Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες.........φετος λόγο μετακόμισής μου σε πατρινά λημαίρια,έχω χάσει κάθε επαφή με το σπορ.Βέβαια να'στε καλά που μας ενημερώνετε συστηματικά για τις εξελίξεις στον χώρο των μπριζολερί!!!!!!Πέρσυ ήμουν ένας μόνος και ανεξάρτητος καουμπόυ,αλλά τώρα πάω σε γάμο με τν κοπελιά μου.........Αλλά το άθλημα δν ξεχνιέται.Οι μισοί από εδώ είμαστε παντρεμένοι εξάλλου.Είναι δυνατόν να μου πει κανείς κάπου εδώ στην Ν.Σμύρνη αν παίζει τίποτα ενδιαφέρον!!!!!Τότε πήγαινε Σ102,Μ28,Κ82,Φ4 ΚΑΙ σε άλλα σαφώς μέρη...Αν μπορούσατε να με ενημερώσετε και για το που βρίσκεται η κ.Βέτα θα ήμουν υπόχρεος και γενικά τι παίζει με  τιμές και αναλογία απόδοσης-τιμής.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

...οι μισοί και βάλε, θα έλεγα ότι είμαστε οι παντρεμένοι.
Όχι δεν είναι κακό(1-2 ξενοπηδήματα, κάνουν καλό στον γάμο), αλλά πρόσεχε με την κοπελιά σου, μην βρεθείς ξαφνικά από το άνω τμήμα του βαρελιού (με το μέλι), στο κάτω τμήμα με τα....σκατά.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Να μου προσεχετε οι φιλοι μου οι παντρεμενοι γιατι πολλες γυναικες εχουν τρελη οσφρηση....και αυτα τα λαδακια κ τα αρωματα που φορανε οι π....νιτσες κανουν μπαμ...
 

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Επισκεψη χτες στο μαρνης 28. 5 μετριότατες έκαναν παρέλαση, μεταξύ τους και μια εξ ανατολής,
και την έπεσα στην σερίφ, μόνικα νομίζω, όχι πολλά πράγματα και αυτή αλλά φόραγε ένα μίνι
που με κάβλωσε κατά κάποιο τρόπο. 60αρι για μισάωρο με γαμήσι που το έδωσα προκαταβολικά.
Γύρνα να σε τρίψω μου λέει, τρίψε μπροστά και ξεκίνα της λέω. Χαδάκια κανά 5λεπτο και μετά
πίπα ακα, ανάβηκε και αυτή επάνω στο μασαζοκρέβατο, γενικά ήταν δεκτική σε όλα, μετά
καναπές και γαμήσι κανά 20λεπτο πισωκολητό όπου και βαρέθηκα και την γύρισα για χύσιμο
στη μάπα. Έντεχνα μου έριξε τις βυζάρες της για χύσιμο,  όμως με αλλεπάλληλες ψιλοκρεμαστές βολές
πέτυχα στόχο. Ούτε λόγος για 20αρι και δεύτερο μια και οπως είπα και αυτή μέτρια είναι οπότε
μπανάκι αυτή, μπανάκι εγώ ενώ σφουγγάριζε και τα λέγαμε, και δρόμο. Συνολικά μάλλον κανά 40λεπτο
ήταν η όλη φάση, η συνεδρία κανά 25λεπτο και 15 λεπτά μπάνια ντυσίματα κλπ, χωρίς καμμία βιασύνη
από την γκόμενα. μασάζ δεν έκανα γιατί πολύ απλά προτίμησα να φάω τα λεπτά στο γαμήσι,
σε συνδυασμό με το ότι η γκόμενα δεν με είχε κάνει τούρμπο για να χύσω γρήγορα, ασε που και η
μούνα της ήταν σχετικά ανοιχτή οπότε την σφυροκόπησα.
Σαν συμπέρασμα πολύ καλύτερα από στούντιο γιατί παίζεις με το μισάωρο και όχι με την εκτόνωση
αλλά πολύ κακή ποιότητα των μουνιών ρε παιδί μου. Αυτά.     
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
60 το μισαωρο,δηλ. η μια ωρα που ειναι το κανονικο 120..συμπερασμα εν μεσω κρισης το αυξησανε αντι να το μειωσουνε...και καλα κανανε βεβαια αφου τα θυματα δεν τελειωνουν ποτε καΙ λενε και ευχαριστω....
σημειωση κι εγω εχω υπαρξει κοροιδο,γι'αυτο τα γραφω μπας και ξυπνησετε
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Μετά από σημερινή βόλτα στα του κέντρου (Σ29, Σ47, Σ63, Μ28, Πατ 160, Φωκ 11) και πέριξ (Συγγ 29, Μιχαλ 99) ένα έχω να πω. Μπάζα και πάλι μπάζα που αν τα βάλεις όλα μαζι άνετα χτίζεις 3-όροφο. Στη Συγγρού 29 από ότι μου είπαν το 60άρι τέρμα από Δευτέρα. Θα γίνει 80 για 45 λεπτά. Στη μιχαλακοπούλου υπήρχαν μόλις 2 κοπέλες η σύλβια και ένα αδιευκρίνιστης ηλικίας gilf. Μιλάμε για πολύ  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Να μου προσεχετε οι φιλοι μου οι παντρεμενοι γιατι πολλες γυναικες εχουν τρελη οσφρηση....και αυτα τα λαδακια κ τα αρωματα που φορανε οι π....νιτσες κανουν μπαμ...


Εννοείται μπάνιο με 3 διαφορετικά σαπούνια πριν συναντήσουμε την κυρά.
Μεγάλη προσοχή θέλει και το λιπαντικό της καπότας στον πούτσο.
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Καλημερα

Εχει πουθενα μασαζ body to body με gel ή αφρους? και αν γαμας μετα ακομα καλυτερα.
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Καλημερα

Εχει πουθενα μασαζ body to body με gel ή αφρους? και αν γαμας μετα ακομα καλυτερα.


Στο στούντιο  -Νέο μασαζάδικο! Λ.Συγγρού 318 besides anatoli live show-  προσφέρουν μαζί με το στάνταρ πρόγραμμα, body to body μασαζ με τα λάδια που σε πασαλείβει η κοπέλα.  (Δεν είμαι 'pro-motor-ass' απλά πήγα εκεί,  και επειδή αρκετοί συναγωνιστές με βοήθησαν εμένα με PM για να ξεφύγουμε από τις βρωμιάρες ελεεϊνίδες, θέλω να ανταποδώσω τη χάρη).

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.843
Κριτικές
47
Like
16.790
Πόντοι
7.135
Aυτό πρέπει να είναι της ΣΑΝΤΡΑΣ
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Στο στούντιο  -Νέο μασαζάδικο! Λ.Συγγρού 318 besides anatoli live show-   προσφέρουν μαζί με το στάνταρ πρόγραμμα, body to body μασαζ με τα λάδια που σε πασαλείβει η κοπέλα.  (Δεν είμαι 'pro-motor-ass' απλά πήγα εκεί,  και επειδή αρκετοί συναγωνιστές με βοήθησαν εμένα με PM για να ξεφύγουμε από τις βρωμιάρες ελεεϊνίδες, θέλω να ανταποδώσω τη χάρη).

Με αγωνιστικούς χαιρετισμούς

συναγωνιστη εχεις πολυ συναγωνιστικο πνευμα, μπραβο. Να σε ρωτησω, σε αυτο που λες Συγγρου 318, γαμας κιολας?
ευχαριστω
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
συναγωνιστη εχεις πολυ συναγωνιστικο πνευμα, μπραβο. Να σε ρωτησω, σε αυτο που λες Συγγρου 318, γαμας κιολας?
ευχαριστω

το μαγαζί προσφέρει μπριζόλα, για τα υπόλοιπα (αφρούς κτλ), μου είπαν πολλά, αλλά διαπίστωσα οτι δεν αξίζει να το επισκεφτείς γι' αυτό.
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Έχει τίποτα καλό ή μπαζοκατάσταση?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μετά από σημερινή βόλτα στα του κέντρου (Σ29, Σ47, Σ63, Μ28, Πατ 160, Φωκ 11) και πέριξ (Συγγ 29, Μιχαλ 99) ένα έχω να πω. Μπάζα και πάλι μπάζα που αν τα βάλεις όλα μαζι άνετα χτίζεις 3-όροφο. Στη Συγγρού 29 από ότι μου είπαν το 60άρι τέρμα από Δευτέρα. Θα γίνει 80 για 45 λεπτά. Στη μιχαλακοπούλου υπήρχαν μόλις 2 κοπέλες η σύλβια και ένα αδιευκρίνιστης ηλικίας gilf. Μιλάμε για πολύ  :headbang: :headbang: :headbang:
  δεν σε πιστευω  :2funny:  ουτε μια που να σου αρεσε δεν βρηκεs?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
  δεν σε πιστευω  :2funny:  ουτε μια που να σου αρεσε δεν βρηκεs?

Υπήρχαν κάτι μέτριες αλλά δεν άξιζαν το 80άρι με τίποτα οπότε δε πήρα. Πλέον τα καταθέτω μόνο σε αξιόλογες εμφανισιακά κοπέλες. Βέβαια αυτό είναι υποκειμενικό. Αυτές που δεν άρεσαν σε μένα σε άλλους μπορεί να περισσεύουν και το αντίθετο.
 

alekhine

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Βουκουρεστίου 42 έχει κλείσει;τους μάζεψε η αστυνομία;
 

alekhine

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
23
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Χμ, κάτι έγινε και φαίνεται το όνομά μου και όχι το nick. και δεν αλλάζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom