Νέα

Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

ederson10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
μπορει καποιος να μου προτεινει καποια καλη μασερ που κανει καλη μπριζολα στην αθηνα?? :zfuck:
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
μπορει καποιος να μου προτεινει καποια καλη μασερ που κανει καλη μπριζολα στην αθηνα?? :zfuck:

Κατ' αρχήν είναι "μασέζ" και όχι "μασέρ" (υποθέτω ότι ενδιάφερεσαι για γυναίκα).

Κατά δευτερον, όπως βλέπεις το θρεντ έχει σχεδόν 1700 σελίδες με θέμα το ερώτημα που έκανες. Ομως είναι τόσο γενική η ερώτηση σου που έχω δυσκολία να σού απαντήσω συγκεκριμένα (γι αυτό έκανα και την αναφορά στις πολλές σελίδες του θρεντ). Αν κάνεις πιο συγκεκριμενη την ερώτήσή σου, τότε εγώ (ή κάποιος άλλος) ενδεχομένως να μπορέσουμε πιο εύκολα να σου πούμε κάτι.
 

ederson10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
τι ποιο συγκεκριμενο να πω?εννοω αυτο που ειπα πριν..αν εχετε να μου προτεινετε καποια καλη απο μασατζιδικο που κανει καλο :fuck2:??στην αθηνα!αν μπορεις να με βοηθησεις φιλε σευχαριστω
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.370
Κριτικές
5
Like
64.609
Πόντοι
12.056
Σημερινη μασαζοτσαρκα.

Στουρναρη 63
Το ροστερ ιδιο και απαραλαχτο,μια απο τα ιδια.Πηγα για να χτυπησω το μελαχροινο ρουμανιδιο Mιχαελα αλλα με ενημερωσαν οτι αποχωρισε απο τον οικο.

Σολωμου 59
3 κοπελες μεσα,η Μελινα,η Αντριαννα:ξανθια αοσμη και αγευστη και μια νεα παρουσια ψηλη αδυνατη και ακωλη.Δεν υπηρχε περιπτωση να κατσω εκει με την καμια οποτε τον πουλογλου.

Κατα δηλωση της Μελινας το Δεσποινακι θα επανελθει στον στιβο μαχης σε 2 εβδομαδες 

Στουρναρη 29

Το μαγαζι με πορτιερισσα την Μαρια (ψηλη) και ελευθερες Χριστινα,Ελενα,και Κατερινα (νεο μελαχροινο πουλεν)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Σημερινη μασαζοτσαρκα.


Κατα δηλωση της Μελινας το Δεσποινακι θα επανελθει στον στιβο μαχης σε 2 εβδομαδες 
ευχαριστουμε altec για την ενημερωση. αλλα το ρεζουμε ηταν για την δεσποινα. θα δουμε κατα ποσο ειναι αξιοπιστη η μελινα.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
τι ποιο συγκεκριμενο να πω?εννοω αυτο που ειπα πριν..αν εχετε να μου προτεινετε καποια καλη απο μασατζιδικο που κανει καλο :fuck2:??στην αθηνα!αν μπορεις να με βοηθησεις φιλε σευχαριστω

Λοιπόν αφού δεν βοηθάς με παραπάνω data θα σού δώσω 2-3 τελείως υποκειμενικές προτάσεις από μασατζίδικα του κέντρου:

Σολωμού 59 η Μελίνα
Στουρνάρη 29 η Ελένη
Στουρνάρη 63 η Βίκυ (αν σού αρέσουν τα μιλφ)
Μπουμπουλίνας 4 η Μάρσυ

Have fun!
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Λοιπόν αφού δεν βοηθάς με παραπάνω data θα σού δώσω 2-3 τελείως υποκειμενικές προτάσεις από μασατζίδικα του κέντρου:

Σολωμού 59 η Μελίνα
Στουρνάρη 29 η Ελένη
Στουρνάρη 63 η Βίκυ (αν σού αρέσουν τα μιλφ)
Μπουμπουλίνας 4 η Μάρσυ

Have fun!
φιλε αυτες που αναφερεισ ,ειναι στο ιδιο επιπεδο μασαζ με την βικυ?καθως θεωρω την βικυ μια απο τις καλυτερεσ στα μασατζιδικα πο γ...
για την μαρσυ ισως διαφωνησω...για τις αλλες δεν ξερω...τις λες ως καλες προτασεις η  ως  καλες κυριως και στο μασαζ...??? :idiot:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Λοιπόν αφού δεν βοηθάς με παραπάνω data θα σού δώσω 2-3 τελείως υποκειμενικές προτάσεις από μασατζίδικα του κέντρου:

Σολωμού 59 η Μελίνα
Στουρνάρη 29 η Ελένη
Στουρνάρη 63 η Βίκυ (αν σού αρέσουν τα μιλφ)
Μπουμπουλίνας 4 η Μάρσυ

Have fun!

φιλε αυτες που αναφερεισ ,ειναι στο ιδιο επιπεδο μασαζ με την βικυ?καθως θεωρω την βικυ μια απο τις καλυτερεσ στα μασατζιδικα πο γ...
για την μαρσυ ισως διαφωνησω...για τις αλλες δεν ξερω...τις λες ως καλες προτασεις η  ως  καλες κυριως και στο μασαζ...??? :idiot:

Αγαπητέ από ένα σημείο και μετά περνάμε στο επίπεδο του υποκειμενισμού.
Ο φίλος ohyes έδωσε ένα "μπούσουλα" στο συνάδελφο και μπράβο του.
Ο καθένας μας, από εκεί και πέρα, μπορεί με βάση τις εμπειρίες και τα ιδιαίτερα αισθητικά και λοιπά κριτήριά του, να δώσει τη δική του άποψη! :cool2:
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.843
Κριτικές
47
Like
16.790
Πόντοι
7.135
Kαλημέρα μάγκες ξερει κανένας τι εχει γίνει με την μαντάμ Νατάσσα και έχουμε χάσει κάθε επαφή με τα μαγαζιά της?.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

plsme

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα,μετα απο 15 χρονια εμπειριας στο χωρο,σιγα σιγα να αρχισω και εγω να καταθετω γνωμες..χτεσινη επισκεψη καλιθεα στο ιδρυμα της θησεως 67,3 θεραπινιδες οι 2 κατι ελεγαν,80ευρο το φουλ πακετο αλλα δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο..γενικως το επιπεδο εχει παει πολυ χαμηλα και εχει χαθει η μαγεια των 90s ψιλομπουρδελακια ολα με μηδενικες παροχες και σχεση τιμης ποιοτητας παντα εις βαρος μας.τι να λεμε τωρα προλαβα την Ελενα την σεριφισα της παλαιολογου στην νεα σμυρνη πριν 12 χρονια στις αρχες της καριερας της (οσοι πηγαιναν ομηρου 55 νεα σμυρνη θα θυμουνται...)οι τοσα και τοσα ιδρυματα φουλ στις Ελληνιδες με σεωασμο στα φραγκα του πελατη και στην φημη τους.απο τις λιγες φορες που ο ανταγωνισμος λειτουργησε σε βαρος του πελατη. :headbang: :headbang: :headbang:
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.843
Κριτικές
47
Like
16.790
Πόντοι
7.135
Eτσι μπράβο άρχοντα τα έχω πει γιαυτά τα μαγαζιά εδω και καιρό ήταν ωραίες εποχές τότε οχι τώρα που το κάθε τσόλι θέλει να μας τα πάρει.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom