Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μπαααα..

απλα το θυμαται επειδη πηγαινει παντα μετα ξελιγωμένος χωρις να βλεπει απεναντι και χτυπαει ενα τζακ ντανιελς μπεργκερ..

μπά δεν τα ξέρεις καλά...εγώ τρώω πάντα και μόνο ριζότο με γαρίδες και σαφραν.Αυτά που λές εσύ είναι για τα φτωχαδάκια σαν του λόγου σου....
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
μπαααα..

απλα το θυμαται επειδη πηγαινει παντα μετα ξελιγωμένος χωρις να βλεπει απεναντι και χτυπαει ενα τζακ ντανιελς μπεργκερ..

μπά δεν τα ξέρεις καλά...εγώ τρώω πάντα και μόνο ριζότο με γαρίδες και σαφραν.Αυτά που λές εσύ είναι για τα φτωχαδάκια σαν του λόγου σου....

:rockon: :2funny: :2funny: :2funny: both of you (ελληνικά)!!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
καλημερα. θα ηθελα να επαναφερω σε αυτο το θρεντ ενα θεμα που ανοιξα αλλου (μαρνη 28)για να μη σπαμαρουμε ασχετο θρεντ.

τελικα το re-match με την ιδια, γινεται καλυτερο ή ξεπετα? Να διευκρινισω οτι η εμπειρια μου για ξεπετα αναφερόταν στο θεμα του μασαζ, το οποιο τεινει να κονταινει σε διαρκεια και ποιοτητα, τα λοιπα μαλλον βελτιωνονται ελαφρως. το αποτελεσμα ειναι η συνολικη διαρκεια του σεσσιον να πεφτει από (συγκεκριμενο παραδειγμα) 1 ωρα την πρωτη φορά, σε 45' τη 2η και 35' την τριτη.
Δεν ειμαι απο αυτους που ντρεπονται να παραπονεθουν αλλα τελικα αμα παραγνωριστεις πεφτει βουρ στον πατσα (σε ξερει, δεν εχει αγχος κλπ) και ποσο να αντισταθεις γκρινιαζοντας? θα χαλασει η φαση.
Τελικα αναρωτιεμαι αν ειναι καλυτερα στα στουντιο με βασικο παράβολο 30€ λιγοτερο, ιδιο πανω κατω χρονο ερωτικου προγραμματος και απειρως ωραιοτερες γκόμενες?? :think: :think: :think:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
θεωρω οτι (κατα κανονα) ειναι θεμα χειρισμου του πελατη, αρα (κατα κανονα) εμπειρας του..
αν εχεις χρονο πατερ, γραψε κανα σχετικο τιπ για τους λιγοτερο εμπειρους
αν τυχον ειναι θεμα "επενδυσης", δηλ να εμφανιζεσαι π.χ. 2 φορες την εβδομαδα, παω πασο, δε μπορω κ δε θελω :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αν εχεις χρονο πατερ, γραψε κανα σχετικο τιπ για τους λιγοτερο εμπειρους
αν τυχον ειναι θεμα "επενδυσης", δηλ να εμφανιζεσαι π.χ. 2 φορες την εβδομαδα, παω πασο, δε μπορω κ δε θελω :grin:
δεν ειναι τοσο θεμα επενδυσης. ειναι θεμα χειρισμου κυριως, αρα και εμπειριας. η επιστημη λεει οτι η εμπειρια δεν μεταδίδεται, αποκτιεται..  :)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αν εχεις χρονο πατερ, γραψε κανα σχετικο τιπ για τους λιγοτερο εμπειρους
αν τυχον ειναι θεμα "επενδυσης", δηλ να εμφανιζεσαι π.χ. 2 φορες την εβδομαδα, παω πασο, δε μπορω κ δε θελω :grin:

σώθηκες....μα και εσύ από τον μπαγιατεμένο αγιασμό περιμένεις να μάθεις?άιντε άιντεεεεεε
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Το ίδρυμα αυτό, ρε φίλε, είναι το άνδρο της ξεπέτας.

Είναι γνωστό αυτό. Εκεί πας κατά βάση για την μπριζόλα, δεν πας για το μασάζ.

Αν θες και μασάζ, πήγαινε αλλού.

καλημερα. θα ηθελα να επαναφερω σε αυτο το θρεντ ενα θεμα που ανοιξα αλλου (μαρνη 28)για να μη σπαμαρουμε ασχετο θρεντ.

τελικα το re-match με την ιδια, γινεται καλυτερο ή ξεπετα? Να διευκρινισω οτι η εμπειρια μου για ξεπετα αναφερόταν στο θεμα του μασαζ, το οποιο τεινει να κονταινει σε διαρκεια και ποιοτητα, τα λοιπα μαλλον βελτιωνονται ελαφρως. το αποτελεσμα ειναι η συνολικη διαρκεια του σεσσιον να πεφτει από (συγκεκριμενο παραδειγμα) 1 ωρα την πρωτη φορά, σε 45' τη 2η και 35' την τριτη.
Δεν ειμαι απο αυτους που ντρεπονται να παραπονεθουν αλλα τελικα αμα παραγνωριστεις πεφτει βουρ στον πατσα (σε ξερει, δεν εχει αγχος κλπ) και ποσο να αντισταθεις γκρινιαζοντας? θα χαλασει η φαση.
Τελικα αναρωτιεμαι αν ειναι καλυτερα στα στουντιο με βασικο παράβολο 30€ λιγοτερο, ιδιο πανω κατω χρονο ερωτικου προγραμματος και απειρως ωραιοτερες γκόμενες?? :think: :think: :think:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Το ίδρυμα αυτό, ρε φίλε, είναι το άνδρο της ξεπέτας.
Είναι γνωστό αυτό. Εκεί πας κατά βάση για την μπριζόλα, δεν πας για το μασάζ.
Αν θες και μασάζ, πήγαινε αλλού.
δεν αναφερομουνα στο συγκεκριμενο, και δε θα μπορουσα καθως εχω παει 2 φορες κ οχι με την ιδια. γιαυτο μετεφερα την κουβεντα εδω για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις. Γενικα μιλαω, όχι για συγκεκριμενο μαγαζι
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Σήμερα, και αφού διάβασα την παρακάτω αγγελία
ΕΛΛΗΝΙΔΑ Εντυπωσιακής εμφάνισης, φινετσάτη, 43 ετών, αναλαμβάνει χαλαρωτικό μασάζ. Πολύ καλή σε όλα. Περιβάλλον προσεγμένο, καθαρό. Σπύρου Μερκούρη 14 και Ευτυχίδου, Παγκράτι 12-6μμ, κουδούνι "Αισθητική", Κυριακή κλειστά.
αποφάσισα να πεταχτώ να ρίξω μια ματιά. Καταδρομική αποστολή, δηλαδή, όπως αποδείχθηκε.
Μόλις φτάνω από κάτω, είδα το χαρακτηριστικό χαρτάκι με το τηλέφωνο κολλημένο πάνω στο κουδούνι της εισόδου!
Παίρνω τηλέφωνο και μου λέει η κυρά: Πάρε με σε 45 λεπτά, μη φύγεις. Τώρα μπήκε ο πελάτης. Θα έχω κλειστό το κινητό μέχρι να τελειώσω.
Καλά, λέω. Πετάγομαι μέχρι Ευτυχίδου, σε ένα άλλο μασατζίδικο (αναφερόταν στα ΝΕΑ μέχρι πρόσφατα), αλλά κάνω λάθος στο κουδούνι. Μόλις φτάνω στον 4ο όροφο και χτυπάω, μου ανοίγει ένας... γιατρός (!) και μου λέει: Θέλετε κάτι, γιατί είμαι σε μίτινγκ;
Όχι, λέω, και την κάνω, πηδώντας έξι-έξι τα σκαλοπάτια.
Σε 20 λεπτά (ήταν που θα καθόταν... 45 με τον πελάτη), παίρνω τηλέφωνο την κυρά και μου λέει "Έλα".
Ανεβαίνω και πετυχαίνω 50άρη τύπο (απόλυτε, εσύ ήσουν;  :2funny: ) στην πόρτα, με σαγιονάρα, λευκή κάλτσα (!), φόρμα πάνω και κάτω, και φραπέ στο χέρι!  :new_shocked:
(Αυτός ο τύπος ήταν άλλος υποψήφιος πελάτης, ο οποίος ανέβηκε ταυτόχρονα μ' εμένα. Εγώ σκαλιά, αυτός ασανσέρι.)
Ωχ, λέω, δεν θα τα πάμε καλά.
Εμφανίζεται, λοιπόν, η κυρά. Και τότε παθαίνω το ΣΟΚ: μια κοντή ξανθιά 50άρα, η οποία έζεχνε, ήταν τίγκα στον ιδρώτα, με αποτέλεσμα να έχει λιώσει το μακιγιάζ και να στάζει.
Μπαίνω μέσα και ψάχνω τρόπο να φύγω. Μου λέει: 70 ευρώ για σεξ, πες αν θα περάσεις, γιατί περιμένει ο άνθρωπος!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Έχει και πρωκτικό; ρωτάω.
Και με πιάνει από το χέρι, με διαολοστέλνει και φωνάζει στο κλιμακοστάσιο (άι στο διάααολο, που ήρθες εδώ για κώλο!  :rockon: :rockon: :rockon: )
Το καταευχαριστήθηκα  :grin: :grin: :grin: :grin:
Τελικά, πήγα Αλκαμένους 113, στην Εύα, και με 20 ευρώ με ξεζούμισε για μία ακόμη φορά.
Ασταδιάλα, ο γίδαρος, που θέλει και 70.

Η αντίδραση της κυρίας κάτι μού θυμίζει, κάτι μού θυμίζει... Λοιπόν θα πω αυτό που σκέφτομαι, κι ας είναι και λάθος. Λοιπόν η αντίδραση που περιγράφει ο συνάδελφος μού θυμίζει το "ταπεραμέντο" μιάς μεσόκοπης (και εξαιρετικά περίεργης/στριμμένης) θεραπεύτριας που εξασκούσε (δεν ξέρω ακόμα αν συνεχίζει) την τέχνη του μασαζ σε διαμέρισμα στη Βασ. Σοφίας -παλαιότερα η εν λόγω κυρία εκδιδόταν στο διαμέρισμά της που βρισκόταν κοντά στο Παναθηναϊκό Στάδιο, σε έναν πεζόδρομο.

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, αναφέρω ότι στο μασατζίδικο της οδού Ευτυχίδου δεν έχω πάει ποτέ (και ούτε θα πάω). Απλά όλα όσα περιέγραψε ο συνάδελφος Deicidious μού προξένησαν τις παραπάνω σκέψεις τις οποίες και μοιράζομαι μαζί σας.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Η.. "καλυτερότερη " ??!!!!!  :o :o :headbang: :dancing:
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Η αντίδραση της κυρίας κάτι μού θυμίζει, κάτι μού θυμίζει... Λοιπόν θα πω αυτό που σκέφτομαι, κι ας είναι και λάθος. Λοιπόν η αντίδραση που περιγράφει ο συνάδελφος μού θυμίζει το "ταπεραμέντο" μιάς μεσόκοπης (και εξαιρετικά περίεργης/στριμμένης) θεραπεύτριας που εξασκούσε (δεν ξέρω ακόμα αν συνεχίζει) την τέχνη του μασαζ σε διαμέρισμα στη Βασ. Σοφίας -παλαιότερα η εν λόγω κυρία εκδιδόταν στο διαμέρισμά της που βρισκόταν κοντά στο Παναθηναϊκό Στάδιο, σε έναν πεζόδρομο.

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, αναφέρω ότι στο μασατζίδικο της οδού Ευτυχίδου δεν έχω πάει ποτέ (και ούτε θα πάω). Απλά όλα όσα περιέγραψε ο συνάδελφος Deicidious μού προξένησαν τις παραπάνω σκέψεις τις οποίες και μοιράζομαι μαζί σας.

Για λίγα φεγγάρια η "κυρία" ήταν και στην Χαρ. Τρικούπη. "Ψυχώ" αξιόλύπητο.
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.που θα παω για ενα καλο μασαζ και πολυ γλυψιμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom