Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Επίσκεψη στη μπουμπουλίνας 4 προχθές το πρωί Παρούσες 3 κορασίδες, η μαρίνα, η μάρσυ και η βίκυ. Παρότι είχα πάει για ζωή λέω δεν πειράζει, που να τρέχω αλλού τώρα και καθοδηγούμενος από την κ...α μου περισσότερο και όχι από τη λογική μένω και παίρνω τη βίκυ. Από μασάζ μέτρια πράγματα, αρκετα δυνατό που δε μου αρέσει, μάλιστα της το ειπα 2 φορές για να το προσαρμόσει στα μέτρα μου αλλά και πάλι ήταν μακρυα από αυτό που ζητούσα. Περισσότερο σα ζύμωμα έμοιαζε (μήπως εχει κάνει θητεία σε φούρνο?) παρά μασάζ. Μετά από 10 λεπτά μου λέει θελεις να γυρίσεις τώρα? Αμαν σκέπτομαι πάει για ξεπέτα το πράγμα, οποτε και της λέω όχι μωρο μου κανε μου ακόμα λίγο. Συνεχίζει το ζύμωμα για κανένα 5-λεπτο και μετα παει μόνη της βγαζει τα ρούχα και αρχίζει το αισθησιακό και body to body που διαρκεί ουτε 5 λεπτα και μου λέει παλι να γυρίσω. Δε γαμιέται λεω ας γυρίσω. Βαζει προφυλακτικό και αρχίζει το  :pipa1: το οποίο ομολογουμένως ήταν βαθυ με γλύψιμο μπαλακίων διάρκειας 10-λέπτου και τελείωμα στα  :tits2: της με πολλά μη και μη και πρόσεχε μη πάει κατι στο πρόσωπο μου και βάζοντας χερια μπροστα μη ξεφύγει τίποτα. Συνολική συνεδρία όχι πανω από μισή ώρα. Γενικά ότι και να εκανε το εκανε με μια δόση βιασύνης και ροπής προς την ξεπέτα. Η κοπέλα έχει μαύρο από εμένα και ίσως και το κατάστημα αφού και στη 1η επίσκεψη μου με μαρίνα δεν είχα μείνει ιδιαίτερα ευχαριστημένος.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Επίσκεψη στη μπουμπουλίνας 4 προχθές το πρωί Παρούσες 3 κορασίδες, η μαρίνα, η μάρσυ και η βίκυ. Παρότι είχα πάει για ζωή λέω δεν πειράζει, που να τρέχω αλλού τώρα και καθοδηγούμενος από την κ...α μου περισσότερο και όχι από τη λογική μένω και παίρνω τη βίκυ. Από μασάζ μέτρια πράγματα, αρκετα δυνατό που δε μου αρέσει, μάλιστα της το ειπα 2 φορές για να το προσαρμόσει στα μέτρα μου αλλά και πάλι ήταν μακρυα από αυτό που ζητούσα. Περισσότερο σα ζύμωμα έμοιαζε (μήπως εχει κάνει θητεία σε φούρνο?) παρά μασάζ. Μετά από 10 λεπτά μου λέει θελεις να γυρίσεις τώρα? Αμαν σκέπτομαι πάει για ξεπέτα το πράγμα, οποτε και της λέω όχι μωρο μου κανε μου ακόμα λίγο. Συνεχίζει το ζύμωμα για κανένα 5-λεπτο και μετα παει μόνη της βγαζει τα ρούχα και αρχίζει το αισθησιακό και body to body που διαρκεί ουτε 5 λεπτα και μου λέει παλι να γυρίσω. Δε γαμιέται λεω ας γυρίσω. Βαζει προφυλακτικό και αρχίζει το  :pipa1: το οποίο ομολογουμένως ήταν βαθυ με γλύψιμο μπαλακίων διάρκειας 10-λέπτου και τελείωμα στα  :tits2: της με πολλά μη και μη και πρόσεχε μη πάει κατι στο πρόσωπο μου και βάζοντας χερια μπροστα μη ξεφύγει τίποτα. Συνολική συνεδρία όχι πανω από μισή ώρα. Γενικά ότι και να εκανε το εκανε με μια δόση βιασύνης και ροπής προς την ξεπέτα. Η κοπέλα έχει μαύρο από εμένα και ίσως και το κατάστημα αφού και στη 1η επίσκεψη μου με μαρίνα δεν είχα μείνει ιδιαίτερα ευχαριστημένος.
δυστυχως παει απο το κακα στο χειροτερο και γω εχω δωσει μαυρο εδω και καιρο....
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
δυστυχως παει απο το κακα στο χειροτερο και γω εχω δωσει μαυρο εδω και καιρο....

Έγινε καλή διαφήμιση στο μαγαζί όμως, ε;

Εγώ θέλω να που πείτε 1 μαγαζί της περιοχής Σολωμού, Στουρνάρη, Μάρνη, 3η Σπετεμβρίου και πέριξ που να μην είναι ξεπετάδικο και να κάνουν αξιοπρεπές μασάζ.

Δεν υπάρχει κανένα, ούτε θα υπάρξει στο μέλλον.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
ζανα και μελινα ειναι οκ και μασαζ κανουν και δεν κανουν ξεπετα
κατα καιρους περνανε τιμια και εργατικα κοριτσια 
μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο καλαθι...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κατα καιρους περνανε τιμια και εργατικα κοριτσια 
μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο καλαθι...

όπως η πατρίτσια από το μελινόσπιτο.....πού να πήγε αυτός ο μούναρος άραγε?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Βρέθηκα κατά τύχη μεταξύ ΛΑΟΣ και ΓΕΡΜΑΝΟΣ οπότε ανέβηκα να δώ τι κάνουν τα κορίτσια και πέτυχα τη Ντίνα που απ' ότι άκουσα (γιατί εγώ που να ξέρω!) έλειψε για μερικές μέρες. Τη δοκίμασα λοιπόν μόνη της και αποδίδει αρκετά καλά. Οποιοσδήποτε συνδυασμός 2 από τις Δέσποινα Ντίνα Μαριάννα παίζει καλά.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
όπως η πατρίτσια από το μελινόσπιτο.....πού να πήγε αυτός ο μούναρος άραγε?
και τοσες αλλες , αυτα θα λεμε τωρα?!?!?
για τις ξεπετες εχουμε μονιμο θεμα www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,63067.0]"μασεζ για φαπες"[/url]
μπορουμε να τις αναφερουμε εκει...!!
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Βρέθηκα κατά τύχη μεταξύ ΛΑΟΣ και ΓΕΡΜΑΝΟΣ οπότε ανέβηκα να δώ τι κάνουν τα κορίτσια και πέτυχα τη Ντίνα που απ' ότι άκουσα (γιατί εγώ που να ξέρω!) έλειψε για μερικές μέρες. Τη δοκίμασα λοιπόν μόνη της και αποδίδει αρκετά καλά. Οποιοσδήποτε συνδυασμός 2 από τις Δέσποινα Ντίνα Μαριάννα παίζει καλά.

Ξέρετε πόσα ζητάει για διπλό?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
160 E -  καποιοι έχουν αναφέρει  ότι επέτυχαν  και καλυτερη τιμη ..
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Επίσκεψη στη μπουμπουλίνας 4 προχθές το πρωί Παρούσες 3 κορασίδες, η μαρίνα, η μάρσυ και η βίκυ. Παρότι είχα πάει για ζωή λέω δεν πειράζει, που να τρέχω αλλού τώρα και καθοδηγούμενος από την κ...α μου περισσότερο και όχι από τη λογική μένω και παίρνω τη βίκυ. Από μασάζ μέτρια πράγματα, αρκετα δυνατό που δε μου αρέσει, μάλιστα της το ειπα 2 φορές για να το προσαρμόσει στα μέτρα μου αλλά και πάλι ήταν μακρυα από αυτό που ζητούσα. Περισσότερο σα ζύμωμα έμοιαζε (μήπως εχει κάνει θητεία σε φούρνο?) παρά μασάζ. Μετά από 10 λεπτά μου λέει θελεις να γυρίσεις τώρα? Αμαν σκέπτομαι πάει για ξεπέτα το πράγμα, οποτε και της λέω όχι μωρο μου κανε μου ακόμα λίγο. Συνεχίζει το ζύμωμα για κανένα 5-λεπτο και μετα παει μόνη της βγαζει τα ρούχα και αρχίζει το αισθησιακό και body to body που διαρκεί ουτε 5 λεπτα και μου λέει παλι να γυρίσω. Δε γαμιέται λεω ας γυρίσω. Βαζει προφυλακτικό και αρχίζει το  :pipa1: το οποίο ομολογουμένως ήταν βαθυ με γλύψιμο μπαλακίων διάρκειας 10-λέπτου και τελείωμα στα  :tits2: της με πολλά μη και μη και πρόσεχε μη πάει κατι στο πρόσωπο μου και βάζοντας χερια μπροστα μη ξεφύγει τίποτα. Συνολική συνεδρία όχι πανω από μισή ώρα. Γενικά ότι και να εκανε το εκανε με μια δόση βιασύνης και ροπής προς την ξεπέτα. Η κοπέλα έχει μαύρο από εμένα και ίσως και το κατάστημα αφού και στη 1η επίσκεψη μου με μαρίνα δεν είχα μείνει ιδιαίτερα ευχαριστημένος.
:uglystupid: :uglystupid:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
Οποιοσδήποτε συνδυασμός 2 από τις Δέσποινα Ντίνα Μαριάννα παίζει καλά.
σταθερη αξια..και με παζαρι τις παιρνετε με 120 €..μην πετατε ετσι τα φραγκα σ οποια τιμη σας λενε..παζαρεψτε.... :sunglasses:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Gourounakos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
305
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
160 E -   καποιοι έχουν αναφέρει  ότι επέτυχαν  και καλυτερη τιμη ..
Ναι είναι δεδομένο οτι στο 2πλό γίνεται καλύτερη τιμή. Η Μαριάννα την πρώτη φορά που πρότεινε 2πλό την ρώτησα πόσο και ξεκίνησε 160, της απάντησα πολλά είναι και μόνη της μου είπε 130 χωρίς άλλο παζάρι.Όμως όλες τις επόμενες φορές δίνω 120, φυσικά μην ξεχνάμε το ανύπαρκτο μασάζ και την συνολική διάρκεια των 15' αλλά τόσο το hardcore και η F2U (friendly to user) αντιμετώπιση τα αξίζει με το παραπάνω.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ξερουμε τίοτα για την παρακάτω αγγελία?

"ΑΛΤ! Αφεθείτε στα έμπειρα χέρια μας να σας ταξιδέψουν στην μαγεία της πλήρους χαλάρωσης και αναζωογόνησης. Ν.Ψυχικό τηλ. 210-67*****58"
 

than88

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
341
Κριτικές
36
Like
0
Πόντοι
1.225
Στουρνάρη 63 Νατάσα φοβερός κώλος φοβερά βυζιά απίστευτη διάθεση η γκόμενα δίνει ρέστα μόνο το προσωπάκι της τα χαλάει λίγο κατά τα άλλα μουνάρα με τα όλα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom