Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Τι γινεται  ? ----  φαινονται τα ονοματά μας . ? .. :cheesy:
θα μας  την πέσουν  οι bbw  Γεωργιανες  :tits: :tits:  Αννες , Ελένες , Μαρίκες κλπ  ;)
και θα μας κανουν  ..πρόταση γαμου ...    :2funny: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
...Τι γνωρίζουμε γι αυτό κύριοι Ληξίαρχοι??

ΖΗΣΤΕ την εμπειρία ενός I-siatsu μασάζ και επισκεφθείτε τον κόσμο της ευεξίας και της χαλάρωσης. Το αξίζετε! Κυψέλης και Επτανήσου 1, κουδ. "Αισθητική", 1ος όρ. 10.30πμ-9.00μμ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
...Τι γνωρίζουμε γι αυτό κύριοι Ληξίαρχοι??

ΖΗΣΤΕ την εμπειρία ενός I-siatsu μασάζ και επισκεφθείτε τον κόσμο της ευεξίας και της χαλάρωσης. Το αξίζετε! Κυψέλης και Επτανήσου 1, κουδ. "Αισθητική", 1ος όρ. 10.30πμ-9.00μμ

υπάρχει ξεχωριστό θρέντ για αυτό το μαγαζί (Κυψέλης και Επτανησου) στα μασαζ.
Ειναι πολύ παλιο μαγαζί (απο αρχές δεκαετίας 90) και ανηκει στα ΔΕΝ. Μόνο φραπέ δηλαδη.
 

hsdpa2004

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2007
Μηνύματα
537
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
υπάρχει ξεχωριστό θρέντ για αυτό το μαγαζί (Κυψέλης και Επτανησου) στα μασαζ.
Ειναι πολύ παλιο μαγαζί (απο αρχές δεκαετίας 90) και ανηκει στα ΔΕΝ. Μόνο φραπέ δηλαδη.

Ασε που η θεραπεύτρια είναι μαύρο χάλι
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.889
Πόντοι
266
υπάρχει ξεχωριστό θρέντ για αυτό το μαγαζί (Κυψέλης και Επτανησου) στα μασαζ.
Ειναι πολύ παλιο μαγαζί (απο αρχές δεκαετίας 90) και ανηκει στα ΔΕΝ. Μόνο φραπέ δηλαδη.

...Μάστα...ΜΑΥΡΟ δηλαδή.
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Εννοείται μπάνιο με 3 διαφορετικά σαπούνια πριν συναντήσουμε την κυρά.
Μεγάλη προσοχή θέλει και το λιπαντικό της καπότας στον πούτσο.

:thumbsup: :thumbsup:

Να προσθέσω και το άτιμο το glitter! Θέλει πολλή προσοχή γιατί δεν φαίνεται με κανονικό φως, αλλά κολλάει πάνω σου και στο σκοτάδι λαμπυρίζει!
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
:thumbsup: :thumbsup:

Να προσθέσω και το άτιμο το glitter! Θέλει πολλή προσοχή γιατί δεν φαίνεται με κανονικό φως, αλλά κολλάει πάνω σου και στο σκοτάδι λαμπυρίζει!

ε τι θα γινουμε? να παει να γαμηθει!!
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
γεια χαρα παιδια, αυριο το πρωι επισκεπτομαι εναν γνωστο μου στο ΝΙΜΙΤΣ και μετα λεω να κανω καμια ποδαρατη στην περιοχη.εχει κανενας καμια συμβουλη για κατι καλο και σιγουρο(μπριζολιασμα) εκει κοντα ???
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
υπάρχει ξεχωριστό θρέντ για αυτό το μαγαζί (Κυψέλης και Επτανησου) στα μασαζ.
Ειναι πολύ παλιο μαγαζί (απο αρχές δεκαετίας 90) και ανηκει στα ΔΕΝ. Μόνο φραπέ δηλαδη.
Μια φορά που πήγα και είπα να διαλέξω με ποια να κάνω, μου είπαν ποιος ο λόγος να διαλέξω κτλ.. ήταν τελείως αρνητικοί για κάτι παραπάνω από μασάζ. Κάνουν όλες φραπέ εκεί;
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα και καλως σας βρηκα.Μετα απο πολυ καιρο στο μετεριζι του μασσαζ,καμια 25αρια χρονια, και παρακολουθωντας συστηματικα τα γραφόμενα σας,τα οποια μπορω να πω οτι με βοηθησαν πολλες φορες να βρω αυτο που ηθελα.Και αλλες τοσες με γλυτωσαν απο τις κακοτοπιες...,αποφασισα να γραφτω για να προσφερω και εγω το λιθαρακι μου στην ενημερωση, καθ' οτι ακομα και ο θεος, τον ανθρωπο που μισησε περισσοτερο απο ολους, ειναι ο ..μονοφαγας ;) ;).
Να ειστε καλα ολοι.
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε Κάρολε από τα γραφόμενά σου νομίζω ότι είσαι της κλάσης μου (κοντεύω τα εξήντα) και έχουμε βίους παράλληλους από 25ετίας και εγώ. Από τα πρώτα μασαζερί που ήταν επιτυχία να βάλεις το χέρι μέσα στο σουτιέν της Ελληνίδας μασέρ. Δεν υπήρχαν ακόμη αλλοδαπές. Γιαυτό λοιπόν σε καλωσορίζω πρώτος.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
αποφασισα να γραφτω για να προσφερω και εγω το λιθαρακι μου στην ενημερωση,
καλωσορισες βετερανε του λαδιου... :grin:
αλλά πως ενημερωνώσουνα χωρίς να έχεις γραφτεί?? εδώ είναι member section only  :think:
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Κάρολε από τα γραφόμενά σου νομίζω ότι είσαι της κλάσης μου (κοντεύω τα εξήντα) και έχουμε βίους παράλληλους από 25ετίας και εγώ. Από τα πρώτα μασαζερί που ήταν επιτυχία να βάλεις το χέρι μέσα στο σουτιέν της Ελληνίδας μασέρ. Δεν υπήρχαν ακόμη αλλοδαπές. Γιαυτό λοιπόν σε καλωσορίζω πρώτος.

Αυτο λες? εδω απο τα 45 λεπτα του τριψιματος, τα 40 αγωνιουσες αν θα στον πιασει ταχα τυχαια στην αρχη, και αν θα στον αρπαξει κανονικα στη χουφτα μετα...
 

Καρολος

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
καλωσορισες βετερανε του λαδιου... :grin:
αλλά πως ενημερωνώσουνα χωρίς να έχεις γραφτεί?? εδώ είναι member section only  :think:

Θα σου πω αλλα μη γελασεις.Θεραπαινιδα με 3-4 λογαριασμους εδω,μου ειχε δωσει τα στοιχεια του ενος και εμπαινα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom