Νέα

Μας πηρανε χαμπαρι οι ελλεινιδες μαγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gun Club 181
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
ωραιος :rockon: :rockon: καλη δυναμη


ΥΓ σε τι ειδους εταιρια επενδυσες?

  Σε τι θα επένδυσε; Σε κάνα εστιατόριο ή σε κάνα καφέ, το οποίο δεν πήγε γιατί τον πνίξανε τα έξοδα και τα νταβατζηλίκια των νονών της νύχτας. Βλέπουν όλοι το Σαββατοκύριακο πως οι καφετέριες είναι γεμάτες και νομίζουν πως είναι συνέχεια έτσι.
Παλιότερα ίσως να γινόταν κάτι και τις καθημερινές. Τώρα.... νούλα!
Μέχρι και στη Γλυφάδα, τη Μέκκα της διασκέδασης στην Αθήνα, τα μαγαζιά αυτού του τύπου κλείνουν. Πριν λίγες μέρες έκλεισε και το Χαρντ ροκ καφέ.

Ετοιμαστείτε για μεγάλο μπαμ εντός ολίγων μηνών. Δραχμούλα κύριοι....

Καλημέρεεεεεες!
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
  Σε τι θα επένδυσε; Σε κάνα εστιατόριο ή σε κάνα καφέ, το οποίο δεν πήγε γιατί τον πνίξανε τα έξοδα και τα νταβατζηλίκια των νονών της νύχτας. Βλέπουν όλοι το Σαββατοκύριακο πως οι καφετέριες είναι γεμάτες και νομίζουν πως είναι συνέχεια έτσι.
Παλιότερα ίσως να γινόταν κάτι και τις καθημερινές. Τώρα.... νούλα!
Μέχρι και στη Γλυφάδα, τη Μέκκα της διασκέδασης στην Αθήνα, τα μαγαζιά αυτού του τύπου κλείνουν. Πριν λίγες μέρες έκλεισε και το Χαρντ ροκ καφέ.

Ετοιμαστείτε για μεγάλο μπαμ εντός ολίγων μηνών. Δραχμούλα κύριοι....

Καλημέρεεεεεες!
αν το εκανε προ κρισης δεν νομιζω να χρεοκοπουσε με το καφε
 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
ε δεν ειναι και δυσκολο ,τπτ δεν κραταει για παντα :grin:

Kοίτα φίλε εγώ το λέω ότι απ'το 2009 ότι θα πάμε στη δραχμούλα,άλλα κανείς δε ξέρει το πότε,μπορεί πχ. να γίνει μετά απο έξι χρόνια.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Kοίτα φίλε εγώ το λέω ότι απ'το 2009 ότι θα πάμε στη δραχμούλα,άλλα κανείς δε ξέρει το πότε,μπορεί πχ. να γίνει μετά απο έξι χρόνια.
καλα το ποτε δεν το ξερουμε εμεις.Προσωπικες εκτιμησεις κανει ο καθενας .Εγω λεω μεσα του 14

παντως καποια στιγμη θα παμε  :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
ποδολαγνε να σου πω ρε φιλε
γτ στην χρηματιστηριακη μου ζητανε εκαθαριστικο για να μου τα στειλουν στο λογαριασμο μου στην τραπεζα?λεει οτι χρειαζεται για την επιτροπη κεφαλαιαγορας..αληθευει αυτο?
 

King Of East

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2012
Μηνύματα
705
Like
8
Πόντοι
6
καλα το ποτε δεν το ξερουμε εμεις.Προσωπικες εκτιμησεις κανει ο καθενας .Εγω λεω μεσα του 14

παντως καποια στιγμη θα παμε  :grin:

Το λέω επειδή είπε ο "Ποδολάγνος" εντός ολίγων μηνών. Να μας το αιτιολογήσει αν γίνεται..
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Και αν μας πηρανε χαμπαρι τιμη μας και καμαρι μας μαγκες   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Gun Club 181

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Παντως το αρθρο προδιδει την γυναικεια του προελευση στο σημειο που λεει για ενδεχομενο ρομαντικων ερωτων πελατων με τις πουτανες στην Ταιλανδη  :rolleyes:
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Παντως το αρθρο προδιδει την γυναικεια του προελευση στο σημειο που λεει για ενδεχομενο ρομαντικων ερωτων πελατων με τις πουτανες στην Ταιλανδη  :rolleyes:


Σιγά μην παντρευτείς κιόλας την κασιδιάρα από την Ταυλάνδη, που την έχει γαμήσει η μισή Μπανγκόκ!

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Gun Club 181

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Σιγά μην παντρευτείς κιόλας την κασιδιάρα από την Ταυλάνδη, που την έχει γαμήσει η μισή Μπανγκόκ!

   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτα ειναι θεματα που πρεπει να γραφονται μονο απο αντρες βετερανους πουτανιαρηδες  :sunglasses:
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Σιγά μην παντρευτείς κιόλας την κασιδιάρα από την Ταυλάνδη, που την έχει γαμήσει η μισή Μπανγκόκ!

   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν εχει σημασια,τις ελλεηνιδες τις χαλαει πολυ ακομα κι αν ο ελληνας πηδαει αλλες γυναικες αφου τον θελουν για σκυλακι τους.
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
  Σε τι θα επένδυσε; Σε κάνα εστιατόριο ή σε κάνα καφέ, το οποίο δεν πήγε γιατί τον πνίξανε τα έξοδα και τα νταβατζηλίκια των νονών της νύχτας. Βλέπουν όλοι το Σαββατοκύριακο πως οι καφετέριες είναι γεμάτες και νομίζουν πως είναι συνέχεια έτσι.
Παλιότερα ίσως να γινόταν κάτι και τις καθημερινές. Τώρα.... νούλα!
Μέχρι και στη Γλυφάδα, τη Μέκκα της διασκέδασης στην Αθήνα, τα μαγαζιά αυτού του τύπου κλείνουν. Πριν λίγες μέρες έκλεισε και το Χαρντ ροκ καφέ.

Ετοιμαστείτε για μεγάλο μπαμ εντός ολίγων μηνών. Δραχμούλα κύριοι....

Καλημέρεεεεεες!

 Όχι! Δυστυχώς δεν επένδυσα εκεί. Μπήκα στο ρούχο και στο παπούτσι και με μπέρδεψε. Ενώ στην αρχή πήγα καλά κι είχα τεράστια άνοδο, από το 2009 και μετά έγινε Βατερλώ, με αποτέλεσμα να έχω τεράστιο στοκ εμπόρευμα και σχεδόν καθόλου πωλήσεις. Μέχρι χάρισμα τα έδινα παπούτσια και ρούχα στο τέλος. Σκατά τα έκανα!
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
δεν εχει σημασια,τις ελλεηνιδες τις χαλαει πολυ ακομα κι αν ο ελληνας πηδαει αλλες γυναικες αφου τον θελουν για σκυλακι τους.


  Ναι τις πουτάνες! Μην ακούσουν πως πηδάς κάνα αλλοδαπό. Γίνονται τουρκάλες!
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
 Όχι! Δυστυχώς δεν επένδυσα εκεί. Μπήκα στο ρούχο και στο παπούτσι και με μπέρδεψε. Ενώ στην αρχή πήγα καλά κι είχα τεράστια άνοδο, από το 2009 και μετά έγινε Βατερλώ, με αποτέλεσμα να έχω τεράστιο στοκ εμπόρευμα και σχεδόν καθόλου πωλήσεις. Μέχρι χάρισμα τα έδινα παπούτσια και ρούχα στο τέλος. Σκατά τα έκανα!

φιλε μου,ποιος περιμενε την δυστυχια που ερχοταν;δεν μπορεις να πεις με ευκολια οτι τα εκανες σκατα.ολος ο κοσμος του εμποριου κυριως εχει παθει καθιζηση.το τι μαγαζια κλεινουν δεν λεγεται,αλλωστε εσυ το εζησες.ολοι το δημοσιο πληρωνουμε,το οποιο εχει προς το παρον μηδενικη ανεργια,ακριβως γιατι το πληρωνουμε,και περα απο τις μειωσεις μισθων,δεν το εχει ακουμπησει κανενας
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
 Ναι τις πουτάνες! Μην ακούσουν πως πηδάς κάνα αλλοδαπό. Γίνονται τουρκάλες!

εχεις δει ελλεηνιδα πως κανει οταν τους πεις οτι οι ξενες ειναι καλυτερες;το εχω κανει πολλες φορες,και φιλε το συναισθημα δεν περιγραφεται με τιποτα.κανε μια δοκιμη,αξιζει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και τους λεω αληθινα περιστατικα,με κοπελες απ'εξω

τωρα τελευταια,ακομα και οι ιδιες αρχιζουν να λενε τα χαλια τους
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
 Όχι! Δυστυχώς δεν επένδυσα εκεί. Μπήκα στο ρούχο και στο παπούτσι και με μπέρδεψε. Ενώ στην αρχή πήγα καλά κι είχα τεράστια άνοδο, από το 2009 και μετά έγινε Βατερλώ, με αποτέλεσμα να έχω τεράστιο στοκ εμπόρευμα και σχεδόν καθόλου πωλήσεις. Μέχρι χάρισμα τα έδινα παπούτσια και ρούχα στο τέλος. Σκατά τα έκανα!
χονδρικο εμποριο φανταζομαι τυπε?

τι τυπου ρουχα και παπουτσια τυπε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom