Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Να Ο ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ ...!!! :thumbsup: :cool2: :headbang2:
Οχι δεν είναι η Στέλλα.
Η Στέλλα σταμάτησε και απο τα μασάζ και απο τα στούντιο προς το παρων και μάλλον δεν θα επιστρεψει....

Ανακαλώ! :- Παρόλ' αυτά παραμένει στην ανώτατη βαθμίδα (ο σύντροφος Kebaaap)! :rockon:
Για τον ΜΑΙΤΡ Zero τι να πω?! :dunno: Τα λόγια φαίνονται φτωχά...!!! :o
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Επίσκεψη σήμερα Παρσκευή (01/04) στο ίδρυμα της οδού Στουρνάρη 29 και συνεδρία με Κλαούντια που την είχα βάλει στο μάτι. Σήμερα όπως μου είπε και η Κλαούντια δούλευαν αυτή η Ζάνα και η Ελένη, βέβαια εγώ βγαίνοντας είδα και μία ακόμη μελαχροινή. Η Κλαούντια μου άρεσε πολύ. Μπορεί να μην μου έβγαλε αυτό το ''κάτι'' που μου έβγαλε η Σόνια, ή να μην τα δίνει όλα όπως η Ζάνα αλλά έχει την δική της αξία. Όμορφη μικρή (19 χρόνων) ζουμερή,πολύ εραίο σώμα, πω πω τι στήθια νεανικά και όμορφα, τα ευχαριστήθηκα πολύ (βέβαια πολύ ωραία στήθια έχει και η Σόνια), είναι υπομονετική δεν σου λέι μη και μη, βέβαια δεν σου ''δίνεται'' αλλά περνάς καλά. Στο μασάζ η Ζάνα έχει κάνει καλή δουλειά, για τέτοιου είδους ''ιδρύματα'' ήταν αρκετά καλό. Εγώ βγαίνοντας από το κτήριο αισθανόμουνα αεράτος και ανανεωμένος, αυτό δε θέλουμε;. Πίστεύω ότι αυτό είναι από τα καλύτερα του είδους. 
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Για την παρακάτω αγγελία ξέρει τίποτα κανένας ληξίαρχος?

"ΑΑΑΒΑ Λεωφ. Αλεξάνδρας μασάζ από 24χρονη μασέζ body shower, αιθέρια έλαια αγάπης   210-36.....50, 693......55, 11.00-19.30"
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.270
Like
226.508
Πόντοι
46.232
επισκεψη σ47 παρασκευη απογευμα γυρω στις πεντε παρα κ επιτελους μετα απο σχεδον δυο μηνες πετυχα ξανα την χρηστινα,
η γυναικα ειναι ολα τα λεφτα αν κ μου φανηκε να εχει παρει κανα δυο κιλακια,μασαζ οσο χαλαρο η δυνατο θελεις για κανα
10λεπτο μετα γδυνεται και αρχιζει το χαμουρεμα ,την ξαπλωνω στο κρεβατι και αρχιζω ενα γλυφομουνι που το ευχαριστηθηκε
απ οτι μου ειπε,μετα η σειρα της  :pipa2: χωρις προφυλακτικο πολυ καλη λεπτομεριες για το γαμησι εχω ξαναγραψει ,η κοπελα
αντεχει δυνατο γαμησι ενω σε καυλωνει με τα λογια που σου λεει,τελειωμα στο στηθος της,παντα με καλη διαθεση ορεξη για κουβεντα και
αυτο που μου αρεσει ειναι πεντακαθαρη,της ειπα οτι την εψαχνα καιρο και οσες φορες πηγα τελικα περασα μονο μια φορα με την λιζα
που ειναι ωραια κοπελα αλλα κλασικη ελληνιδα ξενερωτη της το ειπα και ηθελε να μαθει λεπτομεριες κ φυσικα της ειπα ,περιμενει να δει τι θα γραψω κ με ρωτησε
το ψευδονυμο μου,φευγοντας ειδα την λιζα να ψαχνει στο ιντερνετ,χρησστηνακι θα τα ξαναπουμε.......
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.270
Like
226.508
Πόντοι
46.232
μετα απο την επισκεψη στην χριστινα σ 47 κ γυρω στις 6.30 ηθελα το "βρομικο"μου που επιβαλεται μετα απο καθε διασκεδαση οποτε
επισκεψη κ48 για το σιγουρακι την μαριαννα,δεν θα γραψω λεπτομεριες ειναι ολα τα λεφτα στο κρεβατι γιατι απο μασαζ δεν το εχει,
για λεπτομεριες ας δειτε παλιες κριτικες μου γιατι αν γραψω παλι λεπτομεριες θα με πουν παλι προμοτορα :2funny: :2funny:
εκατσε σχεδον 40 λεπτα χωρις να εχει τασεις φυγης ενω ειναι η πρωτη φορα που με σταματησε και μου ειπε οχι αλλο
απο τον κωλο γιατι την ειχα ξεσκισει,στα αρνητικα παλι το θεματακι της με την καθαριοτητα
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
αφήστε παιδια τρελή νιλα.....
πάω ΄φιλωνος για αννουλα , μετα απο εισήγηση φίλου... και μου ανοίγει συνταξιούχα ανατολικού μπλόκ .... λέω θα ειναι επί της υποδοχής ..... και περιμένω τα τεμαχια... και τι βλέπω?? ............ελλεινιδες θειαδες που προσπαθούσαν να κολλήσουν τα τελευταία ένσημα να πάρουν το εφάπαξ.... η αννουλα σταματησε ( μου λένε...)  ααααααααα :cum: :zfuck: :S
οι πληρωφοριες μου λενε πως αρχισε η αννουλα από γαλατσίου ... ξέρει :tickedoff: κανεις τιποτις??
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom