Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Κορίτσια μετά από 20 χρόνια εμπειρίας πάνω στο τιμόνι του μασαζοκρέβατου, το να φάω την μπριζόλα μόλις κάτσω στο τραπέζι δεν με φτιάχνει τόσο όσο το κυνήγι του θηράματος  ;). Απολαμβάνω τον προορισμό όσο και το ταξίδι :sunglasses: :sunglasses:.
Ο άντρας κυνηγάει οι γυναίκες ψαρεύουν  :-* :-*
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Κορίτσια μετά από 20 χρόνια εμπειρίας πάνω στο τιμόνι του μασαζοκρέβατου, το να φάω την μπριζόλα μόλις κάτσω στο τραπέζι δεν με φτιάχνει τόσο όσο το κυνήγι του θηράματος  ;). Απολαμβάνω τον προορισμό όσο και το ταξίδι :sunglasses: :sunglasses:.
Ο άντρας κυνηγάει οι γυναίκες ψαρεύουν  :-* :-*

Σωστά μιλάς αγαπητέ. Μέσα σε κάποια λογικά όρια το κυνήγι/διαδρομή κάνει την όλη υπόθεση πιο γοητευτική.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
ζησιμοπουλου και σκαβατζου υπο νεα διευθυνση
=====

Επίσης  κάπου άκουσα  ότι  και το Φερών  19-  έκλεισε - κλείνει ? -
= (αλλαξε ιδιοκτήτη )  και θ 'ανοίξει  υπο νέα διεύθυνση
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Το κολάν βγαίνει δυσκολότερα. Η πείρα μου μού λέει ότι οι περισσότερες κοπέλες που δεν προσφέρουν άλλες υπηρεσίες πέρα από μασαζ φοράνε κολάν ή παντελόνι. Δεν είναι απόλυτο βέβαια αυτό που λέω, αλλά σε μεγάλο βαθμό ισχύει.
:thumbsup: :thumbsup:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Στρουμπουλή δηλαδή γεματούλα ή χοντρή?
χοντρη με τιποτα. μαλλον ελαφρωs γεματουλα. αλλα το καλο ειναι οτι ειναι μονο 20 χρονων. ειναι και λιγο δυσκολο να βρισκειs στα μασαζ 20χρονο κωλαρακι με 80 ευρω.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
τι θα γινει με τη σχολη κωλομπαραδων, θα ανοιξει καμια φορα?
κυριε παθε για τα τεμαχια. σε εσενα βασιζομαι!!! :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
τι θα γινει με τη σχολη κωλομπαραδων, θα ανοιξει καμια φορα?
κυριε παθε για τα τεμαχια. σε εσενα βασιζομαι!!! :2funny:

μπά,όπως βλέπεις δεν είχα ανταπόκριση....μόνο 2 μαλάκες βρέθηκαν και χτύπαγαν τα κουδούνια.Τους απάνταγαν από κάτι δικηγορικά γραφεία  στα κουδούνια που βαρούσανε και στην ερώτηση "ποιός είναι?" η απάντηση τους ήταν "καλημέρα,σε ποιόν όροφο μαθαίνουμε για ρόστερ?" :2funny:
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Ο επιμένων νικά λοιπόν. Μετά από 4 επισκέψεις σε Φωκ.9-11 επιτέλους ξεμπλόκαραν. Αρχίζω από την αρχή. Πόρτα η Ίνγκα, εντός πέντε κεφάλια για τρία δεν θυμάμαι ονόματα η μία πάντως από εμφάνιση ήταν 8-9αράκι.Μετά ήταν Λία και Αντριάννα (25 ετών 1.75 ξανθό παχουλό απλά ικανοποιητικές υπηρεσίες) που πήρε μεταγραφή από Σολωμού59. Πήρα Λία (προmilf 8,5/10)) μετά από επιμονή και αναμονή καθώς είχα άριστες συστατικές και δικαιώθηκα. Άριστο μασάζ επιπέδου φυσιοθεραπείας διάρκειας 30' και μετά πολλά γλυψίματα  :pipa2: χωρίς μου σου ξου με άριστη συμπεριφορά, μετά βόλτα στην Ισπανία  :boobies: :boobies: και η συνεδρία ολοκληρώνεται με τέλεια μπριζόλα  :fuck1:(δεν ζήτησα κουλούρι). 10/10 :dancing: :dancing: :dancing:
Συνολική διάρκεια γεμάτη ώρα.
Τελικά αν κάποιος έχει υπομονή μέχρι να τον γνωρίσουν πιστεύω δεν θα μετανοιώσει

Το τελικό συμπέρασμα είναι γενικά σωστό, αλλά στο συγκεκριμμένο θεραπευτήριο έκανες πραγματικά 5 επισκέψεις για να σε μάθουν...????
Κάτι άλλο τρέχει φαίνεται.
Η Φωκίωνος είναι κλασσική μπριζολερί, εκτός αν η Ίνγκα σε έκοψε για ...μπλέ ανθρωπάκι.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Σήμερα, και αφού διάβασα την παρακάτω αγγελία
ΕΛΛΗΝΙΔΑ Εντυπωσιακής εμφάνισης, φινετσάτη, 43 ετών, αναλαμβάνει χαλαρωτικό μασάζ. Πολύ καλή σε όλα. Περιβάλλον προσεγμένο, καθαρό. Σπύρου Μερκούρη 14 και Ευτυχίδου, Παγκράτι 12-6μμ, κουδούνι "Αισθητική", Κυριακή κλειστά.
αποφάσισα να πεταχτώ να ρίξω μια ματιά. Καταδρομική αποστολή, δηλαδή, όπως αποδείχθηκε.
Μόλις φτάνω από κάτω, είδα το χαρακτηριστικό χαρτάκι με το τηλέφωνο κολλημένο πάνω στο κουδούνι της εισόδου!
Παίρνω τηλέφωνο και μου λέει η κυρά: Πάρε με σε 45 λεπτά, μη φύγεις. Τώρα μπήκε ο πελάτης. Θα έχω κλειστό το κινητό μέχρι να τελειώσω.
Καλά, λέω. Πετάγομαι μέχρι Ευτυχίδου, σε ένα άλλο μασατζίδικο (αναφερόταν στα ΝΕΑ μέχρι πρόσφατα), αλλά κάνω λάθος στο κουδούνι. Μόλις φτάνω στον 4ο όροφο και χτυπάω, μου ανοίγει ένας... γιατρός (!) και μου λέει: Θέλετε κάτι, γιατί είμαι σε μίτινγκ;
Όχι, λέω, και την κάνω, πηδώντας έξι-έξι τα σκαλοπάτια.
Σε 20 λεπτά (ήταν που θα καθόταν... 45 με τον πελάτη), παίρνω τηλέφωνο την κυρά και μου λέει "Έλα".
Ανεβαίνω και πετυχαίνω 50άρη τύπο (απόλυτε, εσύ ήσουν;  :2funny: ) στην πόρτα, με σαγιονάρα, λευκή κάλτσα (!), φόρμα πάνω και κάτω, και φραπέ στο χέρι!  :new_shocked:
(Αυτός ο τύπος ήταν άλλος υποψήφιος πελάτης, ο οποίος ανέβηκε ταυτόχρονα μ' εμένα. Εγώ σκαλιά, αυτός ασανσέρι.)
Ωχ, λέω, δεν θα τα πάμε καλά.
Εμφανίζεται, λοιπόν, η κυρά. Και τότε παθαίνω το ΣΟΚ: μια κοντή ξανθιά 50άρα, η οποία έζεχνε, ήταν τίγκα στον ιδρώτα, με αποτέλεσμα να έχει λιώσει το μακιγιάζ και να στάζει.
Μπαίνω μέσα και ψάχνω τρόπο να φύγω. Μου λέει: 70 ευρώ για σεξ, πες αν θα περάσεις, γιατί περιμένει ο άνθρωπος!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Έχει και πρωκτικό; ρωτάω.
Και με πιάνει από το χέρι, με διαολοστέλνει και φωνάζει στο κλιμακοστάσιο (άι στο διάααολο, που ήρθες εδώ για κώλο!  :rockon: :rockon: :rockon: )
Το καταευχαριστήθηκα  :grin: :grin: :grin: :grin:
Τελικά, πήγα Αλκαμένους 113, στην Εύα, και με 20 ευρώ με ξεζούμισε για μία ακόμη φορά.
Ασταδιάλα, ο γίδαρος, που θέλει και 70.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny:
τι λες ρε τυπε???
χαχαχααααααα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το τελικό συμπέρασμα είναι γενικά σωστό, αλλά στο συγκεκριμμένο θεραπευτήριο έκανες πραγματικά 5 επισκέψεις για να σε μάθουν...????
Κάτι άλλο τρέχει φαίνεται.
Η Φωκίωνος είναι κλασσική μπριζολερί, εκτός αν η Ίνγκα σε έκοψε για ...μπλέ ανθρωπάκι.

τα ίδια έχει κάνει και σε μένα που με ξέρει...έφαγα άκυρο αν και με ήξερε και μάλιστα είχα ξαναπάει 2 μέρες πρίν...μιλάμε για το πούτσο....αμα δε θυμάσαι πρόσωπα και καταστάσεις τί στο διάολο είσαι πόρτα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σήμερα, και αφού διάβασα την παρακάτω αγγελία
ΕΛΛΗΝΙΔΑ Εντυπωσιακής εμφάνισης, φινετσάτη, 43 ετών, αναλαμβάνει χαλαρωτικό μασάζ. Πολύ καλή σε όλα. Περιβάλλον προσεγμένο, καθαρό. Σπύρου Μερκούρη 14 και Ευτυχίδου, Παγκράτι 12-6μμ, κουδούνι "Αισθητική", Κυριακή κλειστά.
αποφάσισα να πεταχτώ να ρίξω μια ματιά. Καταδρομική αποστολή, δηλαδή, όπως αποδείχθηκε.
Μόλις φτάνω από κάτω, είδα το χαρακτηριστικό χαρτάκι με το τηλέφωνο κολλημένο πάνω στο κουδούνι της εισόδου!
Παίρνω τηλέφωνο και μου λέει η κυρά: Πάρε με σε 45 λεπτά, μη φύγεις. Τώρα μπήκε ο πελάτης. Θα έχω κλειστό το κινητό μέχρι να τελειώσω.
Καλά, λέω. Πετάγομαι μέχρι Ευτυχίδου, σε ένα άλλο μασατζίδικο (αναφερόταν στα ΝΕΑ μέχρι πρόσφατα), αλλά κάνω λάθος στο κουδούνι. Μόλις φτάνω στον 4ο όροφο και χτυπάω, μου ανοίγει ένας... γιατρός (!) και μου λέει: Θέλετε κάτι, γιατί είμαι σε μίτινγκ;
Όχι, λέω, και την κάνω, πηδώντας έξι-έξι τα σκαλοπάτια.
Σε 20 λεπτά (ήταν που θα καθόταν... 45 με τον πελάτη), παίρνω τηλέφωνο την κυρά και μου λέει "Έλα".
Ανεβαίνω και πετυχαίνω 50άρη τύπο (απόλυτε, εσύ ήσουν;  :2funny: ) στην πόρτα, με σαγιονάρα, λευκή κάλτσα (!), φόρμα πάνω και κάτω, και φραπέ στο χέρι!  :new_shocked:
(Αυτός ο τύπος ήταν άλλος υποψήφιος πελάτης, ο οποίος ανέβηκε ταυτόχρονα μ' εμένα. Εγώ σκαλιά, αυτός ασανσέρι.)
Ωχ, λέω, δεν θα τα πάμε καλά.
Εμφανίζεται, λοιπόν, η κυρά. Και τότε παθαίνω το ΣΟΚ: μια κοντή ξανθιά 50άρα, η οποία έζεχνε, ήταν τίγκα στον ιδρώτα, με αποτέλεσμα να έχει λιώσει το μακιγιάζ και να στάζει.
Μπαίνω μέσα και ψάχνω τρόπο να φύγω. Μου λέει: 70 ευρώ για σεξ, πες αν θα περάσεις, γιατί περιμένει ο άνθρωπος!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Έχει και πρωκτικό; ρωτάω.
[size=10pt]Και με πιάνει από το χέρι, με διαολοστέλνει και φωνάζει στο κλιμακοστάσιο (άι στο διάααολο, που ήρθες εδώ για κώλο!  :rockon: :rockon: :rockon: )
Το καταευχαριστήθηκα  :grin: :grin: :grin: :grin:[/size]

Τελικά, πήγα Αλκαμένους 113, στην Εύα, και με 20 ευρώ με ξεζούμισε για μία ακόμη φορά.
Ασταδιάλα, ο γίδαρος, που θέλει και 70.


αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Το τελικό συμπέρασμα είναι γενικά σωστό, αλλά στο συγκεκριμμένο θεραπευτήριο έκανες πραγματικά 5 επισκέψεις για να σε μάθουν...????
Κάτι άλλο τρέχει φαίνεται.
Η Φωκίωνος είναι κλασσική μπριζολερί, εκτός αν η Ίνγκα σε έκοψε για ...μπλέ ανθρωπάκι.
Μου είπε η Ινγκα οτι είχαν περάσει μια περίοδο με πολύ κυνηγητό και ήταν εξτρα υποψιασμένες αλλά τώρα έληξε ο συναγερμός. Ίδομεν, εν κατακλείδι η Λία είνα power και "απορρόφησε"  :pipa2: τους κραδασμούς. :2funny:
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
καλησμπέρα σύντροφοι... μια βοήθεια...
ξανθια milf από Σκρά ονοματι Ρωξάνη...
εχει κανείς καμια ιδέα που μπορεί να είναι?

Merci....

PS
Ωραίο μαγαζί ήταν εκείνο... τί έγιναν άραγε όλα εκείνα τα γκομενάκια?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
καλησμπέρα σύντροφοι... μια βοήθεια...
ξανθια milf από Σκρά ονοματι Ρωξάνη...
εχει κανείς καμια ιδέα που μπορεί να είναι?

Merci....

PS
Ωραίο μαγαζί ήταν εκείνο... τί έγιναν άραγε όλα εκείνα τα γκομενάκια?

Λεωφ.Κηφισίας 12, ισόγειο, Αμπελόκηποι
Κουδούνι "OMEGA ST"
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
εισαι θεός...ειχα περάσει κατά το παρελθόν αλλά ήταν μάπα τα καρπούζια..
θα ξανατσεκαρω μήπως έχασα κάτι...
ευχαριστώ
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Σήμερα, και αφού διάβασα την παρακάτω αγγελία
ΕΛΛΗΝΙΔΑ Εντυπωσιακής εμφάνισης, φινετσάτη, 43 ετών, αναλαμβάνει χαλαρωτικό μασάζ. Πολύ καλή σε όλα. Περιβάλλον προσεγμένο, καθαρό. Σπύρου Μερκούρη 14 και Ευτυχίδου, Παγκράτι 12-6μμ, κουδούνι "Αισθητική", Κυριακή κλειστά.
αποφάσισα να πεταχτώ να ρίξω μια ματιά. Καταδρομική αποστολή, δηλαδή, όπως αποδείχθηκε.
Μόλις φτάνω από κάτω, είδα το χαρακτηριστικό χαρτάκι με το τηλέφωνο κολλημένο πάνω στο κουδούνι της εισόδου!
Παίρνω τηλέφωνο και μου λέει η κυρά: Πάρε με σε 45 λεπτά, μη φύγεις. Τώρα μπήκε ο πελάτης. Θα έχω κλειστό το κινητό μέχρι να τελειώσω.
Καλά, λέω. Πετάγομαι μέχρι Ευτυχίδου, σε ένα άλλο μασατζίδικο (αναφερόταν στα ΝΕΑ μέχρι πρόσφατα), αλλά κάνω λάθος στο κουδούνι. Μόλις φτάνω στον 4ο όροφο και χτυπάω, μου ανοίγει ένας... γιατρός (!) και μου λέει: Θέλετε κάτι, γιατί είμαι σε μίτινγκ;



εγραψες μεγάλε................
Όχι, λέω, και την κάνω, πηδώντας έξι-έξι τα σκαλοπάτια.
Σε 20 λεπτά (ήταν που θα καθόταν... 45 με τον πελάτη), παίρνω τηλέφωνο την κυρά και μου λέει "Έλα".
Ανεβαίνω και πετυχαίνω 50άρη τύπο (απόλυτε, εσύ ήσουν;  :2funny: ) στην πόρτα, με σαγιονάρα, λευκή κάλτσα (!), φόρμα πάνω και κάτω, και φραπέ στο χέρι!  :new_shocked:
(Αυτός ο τύπος ήταν άλλος υποψήφιος πελάτης, ο οποίος ανέβηκε ταυτόχρονα μ' εμένα. Εγώ σκαλιά, αυτός ασανσέρι.)
Ωχ, λέω, δεν θα τα πάμε καλά.
Εμφανίζεται, λοιπόν, η κυρά. Και τότε παθαίνω το ΣΟΚ: μια κοντή ξανθιά 50άρα, η οποία έζεχνε, ήταν τίγκα στον ιδρώτα, με αποτέλεσμα να έχει λιώσει το μακιγιάζ και να στάζει.
Μπαίνω μέσα και ψάχνω τρόπο να φύγω. Μου λέει: 70 ευρώ για σεξ, πες αν θα περάσεις, γιατί περιμένει ο άνθρωπος!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Έχει και πρωκτικό; ρωτάω.
Και με πιάνει από το χέρι, με διαολοστέλνει και φωνάζει στο κλιμακοστάσιο (άι στο διάααολο, που ήρθες εδώ για κώλο!  :rockon: :rockon: :rockon: )
Το καταευχαριστήθηκα  :grin: :grin: :grin: :grin:
Τελικά, πήγα Αλκαμένους 113, στην Εύα, και με 20 ευρώ με ξεζούμισε για μία ακόμη φορά.
Ασταδιάλα, ο γίδαρος, που θέλει και 70.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
εισαι θεός...ειχα περάσει κατά το παρελθόν αλλά ήταν μάπα τα καρπούζια..
θα ξανατσεκαρω μήπως έχασα κάτι...
ευχαριστώ

... και περιμένουμε ενημέρωση, αγαπητέ συναγωνιστά! :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom