Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (5 μέλη και 21 επισκέπτες)

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
20
Like
1.669
Πόντοι
4.645
Ρε μαγκες, απο Πειραια ξερουμε τιποτσ νεο εκτος απο Καραιοκου και ηρωων? Τοσο ξεραιλα εχει πεσει? δεν υπαρχει τιποτα νεο και καλο? πρεπει δηλαδη να ανεβαινουμε αθηνα σωνει και καλα?
Όχι παληκάρι μου,στις στέλνουν και με κούριερ στον χώρο σου.Αλλιώς κάνε διαμαρτυρία στο δήμαρχο,στις επόμενες εκλογικές υποσχέσεις να συμπεριλάβει και κανένα μασατζίδικο της προκοπής! :2funny:
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Όχι παληκάρι μου,στις στέλνουν και με κούριερ στον χώρο σου.Αλλιώς κάνε διαμαρτυρία στο δήμαρχο,στις επόμενες εκλογικές υποσχέσεις να συμπεριλάβει και κανένα μασατζίδικο της προκοπής! :2funny:
Τωρα εσυ νομιζεις οτι απαντησες και μαλιστα πρεπει να γελασουμε ?
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
20
Like
1.669
Πόντοι
4.645
Και μάλιστα ακριλικοί στόκοι.Όχι ότι κι ότι!
Πέρα από την πλάκα παιδιά,η αλήθεια είναι ότι βρίσκουν και τα κάνουν και μετά βγαίνουμε και κλαιγόμαστε αφού πρώτα έχουμε κλάψει τα γιούρια μας.Βέβαια άμα δεν πάθεις δεν θα μάθεις και ευτυχώς υπάρχει και το site και όποιος έχει φιλότιμο βγαίνει και το αναφέρει για να μην την πάθουν οι υπόλοιποι.Υπάρχουν όμως συνσγωνιστές που δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν λόγο,έχουν ένα κόλημα και ξαναπάνε στις ίδιες που την πάτησαν και μετά κλαίγονται για δεύτερη φορά.Μα πέστε μου,αν με τέτοια απαίσια συμπεριφορά βλέπουν αυτές ότι ξαναπάει ο ίδιος που τον είχαν ξεπετάξει,θα διορθωθούν?Απλή λογική.
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
20
Like
1.669
Πόντοι
4.645
Τωρα εσυ νομιζεις οτι απαντησες και μαλιστα πρεπει να γελασουμε ?
Πλάκα κάνω συναγωνιστή και ακριβώς για να γελάσεις,να σου γλυκάνω τον πόνο και χωρίς ίχνος ειρωνίας.Μην παρεξηγήσαι,μιά παρέα είμαστε.Νομίζεις πως αν ήξερα κάτι από Πειραιά ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΤΈΟΝ ΑΓΑΠΏ ΠΟΛΎ γιατί γεννήθηκα Κορυδαλλό,δεν θα σου το έλεγα.
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
20
Like
1.669
Πόντοι
4.645
Πλάκα κάνω συναγωνιστή και ακριβώς για να γελάσεις,να σου γλυκάνω τον πόνο και χωρίς ίχνος ειρωνίας.Μην παρεξηγήσαι,μιά παρέα είμαστε.Νομίζεις πως αν ήξερα κάτι από Πειραιά ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΤΈΟΝ ΑΓΑΠΏ ΠΟΛΎ γιατί γεννήθηκα Κορυδαλλό,δεν θα σου το έλεγα.
Πάντως καλό θα είναι να κάνετε λίγο υπομονή και να ανεβαίνετε Αθήνα κάνοντας το γνωστό μέσα από το site ότι κάνεται μπουκοτάζ,γιατί μην νομίζεις και οι θεραπένηδες διαβάζουν τις κριτικές,έτσι ώστε να αναγκαστούν να φέρουν τίποτα αξιόλογα τεμάχια και να μην αναγκαστούν να τα κλείσουν.Αλλά όταν λέμε μαύρο ενοούμε μαύρο.Η προσφορά φέρνει τη ζήτηση.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Πλάκα κάνω συναγωνιστή και ακριβώς για να γελάσεις,να σου γλυκάνω τον πόνο και χωρίς ίχνος ειρωνίας.Μην παρεξηγήσαι,μιά παρέα είμαστε.Νομίζεις πως αν ήξερα κάτι από Πειραιά ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΤΈΟΝ ΑΓΑΠΏ ΠΟΛΎ γιατί γεννήθηκα Κορυδαλλό,δεν θα σου το έλεγα.
ΟΚ.Ειπες την μαγικη λεξη (για μενα)...ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ...εκει μεγαλωσα και εκει μενω βεβαια..στην εκκλησια των ταξιαρχων κοντα...αρα ξερεις ποσο ζορικο ειναι για μας τους κορυδαλλιωτες να ανεβαινουμε αθηνα...
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Χαίρεται κύριοι μετά από καιρό (οικονομική κρίση γαρ....).

Μία ερώτηση. Ένα μασατζίδικο που είναι στην Πατησίων στο ύψος της Χέϋδεν μέσα σε στοά και ονομάζεται medispa το γνωρίζει κανείς; Λέει τίποτα;

Ευχαριστώ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.445
Πόντοι
41.447
Χαίρεται κύριοι μετά από καιρό (οικονομική κρίση γαρ....).

Μία ερώτηση. Ένα μασατζίδικο που είναι στην Πατησίων στο ύψος της Χέϋδεν μέσα σε στοά και ονομάζεται medispa το γνωρίζει κανείς; Λέει τίποτα;

Ευχαριστώ.

μασατζίδικο μέσα σε στοα στη Χέυδεν πρώτη φορά ακούω.. :think:
 

papacool

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2006
Μηνύματα
174
Like
46
Πόντοι
1
Πατησίων ακριβώς στη γωνία με Χέϋδεν υπάρχει μία στοά με καταστήματα ρούχων κυρίως.

Εκεί υπάρχει μία πολυκατοικία και στον πρώτο όροφο ένα μασατζήδικο που λέγεται medi spa. Για αυτό ρωτώ. Κατ' αρχήν φαίνεται καρα - δεν αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.445
Πόντοι
41.447
Πατησίων ακριβώς στη γωνία με Χέϋδεν υπάρχει μία στοά με καταστήματα ρούχων κυρίως.

Εκεί υπάρχει μία πολυκατοικία και στον πρώτο όροφο ένα μασατζήδικο που λέγεται medi spa. Για αυτό ρωτώ. Κατ' αρχήν φαίνεται καρα - δεν αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

για καρά δεν μου ακούγεται και εμένα
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Πατησίων ακριβώς στη γωνία με Χέϋδεν υπάρχει μία στοά με καταστήματα ρούχων κυρίως.

Εκεί υπάρχει μία πολυκατοικία και στον πρώτο όροφο ένα μασατζήδικο που λέγεται medi spa. Για αυτό ρωτώ. Κατ' αρχήν φαίνεται καρα - δεν αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
για καρά δεν μου ακούγεται και εμένα

Τι σημαίνει "φαίνεται καρα"??
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Πατησίων ακριβώς στη γωνία με Χέϋδεν υπάρχει μία στοά με καταστήματα ρούχων κυρίως.

Εκεί υπάρχει μία πολυκατοικία και στον πρώτο όροφο ένα μασατζήδικο που λέγεται medi spa. Για αυτό ρωτώ. Κατ' αρχήν φαίνεται καρα - δεν αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Πιθανότατα, πρόκειται γι' αυτό www.therapist-gr.com/home.html]εδώ[/url] το ίδρυμα με πληρωμένη καταχώρηση στην Google. Έχω περάσει πολλές φορές απ' έξω αλλά δεν μπήκα. Αν διαβάσετε www.therapist-gr.com/faq.html]τούτη[/url] τη σελίδα, θα καταλήξετε στο συμπέρασμα ότι δεν υπάρχουν ελπίδες...

Αν κάποιος έχει πάει και γνωρίζει, ας ενημερώσει. 
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
να το βαλουμε στα δροσερα σπα  :2funny: :2funny:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
"Την Κορίνα από Ίμβρου ενοείς συναγωνιστή?"

[shadow=red,left][/shadow]ΝΑΙ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom