Νέα

Μας πηρανε χαμπαρι οι ελλεινιδες μαγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gun Club 181
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
πφφφφ! πολυ ντορος για το ΤΙΠΟΤΑ! πραγματικα!
τσακωνεστε με τον Μπολντυ για τις γκομενες και τις παρεες!
αν ετσι θελει να την ψαξει ας την ψαξει ετσι την δουλεια! ΤΕΛΟΣ!
Δεν λεω οτι δεν γινεται μεσω παρεας ΑΛΛΑ ! Μια παρεα συνηθως εινα κλειστη! αυτο δεν το καταλαβαινουν καποιοι! Μια παρεα δεν αποτελειται απο 10 ατομα! Αυτο δεν ειναι παρεα! Παρεα ειναι απο 3εως 5 ατομα το πολυ 5 !!!!!!
Συνηθως τα ατομα που βγαινεις ειναι στανταρ!
Τωρα αν γινει καμια μιξη και ερθουν γκομενες 1,2 φορες στο χερι σου ειναι πως θα το χειριστεις,πως θα κερδισεις την αλλη-εντυπωσιασεις για να γινει το touch να βγειτε για ενα καφεδακι κλπ! Μπορει να γαμησεις απο το 1ο βραδυ απο το 2ο μεχρι να σου βγει και ΣΧΕΣΗ!!
αλλα ΦΤΑΝΕΙ με τις παρεες! Αυτα γινονται οσο εισαι Φοιτητης! επειτα δεν κανεις παρεα με 10 ατομα!!
Ο Μπολντυς οντας φοιτητης υποστηριζει μεχρι θανατου αυτο :cheesy: !! Αλλα οταν περασει το μεταβατικο σταδιο και δουλεψει και εχει 3-4 ατομα το πολυ (στενους) (και παλι πολλους ειπα) θα δει-καταλαβει οτι αυτα ηταν καλα σαν φοιτητης!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Τις προαλες ημουν για καφεδακι σε 1 ωραιο κυριλε μαγαζι με 3-4 φιλους!
Παω στο μπαρ να χερετησω το αφεντικο που ειναι πολυ καλος φιλος!!
καθονται 2 κοπελιτσες 20 χρονων περιπου με τις  οποιες παιζουν ματιες πολυ ωρα πριν!!!!
καθομαι στο μπαρ και μου λεει ο φιλος μου, να κερασω κανα σφηνακι τα κοριτσια?? κερνα οτι θες (τσαμπε),παιξε μπαλα μου λεει!!
Τεσπα δεν επαιξα!!
Φευγοντας ειδα με το κοληταρι μου τις τυπισες να πηγαινουν με τα ποδια.....(για χαβαλε) καναμε καμακι του '80 να τις παμε σπιτι! μας λενε.....δεν παμε σπιτι..παμε λεει στο ΤΑΔΕ μαγαζι για ποτο!!  :grin:
(το οποιο μπορει να σημαινει αν θελετε ΕΛΑΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ) !!!
τεσπα δεν πηγαμε γιατι βαριομασταν.....  :cheesy:
μια χαρα παιζουν οι κοπελιτσες!!

(κατα λαθος την βρηκα και στο Facebook 25 κοινους φιλους,μεγαλο κουτσομπολιο αυτο το FB)  :cheesy:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.814
Like
4.072
Πόντοι
506
βαριοσασταν ή δε βλεποντουσαν?
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
ετσι κ που γαμανε οι περισσοτεροι τι καταλαβαινουν

κατι σαπιες ειναι κ βρωμοσκυλα του κερατα

αραξτε για τσιγαρο εξω απο γνωστα γαμωχοτελ της αθηνας να δειτε τι μπαινει

μονο οι βιζιτες αξιζουν

καλυτερα να ειχε καποιος 2 γκομενες στη ζωη του κ να ηταν κ οι 2 αστερια παρα να δινει αξια στην καθε χλαμουτσα

καλυτερα παλαμη κ γιουπορν γαμω τον αντιθεο σας

+1 συμφωνώ απόλυτα με αυτό που είπες
3 σχέσεις έχω κάνει και δεν έχω παράπονο...απο κει και πέρα οτι κάτσει για ένα βράδυ χωρίς να παρακαλάω, να χάνω την αξιοπρέπειά μου ή το χειρότερο:να κάνω διάφορα μπάζα να νομιζουν οτι το μουνί τους είναι από χρυσό (όπως είπε και κάποιος από δω μέσα)
 

Επισκέπτης
πφφφφ! πολυ ντορος για το ΤΙΠΟΤΑ! πραγματικα!
τσακωνεστε με τον Μπολντυ για τις γκομενες και τις παρεες!
αν ετσι θελει να την ψαξει ας την ψαξει ετσι την δουλεια! ΤΕΛΟΣ!
Δεν λεω οτι δεν γινεται μεσω παρεας ΑΛΛΑ ! Μια παρεα συνηθως εινα κλειστη! αυτο δεν το καταλαβαινουν καποιοι! Μια παρεα δεν αποτελειται απο 10 ατομα! Αυτο δεν ειναι παρεα! Παρεα ειναι απο 3εως 5 ατομα το πολυ 5 !!!!!!
Συνηθως τα ατομα που βγαινεις ειναι στανταρ!

Αν είσαι ΕΝΗΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΑΣ
και ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΠΑΡΕΑ ΑΝΔΡΩΝ , ΧΩΡΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,

ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΣ.

Δεν γαμάς με τίποτε.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.814
Like
4.072
Πόντοι
506
εχω ενα γνωστο που βγαινει τακτικα με κατι μπαζες. Μου προσφερθηκε να μου γνωρισει καποιεσ. Ο ιδιος ομως δε κανει κατι και οταν τον ρωτησα μου ειπε οτι την ψαχνει αλλου τη δουλεια :2funny:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Επειδή εσένα σε σιχάθηκε ακόμα και η μαία που σε ξεπέταξε
(τέτοιο έκτρωμα που είσαι)
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
είναι λογικό να βγάζεις τόσο τεράστιο κόμπλεξ και κακία για της γυναίκες
:2funny: :grin: :2funny: :grin: :2funny:

Κομπλεξικός  :uglystupid: κακάσχημος  :uglystupid: σαν εσένα = Μισογύνης και συνεπώς  
:jerking: :jerking: ΜΑΛΆΚΑΣ  :jerking: :jerking:
(μπράβο αγορινα μου παίξε το τσουτσουνάκι σου)

δεν ειναι απλα εκτρωμα

ειναι εκτρωμα και σκατοψυχος

τι να πεις στην περιπτωση του...
 

visitor74

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
434
Like
3
Πόντοι
1
πφφφφ! πολυ ντορος για το ΤΙΠΟΤΑ! πραγματικα!
τσακωνεστε με τον Μπολντυ για τις γκομενες και τις παρεες!
αν ετσι θελει να την ψαξει ας την ψαξει ετσι την δουλεια! ΤΕΛΟΣ!
Δεν λεω οτι δεν γινεται μεσω παρεας ΑΛΛΑ ! Μια παρεα συνηθως εινα κλειστη! αυτο δεν το καταλαβαινουν καποιοι! Μια παρεα δεν αποτελειται απο 10 ατομα! Αυτο δεν ειναι παρεα! Παρεα ειναι απο 3εως 5 ατομα το πολυ 5 !!!!!!
Συνηθως τα ατομα που βγαινεις ειναι στανταρ!
Τωρα αν γινει καμια μιξη και ερθουν γκομενες 1,2 φορες στο χερι σου ειναι πως θα το χειριστεις,πως θα κερδισεις την αλλη-εντυπωσιασεις για να γινει το touch να βγειτε για ενα καφεδακι κλπ! Μπορει να γαμησεις απο το 1ο βραδυ απο το 2ο μεχρι να σου βγει και ΣΧΕΣΗ!!
αλλα ΦΤΑΝΕΙ με τις παρεες! Αυτα γινονται οσο εισαι Φοιτητης! επειτα δεν κανεις παρεα με 10 ατομα!!
Ο Μπολντυς οντας φοιτητης υποστηριζει μεχρι θανατου αυτο :cheesy: !! Αλλα οταν περασει το μεταβατικο σταδιο και δουλεψει και εχει 3-4 ατομα το πολυ (στενους) (και παλι πολλους ειπα) θα δει-καταλαβει οτι αυτα ηταν καλα σαν φοιτητης!


Συμφωνώ  100% !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom