Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
"ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ χειρομασάζ από ειδικευμένες μασέζ για βαθιά ξεκούραση, αναζωογόνηση, θεραπεία. Μια ώρα 80€. Κέντρο "Polette" Μαυροματαίων 9, 5ος  ************ καθημερινά και Κυριακές 10πμ-9μμ"


Παιδια,εχει πάει κανεις σ' αυτό? εχουμε πληροφοριες?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.444
Πόντοι
41.447
είναι στα "ΔΕΝ"
ακόμα και ο φραπές εκεί είναι σχεδόν αδύνατος... :'(
πάντως κάνουν πολύ καλό μασάζ
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Καλημέρα παίδες.. Ήθελα να ρωτήσω μετά την εξαφάνιση της Μάρσυ (αλήθεια υπάρχει κανα νέο ως προς το που πήγε?), προσφέρεται σε κανένα μασαζόσπιτο του κέντρου κουλούρι κατά προτίμηση από πιπίνι στυλ Μάρσυ..?
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
σκρα 94 και θησεως,καλλιθεα,1ος οροφος,κουδουνι"φωτεινη Π."

τι ειναι αυτο ορε παληκαρια?
γνωριζει κανεις? το ειδα σε αγγελια στη Χ.Ε στα μασαζ αλλα χωρις εντονα γραμματα.
 

bananaras

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
σκρα 94 και θησεως,καλλιθεα,1ος οροφος,κουδουνι"φωτεινη Π."

τι ειναι αυτο ορε παληκαρια?
γνωριζει κανεις? το ειδα σε αγγελια στη Χ.Ε στα μασαζ αλλα χωρις εντονα γραμματα.
ειναι μεταφορα της γ.λαμπρακη απο πειραια..νομιζω έχει μονο φραπέ
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
μονο φραπε? :tired:
η μυστικοτητα τους εφαγε, κουδουνι "φωτεινη π" κι αρχιδια στη λινατσα..
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Πρός ενημέρωση των φίλων πέρασα προχθές για μία αναγνωριστική από Συγγρού 12 το γνωστό ίδρυμα με την καύλα Σάντρα για τους παλιούς.Είχα χρόνια να περάσω. Η Σάντρα παρούσα με τις καυλοβυζάρες και την φιλικότατη διάθεση της έχει παχύνει ελαφρώς, όμως έπαιζε ένα καυλιάρικο πιπίνι με μαύρο μακρύ ίσιο μαλλί νομίζω ονόματι Μαρία και απ'ότι έμαθα είναι Βουλγάρα. Φαινόταν για Ελληνίδα. Δεν το δοκίμασα αλλά θα περάσω λίαν συντόμως να το τεστάρω  γιατί ήταν πολύ καλό. Οι τιμές βέβαια διατηρούνται στα ύψη όπως ήταν και παλιά 110€ για φούλ πρόγκραμ. Αν έχει κάποιος πληροφόρηση για το συγκεκριμένο μωράκι ας την αναφέρει για να ξέρω πρίν πάω διαφορετικά θα πληροφορήσω όταν τεστάρω.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
110???    Πολλα ειναι
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
110???    Πολλα ειναι
Το ξέρω φίλτατε και είναι μαλακία να δίνεις τόσα, γι'αυτό ίσως και δεν κάθισα. Είμαι βέβαια υπό σκέψη κάποια στιγμή που θα περισσεύουν να περάσω για το πιπινάκι γιατί ήταν πολύ καλό. Βλέπεις υπάρχει και κρίση και παρόλα αυτά οι καριόλες δεν έχουν αλλάξει τις κωλοτιμές τους προς τα κάτω από πολύ παλιά στο συγκεκριμένο :tickedoff:. Οι παλιοί το γνωρίζουν καλά ότι ήταν και είναι από τα τσιμπημένα ιδρύματα χειρομάλαξης :jerking: Γι'αυτό ίσως και δεν υπάρχουν αναφορές για το συγκεκριμένο.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Το ξέρω φίλτατε και είναι μαλακία να δίνεις τόσα, γι'αυτό ίσως και δεν κάθισα. Είμαι βέβαια υπό σκέψη κάποια στιγμή που θα περισσεύουν να περάσω για το πιπινάκι γιατί ήταν πολύ καλό. Βλέπεις υπάρχει και κρίση και παρόλα αυτά οι καριόλες δεν έχουν αλλάξει τις κωλοτιμές τους προς τα κάτω από πολύ παλιά στο συγκεκριμένο :tickedoff:. Οι παλιοί το γνωρίζουν καλά ότι ήταν και είναι από τα τσιμπημένα ιδρύματα χειρομάλαξης :jerking: Γι'αυτό ίσως και δεν υπάρχουν αναφορές για το συγκεκριμένο.
To καταλαβαινω φιλε μου....Εχουμε που εχουμε το σπορ μαs με τιs μασατζουδεs...εχουμε που εχουμε την κριση....καπωs κι αυτεs πρεπει να καταλαβουν οτι πρεπει να κατεβασουν τιs τιμεs...Με προχειρο υπολογισμο τον μηνα θα κοστιζουν ενα σεβαστο ποσο.....
Αν ανοιξουνε μαυρουλεs τετοιο ιδρυμα ισωs και να στοιχιζει φτηνοτερα
Και θαναι και κορμια!!!
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε Zero άμα βρεθείς πρός Κηφισίας 18 στείλε μύνημα να έρθω και 'γω γιατί έχω φάει κόλημα με τις καυλοπολωνές και η κυρία Μαίρη αν δεν κάνω λάθος στο όνομα δεν με αφήνει να κάνω φούλ :tickedoff: γιατί λέει ότι κάνουν μόνο μασάζ :jerking:.Και τις είπα ότι θα έρθω με ένα φίλο που κάνει φούλ εδώ πέρα και μου είπε "να τον φέρεις να τον μαλώσω :bottom: για τα ψέματα που σου λέει"  :2funny: :2funny: :2funny:χαχαχαχαχαχαχα!!.
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
αμα φανε τοσο μαυρο που θα σκοτεινιασει ο ουρανος πανω απο τους στυλους του ολυμπιου διος,θα σου πω εγω αν θα τις ριξουν καθολου τις τιμες :birdman:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
μονο φραπε? :tired:
η μυστικοτητα τους εφαγε, κουδουνι "φωτεινη π" κι αρχιδια στη λινατσα..

Καμία σχέση με Φωτεινή... Μια Ινδή είναι μέσα.  :grin:

Μπορεί όμως να φέρει καμιά θεραπεύτρια που να τη λένε Φωτεινή και να είναι φωτεινή.  :uglystupid:

Τώρα για το τι σερβίρεται...ένας είναι που τα ξέρει αυτά...  :rolleyes:

 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ναι ....οι κοπελιτσεs εντελωs.....ανυποψιαστεs κανουν μονο...μασαζ!!!!!
Δεν τουs ειπε κανειs για το ..Rexona...
Μηπωs κιολαs να προσφερουνε τιs ...θεραπευτικεs τουs ικανοτητεs με την
βοηθεια τηs ...ρομποτικηs απο αποσταση???
Ισωs να φταιει και το υψηλο επιπεδο γνωσεων με κρατικο πτυχιο απο την σχολη..Diridacta!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε Zero άμα βρεθείς πρός Κηφισίας 18 στείλε μύνημα να έρθω και 'γω γιατί έχω φάει κόλημα με τις καυλοπολωνές και η κυρία Μαίρη αν δεν κάνω λάθος στο όνομα δεν με αφήνει να κάνω φούλ :tickedoff: γιατί λέει ότι κάνουν μόνο μασάζ :jerking:.Και τις είπα ότι θα έρθω με ένα φίλο που κάνει φούλ εδώ πέρα και μου είπε "να τον φέρεις να τον μαλώσω :bottom: για τα ψέματα που σου λέει"  :2funny: :2funny: :2funny:χαχαχαχαχαχαχα!!.

Ρε συ, αυτήν κάπου την ξέρω από παλιά, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ ακριβώς... Πριν από καμιά δεκαπενταριά χρόνια, κάπου εκεί (αρχή Κηφισίας, στα ζυγά) ήταν ένα διαμερισματάκι-γαμηστρόνας, από αγγελία το είχα βρει...ήταν μία που της έμοιαζε αλλά δεν παίρνω όρκο...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.444
Πόντοι
41.447
Φίλε Zero άμα βρεθείς πρός Κηφισίας 18 στείλε μύνημα να έρθω και 'γω γιατί έχω φάει κόλημα με τις καυλοπολωνές και η κυρία Μαίρη αν δεν κάνω λάθος στο όνομα δεν με αφήνει να κάνω φούλ :tickedoff: γιατί λέει ότι κάνουν μόνο μασάζ :jerking:.Και τις είπα ότι θα έρθω με ένα φίλο που κάνει φούλ εδώ πέρα και μου είπε "να τον φέρεις να τον μαλώσω :bottom: για τα ψέματα που σου λέει"  :2funny: :2funny: :2funny:χαχαχαχαχαχαχα!!.

..τι να πεί και η κυριά Μάιρη...?????????? ;) :)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.401
Κριτικές
5
Like
65.471
Πόντοι
12.056
.....Ζero??? Oταν τελειωσεις με το Κηφισιας 18 θα ερθω να σε παρω εγω μετα να παμε καπου... ;) ;)
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Καμία σχέση με Φωτεινή... Μια Ινδή είναι μέσα.  :grin:

Μπορεί όμως να φέρει καμιά θεραπεύτρια που να τη λένε Φωτεινή και να είναι φωτεινή.  :uglystupid:

Τώρα για το τι σερβίρεται...ένας είναι που τα ξέρει αυτά...  :rolleyes:

Κι αυτή Σκοτεινή ήθελε να γράψει στο κουδούνι αλλά αυτό δεν είναι όνομα οπότε σου λέει θα με ψιλιαστούν ας βάλω Φωτεινή. :grin:

Αλλά και για το τι σερβίρεται αν ρωτήσεις την Ινδή δε θα σου πει ΄"ένας είναι που τα ξέρει αυτά" αλλά καμιά τριανταριά εκατομμύρια που είναι οι θεότητες του ινδουισμού :grin: :grin: :grin:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom