Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
χθεσινη επισκεψη στο θεραπευτηριο, στη πατησιων 314(στην γωνια απο την γαλατσιου 1),εμφανιστηκαν 3 θεραπευτριες ολο ναζι, ασχετα αν τα 2 δεν λεγανε τιποτα....
το 3ο ομως...ηταν σιβηριανο αλογο!! ονοματι, αλεξανδρα! μιλαμε οτι το κοριτσι εναι αγριο ζωο!! ψηλη με 3αρι :boobies: φυσικο στηθος και σφιχτο κορμι, ενεκα 6 χρονια τζουντο....μου εκανε κατι σχεδια καταπληκτικα!! και στο μασαζ αλλα και στο μπριζολιδι!! μονο που με τελειωσε σχετικα γρηγορα :headbang:......80 η ταριφα.....
 

amiran001

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πιθανότατα, πρόκειται γι' αυτό www.therapist-gr.com/home.html]εδώ[/url] το ίδρυμα με πληρωμένη καταχώρηση στην Google. Έχω περάσει πολλές φορές απ' έξω αλλά δεν μπήκα. Αν διαβάσετε www.therapist-gr.com/faq.html]τούτη[/url] τη σελίδα, θα καταλήξετε στο συμπέρασμα ότι δεν υπάρχουν ελπίδες...

Αν κάποιος έχει πάει και γνωρίζει, ας ενημερώσει.   

Θα σε ενημερώσω εγώ φίλε μου. Το site παντού γράφει πως κάνουν ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ, μέτρησα τη λέξη άπειρες φορές. Έχουν ανεβάσει και βίντεο στο youtube και είναι 100% σίγουρο πως κάνουν μόνο σοβαρή θεραπευτική δουλειά. Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνουν οι άνθρωποι για να το καταλάβουν μερικοί στόκοι? να βάλουν ταμπέλα πως δεν είναι μπριζολάδικο, ήμαρτον, υπάρχουν και σοβαρά μαγαζιά εκεί έξω.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη στο κατάστημα της Ζάνας (Σολωμού).
Μια από τα ίδια και με μειωμένο προσωπικό κιόλας.
Αντζελίνα, Ναταλί και μια ψηλή άχαρη καινούργια.
Επέλεξα Ναταλί λόγω της πίπας της.
Επειγόντως χρειάζεται μεταγραφές.
 

alexandros11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
175
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια αυτο το μασατζιδικο στο βασιλοπουλο στξ γλυφαδα που ειναι ειμαι μια ωρα γλυφαδα κ δεν το βρισκω...βοηθατεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Επισκέπτης
χθες έκανα μια βόλτα από Καλλιρόης 48...μιλάμε μουνοθύελλα!!! :rockon: :rockon: :rockon: 10 γκόμενες σερβίρει το μαγαζί και θα έλεγα ότι σχεδόν όλες ειναι highly fuckable!!! :rockon: :rockon: :rockon: εγώ επέλεξα ένα ξανθό κοντοπούτανο μεγάλη καβλιάρα! ...αλλά μες στη μουνοθύελλα δεν συγκράτησα το όνομά της!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες έκανα μια βόλτα από Καλλιρόης 48...μιλάμε μουνοθύελλα!!! :rockon: :rockon: :rockon: 10 γκόμενες σερβίρει το μαγαζί και θα έλεγα ότι σχεδόν όλες ειναι highly fuckable!!! :rockon: :rockon: :rockon: εγώ επέλεξα ένα ξανθό κοντοπούτανο μεγάλη καβλιάρα! ...αλλά μες στη μουνοθύελλα δεν συγκράτησα το όνομά της!
διασπαταλούμενη ωρα τεμαχιου ????  :rolleyes:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΓΑΜΗΣΕΙ και δεν θα το αφησω να ψοφησει.


ο,τι γουσταρετε να πειτε μεταξυ σας, πειτε τα με πμ ή πηγαινετε στο τσατ.


τελευταια προειδοποιηση..
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
25 λεπτα?
εμ γι αυτο δεν προλαβε να μαθει το ονομα ο δανιηλ...
ποιο ιδρυμα λεμε , στο ρευμα προς Καλλιθεα ή προς Αθηνα?
 

Επισκέπτης
25 λεπτα?
εμ γι αυτο δεν προλαβε να μαθει το ονομα ο δανιηλ...
ποιο ιδρυμα λεμε , στο ρευμα προς Καλλιθεα ή προς Αθηνα?

σε παραπέμπω στη γνωστή ρήση του Διογένη του κυνικού για τις γυναίκες...το όνομα έτσι και αλλιώς άχρηστο μου είναι...στο ρεύμα προς Καλλιθέα..αλλά τι σε ενδιαφέρει αφού η πληροφορία μου είναι μούφα...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
σε παραπέμπω στη γνωστή ρήση του Διογένη του κυνικού για τις γυναίκες...το όνομα έτσι και αλλιώς άχρηστο μου είναι...στο ρεύμα προς Καλλιθέα..αλλά τι σε ενδιαφέρει αφού η πληροφορία μοθ είναι μούφα...
καλη πληροφορια ειναι...
αν τις παρω και τις δεκα μαζι ποση εκπτωση λες να μου κανουν...???
με ενα 500ρικο ξεμπερδευω λες?

περα απο την πλακα , αυτο ειναι γνωστο μουφα-ξεπεταδικο χρονια τωρα...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
περα απο την πλακα , αυτο ειναι γνωστο μουφα-ξεπεταδικο χρονια τωρα...
μα, γιατι το λετε αυτο κυριε ????

υπαρχουν μελη που λενε οτι ειναι μια χαρα το μαγαζακι.. :tooth: :P
 

Επισκέπτης
μα, γιατι το λετε αυτο κυριε ????

υπαρχουν μελη που λενε οτι ειναι μια χαρα το μαγαζακι.. :tooth: :P

αν σας ενδιαφέρει να προμοτάρετε άλλα μαγαζιά δικαίωμα σας...εγώ μια πληροφορία έδωσα ότι έχει 10 τεμάχια...όποιος θέλει μπορεί να πάει να το διαπιστώσει και να κρίνει από μόνος του...αν δεν θέλει πάλι στ'αρχίδια μου! και το 25λεπτο είναι χωρίς μασάζ...φραπές και μπριζόλα αποκλειστικά! :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αν σας ενδιαφέρει να προμοτάρετε άλλα μαγαζιά δικαίωμα σας...εγώ μια πληροφορία έδωσα ότι έχει 10 τεμάχια...όποιος θέλει μπορεί να πάει να το διαπιστώσει και να κρίνει από μόνος του...αν δεν θέλει πάλι στ'αρχίδια μου! και το 25λεπτο είναι χωρίς μασάζ...φραπές και μπριζόλα αποκλειστικά! :rockon: :rockon: :rockon:
καλα ρε ντανιελ, πλακα κανεις ? μαρτυρας χωρις ξυλο..

με 25 λεπτα προγραμμα, οι αλλοι προμοταρουν ????  :uglystupid: :uglystupid:



τες πα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom