Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Υπάρχει όμως μια νέα Αννούλα, πετίτ, η οποία βρίσκεται ακόμα στο στάδιο του απογαλακτισμού,
ακούγεται όμως πως μαθαίνει γρήγορα κι αν δείξει
τον απαιτούμενο ζήλο...... θα κάνει καριέρα.....!!!!!
μια ξανθια αδυνατη με puffy eurovision ?  :boobies:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
μια ξανθια αδυνατη με puffy eurovision ?  :boobies:
Ναι αδύνατη καστανόξανθη αν θυμάμαι καλά, κατά τ'άλλα
λεπτομέρειες δεν ξέρω γιατί δεν την έχω πάρει ακόμα,
τους είπα μόλις θα είναι έτοιμη,
να έχει μάθει τα βασικά τουλάχιστον,
(δεν μπορώ πια να κάνω τον δάσκαλο ;) ;) ;))
να με φωνάξουν για ένα test...... :grin: :grin: :grin:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Ναι αδύνατη καστανόξανθη αν θυμάμαι καλά, κατά τ'άλλα
λεπτομέρειες δεν ξέρω γιατί δεν την έχω πάρει ακόμα,
τους είπα μόλις θα είναι έτοιμη,
να έχει μάθει τα βασικά τουλάχιστον,
(δεν μπορώ πια να κάνω τον δάσκαλο ;) ;) ;))
να με φωνάξουν για ένα test...... :grin: :grin: :grin:
αν ειναι αυτη που νομιζω , δε λεει μια , δεν ειναι τοσο μικρη οσο φαινεται και ειναι και μαμα :babycry: :babycry:
τωρα αν στρωσει και στα ποσα χιλιομετρα ειναι αλλου παπα ευαγγελιο... :priest:
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Μινι ενημερωση απο 4 θεραπευτηρια σαββατο 7/3/09 απο 12:00 εως 14:00.
1. Σολωμου 59 (1ος οροφος)
Ελειπε η βικυ με τις βυζαρες (για αυτην πηγαινα), μου ανοιξε μια κυρια ακρως διερευνητικη και υποψιασμενη (σημειωτεον ειναι η 2η φορα που επισκεπτομαι το εν λογω θεραπευτηριο) ξανθια milf, καλουτσικη και ευγενεστατη. Από υπολοιπα τεμαχια ειχε μια καραμιλφ ναταλυ με ωραια κολαρα , και  ένα άλλο ξανθο αδιαφορο. Συνολο 3 τεμαχια γιατι  προσφερθηκε και η ιδια να μου κανει μασαζ !! Την εκανα γιατι την ψιλιαστικα την δουλεια ότι θα μου κοψει αποδειξη όπως την άλλη φορα.
2. Σολωμου 54 (6ος οροφος)
Εδώ ανοιξε μια ξανθια με μια τουφα μεζ με χειλαρες.Το ιδιο παραμυθι εάν ερχεσαι πρωτη φορα κλπ. .Της λεω ερχομαι πρωτη φορα αλλα με στελνει ενας φιλαρακος για την αντζελα (με τις βυζαρες). Ποιος είναι ο φιλαρακος σου? Ο νικος με το μουστακι (λες τωρα και καταλαβε !!). Τελος παντων εδώ ειχε 3-4 τεμαχια δεν εδωσα προσοχη στα ονοματα. Ένα μελαχροινο αγιοπιτσιλιστο μου αρεσε. Σε καποια επομενη φορα ισως.
3. Φρατζη 4  (4ος οροφος)
Η κατηφορα μετα με εβγαλε στην φρατζη 4. Εδώ ανοιξε παλι !! μια ξανθια με τρελο ντεκολτε και τρελες βυζαρες και απαιχτα χειλια. Ξανα το ιδιο σκηνικο, παρελασαν 3 τεμαχια αδιαφορα , της λεω εγω ηρθα για την λιζα την μελαχροινη με τα γαλανα ματια (υπαρχει τετοια  αραγε?) , μου λεει εμεις μονο αυτην την λιζα που ειδες εχουμε, λεω αντε γεια σας και πηγαινω διπλα στο…
4. Καλλιροης 48 (1ος οροφος)
Εδώ δεν μου ανοιξε ξανθια !!  :o ηταν μια ακρως συμπαθητικη με μεζ μαλλι. Παρελασαν 6-7 εχασα λογαριασμο και ονοματα.2 μου γυαλισαν, η λιζα και η άλλη (η κατερινα).Η λιζα ξανθο κοντοπουτανο με βυζαρες και η κατερινα καστανοξανθη νταρντανα με βυζαρες αλλα ψηλη . Τελικα πηρα την λιζα επιφυλασσομενος  για άλλη φορα για κατερινα. Μασαζ σχετικα καλο, 15 λεπτων και μετα στοματικο με πολλη χειρομαλαξη. Της ειπα να κανει πιο σιγα αλλα από την αρχη φαινοταν η διαδικασια της ξεπετας. Τελικα για σπασιμο κρατηθηκα 20 λεπτα , την παιδεψα αρκετα μεχρι να ολοκληρωσω (επιτηδες)…Η μικρα εχει βυζαρες δυσαναλογες  με τον σωματοτυπο της και  λιγακι  πεσμενες λογω βαρους..Αμα εξαιρεσουμε την διαθεση και την νοοτροπια ξεπετας στο 20 λεπτο, κατά τα αλλα είναι καλο το θεραπευτηριο και καθαρο. 60+20 το μαλλι πηγε.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
:rockon: :rockon: :rockon:
καλη η ενημερωση, πολλα μπραβο!!!
μονο που πρεπει να μαθεις τα ονοματα των θεραπευτριων-ε ,
μη μυριζουμε τα νυχια μας καθε φορα...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.445
Πόντοι
41.447
ωράια ενημέρωση!
εύγε athal!
πες μας και κάτι ακόμα όμως:
είδες γενικά κόσμο στα μαγαζιά που πήγες?
όση ωρα ήσουν στο δωμάτιο χτυπάγανε τα κουδούνια?
γιατί έχω την εντύπωση ότι πολλά μαγαζιά δεν έχουν κόσμο αυτήν την εποχή.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
ωράια ενημέρωση!
εύγε athal!
πες μας και κάτι ακόμα όμως:
είδες γενικά κόσμο στα μαγαζιά που πήγες?
όση ωρα ήσουν στο δωμάτιο χτυπάγανε τα κουδούνια?
γιατί έχω την εντύπωση ότι πολλά μαγαζιά δεν έχουν κόσμο αυτήν την εποχή.
Παιδια αυτο ακριβως το πραγμα που εκανε εντυπωση. :o Μια ησυχια ηταν παντου διαχυτη  :think:. Στο καλλιροης να φανταστειτε με τις πολλες γκομενες, βγαινοντας δεξια εχει το σαλονι και αριστερα την κουζινα. Στο μεν σαλονι ηταν 4-5 και επαιζαν χαρτια, στην δε κουζινα 2 ετρωγαν μακαροναδα !! Γι αυτο η σεριφισσα μολις μπηκα με πηγε κατευθειαν στο δωματιο λεγοντας μου εδω ειμαστε πιο ησυχα, και ΕΚΕΙΝΗ την στιγμη αναωε το air condition και το φως σε ενα φωτιστικο δαπεδου.Δειγμα οτι η κανουν οικονομια η υπαρχει τοσο νεκρα που δεν αναβουν τιποτα
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
είδες γενικά κόσμο στα μαγαζιά που πήγες?

γενικα ειναι πεσμενα αλλα δεν υπαρχει νοοτροπια βελτιωσης υπηρεσιων
η πτωσεως τιμων

Βαλκανια γαρ.....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.401
Κριτικές
5
Like
65.475
Πόντοι
12.056
2. Σολωμου 54 (6ος οροφος)
Εδώ ανοιξε μια ξανθια με μια τουφα μεζ με χειλαρες.Το ιδιο παραμυθι εάν ερχεσαι πρωτη φορα κλπ. .Της λεω ερχομαι πρωτη φορα αλλα με στελνει ενας φιλαρακος για την αντζελα (με τις βυζαρες). Ποιος είναι ο φιλαρακος σου? Ο νικος με το μουστακι (λες τωρα και καταλαβε !!). Τελος παντων εδώ ειχε 3-4 τεμαχια δεν εδωσα προσοχη στα ονοματα. Ένα μελαχροινο αγιοπιτσιλιστο μου αρεσε. Σε καποια επομενη φορα ισως.
[


Την αλλη φορα αμα σου ξανανοιξει αυτη να τις ριξεις ενα μπουκετο και να τις πεις απο τον altec21  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Rascal26

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
364
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Η Ελένη ναι είναι ακόμα στη Στουρνάρη 63 3ος ορ.

Όσον αφορά την Άννα, αν εννοεις την πληθωρική με τις :boobies:άρες,
δεν είναι πια στη Στουρνάρη, τελευταίες πληροφορίες λένε πως προσφέρει
τις υπηρεσίες της εκτός Αθηνών.

Κρίμα κι η Αννούλα ήταν η αγαπημένη μου, τέλειο σέρβις...
Αν έχεις ιδέα προς τα πού να είναι τώρα για ρίξε κανένα pm, συνάδελφε.
 

tasteu2121

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια περασα απο δημοκριτου στο κολωνακι την περασμενη εβδομαδα διαλεξα μια πιτσιρικα ελληνιδα αννα νομιζω τι παιζει με αυτην ξερει κανεις?οταν φτασαμε στα επιμαχα ψιλοχαιδευε αλλα ηθελε να τελειωσω μονος μοθ (το εχουν στο κολωνακι αυτο) τι παιζει με αυτην λοιπον ξερετε κατι?ευχαριστω
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
χαιρετω και εγω,

μόλις γύρισα από εξόρμηση και σκαουτινγκ....

Λοιπόν....Σολωμου 54 6ος...Ναταλι+Μαρία διαθέσιμες μόνο...αδιάφορες θα έλεγα
Στουρνάρη 63...Τζούλια στο δωματιο και μια μελαχρινη στην πορτα σεριφισσα...μπαζο...
Μάρνης 28, 2 καραμπάζα Γεωργιανες...τι στο διαολο δεν ξερω τι ητανε....
Σολωμου 59 κλειστα...

Αυτα για το τριγωνο της αμαρτιας στο κεντρο της Αθηνας

ααα...περασα και απο Φραντζη 4....Θεοδωρα στν πορτα, της προτεινα να με αναλαβει εκεινη, αλλα δεν δεχτηκε..κατα τα αλλα, 2 άλλα ψιλοαδιαφορα μαζι της..

γενικα ήταν της ΑΠΕΛΠΙΣΙΑΣ σημερα η γυρα.....

καλο σας απογευμα και στο ντερμπι σε λιγο...με υγεια...
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια περασα απο δημοκριτου στο κολωνακι την περασμενη εβδομαδα διαλεξα μια πιτσιρικα ελληνιδα αννα νομιζω τι παιζει με αυτην ξερει κανεις?οταν φτασαμε στα επιμαχα ψιλοχαιδευε αλλα ηθελε να τελειωσω μονος μοθ (το εχουν στο κολωνακι αυτο) τι παιζει με αυτην λοιπον ξερετε κατι?ευχαριστω

Ούτε να το ξανακούσω αυτό το μαγαζί.
Τη περασμένη εβδομάδα πετάχτηκα από εκεί και πήρα (τί το ήθελα) τη Νικόλ που πίστευα ότι στη 2η φορά θα είναι βελτιωμένη από υπηρεσίες. Αφήστε τα να πάνε παιδιά. Πολύ σπαστική ούτε φραπέ δε μου εκανε αυτη τη φορα μαλλον ήθελε εξτρα 20. Ε οχι και 20αρικο για ενα κωλοφραπέ ρε γαμώτο. Πως το έχουν δει ετσι? Ασε που δε με αφηνε να την ακουμπήσω. Ρε ουστ. Μακρια από εκει. Α, οι υπόλοιπες του μαγαζιού πλεον είναι μπάζα. Άστα τη πάτησα άσχημα και πέταξα τα λεφτά μου  :headbang: :headbang: :headbang:  Εννοείται ότι ούτε από έξω δε ξαναπερνάω. Προσοχή μη τη πατήσετε με αυτή τη Νικόλ. Από εμφάνιση καλή και υπόσχεται πολλά αλλά μέσα ξεπέτα και το πάιζει παρθενόπη και ότι δήθεν είναι περαστική ψάχνει δουλειά και ότι δε θα κάνει καριέρα εκεί. Ρε άντε στο μπαμπάκα σου μαλάκω.  :booty: :booty: :booty:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Συνενοηθηκεs μαζι τηs προτου μπειs μεσα????
Και αν ναι....γιατι ξαναπηγεs και 2η φορα????
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μεσημεριανο σκαουτ στα κεντρα των εξελιξεων του μασαζ και ειχαμε χαλια αποτελεσματα σχετικα καθοτι:
1.Kηφισιας 18 χτυπαω κουδουνι δεν ανοιγει κανεις,ξαναχτυπαω παλι τα ιδια,ξαναχτυπαω παλι τα ιδια :jerking:
2.Κηφισιας 12 τα ιδια οπως παραπανω.
3.Λεω δε γαμιεται παω πατησιων 171 για καρλα.Χτυπάω κατω κουδουνι μου ανοιγουν,παω 4ο πανω χτυπαω κουδουνι,δεν μου ανοιγουν :idiot:,ξαναχτυπαω κουδουνι παλι δεν μου ανοιγουν :idiot: :idiot:χτυπάω την πόρτα παλι δεν μου ανοιγουν :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
4.Φευγω και παω φωκιωνος νεγρη 9-11 χτυπαω,μου ανοιγουν,ανεβαινω 3ο,χτυπαω κουδουνι δεν μου ανοιγουν :idiot:,ξαναχτυπαω κουδουνι και μου ανοιγει η λαουρα και μου λεει όχι σημερα δεν δουλευουμε :idiot: :idiot:.Της λεω τοτε γιατι ανοιξατε κατω?και μου απανταει"πότε ανοιξαμε κατω"? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang:Οτι να ναι δηλαδη!!!!!!!!
5.Τελος αφου περασα και απο λελας και ξενερωσα με αυτο που ειδα τραβηξα προς μαρνης 28 οπου και τιμησα τελικως την μονικα τη βουλγαρα η οποια καλη μεν σε ολα,αλλα ο κωλος της πρεπει να εχει 5 κιλα κυτταριτιδα την οποια εντεχνως καλυπτει με κλοεε φουστιτσα!Αυτα παιδες! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
επισης απο οσο διαβασα σε αγγγελιες το μασατζιδικο της θησεως 79 εγινε στουντιο και δουλευει μεχρι 3 τα ξημερωματα.Ξυστε τα αρχιδια σας παιδια! :uglystupid:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
α,και κατι ακομη στη ματζαγριωτακη εχει 2 μιλφ ασυλληπτα! :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom