Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
τι εστι ντόνα.περιγραφή παίζει?
........είναι η γνωστή Ντόνα από Γ' Σεπτεμβρίου 54 (κλειστό πλέον), από Φραντζή 4 και από Μάρνη(ς) 28, αλλά δεν θα μείνει πολύ καιρό στη Στουρνάρη 63, μάλλον τώρα που έφυγε η Μάρσι στο μαγαζί δεν υπήρχε κοπέλα που να σερβίρει κουλουράκι και πήγε η Ντόνα προσωρινά για να καλύψει το κενό......... ;)
Περισσότερες πληροφορίες για εμφάνιση, υπηρεσίες........ www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,24029.msg950630#msg950630]εδώ[/url]
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.448
Πόντοι
41.447
........είναι η γνωστή Ντόνα από Γ' Σεπτεμβρίου 54 (κλειστό πλέον), από Φραντζή 4 και από Μάρνη(ς) 28, αλλά δεν θα μείνει πολύ καιρό στη Στουρνάρη 63, μάλλον τώρα που έφυγε η Μάρσι στο μαγαζί δεν υπήρχε κοπέλα που να σερβίρει κουλουράκι και πήγε η Ντόνα προσωρινά για να καλύψει το κενό......... ;)
Περισσότερες πληροφορίες για εμφάνιση, υπηρεσίες........ www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,24029.msg950630#msg950630]εδώ[/url]

αυτή η Ντόνα είναι 1,40 με τα χέρια στην ανάταση...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
αυτή η Ντόνα είναι 1,40 με τα χέρια στην ανάταση...
........ναι, είναι πολύ κοντή, αλλά ..........

Νά'ναι καλά η Μαρίκα η χοντρούλα με τις βυζάρες, πρώην πόρτα Γ' Σεπτεμβρίου 54
και Μάρνη(ς) 28, τώρα προσφέρει τις υπηρεσίες της στη Φραντζή 4 (για όσους ενδιαφέρονται για γυναίκα με πραγματικά μεγάλα φυσικά βυζιά), τότε λοιπόν η Μαρίκα μου είχε πει,
μην σε ξεγελάει το μέγεθος, πάρ'την και θα με θυμηθείς.........πύραυλος η μικρή (Ντόνα),
πάνω απ'όλα μου έχει μείνει η συμμετοχή της στο φαγοπότι......... ;) ;) ;)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.401
Κριτικές
5
Like
65.505
Πόντοι
12.056
Eμενα παντως μου εκατσε η Ειρηνη απο εμφανιση... :grin:
Για το τι μεζε σερβιρει δεν εχω ιδεα  :-
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Eμενα παντως μου εκατσε η Ειρηνη απο εμφανιση... :grin:
Για το τι μεζε σερβιρει δεν εχω ιδεα  :-

Η Ειρήνη είναι όντως πολύ δυνατή στην εμφάνιση... Αλλά είναι ξεπέτα..! Στο πεντάλεπτο πάνω αρχίζει τα χαιδέματα και ρωτάει με καβλιάρικη φωνή τι σου αρέσει στο sex... αν τσιμπήσεις σου λέει ότι αυτηνής της αρέσει η πίπα και ότι είναι η σπεσιαλιτέ της... Μην την πιστέψεις... Είναι επιεικώς μέτρια (η πίπα).. Το υπόλοιπο σερβίρισμα κυμαίνεται στα ίδια επίπεδα...

Κατά την γνώμη μου από όλες τις κοπέλες της Καίτης είναι ταυτόχρονα η πιο όμορφη (τώρα που χάσαμε την Μάρσυ) αλλά και η πιο ξεπέτα..!!
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
να συμπληρώσω ότι πρέπει να την έχουν πάρει γραμμή οι έμπειροι του συγκεκριμένου οίκου γιατί όποτε και αν πάω (και πάω αρκετά συχνά) είναι πάντα free... Νομίζω ότι μόνο ξέμπαρκοι την επιλέγουν για μία και μοναδική φορά...
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
532
Κριτικές
21
Like
1.669
Πόντοι
4.645
........είναι η γνωστή Ντόνα από Γ' Σεπτεμβρίου 54 (κλειστό πλέον), από Φραντζή 4 και από Μάρνη(ς) 28, αλλά δεν θα μείνει πολύ καιρό στη Στουρνάρη 63, μάλλον τώρα που έφυγε η Μάρσι στο μαγαζί δεν υπήρχε κοπέλα που να σερβίρει κουλουράκι και πήγε η Ντόνα προσωρινά για να καλύψει το κενό......... ;)
Περισσότερες πληροφορίες για εμφάνιση, υπηρεσίες........ www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,24029.msg950630#msg950630]εδώ[/url]
Τι να πω πιά!Είμαι υπόχρεος!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kostaslaw

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
επειδή δεν έχω επισκεφθεί ποτέ το κατάστημα της 3ης Σεπτεμβρίου 59, μήπως κάποιος μπορεί να με διαφωτίσει αν αξίζει τον κόπο ;ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
επειδή δεν έχω επισκεφθεί ποτέ το κατάστημα της 3ης Σεπτεμβρίου 59, μήπως κάποιος μπορεί να με διαφωτίσει αν αξίζει τον κόπο ;ευχαριστώ εκ των προτέρων

3-4 milfόμπαζα έχει και ένα καλό μουνάκι που δεν θυμάμαι το όνομά του αλλά ξεχωρίζει πολύ από τις άλλες... Τα milf δεν τα χω δοκιμάσει και δεν μπορώ συνεπώς να έχω γνώμη (πέρα του ότι κατά την γνώμη μου είναι μπάζα) αλλά το μουνάκι είναι από τα ωραία τεμάχια του χώρου... Βέβαια θέλει αντιμετώπιση γλυκιά και χαδιάρικη σαν να ήταν ένα άβγαλτο κορίτσι ενώ σε καμία περίπτωση δεν βγάζει γούστα στυλ pse....
 

Kostaslaw

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
σε ευχαριστώ :rockon: μάλλον στα σιγουράκια θα καταλήξω πάλι :2funny:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Απο επισκεψη την προηγουμενη βδομαδα

Πατησιων 175  μπαζα ολκης με την σεριφισα επισης (την οποια και τιμησα πριν ενα μηνα,μεγαλο λαθος!!!) οταν πηγα να φυγω απο τα νευρα της απο την
αναδουλεια μου την επεσε ,παρολιγο να μου χωσει μπουνια,ρε δεν ειμαστε
καλα μα καθολου καλα.
Πατησιων 175 καλουτσικα παιδια αλλα βρε παιδι μου πολυ studio θυμιζε
οποτε την εκανα απεναντι και πηρα την αρχοντισα Κορινα.
Η Κορινα οπως παντα πολυ κυριλε κυρια, σταθερη αξια,προσοχη ομως δεν αποδιδει στα διπλα.
Καποια στιγμη πρεπει να ανοιχθει thread με ποιες αποδιδουν καλυτερα στα
διπλα για τους μερακληδες του ειδους...
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Ρε μαγκες, απο Πειραια ξερουμε τιποτσ νεο εκτος απο Καραιοκου και ηρωων? Τοσο ξεραιλα εχει πεσει? δεν υπαρχει τιποτα νεο και καλο? πρεπει δηλαδη να ανεβαινουμε αθηνα σωνει και καλα?
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
Απο επισκεψη την προηγουμενη βδομαδα

1)Πατησιων 175  μπαζα ολκης με την σεριφισα επισης (την οποια και τιμησα πριν ενα μηνα,μεγαλο λαθος!!!) οταν πηγα να φυγω απο τα νευρα της απο την
αναδουλεια μου την επεσε ,παρολιγο να μου χωσει μπουνια,ρε δεν ειμαστε
καλα μα καθολου καλα.
2)Πατησιων 175 καλουτσικα παιδια αλλα βρε παιδι μου πολυ studio θυμιζε
οποτε την εκανα απεναντι και πηρα την αρχοντισα Κορινα.
Η Κορινα οπως παντα πολυ κυριλε κυρια, σταθερη αξια,προσοχη ομως δεν αποδιδει στα διπλα.
Καποια στιγμη πρεπει να ανοιχθει thread με ποιες αποδιδουν καλυτερα στα
διπλα για τους μερακληδες του ειδους...

κατσε ρε μεγαλε δυο φορες γραφεις 175,περιμενε να τα παρουμε με την σειρα..

το 1 ειναι το 175 και το 2 μηπως ειναι το 171?

υ.γ.αληθεια η αυτη που ανοιγει την πορτα στο 175 μπριζολιαζετα?ημαρτον παναγια μου.. :priest: :S
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Συναγωνιστες συγγνωμη
Το σωστο ειναι Πατησιων 171 και 175(πανω απο το ξενοικιαστο της SATO)
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
και το θεμα ειναι εφοσον δεν εχουνε δουλεια,γιατι οταν πηγαινει καποιος αντι να του κανουνε καλο σερβις τον ξεπετανε?


αφου μωρη δεν θα ξαναρθω αμα με ξεπεταξεις τι περιμενες λοιπον?

πολυ στοκοι οι μασατζουδες.. :headbang:
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
ειχα γραψει οτι λογω του στοκτον εγινα UTAH.μπορειτε να μου πειτε παρακαλω γιατι σβηστηκε?
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
532
Κριτικές
21
Like
1.669
Πόντοι
4.645
3-4 milfόμπαζα έχει και ένα καλό μουνάκι που δεν θυμάμαι το όνομά του αλλά ξεχωρίζει πολύ από τις άλλες... Τα milf δεν τα χω δοκιμάσει και δεν μπορώ συνεπώς να έχω γνώμη (πέρα του ότι κατά την γνώμη μου είναι μπάζα) αλλά το μουνάκι είναι από τα ωραία τεμάχια του χώρου... Βέβαια θέλει αντιμετώπιση γλυκιά και χαδιάρικη σαν να ήταν ένα άβγαλτο κορίτσι ενώ σε καμία περίπτωση δεν βγάζει γούστα στυλ pse....
Μάλον για την Κορίνα θα λες.Μία λεπτή ξανθούλα που θυμίζει φοιτητριούλα.
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
532
Κριτικές
21
Like
1.669
Πόντοι
4.645
Απο επισκεψη την προηγουμενη βδομαδα

Πατησιων 175  μπαζα ολκης με την σεριφισα επισης (την οποια και τιμησα πριν ενα μηνα,μεγαλο λαθος!!!) οταν πηγα να φυγω απο τα νευρα της απο την
αναδουλεια μου την επεσε ,παρολιγο να μου χωσει μπουνια,ρε δεν ειμαστε
καλα μα καθολου καλα.
Πατησιων 175 καλουτσικα παιδια αλλα βρε παιδι μου πολυ studio θυμιζε
οποτε την εκανα απεναντι και πηρα την αρχοντισα Κορινα.
Η Κορινα οπως παντα πολυ κυριλε κυρια, σταθερη αξια,προσοχη ομως δεν αποδιδει στα διπλα.
Καποια στιγμη πρεπει να ανοιχθει thread με ποιες αποδιδουν καλυτερα στα
διπλα για τους μερακληδες του ειδους...
Την Κορίνα από Ίμβρου ενοείς συναγωνιστή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom