Νέα

Μας πηρανε χαμπαρι οι ελλεινιδες μαγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gun Club 181
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Gun Club 181

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
περιμενω να κλειστει ραντεβου θανατου  :cool2:
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ποιος με λεει ετσι ρε τυπε; :S
και τι να παιξω οτι δεν γαμας;αφου μονος σου ο ιδιος το λες.Εχεις χασει πριν καν παιξουμε.αν γαμουσες θα εκφραζοσουν ετσι για τις ελληνιδες;

απο'κει φαινεται ποσο μαλακας εισαι.και κωλογλυφτης.ολος ο κοσμος τις γαμαει τις ελλεηνιδες,και παρ'ολα αυτα τις βριζουν,μωνο εσενα του κωλογλυφτη σου τρεχουν τα σαλια.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
απο'κει φαινεται ποσο μαλακας εισαι.και κωλογλυφτης.ολος ο κοσμος τις γαμαει τις ελλεηνιδες,και παρ'ολα αυτα τις βριζουν,μωνο εσενα του κωλογλυφτη σου τρεχουν τα σαλια.
γλυφτης ειμαι εδω μεσα τυπε,που ειναι τιγκα στην γυναικα  :think:
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
  Όποιος έχει λεφτά γαμάει. Ελληνίδες, ξένες, αλλοδαπές, χοντρές, λιγνές, αδύνατες, ψηλές, κοντές.
 Όποιος είναι φλούδα και λέει πως πηδάει είναι ή μακρυψώλης ή ψεύτης.
Εγώ δεν έχω σάλιο. Ούτε μαντήλι να κλάψω δεν υπάρχει. Ένα χρόνο άνεργος, χρωστάω εφορίες, χαράτσια, δάνεια.

 Δεν με θέλει καμμία! Ούτε κι εγώ θέλω καμμία.

Δεν γαμώ κώλο που κλάνει
ούτε μουνί που κατουρεί
τηνε παίζω με το χέρι.
με φωνάζουν ντερμπεντέρη
και την έχω καθαρή.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
γλυφτης ειμαι εδω μεσα τυπε,που ειναι τιγκα στην γυναικα  :think:

τυπε κατι τετοια θρεντ,σαν κι αυτο που ανοιξε ο φιλος gun club ειναι οτι πρεπει για να κραζουμε αλλους/αλλες.οχι για να κραζομαστε μεταξυ μας.ξεκολλα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
τυπε κατι τετοια θρεντ,σαν κι αυτο που ανοιξε ο φιλος gun club ειναι οτι πρεπει για να κραζουμε αλλους/αλλες.οχι για να κραζομαστε μεταξυ μας.ξεκολλα.
τι επαθες ρε και μαλακωσες ξαφνικα  :S
 

zx6r

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακι οκ εχω παει με 10δες ελληνιδες αλλα σαν τις σλοβακες πρωτα και τις πολωνεζες δευτερα δεν ειναι...απλα ο φιλος παπαριαμαντολες προφανως δεν εχει καταφερει να ριξει ουτε ελληνικη σαρδελα και για αυτο εκφραζεται ετσι.
ναι μωρε ενταξει δν θα κολλησουμε εκει
το θεμα ειναι οτι δε φταιει η γκομενα απο οπου κ αν ειναι
φταιει ο καθε βλακας που αν δν υπηρχαν πουτανες δν θα χε γαμησει ακομα.. ευτυχως που υπαρχουν
εσυ παπαρια μαντολες χαλαρωσε...... ναι ολοι πισω απ το πληκτρολογιο μαγκες ειμαστε κ βριζουμε...... η διαφορα ειναι οτι τυπακια σαν κ σενα το ξερουν οτι ειναι για το μπουτσο καταλαβες, προσπαθησα να βρω αλλη εκφραση αλλα αυτη σου ταιριαζει  ;)
τα λεμε
 
OP
OP
Gun Club 181

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ξεκολλατε τυποι....ολα τα θεματα που ανοιγουμε στο φορουμ ειναι για να σπαμε πλακα να τρολαρουμε και να κανιβαλιζουμε αβερτα γιατι αυτη ειναι η χαρη και η γνησια καλτιλα του σαιτ ;)...Οποιος θελει κατι διαφορετικο μπορει να παει σε αλλο φορουμ με "σοβαρες αποψεις" η στο capital.gr  :)
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
θα συμφωνησω με τον φιλο που μιλάει για τα κόμπλεξ εδω μεσα... μας εχετε πρήξει με τα ψυχολογικά σας και τους μισογυνισμους σας, ενημερωση θελουμε όχι κρεβατομουρμουρα!!!!! τεσπα εγω απλά θα μεταφερω την αποψη 3 καλων φιλων που ταξιδευουν (καπετανιοι, ναυτικοι) όπου δηλώνουν ότι οι ελληνίδες είναι οι πιο θερμες από όλες τις άλλες εθνικότητες, ο ενας δε μαζί με τις ελληνίδες βάζει και ένα ποσοστο των αλβανίδων (όχι όλες) οι οποίες επίσης διαθέτουν το μεσογειακό ταπεραμέντο.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ναι μωρε ενταξει δν θα κολλησουμε εκει
το θεμα ειναι οτι δε φταιει η γκομενα απο οπου κ αν ειναι
φταιει ο καθε βλακας που αν δν υπηρχαν πουτανες δν θα χε γαμησει ακομα.. ευτυχως που υπαρχουν
εσυ παπαρια μαντολες χαλαρωσε...... ναι ολοι πισω απ το πληκτρολογιο μαγκες ειμαστε κ βριζουμε...... η διαφορα ειναι οτι τυπακια σαν κ σενα το ξερουν οτι ειναι για το μπουτσο καταλαβες, προσπαθησα να βρω αλλη εκφραση αλλα αυτη σου ταιριαζει  ;)
τα λεμε

εσυ μαγκα να βγεις στο θρεντ που λεγεται"τι τρεχει επιτελους με αυτες τις ελλεηνιδες" και να τα πεις αυτα.και θα μου πεις μετα ποιος ειναι για τον πουτσο.αν βεβαια αντεξεις.και τις θεωριες σου,ασ'τις οταν δεν ξερεις ποιος ειναι απο την αλλη μερια της γραμμης.
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
θα συμφωνησω με τον φιλο που μιλάει για τα κόμπλεξ εδω μεσα... μας εχετε πρήξει με τα ψυχολογικά σας και τους μισογυνισμους σας, ενημερωση θελουμε όχι κρεβατομουρμουρα!!!!! τεσπα εγω απλά θα μεταφερω την αποψη 3 καλων φιλων που ταξιδευουν (καπετανιοι, ναυτικοι) όπου δηλώνουν ότι οι ελληνίδες είναι οι πιο θερμες από όλες τις άλλες εθνικότητες, ο ενας δε μαζί με τις ελληνίδες βάζει και ένα ποσοστο των αλβανίδων (όχι όλες) οι οποίες επίσης διαθέτουν το μεσογειακό ταπεραμέντο.


 Όντως! Είναι καβλιάρες. Όσο πιο χοντρό είναι το πορτοφόλι σου, τόσο πιο καβλιάρες.

  :2funny:
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
θα συμφωνησω με τον φιλο που μιλάει για τα κόμπλεξ εδω μεσα... μας εχετε πρήξει με τα ψυχολογικά σας και τους μισογυνισμους σας, ενημερωση θελουμε όχι κρεβατομουρμουρα!!!!! τεσπα εγω απλά θα μεταφερω την αποψη 3 καλων φιλων που ταξιδευουν (καπετανιοι, ναυτικοι) όπου δηλώνουν ότι οι ελληνίδες είναι οι πιο θερμες από όλες τις άλλες εθνικότητες, ο ενας δε μαζί με τις ελληνίδες βάζει και ένα ποσοστο των αλβανίδων (όχι όλες) οι οποίες επίσης διαθέτουν το μεσογειακό ταπεραμέντο.

ρε φιλε,θελεις και τα λες;απο ποτε γιναν ειδικα οι ναυτικοι ειδικοι στις γυναικες;την μιση τους ζωη την περνανε στα καραβια.ασε εχω ακουσει και εγω ιστοριες απο φιλους και ξερω.δεν μπορουσες να βρεις πιο κουλο παραδειγμα.


 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
θα συμφωνησω με τον φιλο που μιλάει για τα κόμπλεξ εδω μεσα... μας εχετε πρήξει με τα ψυχολογικά σας και τους μισογυνισμους σας, ενημερωση θελουμε όχι κρεβατομουρμουρα!!!!! τεσπα εγω απλά θα μεταφερω την αποψη 3 καλων φιλων που ταξιδευουν (καπετανιοι, ναυτικοι) όπου δηλώνουν ότι οι ελληνίδες είναι οι πιο θερμες από όλες τις άλλες εθνικότητες, ο ενας δε μαζί με τις ελληνίδες βάζει και ένα ποσοστο των αλβανίδων (όχι όλες) οι οποίες επίσης διαθέτουν το μεσογειακό ταπεραμέντο.
οχι απο ολες τις αλλες εθνικοτητες,μην τα παραλεμε.οσο για αλβανιδες σορυ αλλα ουτε να τις φτυσω.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
 Όντως! Είναι καβλιάρες. Όσο πιο χοντρό είναι το πορτοφόλι σου, τόσο πιο καβλιάρες.

  :2funny:
αυτο συμβαινει με ολες τις γυναικες,δεν το εχουν μονο οι ελληνιδες.και ειναι λογικο.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
 Όντως! Είναι καβλιάρες. Όσο πιο χοντρό είναι το πορτοφόλι σου, τόσο πιο καβλιάρες.

  :2funny:
ακριβώς...το έθεσες στην σωστή βάση...
όχι ότι δεν είναι και οι υπόλοιπες, αλλά αυτές την ψυχή να σου πάρουν δεν θα κορεστούν...
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οχι απο ολες τις αλλες εθνικοτητες,μην τα παραλεμε.οσο για αλβανιδες σορυ αλλα ουτε να τις φτυσω.
ξέρεις πόσες αλβανίδες έχεις πηδηξει που στις πασαρουν πότε για ελληνίδες, πότε για τσέχες και ότι άλλη εθνικότητα τους κατέβει;;;;; πολλές φίλε. απλά είναι ή πολύ όμορφες ή πολύ άσχημες, δεν υπάρχει μέση λύση για τις αλβανίδες.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ξέρεις πόσες αλβανίδες έχεις πηδηξει που στις πασαρουν πότε για ελληνίδες, πότε για τσέχες και ότι άλλη εθνικότητα τους κατέβει;;;;; πολλές φίλε. απλά είναι ή πολύ όμορφες ή πολύ άσχημες, δεν υπάρχει μέση λύση για τις αλβανίδες.
εννωεις επι πληρωμη και ετσι;μια φορα εχω παει ετσι τυπε μου σε ολη την ζωη μου και ηταν ρωσσιδα η κοπελα.
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
αυτο συμβαινει με ολες τις γυναικες,δεν το εχουν μονο οι ελληνιδες.και ειναι λογικο.

 Όχι δεν είναι λογικό. Το λογικό είναι να θέλουν να πηδηχτούν από έναν ωραίο άντρα.

Όχι από κάποιο απολειφάδι που παριστάνει τον ΓΑΜΑΩ με τα λεφτά του.
Δεν ζηλεύω αυτούς που έχουν λεφτά. Κι εγω κάποτε τον είχα τον τρόπο μου. Κι όλες θέλανε να πηδηχτούν μαζί μου.

 Τώρα που δεν υπάρχει σάλιο, δεν βλέπω φως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom