Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Προφανως! Πάντα αυτό κάνω. Αλλά δεν βλάπτει να ξέρεις και εκ των προτέρων.

εντάξει , υπερβολές...

το να στο πάρει στο στόμα ακαπέλα δίχως να προλάβεις να αντιδράσεις παίζει αρκετά, το να το χώσει μέσα της δίχως να σου αφήσει περιθώριο αντίδρασης , ε, είναι κομματάκι δύσκολο...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Ναι ρε μαγκες αλλα αν η αλλη εχει κολλησει μια ηπατιτιδα, μας καλυπτει το προφυλακτικο?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ναι ρε μαγκες αλλα αν η αλλη εχει κολλησει μια ηπατιτιδα, μας καλυπτει το προφυλακτικο?
Αν ολα ειναι με προφυλαξη και χωρις γλωσοφιλα, Ν Α Ι  !!!
Βεβαια υπαρχει και το φτερνισμα, το βηξιμο και τα χερια που πανε !!!
Τιποτα τελικα δεν μπορει να σου εγγυηθη, παρα μονο η αποχη απο τις Π Ο Υ Τ Α Ν Ε Σ , αλλα οποιου του μελλει να πνιγει, ποτε του δεν πεθαινει !!!
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά μην στέλνετε άλλα πμ. (έλεος..!!) δεν γνωρίζω τύπισες που κάνουν επι πληρωμής ανευ. Αν κάποιος φίλος γνωρίζει να μας το πει να μην ξαναπατήσουμε.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
στο πανωπης σημερα, 11.30 και ολα τα δωματια γεματα  :boobies: :boobies:

προτεινα στην Ερικα να την διακορευσω στο διακριτικο σαλονακι αλλα δεν υπηρχε κοπελα να σηκωνει τα τηλ.  :2funny:

παρατηρω οτι οι ''τσαγκαροκαυλες'' της Δευτερας διατηρηθηκαν και την τριτη απο τους συναδελφους. δεν προλαβαινουν τα κοριτσια.  :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
Εγώ θα πω πως πρέπει να είμαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί με όλες γενικά τις λαδοκυρίες διότι με ένα καλό φλερτάκι και ειδικά μετά από 2-3 κολλητές συναντήσεις αρκετές παίρνονται ακάποτα παιδιά. Τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει εγώ από την φτωχή (?) μου εμπειρία. Μάλιστα την Παρασκευή πήγα να βουτήξω από το μαλλί μία που έκανε τη κίνηση. Ελπίζω να κάνω λάθος αλλά είναι η 3 φορά που μου τυχαίνει.
ΠΡΟΣΟΧΗ κ πάλι ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
ωραια αυτα που γραφεις...πες μας ομωσ ονομα μαγαζι καποιο στοιχειο
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
στο πανωπης σημερα, 11.30 και ολα τα δωματια γεματα  :boobies: :boobies:

προτεινα στην Ερικα να την διακορευσω στο διακριτικο σαλονακι αλλα δεν υπηρχε κοπελα να σηκωνει τα τηλ.  :2funny:

παρατηρω οτι οι ''τσαγκαροκαυλες'' της Δευτερας διατηρηθηκαν και την τριτη απο τους συναδελφους. δεν προλαβαινουν τα κοριτσια.  :2funny:
κρίση
 

Agorinas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Επισκεψη σημερις στο Μαρνης 28 το γνωστο πρωιν Ζανοσπιτο. 5 κοπελιτσες διαθεσιμες ολες ψιλομπαζακια. Πιρα μια κινεζουλα τιν πιο ομορφη αλλα τιποτα τρελο. Την αραξα γυμνος ανασκελα στο δωματιο μπηκε καυευθιαν μεσα μασαζακι στις ρογες και στον πουτσο και αμεσως τσιμπουκακι (μολις που προλαβα να τις πω με καποτα ετοιμη ηταν να τον ρουφιξει ακαποτο). Μετα γαμισακι σε δυο στασις και τελειομα.Γιρισμα μπρουμιτα και μασαζακι χαλαρο αλλα αξιολογο για κανα 20λεπτο. Συνολο 60 ευρο.Στο τελος μου χαιδευε τον πουτσο και μου ειπε δευτερο για επιπλεον 20. Δεν γαμιετε ειπα και τιν κερασα ενα στα γρηγορα ακομα. Μου αρεσε χωρος και πουε ειχαν πετσετες μιας χρσης σε ναυλον. Σιγουρα θα ξαναπαω ειδικα αμα φερει κανα μουνακιτις προκοπις γιατι ειχε καναδυο σαν την Μερκελ με κομπινεζον.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Επισκεψη σημερις στο[size=10pt] [size=10pt][size=10pt]Μαρνης 28 το γνωστο πρωιν Ζανοσπιτο[/size][/size]. [/size]5 κοπελιτσες διαθεσιμες ολες ψιλομπαζακια. Πιρα μια κινεζουλα τιν πιο ομορφη αλλα τιποτα τρελο. Την αραξα γυμνος ανασκελα στο δωματιο μπηκε καυευθιαν μεσα μασαζακι στις ρογες και στον πουτσο και αμεσως τσιμπουκακι (μολις που προλαβα να τις πω με καποτα ετοιμη ηταν να τον ρουφιξει ακαποτο). Μετα γαμισακι σε δυο στασις και τελειομα.Γιρισμα μπρουμιτα και μασαζακι χαλαρο αλλα αξιολογο για κανα 20λεπτο. Συνολο 60 ευρο.Στο τελος μου χαιδευε τον πουτσο και μου ειπε δευτερο για επιπλεον 20. Δεν γαμιετε ειπα και τιν κερασα ενα στα γρηγορα ακομα. Μου αρεσε χωρος και πουε ειχαν πετσετες μιας χρσης σε ναυλον. Σιγουρα θα ξαναπαω ειδικα αμα φερει κανα μουνακιτις προκοπις γιατι ειχε καναδυο σαν την Μερκελ με κομπινεζον.

Είσαι σίγουρος για διεύθυνση και ονοματολογία?
 

Agorinas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Κηφισιας 12 περασα σημερα το μεσημερι και ηταν κλειστο. Τι γραφει στο κουδουνι παντως δεν ειχε ενδειξη studio h masaz κλπ. Λες να πειγα αλλου μες την καβλα μου;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Μαρνης 28 το γνωστο πρωιν Ζανοσπιτο.
======
Xμμ..... οχι ακριβώς.
Εδώ  λέμε πρωην Ζανοσπιτο    το Σολ 54/ 6ος. Ο φιλος έχει δικιο στο οτο παλια η Ζανα δουλευε στο μαρνη 28--  Μπελ επόκ  :P
Τοτε  ακομα που εκανε πρόγραμμα η κυρια Σοφια , νυν σερίφισα  στο γνωστο πρώην Ζανοσπιτο ..
που ειναι αλλο απο το  οιονεί    :o    "πολυ πρωην"  Ζανόσπιτο   δηλαδή το μ 28  :cheesy:
 

obelix_75

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη σημερις στο Μαρνης 28 το γνωστο πρωιν Ζανοσπιτο. 5 κοπελιτσες διαθεσιμες ολες ψιλομπαζακια. Πιρα μια κινεζουλα τιν πιο ομορφη αλλα τιποτα τρελο. Την αραξα γυμνος ανασκελα στο δωματιο μπηκε καυευθιαν μεσα μασαζακι στις ρογες και στον πουτσο και αμεσως τσιμπουκακι (μολις που προλαβα να τις πω με καποτα ετοιμη ηταν να τον ρουφιξει ακαποτο). Μετα γαμισακι σε δυο στασις και τελειομα.Γιρισμα μπρουμιτα και μασαζακι χαλαρο αλλα αξιολογο για κανα 20λεπτο. Συνολο 60 ευρο.Στο τελος μου χαιδευε τον πουτσο και μου ειπε δευτερο για επιπλεον 20. Δεν γαμιετε ειπα και τιν κερασα ενα στα γρηγορα ακομα. Μου αρεσε χωρος και πουε ειχαν πετσετες μιας χρσης σε ναυλον. Σιγουρα θα ξαναπαω ειδικα αμα φερει κανα μουνακιτις προκοπις γιατι ειχε καναδυο σαν την Μερκελ με κομπινεζον.
Φίλε δεν είναι μιας χρήσης οι πετσέτες. θεωρητικά τις δίνουν για αποστείρωση και τις ξανασυσκευάζουν μετά. θεωρητικά πάντα. Τωρα τι γίνεται στην πράξη, τρέχα γύρευε.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
Κηφισιας 12 περασα σημερα το μεσημερι και ηταν κλειστο. Τι γραφει στο κουδουνι παντως δεν ειχε ενδειξη studio h masaz κλπ. Λες να πειγα αλλου μες την καβλα μου;

Αμα δεν σε ξερουνε δεν σου ανοιγουν πλεον εκει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom