που πάει τώρα για δουλειά. Όπως έκανα να φύγω η άλλη κοπέλα βγήκε από την πόρτα και με χαιρέτησε πονηρά και πήγαν να μου φύγουν τα χύσια στο παντελόνι. Πρέπει να είναι η Αλεξάνδρα που λέει ο zero. Ξανθιά, μαύρο καλσόν, πονηρό βλέμμα, λίγο καζακστάν έφερνε. Δεν είχα χρόνο να περιμένω αλλα θα τιμηθεί πάραυτα.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Φερρών 19 τεμάχια τρία, η μία ονομαζόταν Όλγα, ξανθό μιλφ. Μου είπε η κυρία ότι είναι άλλη μια κοπέλα που πάει τώρα για δουλειά. Όπως έκανα να φύγω η άλλη κοπέλα βγήκε από την πόρτα και με χαιρέτησε πονηρά και πήγαν να μου φύγουν τα χύσια στο παντελόνι. Πρέπει να είναι η Αλεξάνδρα που λέει ο zero. Ξανθιά, μαύρο καλσόν, πονηρό βλέμμα, λίγο καζακστάν έφερνε. Δεν είχα χρόνο να περιμένω αλλα θα τιμηθεί πάραυτα.

αυτό στο Φερών 19 τι χρεώνει ; 60 ή 70 ;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Μιχαλακοπούλου 99 Σύλβια, Τζούλια, Θεία Μαρία και άλλη μια - είπα να φύγω τρέχοντας. Ευγενέστατη με το σεις και με το σας η κυρία της υποδοχής.

Φερρών 19 τεμάχια τρία, η μία ονομαζόταν Όλγα, ξανθό μιλφ. Μου είπε η κυρία ότι είναι άλλη μια κοπέλα που πάει τώρα για δουλειά. Όπως έκανα να φύγω η άλλη κοπέλα βγήκε από την πόρτα και με χαιρέτησε πονηρά και πήγαν να μου φύγουν τα χύσια στο παντελόνι. Πρέπει να είναι η Αλεξάνδρα που λέει ο zero. Ξανθιά, μαύρο καλσόν, πονηρό βλέμμα, λίγο καζακστάν έφερνε. Δεν είχα χρόνο να περιμένω αλλα θα τιμηθεί πάραυτα.

Εγώ πάλι,αν έχω πίεση χρόνου δεν μπαίνω σε μαγαζί,ακριβως για να αποφύγω αυτό που σου συνέβη εσένα.....η πλάκα είναι ότι μια φορά,σε μασατζίδικο της Καλλιρόης,έχω επιλέξει θεραπεύτρια,εχω κάνει μπάνιο,είμαι με την πετσέττα και περιμένω....ανοίγει η πόρτα και μπαίνει ένας θεοκόμματος (που δεν ήταν στην παρέλαση διότι δούλευε...) και μου λέει "εμένα με είδες?" απο την ταραχή μου,πέφτει η πετσέττα,προσπαθώ να την μαζέψω,αυτή βάζει τα γέλια,κλείνει πίσω την πόρτα,και αρχίζει κατ' ευθείαν πίπα.....

Σε 2 λεπτά,έρχεται αυτή που είχα διαλέξει,ανοίγει την πόρτα,που είχε μείνει ξεκλείδωτη,βλέπει το σκηνικό,μπερδεύεται,τα χάνει,με κοιτάζει με απορία και φεύγει.....τώρα,μετά,αν πλακωθήκανε μεταξύ τους που της έφαγε τον πελάτη,δεν έμαθα ποτέ,άλλωστε στο συγκεκριμένο δεν ξαναπήγα.....
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.596
Πόντοι
19.505
Εγώ πάλι,αν έχω πίεση χρόνου δεν μπαίνω σε μαγαζί,ακριβως για να αποφύγω αυτό που σου συνέβη εσένα.....η πλάκα είναι ότι μια φορά,σε μασατζίδικο της Καλλιρόης,έχω επιλέξει θεραπεύτρια,εχω κάνει μπάνιο,είμαι με την πετσέττα και περιμένω....ανοίγει η πόρτα και μπαίνει ένας θεοκόμματος (που δεν ήταν στην παρέλαση διότι δούλευε...) και μου λέει "εμένα με είδες?" απο την ταραχή μου,πέφτει η πετσέττα,προσπαθώ να την μαζέψω,αυτή βάζει τα γέλια,κλείνει πίσω την πόρτα,και αρχίζει κατ' ευθείαν πίπα.....

Σε 2 λεπτά,έρχεται αυτή που είχα διαλέξει,ανοίγει την πόρτα,που είχε μείνει ξεκλείδωτη,βλέπει το σκηνικό,μπερδεύεται,τα χάνει,με κοιτάζει με απορία και φεύγει.....τώρα,μετά,αν πλακωθήκανε μεταξύ τους που της έφαγε τον πελάτη,δεν έμαθα ποτέ,άλλωστε στο συγκεκριμένο δεν ξαναπήγα.....

:2funny: :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εγώ πάλι,αν έχω πίεση χρόνου δεν μπαίνω σε μαγαζί,ακριβως για να αποφύγω αυτό που σου συνέβη εσένα.....η πλάκα είναι ότι μια φορά,σε μασατζίδικο της Καλλιρόης,έχω επιλέξει θεραπεύτρια,εχω κάνει μπάνιο,είμαι με την πετσέττα και περιμένω....ανοίγει η πόρτα και μπαίνει ένας θεοκόμματος (που δεν ήταν στην παρέλαση διότι δούλευε...) και μου λέει "εμένα με είδες?" απο την ταραχή μου,πέφτει η πετσέττα,προσπαθώ να την μαζέψω,αυτή βάζει τα γέλια,κλείνει πίσω την πόρτα,και αρχίζει κατ' ευθείαν πίπα.....

Σε 2 λεπτά,έρχεται αυτή που είχα διαλέξει,ανοίγει την πόρτα,που είχε μείνει ξεκλείδωτη,βλέπει το σκηνικό,μπερδεύεται,τα χάνει,με κοιτάζει με απορία και φεύγει.....τώρα,μετά,αν πλακωθήκανε μεταξύ τους που της έφαγε τον πελάτη,δεν έμαθα ποτέ,άλλωστε στο συγκεκριμένο δεν ξαναπήγα.....
Παρα πολυ ΚΑΛΟ, ελπιζω να ειναι και αληθινο !!!
Τ Ε Λ Ε Ι Ο  !!!
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
καλησπεριζω ολους τους συναθλητες....

μια ερωτηση προς ολουσ τους παλιους.....

στα διαφορα ελαιοτριβεια μπορω να ητησω απο την κοπελα να κανει μπανιο πριν την συνεβρεση???
ευχαριστω ολους
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
καλησπεριζω ολους τους συναθλητες....

μια ερωτηση προς ολουσ τους παλιους.....

στα διαφορα ελαιοτριβεια μπορω να ητησω απο την κοπελα να κανει μπανιο πριν την συνεβρεση???
ευχαριστω ολους
Βεβαια και φυσικα μαζι της !!!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
καλησπεριζω ολους τους συναθλητες....

μια ερωτηση προς ολουσ τους παλιους.....

στα διαφορα ελαιοτριβεια μπορω να ητησω απο την κοπελα να κανει μπανιο πριν την συνεβρεση???
ευχαριστω ολους

οχι μονο να ζητησεις, να το απαιτησεις.

εχω δει κοπελα, να σκουπιζει τα χυσια απο τα βυζια και το στωμα της με χαρτι τισσιου, να ντυνεται και αμεσως να πηγαινει στο αλλο δωματιο. προφανως ο επομενος μαλαξώμενος, αν επεχειρησε να γλυψει το (υπεροχο) στηθος της θα γευτει το σπερμα του προηγουμενου  :huh: :huh:
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
οχι μονο να ζητησεις, να το απαιτησεις.

εχω δει κοπελα, να σκουπιζει τα χυσια απο τα βυζια και το στωμα της με χαρτι τισσιου, να ντυνεται και αμεσως να πηγαινει στο αλλο δωματιο. προφανως ο επομενος μαλαξώμενος, αν επεχειρησε να γλυψει το (υπεροχο) στηθος της θα γευτει το σπερμα του προηγουμενου  :huh: :huh:
κι εγω γι αυτο ρωτησα....
μετα την πρωτη μου επισκεψη στο φρατζη 4 , και μασαζ με αλεξανδρα , εκανε αυτο ακριβως που περιγραφεις....
σκουπισε τα χυσια απο τα βυζια της με χαρτι κουζινας (αλλα αφου το ειχε μουσκεψει στο οινοπνευμα)
αλλα μονο αυτο , ντυθηκε και εφυγε......
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
κι εγω γι αυτο ρωτησα....
μετα την πρωτη μου επισκεψη στο φρατζη 4 , και μασαζ με αλεξανδρα , εκανε αυτο ακριβως που περιγραφεις....
σκουπισε τα χυσια απο τα βυζια της με χαρτι κουζινας (αλλα αφου το ειχε μουσκεψει στο οινοπνευμα)
αλλα μονο αυτο , ντυθηκε και εφυγε......

κλασικο το οινοπνευμα..αν σου ερθει μυρωδια, σημαινει οτι ειναι απλυτη... :headbang:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
κι εγω γι αυτο ρωτησα....
μετα την πρωτη μου επισκεψη στο φρατζη 4 , και μασαζ με αλεξανδρα , εκανε αυτο ακριβως που περιγραφεις....
σκουπισε τα χυσια απο τα βυζια της με χαρτι κουζινας (αλλα αφου το ειχε μουσκεψει στο οινοπνευμα)
αλλα μονο αυτο , ντυθηκε και εφυγε......
καλά...μην αγχώνεσαι...
από το στόμα δεν μένεις έγγυος....

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
τέλος π΄ντων, πέρα από την πλάκα...
είπαμε, η υγειινή είναι σημαντικοτατη
από την άλλη, αν την έχεις μαζί σου στο μπάνιο...ουσιαστικά έφτασες στον προορισμό
ε, μετά είναι στούντιο
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
κι εγω γι αυτο ρωτησα....
μετα την πρωτη μου επισκεψη στο φρατζη 4 , και μασαζ με αλεξανδρα , εκανε αυτο ακριβως που περιγραφεις....
σκουπισε τα χυσια απο τα βυζια της με χαρτι κουζινας (αλλα αφου το ειχε μουσκεψει στο οινοπνευμα)
αλλα μονο αυτο , ντυθηκε και εφυγε......
Γι'αυτο στο λεμε και εμεις !!!
Και ΡΟΜΠΑ, δεν προκειται να σε πει κανεις, γιατι ειναι μια λογικη απορια !!!
Πιο καβλωτικο ειναι, να κανεις μπανιο με την κοπελα, παρα να την περιμενεις σαν  :jerking: στο δωματιο και να εχεις την απορια, εαν ειναι καθαρη, η ΟΧΙ !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom