Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
Την Έμυ την μικρούλα απο Στουρνάρη 29 την έχει πάρει κανείς; Ακούω συμβουλές. Ευχαριστώ.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
καλο ειναι το μωράκι και υπάκουο αλλα μην περιμενεις κατι έντονο ... πρεπει εσύ να το καθοδηγήσης ....
εμενα μου αρεσει ετσι δεν καιγομαι να μου τα κάνειι όλα αυτή ...!! :fuck1:
 

rdeliaris

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
29
Like
1.218
Πόντοι
3.910
καλο ειναι το μωράκι και υπάκουο αλλα μην περιμενεις κατι έντονο ... πρεπει εσύ να το καθοδηγήσης ....
εμενα μου αρεσει ετσι δεν καιγομαι να μου τα κάνειι όλα αυτή ...!! :fuck1:

Ακάποτο κάνει; Τα δέχεται στο στόμα;
 

mitzos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά η Λιλή σε ποιό μαγαζί εργάζεται πλέον?
Από το Κ82 μου είπαν ότι έφυγε...
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ θα πω πως πρέπει να είμαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί με όλες γενικά τις λαδοκυρίες διότι με ένα καλό φλερτάκι και ειδικά μετά από 2-3 κολλητές συναντήσεις αρκετές παίρνονται ακάποτα παιδιά. Τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει εγώ από την φτωχή (?) μου εμπειρία. Μάλιστα την Παρασκευή πήγα να βουτήξω από το μαλλί μία που έκανε τη κίνηση. Ελπίζω να κάνω λάθος αλλά είναι η 3 φορά που μου τυχαίνει.
ΠΡΟΣΟΧΗ κ πάλι ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Αν είναι δυνατόν

Καλό θα ήταν φίλε μου να αναφερθεις πιο συγκεκριμένα για το που εγινε αυτό και με ποια (εστω και με pm σε όσους θέλουν) γιατί αυτό είναι πολύ σοβαρό και μας αφορά όλους. Καλό θα είναι λοιπόν τέτοιες κοπέλες που αποδεδειγμένα το κάνουν να τις ξέρουμε για να τις αποφεύγουμαι.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Αν είναι δυνατόν

Καλό θα ήταν φίλε μου να αναφερθεις πιο συγκεκριμένα για το που εγινε αυτό και με ποια (εστω και με pm σε όσους θέλουν) γιατί αυτό είναι πολύ σοβαρό και μας αφορά όλους. Καλό θα είναι λοιπόν τέτοιες κοπέλες που αποδεδειγμένα το κάνουν να τις ξέρουμε για να τις αποφεύγουμαι.
Οπως γραφει και ο συναγωνιστης, απο το μαλλι και οξω ρεε !!!
Βεβαια υπαρχουν ορισμενοι συναγωνιστες, που το θελουν !!!  :headbang: :headbang:  :headbang:
Αλλα τι να πω !!!
Τετοιες μαλακιες  :jerking: :jerking: :jerking:  κανουν και υστερα αναρωτιουνται  :think: :think: :think:  πως τους συναιβει αυτο ???
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1

Βεβαια υπαρχουν ορισμενοι συναγωνιστες, που το θελουν !!!  :headbang: :headbang:  :headbang:
Αλλα τι να πω !!!
Τετοιες μαλακιες  :jerking: :jerking: :jerking:  κανουν και υστερα αναρωτιουνται  :think: :think: :think:  πως τους συναιβει αυτο ???

[/quote]

Αυτό είναι δυστυχώς αλήθεια!!! Σε ασχετες συζητήσεις κάποιες μου έχουν πει πως πολλοί πελάτες το ζητάνε.
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Αν είναι δυνατόν

Καλό θα ήταν φίλε μου να αναφερθεις πιο συγκεκριμένα για το που εγινε αυτό και με ποια (εστω και με pm σε όσους θέλουν) γιατί αυτό είναι πολύ σοβαρό και μας αφορά όλους. Καλό θα είναι λοιπόν τέτοιες κοπέλες που αποδεδειγμένα το κάνουν να τις ξέρουμε για να τις αποφεύγουμαι.

Το ότι μπορεί να συμβεί σε εμένα δεν σημαίνει ότι μπορεί να συμβεί και σε εσένα αλλά και το αντίστροφο. Δεν ειπα ότι ήρθε κάποια και μου είπε ότι με +50 με πηδάς άνευ. Άρα το να σου πω ονόματα είναι ανευ σημασίας φίλε. ΑΠΛΑ υποψιάσου και ΠΡΟΣΕΧΕ.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
εμενα η ολγα απο θησεως 81 μετα την πιπα γυρισε να ττον φαει ετσι ανευ. φυσικα με δικη μου πρωτοβουλια μου το φορεσε ( και της τον φορεσα)
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Αν είναι δυνατόν

Καλό θα ήταν φίλε μου να αναφερθεις πιο συγκεκριμένα για το που εγινε αυτό και με ποια (εστω και με pm σε όσους θέλουν) γιατί αυτό είναι πολύ σοβαρό και μας αφορά όλους. Καλό θα είναι λοιπόν τέτοιες κοπέλες που αποδεδειγμένα το κάνουν να τις ξέρουμε για να τις αποφεύγουμαι.
Στην αναλογη δικη μου περιπτωση χωρις να ρωτησει το πηρε ακαποτο και σε ερωτηση μου αν δεν φοβαται μου ειπε οτι και καλα βλεπει αν ο αλλος ειναι καθαρος και πελατης , και στην τελικη βαζει παντα Lysterine και ολα καλα  :headbang: :headbang: .Εξαλλου εκεινη δεν κανει ακαποτο σεξ οπως η ταδε και η ταδε.  :S !! Αν ειναι δυνατον !! η λογικη τους σπαει κοκκαλα...δηλαδη εγω πηγαινω καθαρος, σε ολα τα μασατζιδικα και κανω σε ολα ακαποτα και ολα καλα? προσεξτε γιατι κυκλοφορει πολυ ακαποτο. η φαση ηταν φρατζη 4. τωρα οποιος ενδιαφερεται σοβαρα και τον νοιαζει ποια λαδοκορη ηταν ας στειλει πμ. δεν χρειαζεται δημοσιως αυτο.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ θα πω πως πρέπει να είμαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί με όλες γενικά τις λαδοκυρίες διότι με ένα καλό φλερτάκι και ειδικά μετά από 2-3 κολλητές συναντήσεις αρκετές παίρνονται ακάποτα παιδιά. Τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει εγώ από την φτωχή (?) μου εμπειρία. Μάλιστα την Παρασκευή πήγα να βουτήξω από το μαλλί μία που έκανε τη κίνηση. Ελπίζω να κάνω λάθος αλλά είναι η 3 φορά που μου τυχαίνει.
ΠΡΟΣΟΧΗ κ πάλι ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
φιλαρακι εχεις δικιο!!!!!!!!!!!!!
οποιος συναγωνιστης θελει ανταλλαγη πληροφοριων για το θεμα, μιλαμε με ονοματα ομως μονο με pm!!
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Ρε παιδια με μπερδεψατε....ακαποτο στοματικο?η ακαποτο σεξ?
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια με μπερδεψατε....ακαποτο στοματικο?η ακαποτο σεξ?

προφανώς για ακάποτο σεξ μιλάνε (και παλιότερα είχε ειπωθεί για κάποιες ότι πάνω στην κάβλα τους -γιατί κι αυτές άνθρωποι είναι :grin: - ορμάγανε να τον καβαλήσουν ακάλυπτο, όχι κατά σύστημα αλλά την μία-δύο φορές που γούσταραν υπερβολικά κάποιον πελάτη και άναβαν μέχρι ολικής καύσεως :zfuck: μαλακία φυσικά , σε κάθε περίπτωση :jerking: )

το ακάποτο καλαμάκι το κάνουν οι 9 στις 10 θεραπεύτριες των μπριζολοϊδρυμάτων, οπότε δεν υπάρχει κάτι καινούργιο σε αυτό (ίσως το ποσοστό που αναφέρω να είναι και μικρό :rolleyes: )
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ενδιαφέρομαι και γω για pm για το ποιές είναι οι "απρόσεχτες"/"αφηρημένες" για να τις αποφύγω.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ενδιαφέρομαι και γω για pm για το ποιές είναι οι "απρόσεχτες"/"αφηρημένες" για να τις αποφύγω.
Δεν χρειαζεται !!!
Τους λες οτι ολα τα θες με προφυλαξη και τελειωσε, εχεις βεβαια και τον νου σου, μην πεσεις σε καμια λυσσαρα !!!
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Δεν χρειαζεται !!!
Τους λες οτι ολα τα θες με προφυλαξη και τελειωσε, εχεις βεβαια και τον νου σου, μην πεσεις σε καμια λυσσαρα !!!

Προφανως! Πάντα αυτό κάνω. Αλλά δεν βλάπτει να ξέρεις και εκ των προτέρων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom