Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ξεκιναει απο 160 αλλα πεφτει και παζαρι.οπου πιασουν ειναι. παντωs και με 120 χωριs λεσβιακο  και με 140 με πραγματικο λεσβιακο. εννοειται οτι και στιs 2 τιμεs θα πεσει και πηδημα η την μια η και τιs 2. οτι θελει ο πελατηs.
βεβεα ο πελατισ εχει παντα δικεο :zfuck:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
καποιος συναγωνιστης που να χερι τσεκαρει αυτο?
ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ (2) μασσέζ, 22χρονες, προσφέρουν μοναδικό πρόγραμμα μασσάζ - χαλάρωσης, στον χώρο σας ή χώρο μας  69*****35
που ειναι αυτος ο χωρος, ποια περιοχη?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ο επιμένων νικά λοιπόν. Μετά από 4 επισκέψεις σε Φωκ.9-11 επιτέλους ξεμπλόκαραν. Αρχίζω από την αρχή. Πόρτα η Ίνγκα, εντός πέντε κεφάλια για τρία δεν θυμάμαι ονόματα η μία πάντως από εμφάνιση ήταν 8-9αράκι.Μετά ήταν Λία και Αντριάννα (25 ετών 1.75 ξανθό παχουλό απλά ικανοποιητικές υπηρεσίες) που πήρε μεταγραφή από Σολωμού59. Πήρα Λία (προmilf 8,5/10)) μετά από επιμονή και αναμονή καθώς είχα άριστες συστατικές και δικαιώθηκα. Άριστο μασάζ επιπέδου φυσιοθεραπείας διάρκειας 30' και μετά πολλά γλυψίματα  :pipa2: χωρίς μου σου ξου με άριστη συμπεριφορά, μετά βόλτα στην Ισπανία  :boobies: :boobies: και η συνεδρία ολοκληρώνεται με τέλεια μπριζόλα  :fuck1:(δεν ζήτησα κουλούρι). 10/10 :dancing: :dancing: :dancing:
Συνολική διάρκεια γεμάτη ώρα.
Τελικά αν κάποιος έχει υπομονή μέχρι να τον γνωρίσουν πιστεύω δεν θα μετανοιώσει
ξερεις τι ειναι το χειροτερο στις μασαζερι? να κανεις καπου μασαζ για πρωτη φορα... να πιστευεις οτι θα φας μπριζολα... στο μυαλο σου να γυρνανε διαφορα, "πως θα της το φερω", "τι να της πω..." "πως θα το παρει..." "να ριχνεις υποννοουμενα και χουφτωματα" και αλλες τετοιες διαφορες σκεψεις, να περναει ο χρονος και να μην γινεται τιποτα μα εσυ να πιστευεις "δεν μπορει εχουν μεινει 5 λεπτα εστω ενας φραπες θα γινει..." και τελικα να μην γινεται τιποτα.... εμενα εκει μου κοβονται τα ποδια και λεω ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ  :fuck1: ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥς ΞΑΝΑΔΩΣΩ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΜΟΥ.... ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΕΙΣ ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΑΥΤΟ
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Φίλε Γουρουνάκο
για να μη παρεξηγηθώ, μιά χαρά ξηγήθηκες - αφού βρήκες τόση υπομονή- ! Απλά γελάω του σκοτωμού με το στυλ που έγραψε ο xpapad,...Να ΄πα να  :fuck1: και με την τεράστια επιμονή και υπομονή σου ! Βέβαια όπως λέει κι η παροιμία,...το μουνί θέλει κηνύγι!
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Ο επιμένων νικά, Γουρουνάκο. Respect! Δεν ξέρω αν θα είχα την υπομονή σου!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
καλιο αργα παρα αργοτερα  :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Πράγματι,χαρά στο κουράγιο του φίλου,που χρειάστηκε 5 (!!!!!) επισκέψεις σε ένα μαγαζί που όλοι τρώνε άνετα απο την πρώτη φορά....Δεν είμαστε καλά μου φαίνεται,έχουμε τρελλαθεί τελείως....Πληρώνουμε 80αρια και 100αρια για υπηρεσίες του κ....ου,απο γυναίκες που αν τις δεις στο δρόμο θα τις προσπεράσεις χωρίς δεύτερη ματιά.....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
συμβαινουν και στις καλυτερες των οικογενειων!!! :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε σεις μη το ξςφτυλίζετε το πράμα !
Εντάξει, μερικές φορές η προσμονή, είναι καλύτερη απ το ταξίδι,...! :2funny: :2funny: :2funny:

Δε μπορώ να μη γελάω όμως ,... :2funny: :2funny: :2funny:

Σόρυ γμτ μου ,.... :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ζησιμοπουλου και σκαβατζου υπο νεα διευθυνση
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
κανα μασατζου με κανα κολαν υπαρχει;;;

Το κολάν βγαίνει δυσκολότερα. Η πείρα μου μού λέει ότι οι περισσότερες κοπέλες που δεν προσφέρουν άλλες υπηρεσίες πέρα από μασαζ φοράνε κολάν ή παντελόνι. Δεν είναι απόλυτο βέβαια αυτό που λέω, αλλά σε μεγάλο βαθμό ισχύει.
 

Htimos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα κι απο εμένα , ένα τρελό ξανθό μουνάκι που ήταν στο κατάστημα ζάνας ξέρει κανείς που έχει πάρει μετάθεση???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom