Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.843
Κριτικές
47
Like
16.790
Πόντοι
7.135
Και εάν δεν περάσεις πώς θα σε μάθουν..... :idiot: :idiot: :idiot: Τόσο κορόιδα είναι ή δεν έχουν ανάγκη;.... :rockon: :rockon:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216


Απ: Μασατζίδικα που γαμάς
« Απάντηση #29905 στις: χθες στις 22:50 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Παράθεση από: leon4861 στις χθες στις 21:36
Είσαι σίγουρος για διεύθυνση και ονοματολογία?
Ναι και για τα δυο.Μιλαο βεβαια για την παλια την Ζανα. Πεζουν πολλες Ζανες απο οτι εχω διαβασει.



Μαρνης 28 το γνωστο πρωιν Ζανοσπιτο.
======
Xμμ..... οχι ακριβώς.
Εδώ  λέμε πρωην Ζανοσπιτο    το Σολ 54/ 6ος. Ο φιλος έχει δικιο στο οτο παλια η Ζανα δουλευε στο μαρνη 28--  Μπελ επόκ  :P
Τοτε  ακομα που εκανε πρόγραμμα η κυρια Σοφια , νυν σερίφισα  στο γνωστο πρώην Ζανοσπιτο ..
που ειναι αλλο απο το  οιονεί    :o    "πολυ πρωην"  Ζανόσπιτο   δηλαδή το μ 28  :cheesy:



Ok
Εγώ γνώρισα την Ζανα στο Σολ.54/6ος. Οταν ξανάρχισα τις επισκέψεις στα μασαζ (στα μεσα του 06).
Βλέπετε δεν ζούσα στην Αθήνα αλλά στην επαρχία για πολλά χρόνια.
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Στην επαρχία εκτός από την ποιότητα ζωής που θα είχες αν παίζεις "καλή μπάλα" γαμάς καλύτερα μουνιά!!!
 

Agorinas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Αμα δεν σε ξερουνε δεν σου ανοιγουν πλεον εκει...

θα τους στειλω μια συστατικη επιστολη,  φωτοτυπια διαβατηριου, εξετασεις αιματος και add στο facebook για να μου ανοιξουν την επόμενη φορά.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
θα τους στειλω μια συστατικη επιστολη,  φωτοτυπια διαβατηριου, εξετασεις αιματος και add στο facebook για να μου ανοιξουν την επόμενη φορά.
ξέχασες να γίνεις follower στο twitter :grin:
 

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
κυριοι καλησπερα
θα μου καπιοσ που θα παω να γαμησω σε καννεναν μασαζτιδικο αλλα να ειναι συγουρο
γραφετε κατι διευθυνσεισ αλλα δεν λετε σε πιοα περιοχη ειναι και με μπερδεψατε
ασ βοηθειση καπιοσ απο αυτο το θεμα δεν το κατεχω μονο απο στουντιο εχω εμπειρεια
ΔΩΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ
γραφετε για ενα στη μαρνησ 28 το ζανοσπιτο
δωστε μια βοηθεια σε ποια περιοχη ειναι?
απο θεσσαλονικη.εκτοσ και αν εχετε το θεμα μονο για αθηνα
τοτε οκ σορυ δεν το καταλαβα παω πασο
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
κυριοι καλησπερα
θα μου καπιοσ που θα παω να γαμησω σε καννεναν μασαζτιδικο αλλα να ειναι συγουρο
γραφετε κατι διευθυνσεισ αλλα δεν λετε σε πιοα περιοχη ειναι και με μπερδεψατε
ασ βοηθειση καπιοσ απο αυτο το θεμα δεν το κατεχω μονο απο στουντιο εχω εμπειρεια
ΔΩΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ
να μου πεις πια περιοχή σε βολεύει ....υπάρχει Κολωνακι , Πολυτεχνείο και Πατησίων ....
 

REBELL

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους
Πηγα ξανα προχθες να τιμησω την Λιλι το κινεζακη στην Γ. Σεπτεμβ. 89 αλλα δεν πηρα απαντηση από το καταστημα. Παιρνω τλφ την σεριφησα την Ελλεν και μου λεει ότι τους διωχνει ο ιδιοκτητης και ψαχνει να βρει άλλο διαμερισμα και θα με παρει να μου πει. Ελπιζω όταν το βρει να μην της εχει φυγει η Λιλι όπως και από την Καλλιροης. (η την εδιωξαν)  Όταν θα εχω νεα τα ξαναλεμε. Με την ευκαιρια υπαρχει αλλου κανενα κινεζακη φουλ εξυπηρετικο όπως τα παραπανω;;;

 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Η συγκεκριμένη λίλυ πάντως είναι μετριότατη σε εμφάνιση κατά την ταπεινή μου γνώμη.

Καλά, άλλο όνομα δε μπορούν να βρουν πια αυτές οι κινέζες? Τί τους κόλησε με το λίλυ.
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά θα επανέλθω σε παλαιότερη απορία μου.. μια ρόζη κινεζούλα που ήταν παλιά Συγγρού 12 και μετά στη Σκουφά έχετε εικόνα που μπορεί να ειναι?
Ευχαριστώ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.596
Πόντοι
19.505
Καλησπερα σε ολους
Πηγα ξανα προχθες να τιμησω την Λιλι το κινεζακη στην Γ. Σεπτεμβ. 89 αλλα δεν πηρα απαντηση από το καταστημα. Παιρνω τλφ την σεριφησα την Ελλεν και μου λεει ότι τους διωχνει ο ιδιοκτητης και ψαχνει να βρει άλλο διαμερισμα και θα με παρει να μου πει. Ελπιζω όταν το βρει να μην της εχει φυγει η Λιλι όπως και από την Καλλιροης. (η την εδιωξαν)  Όταν θα εχω νεα τα ξαναλεμε. Με την ευκαιρια υπαρχει αλλου κανενα κινεζακη φουλ εξυπηρετικο όπως τα παραπανω;;;

στη βουκουρεστίου αλλά πάει 100 το μαλλί
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.596
Πόντοι
19.505
ΤΟ μαγαζι αυτο δεν εκλεισε ? δουλευει ακομα ?

πριν ένα μήνα δούλευε, αλλά όταν μου ζήτησαν 100 ευρά δεν ξαναπήγα. Το κινεζάκι που είχε όμως ήταν από τα πιο ωραία που έχω δει
 

michael_ath31

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
πριν ένα μήνα δούλευε, αλλά όταν μου ζήτησαν 100 ευρά δεν ξαναπήγα. Το κινεζάκι που είχε όμως ήταν από τα πιο ωραία που έχω δει

εγω παντως που περασα απο εκει τη Δευτερα, δεν ανοιγε κανεις! κ ετσι βολευτηκα τελικα με το υπεροχο

μασαζακι της Νταϊάνα στην Λυκαβητου! :boobies:
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες.........φετος λόγο μετακόμισής μου σε πατρινά λημαίρια,έχω χάσει κάθε επαφή με το σπορ.Βέβαια να'στε καλά που μας ενημερώνετε συστηματικά για τις εξελίξεις στον χώρο των μπριζολερί!!!!!!Πέρσυ ήμουν ένας μόνος και ανεξάρτητος καουμπόυ,αλλά τώρα πάω σε γάμο με τν κοπελιά μου.........Αλλά το άθλημα δν ξεχνιέται.Οι μισοί από εδώ είμαστε παντρεμένοι εξάλλου.Είναι δυνατόν να μου πει κανείς κάπου εδώ στην Ν.Σμύρνη αν παίζει τίποτα ενδιαφέρον!!!!!Τότε πήγαινε Σ102,Μ28,Κ82,Φ4 ΚΑΙ σε άλλα σαφώς μέρη...Αν μπορούσατε να με ενημερώσετε και για το που βρίσκεται η κ.Βέτα θα ήμουν υπόχρεος και γενικά τι παίζει με  τιμές και αναλογία απόδοσης-τιμής.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πέρσυ ήμουν ένας μόνος και ανεξάρτητος καουμπόυ,αλλά τώρα πάω σε γάμο με τν κοπελιά μου.........

Χωρίς να θέλω να σε προσβάλλω αγαπητέ, μπορώ να πω για την τυχερή: "Αλλη μία που έδεσε το γάϊδαρό της". Εξάλλου, ομοιοπαθής είμαι κι εγώ και συμπάσχω...... :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.383
Κριτικές
61
Like
42.451
Πόντοι
22.785
εγω παντως που περασα απο εκει τη Δευτερα, δεν ανοιγε κανεις! κ ετσι βολευτηκα τελικα με το υπεροχο

μασαζακι της Νταϊάνα στην Λυκαβητου! :boobies:
Δέν σού έβγαλε αύτό τό κάτι  τό μωρό ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom