Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (8 μέλη και 15 επισκέπτες)

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Ψιτ? Εχεις δει ποτε πεσιμο σε μαγαζι να δεις πως ειναι αυτοι??
Επειδη εγω δει.....αστο καλυτερα

"Ευχαριστώ το Θεό" που δεν έχω τύχει σε τέτοιο σκηνικό. Για την ενημέρωση τη δικιά μου και των συναδέλφων μπορείς να μάς πεις πώς ήταν η όλη φάση;
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Μα οι μπάτσοι αγαπητέ μου, συνήθως ξυρισμένοι είναι

oxi  παντα , στον ηθων ειναι ολοι τους ενας και ενας , μια φορα μου ελεγε μια ''σεριφισα'' οτι ειχε παει ενας με ρουχα και καλα μπογιατζης  :2funny: , φυσικα ξερεται τιν καταληξη , ολες μαζι στιν αλεξανδρας . . . . .
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.699
Πόντοι
12.056
"Ευχαριστώ το Θεό" που δεν έχω τύχει σε τέτοιο σκηνικό. Για την ενημέρωση τη δικιά μου και των συναδέλφων μπορείς να μάς πεις πώς ήταν η όλη φάση;


Σε τι παραπανω θες να σε ενημερωσω δηλαδη??Θες μηπως να μαθεις και τι εκανα μεσα στο δωματιο??
Ρωτα συγκεκριμενα...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
oxi  παντα , στον ηθων ειναι ολοι τους ενας και ενας , μια φορα μου ελεγε μια ''σεριφισα'' οτι ειχε παει ενας με ρουχα και καλα μπογιατζης  :2funny: , φυσικα ξερεται τιν καταληξη , ολες μαζι στιν αλεξανδρας . . . . .

Ηθελε να διαλεξει ο ..διοικητηs το καλο κομματι γι αυτο :2funny: :2funny:
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
"Ευχαριστώ το Θεό" που δεν έχω τύχει σε τέτοιο σκηνικό. Για την ενημέρωση τη δικιά μου και των συναδέλφων μπορείς να μάς πεις πώς ήταν η όλη φάση;

εγω δυο φορες ( γκαντεμια) , τιν πρωτη ειμουν στο μπανιο , και τιν δευτερη στα προκαταρτικα  :headbang: :headbang:

παντως η ολοι η φασει ειναι εμπειρια ζωης , εαν δεν το νιωσεις  :grin: οσο και να στο λενε . . .
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Σε τι παραπανω θες να σε ενημερωσω δηλαδη??Θες μηπως να μαθεις και τι εκανα μεσα στο δωματιο??
Ρωτα συγκεκριμενα...

Απλά θέλω να μάθω αν είχες κι εσύ μπλεξίματα και πώς αντέδρασαν οι κοπέλες και η σερίφισσα.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.699
Πόντοι
12.056
oxi  παντα , στον ηθων ειναι ολοι τους ενας και ενας , μια φορα μου ελεγε μια ''σεριφισα'' οτι ειχε παει ενας με ρουχα και καλα μπογιατζης  :2funny: , φυσικα ξερεται τιν καταληξη , ολες μαζι στιν αλεξανδρας . . . . .


Πεστα ρε μεγαλε γιατι μερικοι νομιζουν οτι οι μπατσοι που κανουν πεσιματα ειναι σαν τους MIAMI VICE

Miami%20Vice.jpg
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Εγω τους εδειξα ταυτοτητα και με αφησαν να συνεχισω  :rockon: :rockon: :tits: :cum:

ετσι ειναι και εγω τιν πρωτη φορα που δεν τιν κουβαλαγα μαζι μου , ειχαμε λιγο τζερτζελε με κατι ''μικρα'' αλλα οταν αναιβικαν επανω τα ''μεγαλα'' μου κανανε νοημα και εφυγα και μου ειπε και τιν ατακα ενας απο αυτους '' εχετιν μαζι σου τιν αλλη φορα '' και μου εκλεισε το ματι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: 
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.699
Πόντοι
12.056
Εγω εκανα τον ειδωλολατρη και προσκυνουσα τον βωμο  :rockon: :rockon: :rockon:

0016pr.jpg
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες τους πελάτες δεν πρέπει να τους κρατάνε. και τις κοπέλες χαλαρά για εξακρίβωση, άδειες παραμονής κλπ. την άλλη μέρα πίσω είναι πάλι. είναι πλημμέλημα η όλη φάση και για τα κορίτσια και για τη μαστρωπό-τσατσά κλπ. Περνάνε αυτόφωρο σε 2-3 μέρες, πληρώνουν και φεύγουν. Δεν παίζει φυλακή και τις έχουμε πάλι κοντά μας  :knockinb: Δεν ξέρω βέβαια σε περίπτωση που τις ξαναπιάσουν τι γίνεται αλλά μάλλον αυξάνεται η φυλακή που τρώνε και άρα το χρήμα που πληρώνουν. 27 έουρα η μέρα πάει νομίζω. Όση φυλάκα και να φας ξαναγυρνάς στο ρόστερ αφού με ένα πελάτη βγάζεις χαλαρά να πληρώσεις 4 μέρες φυλακή  :2funny:
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Σημερινο πρωινο σκαουτινγκ....

Λ Αλεξανδρας 5.Χτυπησα το κουδουνι...Τιποτα.Ανεβηκα πανω στον οροφο και χτυπησα το κουδουνι,παλι τιποτα.Αυτο κατα της 11 το πρωι.

Σολωμου 59.Ειχε 2 κοπελες μεσα.Η μια στην πορτα και η αλλη δωματιο.σκετη Decadance η φαση οποτε μεταβολη και δρομο.

Στουρναρη 63.Πορτα η Τζουλια. Ελευθερες η Ναταλυ(ψηλη αδυνατη) η Βικη και μια νεα που πρωτη φορα την ειδα.Ρουμανοφατσα,ονομα δεν θυμαμαι.

Στουρναρη 29.Πορτα Ζανα.Τα δωματια γεματα και μονη ελευθερη η Τζουλια.


Φυλαξα το 80ρι για καταθεση καποια στιγμη Λ Αλεξανδρας next time.

Η ρουμανόφατσα που αναφέρει ο συναθλητής στο Στουρνάρη 63 πρέπει να είναι η Μιχαέλα την οποία τίμησα χτες, στο δωμάτιο με την ντουζιέρα. Μέτριο ανάστημα μελαχροινή καλλίγραμμη φοβερό χαμόγελο και μεγάλες σκούρες θηλές. Μασσάζ δυνατό (η ίδια μου είπε ότι δεν ξέρει αλλά έμαθε όταν ήλθε Ελλάδα!!!) μόνο με τα εσώρουχα από την αρχή, μετά με γύρισε και περάσαμε στα υπόλοιπα ... χωρίς βιασύνη, αρκετά γλυκιά κοπέλα, λίγο μην αγγίζετε στην αρχή αλλά αρκετά συζητήσιμη.

Να συμπληρώσω για το ροστερ ότι Βίκυ δεν είδα, αλλά είδα μια στρουμπουλή Ειρήνη (κοντό καστανοκόκκινο μαλλί και βυζάρες).

Αυτά τα ολίγα από εμένα.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.699
Πόντοι
12.056
Η ρουμανόφατσα που αναφέρει ο συναθλητής στο Στουρνάρη 63 πρέπει να είναι η Μιχαέλα την οποία τίμησα χτες, στο δωμάτιο με την ντουζιέρα. Μέτριο ανάστημα μελαχροινή καλλίγραμμη φοβερό χαμόγελο και μεγάλες σκούρες θηλές. Μασσάζ δυνατό (η ίδια μου είπε ότι δεν ξέρει αλλά έμαθε όταν ήλθε Ελλάδα!!!) μόνο με τα εσώρουχα από την αρχή, μετά με γύρισε και περάσαμε στα υπόλοιπα ... χωρίς βιασύνη, αρκετά γλυκιά κοπέλα, λίγο μην αγγίζετε στην αρχή αλλά αρκετά συζητήσιμη.

Να συμπληρώσω για το ροστερ ότι Βίκυ δεν είδα, αλλά είδα μια στρουμπουλή Ειρήνη (κοντό καστανοκόκκινο μαλλί και βυζάρες).

Αυτά τα ολίγα από εμένα.


Σωστος....η Μιχαελα ηταν ντυμενη στα ολομαυρα  :thumbsup:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Πέρασα κι εγώ χτες από Στουρνάρη 63. Τη Μιχαέλα που ανέφεραν παραπάνω οι συνάδελφοι την εντόπισα κι εγώ και την έχω (με βάση και όσα ειπώθηκαν εδώ) στα υπ' όψιν μου για επόμενη επίσκεψη. Χτες πάντως πήρα τη Βίκυ, που κατά τη γνώμη μου είναι σταθερή αξία (δεν είχα όρεξη για πειραματισμούς). Καλό μασάζ και μετά σχετικά μέτρια πίπα. Η ολόκληρωση ήρθε όταν ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να κουνιέται σαν λυσσασμένη -μια στάση που η Βίκυ την ξέρει πολύ καλά. Συνολικά έφυγα ευχαριστημένος όπως σχεδόν πάντα όταν συνευρίσκομαι με τη Βίκυ. Βέβαια την έχω πάρει αρκετές φορές και με γνωρίζει καλά. Από την άλλη μεριά, όσοι είναι φαν των πιπινιών να ξέρουν ότι η Βίκυ σίγουρα δεν ανήκει στην αγαπημένη τους κατηγορία, αλλά σε εμένα μού αρέσει το στυλ της και επίσης κατέχει καλά την "τέχνη" της (κάτι που δεν είναι τελείως αυτονόητο στις μέρες μας).   
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.363
Πόντοι
41.447
Πέρασα κι εγώ χτες από Στουρνάρη 63. Τη Μιχαέλα που ανέφεραν παραπάνω οι συνάδελφοι την εντόπισα κι εγώ και την έχω (με βάση και όσα ειπώθηκαν εδώ) στα υπ' όψιν μου για επόμενη επίσκεψη. Χτες πάντως πήρα τη Βίκυ, που κατά τη γνώμη μου είναι σταθερή αξία (δεν είχα όρεξη για πειραματισμούς). Καλό μασάζ και μετά σχετικά μέτρια πίπα. Η ολόκληρωση ήρθε όταν ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να κουνιέται σαν λυσσασμένη -μια στάση που η Βίκυ την ξέρει πολύ καλά. Συνολικά έφυγα ευχαριστημένος όπως σχεδόν πάντα όταν συνευρίσκομαι με τη Βίκυ. Βέβαια την έχω πάρει αρκετές φορές και με γνωρίζει καλά. Από την άλλη μεριά, όσοι είναι φαν των πιπινιών να ξέρουν ότι η Βίκυ σίγουρα δεν ανήκει στην αγαπημένη τους κατηγορία, αλλά σε εμένα μού αρέσει το στυλ της και επίσης κατέχει καλά την "τέχνη" της (κάτι που δεν είναι τελείως αυτονόητο στις μέρες μας).   

πολυ σωστά
ετσι ειναι η Βικη, σταθερή αξία, και είναι και γυνάικα που στροφάρει το μυαλό της γενικά...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Πέρασα κι εγώ χτες από Στουρνάρη 63. Τη Μιχαέλα που ανέφεραν παραπάνω οι συνάδελφοι την εντόπισα κι εγώ και την έχω (με βάση και όσα ειπώθηκαν εδώ) στα υπ' όψιν μου για επόμενη επίσκεψη. Χτες πάντως πήρα τη Βίκυ, που κατά τη γνώμη μου είναι σταθερή αξία (δεν είχα όρεξη για πειραματισμούς). Καλό μασάζ και μετά σχετικά μέτρια πίπα. Η ολόκληρωση ήρθε όταν ανέβηκε πάνω μου και άρχισε να κουνιέται σαν λυσσασμένη -μια στάση που η Βίκυ την ξέρει πολύ καλά. Συνολικά έφυγα ευχαριστημένος όπως σχεδόν πάντα όταν συνευρίσκομαι με τη Βίκυ. Βέβαια την έχω πάρει αρκετές φορές και με γνωρίζει καλά. Από την άλλη μεριά, όσοι είναι φαν των πιπινιών να ξέρουν ότι η Βίκυ σίγουρα δεν ανήκει στην αγαπημένη τους κατηγορία, αλλά σε εμένα μού αρέσει το στυλ της και επίσης κατέχει καλά την "τέχνη" της (κάτι που δεν είναι τελείως αυτονόητο στις μέρες μας).   
Kλασατη γυναικα
Εχει βαλει βεβαια καποια κιλακια απο εποχες Κουμανουδη
αλλα παραμενει πολυ καλη
Ευχαριστος χαρακτηρας
Ποτε δεν κοροειδευει στο μασαζ,σαν κατι ξεπετες που σκασανε μυτη εσχατως,
απο τα καλυτερα στην πιατσα
Με καταλληλη παρτενερ λεει και στα διπλα!!!
Ενα μεγαλο ΕΥΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Kλασατη γυναικα
Εχει βαλει βεβαια καποια κιλακια απο εποχες Κουμανουδη
αλλα παραμενει πολυ καλη
Ευχαριστος χαρακτηρας
Ποτε δεν κοροειδευει στο μασαζ,σαν κατι ξεπετες που σκασανε μυτη εσχατως,
απο τα καλυτερα στην πιατσα
Με καταλληλη παρτενερ λεει και στα διπλα!!!
Ενα μεγαλο ΕΥΓΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
απλα το καλυτερο μασαζ σε μασατζιδικα που γαμ... και ισως και με διαφορα...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
περασμα χθες απο φ4 αλβσανοκρατεια γαμησε τα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom