Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

alexandros11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
175
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Ούτε να το ξανακούσω αυτό το μαγαζί.
Τη περασμένη εβδομάδα πετάχτηκα από εκεί και πήρα (τί το ήθελα) τη Νικόλ που πίστευα ότι στη 2η φορά θα είναι βελτιωμένη από υπηρεσίες. Αφήστε τα να πάνε παιδιά. Πολύ σπαστική ούτε φραπέ δε μου εκανε αυτη τη φορα μαλλον ήθελε εξτρα 20. Ε οχι και 20αρικο για ενα κωλοφραπέ ρε γαμώτο. Πως το έχουν δει ετσι? Ασε που δε με αφηνε να την ακουμπήσω. Ρε ουστ. Μακρια από εκει. Α, οι υπόλοιπες του μαγαζιού πλεον είναι μπάζα. Άστα τη πάτησα άσχημα και πέταξα τα λεφτά μου  :headbang: :headbang: :headbang:  Εννοείται ότι ούτε από έξω δε ξαναπερνάω. Προσοχή μη τη πατήσετε με αυτή τη Νικόλ. Από εμφάνιση καλή και υπόσχεται πολλά αλλά μέσα ξεπέτα και το πάιζει παρθενόπη και ότι δήθεν είναι περαστική ψάχνει δουλειά και ότι δε θα κάνει καριέρα εκεί. Ρε άντε στο μπαμπάκα σου μαλάκω.  :booty: :booty: :booty:
ακυρο το μαγαζι αυτο το λεω σε ολουσ μακρυα ειναι κοροιδια τεραστια....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.445
Πόντοι
41.447
μεσημεριανο σκαουτ στα κεντρα των εξελιξεων του μασαζ και ειχαμε χαλια αποτελεσματα σχετικα καθοτι:
1.Kηφισιας 18 χτυπαω κουδουνι δεν ανοιγει κανεις,ξαναχτυπαω παλι τα ιδια,ξαναχτυπαω παλι τα ιδια :jerking:
2.Κηφισιας 12 τα ιδια οπως παραπανω.
3.Λεω δε γαμιεται παω πατησιων 171 για καρλα.Χτυπάω κατω κουδουνι μου ανοιγουν,παω 4ο πανω χτυπαω κουδουνι,δεν μου ανοιγουν :idiot:,ξαναχτυπαω κουδουνι παλι δεν μου ανοιγουν :idiot: :idiot:χτυπάω την πόρτα παλι δεν μου ανοιγουν :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
4.Φευγω και παω φωκιωνος νεγρη 9-11 χτυπαω,μου ανοιγουν,ανεβαινω 3ο,χτυπαω κουδουνι δεν μου ανοιγουν :idiot:,ξαναχτυπαω κουδουνι και μου ανοιγει η λαουρα και μου λεει όχι σημερα δεν δουλευουμε :idiot: :idiot:.Της λεω τοτε γιατι ανοιξατε κατω?και μου απανταει"πότε ανοιξαμε κατω"? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang:Οτι να ναι δηλαδη!!!!!!!!
5.Τελος αφου περασα και απο λελας και ξενερωσα με αυτο που ειδα τραβηξα προς μαρνης 28 οπου και τιμησα τελικως την μονικα τη βουλγαρα η οποια καλη μεν σε ολα,αλλα ο κωλος της πρεπει να εχει 5 κιλα κυτταριτιδα την οποια εντεχνως καλυπτει με κλοεε φουστιτσα!Αυτα παιδες! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

διάλεξες και εσύ ημέρα να κάνεις σκάουτινγκ...
την ημέρα της γυναίκας όλες οι ανατολικές το ρίχνουν στο σορολόπ....
Το Κηφισίας 18 πέον είναι κλειστο τις Κυριακές.
Σήμερα επίσης εκτάκτως ήταν κλειστό το μαγαζί της Κορίνας (Ιμβρου).
Σε πέρασμα που εκανα απο Λ.Αλεξάνδρας 49, 2ος (πρωήν Κομανούδη) οι γυναικες που είχε ήταν για κλάμματα (3 τον αριθμο).
Αυτά..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
τελικως την μονικα τη βουλγαρα η οποια καλη μεν σε ολα,αλλα ο κωλος της πρεπει να εχει 5 κιλα κυτταριτιδα την οποια εντεχνως καλυπτει με κλοεε φουστιτσα!Αυτα παιδες! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ποια ειναι αυτη η μονικα η βουλγαρα?? αυτη που δουλευε στο σολωμου 54, στον 6ο? εγινε μεταγραφη η αλλη λεμε??
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα στουσ μασαζόφιλους. Λοιπόν πέρασα την Παρασκευή απο Κηφισίας 18 και στην υποδοχή ήταν μία ευγενέστατη κυρία η οποία δεν το συζητούσε κάν το φούλ πρόγραμμα. Τι έτσι τι αλλιώς με τίποτα εδώ κάνουμε μόνο μασάζ και τίποτε άλλο. Μάλιστα όταν της είπα πως με στέλνει ένας φίλος μου είπε αποκλείεται να ήρθε εδώ γιατί εδώ κάνουμε μόνο μασάζ.Τζίφος δηλαδή.Τι σκατά παίζει δηλαδή σ'αυτό το Κηφισίας 18; Στην Καλλιθέα Ματζαγριωτάκη πόσο; Κουδούνι όροφος;
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους τους συναδελφους....παρασκευη πρωι γαλατσιου 1 σιγουρια με την τερεζα την ρουμανα ολα καλα (καμμια φορα δεν ειναι αναγκη να ψαχνοθμε αγαλματα...ειναι και κρυα πολυ)...το καταευχαριστιθηκα,μολις ειχε ανοιξει το καταστημα......ανεση χρονου φιλικες τιμες και η τερεζουλα μονιμη δυναμη
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολους τους συναδελφους....παρασκευη πρωι γαλατσιου 1 σιγουρια με την τερεζα την ρουμανα ολα καλα (καμμια φορα δεν ειναι αναγκη να ψαχνοθμε αγαλματα...ειναι και κρυα πολυ)...το καταευχαριστιθηκα,μολις ειχε ανοιξει το καταστημα......ανεση χρονου φιλικες τιμες και η τερεζουλα μονιμη δυναμη

Φιλικές τιμές, δηλαδή πόσο;
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
μετα απο αρκετες επισκεψεις που εσκαγα 80 ευρωπουλα....και ποναγε αλλα μερναγα υπεροχα...μετα απο εναν χρονο γνωριμιας με την συγκεκριμενη με 50 ευρω φουλ προγραμμα φιλαρακο...αγαθα κοπης κτονται
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Απαντηση στον JRT34 περι Κηφισιας 18

Το μαγαζι ειναι φουλ μπριζολερι,διπλα,τριπλα οτι θελεις
απλως πρεπει να κερδισεις την εμπιστοσυνη της κας Μαιρης που σου
ανοιξε (μεχρι πριν ενα χρονο δουλευε και αυτη,τωρα δεν ξερω)
Δοκιμασε ΡΕΝΑ
 

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Το μαγαζι ειναι φουλ μπριζολερι,διπλα,τριπλα οτι θελεις
απλως πρεπει να κερδισεις την εμπιστοσυνη της κας Μαιρης που σου
ανοιξε (μεχρι πριν ενα χρονο δουλευε και αυτη,τωρα δεν ξερω)
Δοκιμασε ΡΕΝΑ


ΡΕΝΑ  :boobies:  :helpplea:
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη από Γ Σεπτεμβριου 25.....τελευταιος πελατης γυρω στις 20.00 αφου ειχα γυρισει ολα της περιοχης, Σολωμου 54, 59,Στουρναρη....κτλ...ολα φισκα...κατα τα αλλα εχει ο κοσμος οικονομικη κριση.... :jerking:

τεσπα...μου ανοιγει η Νατασα...τι  :bigdick: ήταν αυτη????

μου λεει κλεισαμε...τις απαντω...κανε μου την χαρη..ηρθα απο μακρια..να μην τα πολυλογω..η κοπελα ειναι απαιχτη..πολυ εκφραστικη, συνισταται για μιλφακιδες, κρατιεται καλα...και βγαζει ΠΑΘΟΣ.....σιλικονατο στηθος...αλλα γυμνασμενη καλα...

αυτα τα ολιγα...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
5.Τελος αφου περασα και απο λελας και ξενερωσα με αυτο που ειδα τραβηξα προς μαρνης 28 οπου και τιμησα τελικως την μονικα τη βουλγαρα η οποια καλη μεν σε ολα,αλλα ο κωλος της πρεπει να εχει 5 κιλα κυτταριτιδα την οποια εντεχνως καλυπτει με κλοεε φουστιτσα!Αυτα παιδες! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Συνάδελφε είσαι σίγουρος πως πήρες τη Μόνικα τη Βουλγάρα, (κυτταρίτιδα η Μόνικα :think:)  η περιγραφή σου μου θυμίζει κάποια άλλη εκεί μέσα, οκ. ίσως κάνω λάθος, για να σιγουρευτώ αν θέλεις πες το στήθος της πως ήταν?
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
ποια ειναι αυτη η μονικα η βουλγαρα?? αυτη που δουλευε στο σολωμου 54, στον 6ο? εγινε μεταγραφη η αλλη λεμε??
Άλλη η Μόνικα από Σολωμού 54 6ος και άλλη η Μόνικα στη Μάρνη(ς) 28 5ος,
αυτή στη Σολωμού είναι καστανόξανθη και γενικά ανοιχτόχρωμη (από Ρουμανία)
ενώ η Μόνικα στη Μάρνη(ς) είναι μελαχρινή και γενικά σκουρόχρωμη (από Βουλγαρία).
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Σαββατο μεσημερακι λογω ελλειψης χρονου πηγα απευθειας στο Μελινοσπιτο - Σολωμου 59 - οπου ηταν οι γνωστες Μελινα, Δεσποινα και η χοντρη που ειναι παντα αλλα ποτε δεν συγκρατω το ονομα της. Επισης ειδα και μια ξανθια γυρω στα 22 νταρντανουλα με υψος 1,75 περιπου ονοματι Αντριαννα. Μου ειπε οτι ηταν κανα διμηνο εκει αλλα επειδη ειχα καιρο να παω εγω δεν την ειχα ξαναδει. Επισης ενω ειπα στη Μελινα να ερθει η ιδια ή η Δεσποινα, αυτη μου συστησε να δοκιμασω τη μικρη. Λοιπον μαγκες η μικρη ειναι για τα μπαζα, εντελως αδιαφορη και ξενερωτη. Και για τη μαλακια που μου εκενε η Μελινα μαλλον θα ξανακανω κανα διμηνο παλι να πατησω εκει. Ουρτ ρε....... 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.445
Πόντοι
41.447
Σαββατο μεσημερακι λογω ελλειψης χρονου πηγα απευθειας στο Μελινοσπιτο - Σολωμου 59 - οπου ηταν οι γνωστες Μελινα, Δεσποινα και η χοντρη που ειναι παντα αλλα ποτε δεν συγκρατω το ονομα της. Επισης ειδα και μια ξανθια γυρω στα 22 νταρντανουλα με υψος 1,75 περιπου ονοματι Αντριαννα. Μου ειπε οτι ηταν κανα διμηνο εκει αλλα επειδη ειχα καιρο να παω εγω δεν την ειχα ξαναδει. Επισης ενω ειπα στη Μελινα να ερθει η ιδια ή η Δεσποινα, αυτη μου συστησε να δοκιμασω τη μικρη. Λοιπον μαγκες η μικρη ειναι για τα μπαζα, εντελως αδιαφορη και ξενερωτη. Και για τη μαλακια που μου εκενε η Μελινα μαλλον θα ξανακανω κανα διμηνο παλι να πατησω εκει. Ουρτ ρε....... 

οι γνωστές μαλακίες της Μελίνας...
τα ίδια και τα ίδια.
προσπαθεί να πασάρει με το ζόρι ότι σαπάκι έχει φέρει στο μαγαζί
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Συνάδελφε είσαι σίγουρος πως πήρες τη Μόνικα τη Βουλγάρα, (κυτταρίτιδα η Μόνικα :think:)  η περιγραφή σου μου θυμίζει κάποια άλλη εκεί μέσα, οκ. ίσως κάνω λάθος, για να σιγουρευτώ αν θέλεις πες το στήθος της πως ήταν?

το στηθος ηταν πολυ μικρο και αθλια σχηματισμενο με μεγαλες ρωγες σε σχεση με το μεγεθος του βυζού.Αν δεν εχει κυτταριτιδα η μονικα εγω παιζω το βραδυ σεντερ μπακ στο λιβερπουλ-ρεαλ,δηλ.ειμαι ο καναβαρο! :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
οι γνωστές μαλακίες της Μελίνας...
τα ίδια και τα ίδια.
προσπαθεί να πασάρει με το ζόρι ότι σαπάκι έχει φέρει στο μαγαζί

μια μουναρα εφερε εκει μεσα και λακισε δυστυχως.Ολοι οι πελατες γνωριζουν για ποιαν ομιλω.Μελαχροινη,κορμι φοβερο λαμπαδα,φατσα πορνοσταρ και υπηρεσιες ντουμπερ-μπουμπερ! :rockon:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
το στηθος ηταν πολυ μικρο και αθλια σχηματισμενο με μεγαλες ρωγες σε σχεση με το μεγεθος του βυζού.Αν δεν εχει κυτταριτιδα η μονικα εγω παιζω το βραδυ σεντερ μπακ στο λιβερπουλ-ρεαλ,δηλ.ειμαι ο καναβαρο! :grin:
Οκ. για την ίδια λέμε, την επόμενη φορά θα την προσέξω καλύτερα,
ίσως θόλωσα από την :booty:άρα της κι έχασα τις λεπτομέρειες :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom