Νέα

Ad Μασατζίδικα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Λοιπόν αγαπητοί συναγωνιστές,

μετά από πολύ-μηνη απουσία επίσκεψη στην Καίτη, Στουρνάρη 63.

Δεν θυμάμαι τις υπόλοιπες αλλά θυμάμαι πολύ καλά την Αλεξάνδρα από Ρουμανία την οποία και επέλεξα.

Η κοπέλα αν και δουλεύει 1-2 εβδομάδες εκεί, από ότι μου είπε, είναι πολύ καλή περίπτωση.

Μελαχρινή, μέτριο ύψος, συμπαθητικό κορμάκι χωρίς περιττά λίπη.

25-28 καθαρή, θερμή, ορεξάτη, με καλή συμμετοχή.

χρόνος υπηρεσιών 20 λεπτά μασάζ (μέτριο θα έλεγα αλλά για νέα υπάλληλο καλό) και 15 λεπτά τα υπόλοιπα χωρίς βιασύνες, αλλά ήταν τόσο θερμή που δεν άντεξα παραπάνω.

Δεν ένιωσα σε κανένα στάδιο ότι θέλει να με ξεπετάξει και αυτό το εκτίμησα ιδιαίτερα αφού μαζί με την καθαριότητα και την συμμετοχή θεωρώ ότι είναι τα πιο βασικά χαρακτηριστικά σε μία κοπέλα του μασάζ.

Μοναδικό μειονέκτημα ότι μου φάνηκε ότι στραβομουτσούνιασε όταν δεν της έδωσα tip χωρίς να πει τίποτα βέβαια.

Τιμή σταθερή όπως πάντα 70€.


 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Καμία σχέση με Φωτεινή... Μια Ινδή είναι μέσα.  :grin:

Μπορεί όμως να φέρει καμιά θεραπεύτρια που να τη λένε Φωτεινή και να είναι φωτεινή.  :uglystupid:

Τώρα για το τι σερβίρεται...ένας είναι που τα ξέρει αυτά...  :rolleyes:
Aνηκει στα ΔΕΝ αν πας στα "μασατζηδικα που φραπας" θα διαβασεις προσφατη κριτικη
 

dupont

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν αγαπητοί συναγωνιστές,

μετά από πολύ-μηνη απουσία επίσκεψη στην Καίτη, Στουρνάρη 63.

Δεν θυμάμαι τις υπόλοιπες αλλά θυμάμαι πολύ καλά την Αλεξάνδρα από Ρουμανία την οποία και επέλεξα.

Η κοπέλα αν και δουλεύει 1-2 εβδομάδες εκεί, από ότι μου είπε, είναι πολύ καλή περίπτωση.

Μελαχρινή, μέτριο ύψος, συμπαθητικό κορμάκι χωρίς περιττά λίπη.

25-28 καθαρή, θερμή, ορεξάτη, με καλή συμμετοχή.

χρόνος υπηρεσιών 20 λεπτά μασάζ (μέτριο θα έλεγα αλλά για νέα υπάλληλο καλό) και 15 λεπτά τα υπόλοιπα χωρίς βιασύνες, αλλά ήταν τόσο θερμή που δεν άντεξα παραπάνω.

Δεν ένιωσα σε κανένα στάδιο ότι θέλει να με ξεπετάξει και αυτό το εκτίμησα ιδιαίτερα αφού μαζί με την καθαριότητα και την συμμετοχή θεωρώ ότι είναι τα πιο βασικά χαρακτηριστικά σε μία κοπέλα του μασάζ.

Μοναδικό μειονέκτημα ότι μου φάνηκε ότι στραβομουτσούνιασε όταν δεν της έδωσα tip χωρίς να πει τίποτα βέβαια.

Τιμή σταθερή όπως πάντα 70€.
Τι ωρες δεχεται?Ευχαριστω
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
επισκεψη φραντζη υποδοχη θεοδωρα  . δεν μου εκανε κλικ οπως σε πολλους  περασα με μια λιζα η ελιζα δεν ακουσα καλα , τεσσερισ κοπελεσ ηταν    καλες σχετικα, λοιπον η ελιζα η ξανθεια ειναι πολυ καλη  χαμογελαστη και προθυμη και απο εμφανιση επισης μικρη και καλη .συμμετοχη επισης οχι κατι το σουπερ αλλα οκ
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Aνηκει στα ΔΕΝ αν πας στα "μασατζηδικα που φραπας" θα διαβασεις προσφατη κριτικη

Για τα "καλά" παιδιά όμως γίνεται και καμιά εξαίρεση...  ;)

Ρε συ, δεν μου το βγάζεις από το μυαλό ότι τουλάχιστον το 90% όλων αυτών των ιδρυμάτων είναι εν δυνάμει μπριζολάδικα. Το θέμα είναι να είσαι καλός "κλειδαράς" για να ξεκλειδώσεις. Και φυσικά να έχεις και "χαρτί"...
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Ρε συ, δεν μου το βγάζεις από το μυαλό ότι τουλάχιστον το 90% όλων αυτών των ιδρυμάτων είναι εν δυνάμει μπριζολάδικα. Το θέμα είναι να είσαι καλός "κλειδαράς" για να ξεκλειδώσεις. Και φυσικά να έχεις και "χαρτί"...
βασιζομενος στο σοφο ρητο
"καθε γυναικα εχει την τιμη της"
δε μπορω παρα να συμφωνησω...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
περασμα απο γ σεπτ 59....το δυναμικο το ιδιο -κορινα και αλλες 3 καραμιλφ.αναδουλειες το μαγαζι,μεχρι και καφε σερβιραν στο σαλονι.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καλα στη συγγρου 12 νομιζουν οτι θα παμε να σκασουμε 110 για σερβιρισμα.Δε πάνε καλα οι θειες.Αφου μια μερα σκεφτομαι να περασω απο εκει για ερανο και καλα :cheesy:του ομιλου "αναξιοπαθουντων τοξινωμενων μασαζιοπληκτων ανδρων που δεν εχουν μια στην μπάντα..οχι του δημου :grin:" και να τις φασκελωσω.Καλο? :dancing: :dancing:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
περασμα απο γ σεπτ 59....το δυναμικο το ιδιο -κορινα και αλλες 3 καραμιλφ.αναδουλειες το μαγαζι,μεχρι και καφε σερβιραν στο σαλονι.

η κορινα ειναι καλη εμφανισιακα,αλλα το ωραιο σερβιρισμα εκει το προσφερει κατ'εμενα η ναντια η σεριφισα(πρωην γ'σεπτεμβριου 25).Πολυ καλη η σουβλακερι με ολιγον προβλημας στο μπιφτεκι και στο ψωμι καθοτι δεν παιρνει σουσαμενιο,γεγονος που δεν κανει το εδεσμα απολυτα νοστιμο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
η κορινα ειναι καλη εμφανισιακα,αλλα το ωραιο σερβιρισμα εκει το προσφερει κατ'εμενα η ναντια η σεριφισα(πρωην γ'σεπτεμβριου 25).Πολυ καλη η σουβλακερι με ολιγον προβλημας στο μπιφτεκι και στο ψωμι καθοτι δεν παιρνει σουσαμενιο,γεγονος που δεν κανει το εδεσμα απολυτα νοστιμο.

και οι άλλες μιλφ εκέι λυσσάρες ερασιτέχνιδες είναι...με ότι αυτό συνεπάγεται.... ;)
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.114
Like
3.132
Πόντοι
456
Douple με σεριφισα και Κορινα
Δεν απεδωσε σαν διδυμο.
Η Κορινα παντως ειναι ερωτευσιμη,καταπληκτικο σωμα και παιδικο προσωπο!!!
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
180
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.Γραφω εδω για το ιδρυμα της ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ 9 ΚΟΛΩΝΑΚΙ,για να προσεχουν οσοι το επισκεφτουν.Επισκεψη την δευτερα αφου ειχα μαθει οτι δουλευει εκει η ΡΟΖΑΛΙ απο ΔΕΡΙΓΝΥ την οποια ειχα φαει αρκετες φορες εκει.Υπευθυνη μια αλβανιδα και μαζι μια ελληνιδα πιτσιρικα μπαλοτσα.Η ροζαλι με γνωρισε αμεσως και αφου με βαλαν να προπληρωσω γιατι ετσι ειναι το συστημα εκει.Τα δινω και περναω στο δωματιο,εκει η ροζαλι αρχιζει τα μου σου του,οποτε λεω αστο και φευγω.Αυτο 30 δευτερολεπτα στο δωματιο.Λεω στην αλβανιδα οτι θα φυγω και μου λεει οτι εχω προπληρωσει και δεν δινουν λεφτα πισω ,με τα χιλια ζορια και αφου μιλαγα τηλεφωνικα με τον υπευθυνο μου κρατησαν 15 ευρω για το φπα απο μια αποδειξη που ειχαν στη κουζινα και μαλλον την χρησιμοποιουν για ολους.σημειωνω οτι μου πουλησαν τσαμπουκα και οταν τους ειπα οτι θα φωναξω αστυνομια η αλβανιδα μου ειπε οτι θα φωναξει και κεινη τους δικους της.ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΑΥΤΟ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
Καλησπερα συναγωνιστες.Γραφω εδω για το ιδρυμα της ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ 9 ΚΟΛΩΝΑΚΙ,για να προσεχουν οσοι το επισκεφτουν.Επισκεψη την δευτερα αφου ειχα μαθει οτι δουλευει εκει η ΡΟΖΑΛΙ απο ΔΕΡΙΓΝΥ την οποια ειχα φαει αρκετες φορες εκει.Υπευθυνη μια αλβανιδα και μαζι μια ελληνιδα πιτσιρικα μπαλοτσα.Η ροζαλι με γνωρισε αμεσως και αφου με βαλαν να προπληρωσω γιατι ετσι ειναι το συστημα εκει.Τα δινω και περναω στο δωματιο,εκει η ροζαλι αρχιζει τα μου σου του,οποτε λεω αστο και φευγω.Αυτο 30 δευτερολεπτα στο δωματιο.Λεω στην αλβανιδα οτι θα φυγω και μου λεει οτι εχω προπληρωσει και δεν δινουν λεφτα πισω ,με τα χιλια ζορια και αφου μιλαγα τηλεφωνικα με τον υπευθυνο μου κρατησαν 15 ευρω για το φπα απο μια αποδειξη που ειχαν στη κουζινα και μαλλον την χρησιμοποιουν για ολους.σημειωνω οτι μου πουλησαν τσαμπουκα και οταν τους ειπα οτι θα φωναξω αστυνομια η αλβανιδα μου ειπε οτι θα φωναξει και κεινη τους δικους της.ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΑΥΤΟ.
προς γνώση και συμμορφωση μασαζιαριδες....
το ίδρυμα αυτό πλασσάρεται ως ΔΕΝ αλλά εκέι πάιζουν τα πάντα όλα...
απλά ειναι αρπακτικά του χειρίστου είδους και κοιτάνε πως να σου τα αρπάξουν όσο πιο πολύ μπορούν δίνοντας σου όσα λιγότερα μπορούν....
επειδή οι ίδιες είναι καλωδιωμένες στο bourdela, τώρα θα τα διαβάζουν αυτά....
δεν νομίζω όμως να βάλουν μυαλό...
ΜΑΥΡΟ!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.114
Like
3.132
Πόντοι
456
ΡΟΖΑΛΙ απο ΔΕΡΙΓΝΥ

Παντως στοματικο ακαποτο το προσφερει πριν το ζητησεις
Κατα τα αλλα συμφωνω για το μαγαζι
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Douple με σεριφισα και Κορινα
Δεν απεδωσε σαν διδυμο.
Η Κορινα παντως ειναι ερωτευσιμη,καταπληκτικο σωμα και παιδικο προσωπο!!!
λες για Γ Σεπτεμβριου 54 4ος.
η κοπελα λεγεται Καρινα με Α , οχι Κορινα.
η σεριφισσα πως λεγεται?
λιγο παχια δεν ειναι?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Καλησπερα συναγωνιστες.Γραφω εδω για το ιδρυμα της ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ 9 ΚΟΛΩΝΑΚΙ,για να προσεχουν οσοι το επισκεφτουν.Επισκεψη την δευτερα αφου ειχα μαθει οτι δουλευει εκει η ΡΟΖΑΛΙ απο ΔΕΡΙΓΝΥ την οποια ειχα φαει αρκετες φορες εκει.Υπευθυνη μια αλβανιδα και μαζι μια ελληνιδα πιτσιρικα μπαλοτσα.Η ροζαλι με γνωρισε αμεσως και αφου με βαλαν να προπληρωσω γιατι ετσι ειναι το συστημα εκει.Τα δινω και περναω στο δωματιο,εκει η ροζαλι αρχιζει τα μου σου του,οποτε λεω αστο και φευγω.Αυτο 30 δευτερολεπτα στο δωματιο.Λεω στην αλβανιδα οτι θα φυγω και μου λεει οτι εχω προπληρωσει και δεν δινουν λεφτα πισω ,με τα χιλια ζορια και αφου μιλαγα τηλεφωνικα με τον υπευθυνο μου κρατησαν 15 ευρω για το φπα απο μια αποδειξη που ειχαν στη κουζινα και μαλλον την χρησιμοποιουν για ολους.σημειωνω οτι μου πουλησαν τσαμπουκα και οταν τους ειπα οτι θα φωναξω αστυνομια η αλβανιδα μου ειπε οτι θα φωναξει και κεινη τους δικους της.ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΑΥΤΟ.

μηπως το παράκανες λιγουλακι μωρες?δεν χρειαζοταν να φτασεις μεχρις εκει.Τεσπα,η νατασσα το μιλφαριο παρουσα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
λες για Γ Σεπτεμβριου 54 4ος.
η κοπελα λεγεται Καρινα με Α , οχι Κορινα.
η σεριφισσα πως λεγεται?
λιγο παχια δεν ειναι?

όχι για το 59 λεει και η σεριφισα ειναι η ναντια ειπαμε και παρακατως για αυτην την καλη κυρια.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Καλησπερα συναγωνιστες.Γραφω εδω για το ιδρυμα της ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ 9 ΚΟΛΩΝΑΚΙ,για να προσεχουν οσοι το επισκεφτουν.Επισκεψη την δευτερα αφου ειχα μαθει οτι δουλευει εκει η ΡΟΖΑΛΙ απο ΔΕΡΙΓΝΥ την οποια ειχα φαει αρκετες φορες εκει.Υπευθυνη μια αλβανιδα και μαζι μια ελληνιδα πιτσιρικα μπαλοτσα.Η ροζαλι με γνωρισε αμεσως και αφου με βαλαν να προπληρωσω γιατι ετσι ειναι το συστημα εκει.Τα δινω και περναω στο δωματιο,εκει η ροζαλι αρχιζει τα μου σου του,οποτε λεω αστο και φευγω.Αυτο 30 δευτερολεπτα στο δωματιο.Λεω στην αλβανιδα οτι θα φυγω και μου λεει οτι εχω προπληρωσει και δεν δινουν λεφτα πισω ,με τα χιλια ζορια και αφου μιλαγα τηλεφωνικα με τον υπευθυνο μου κρατησαν 15 ευρω για το φπα απο μια αποδειξη που ειχαν στη κουζινα και μαλλον την χρησιμοποιουν για ολους.σημειωνω οτι μου πουλησαν τσαμπουκα και οταν τους ειπα οτι θα φωναξω αστυνομια η αλβανιδα μου ειπε οτι θα φωναξει και κεινη τους δικους της.ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΑΥΤΟ.
χαχαχαχαχαχαχα!!!!
επρεπε να παρεις την αστυνομια!!!!
ρε τι σου κανει η οικονομικη κριση!!!
για εμενα εφυγε απο τη λιστα, σαν να μην υπαρχει αυτο το ιδρυμα!!!
ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!!
μαυριστε τους ολοι οι συναδελφοι για να βαλουν λιγο μυαλο !!!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom