Νέα

Μας πηρανε χαμπαρι οι ελλεινιδες μαγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gun Club 181
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Οι ελλεινιδες τι σχεση εχουνε με αυτα δεν καταλαβα.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Οι ελλεινιδες τι σχεση εχουνε με αυτα δεν καταλαβα.

ανακαλυψαν δηθεν το μυστικο των ελληνων ανδρων.

αυτο που δεν εχουν ανακαλυψει ακομα ειναι οτι σε λιγο καιρο,οσοι κανουν σεξοτουρισμο στην ταϋλανδη,θα ερχονται στην ελλαδα,να γαμησουν μια πεινασμενη,απλυτη,ανεργη για χρονια ελλεηνιδα,απο αυτες που πουλανε ακομα μουρη.και δεν θα την πληρωνουν ουτε καν με λεφτα.ενα σαντουιτς ζαμπον-τυρι θα ειναι αρκετο
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
ωραίο το άρθρο , ανταποκρίνεται κατά 90% στην πραγματικότητα, αλλά...

ξέχασε να βάλει και μια ερώτηση στους αναγνώστες της:

τί θα προτιμούσατε;  να πάτε σε ένα μπαρ στην Ελλάδα και οι 9 στις 10 γκόμενες να έχουν κάτι ξινισμένα μούτρα με τουπέ ''και χάρη σας κάνω που και απλά είμαι στο μαγαζί'' ;  

ή

να πάτε σε κάποια χώρα από αυτές και οι 9 στις 10 γκόμενες να είναι ευγενικές και χαμογελαστές μαζί σου με 99% πιθανότητες να έρθουν μαζί σου έστω και με κάποιο αντίτιμο ;

άλλωστε το αναφέρει και στην αρχή του άρθρου της: ''Ο σεξοτουρισμός, ως έννοια, καλύπτει δύο είδη τουριστών: εκείνων που ψάχνονται για πληρωμένο σεξ και εκείνων που ψάχνονται για τζάμπα σεξ, ο οποίος λαμβάνει χώρα παντού, όχι μόνο σε μακρινούς προορισμούς, αλλά και στην Ευρώπη ή στα ελληνικά νησιά.''
θεωρεί ως κλασική ελλεεινίδα ότι για να πηδήξεις πρέπει ούτως ή άλλως να πληρώσεις... άμεσα ή έμμεσα... το φλερτ ή το καμάκι απλά τελείωσε...

μην ασχολείστε ρε μαζί τους...
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
οι ελλεηνιδες του μελλοντος θα ειναι καπως ετσι,με την μονη διαφορα οτι τα σκυλια ειναι πιο χρησιμα,και καλυτερης ρατσας απο αυτες


 

Συνημμένα

  • dog_eating_on_the_street.jpg
    dog_eating_on_the_street.jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 14

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
οι ελλεηνιδες του μελλοντος θα ειναι καπως ετσι,με την μονη διαφορα οτι τα σκυλια ειναι πιο χρησιμα,και καλυτερης ρατσας απο αυτες
και εσυ θα εισαι το κρεας που τρωει το σκυλακι,το ιδιο σαπιο και βρωμερο.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ποσες εχεις φαει κακομοιρακο μου ε  :'(
http://[URL unfurl="true"]www.koronioliveoil.gr/img/products/small/0193289001255254591509.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

σου θιξαμε τις πουτανες σου ρε μουνι;καλα σε λενε ολοι οτι εισαι ενας αγαμητος γλυφτης που η μυτη σου εχει γινει καφε απο το να τους γλυφεις τον κωλο μπας και γαμησεις.αί γαμησου,απο δω,σε λαθος σαϊτ ηρθες.τρεχα στο κοσμοπολιταν μωρη πουστρα
 

zx6r

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
και εσυ θα εισαι το κρεας που τρωει το σκυλακι,το ιδιο σαπιο και βρωμερο.
+1 ελεος με τις ελλεηνιδες... οποιος τις λεει ετσι ειναι ελλεινος ο ιδιος
ειναι απ τις πιο καυλιαρες γυναικες κ ναι εχω ζησει στο γαμωεξωτερικο
θα πειτε τι λεει ο μαλακας αλλα στα παπαρια μου
ποσα κομπλεξ κουβαλαει ο καθενας εδω μεσα .. ελλεηνιδα ειναι η μανα σας κ η αδερφη σας κομπλεξικοι
εσυ παπαρια μαντολες. εισαι για το μπουτσο κ το ξερεις. καληνυχτα
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
+1 ελεος με τις ελλεηνιδες... οποιος τις λεει ετσι ειναι ελλεινος ο ιδιος
ειναι απ τις πιο καυλιαρες γυναικες κ ναι εχω ζησει στο γαμωεξωτερικο
θα πειτε τι λεει ο μαλακας αλλα στα παπαρια μου
ποσα κομπλεξ κουβαλαει ο καθενας εδω μεσα .. ελλεηνιδα ειναι η μανα σας κ η αδερφη σας κομπλεξικοι
εσυ παπαρια μαντολες. εισαι για το μπουτσο κ το ξερεις. καληνυχτα

εσυ πουστακι,ποιανου,η μαλλον ποιανης πουστρας κλωνος εισαι;

αλλα που να το πεις;
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
+1 ελεος με τις ελλεηνιδες... οποιος τις λεει ετσι ειναι ελλεινος ο ιδιος
ειναι απ τις πιο καυλιαρες γυναικες κ ναι εχω ζησει στο γαμωεξωτερικο
θα πειτε τι λεει ο μαλακας αλλα στα παπαρια μου
ποσα κομπλεξ κουβαλαει ο καθενας εδω μεσα .. ελλεηνιδα ειναι η μανα σας κ η αδερφη σας κομπλεξικοι
εσυ παπαρια μαντολες. εισαι για το μπουτσο κ το ξερεις. καληνυχτα

για τον πουτσο ειναι ο πατερας σου και η μανα σου,που εβγαλαν για γιο(κορη),μια ευνουχισμενη πουστρα σαν κι εσενα
 
OP
OP
Gun Club 181

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ωραίο το άρθρο , ανταποκρίνεται κατά 90% στην πραγματικότητα, αλλά...

ξέχασε να βάλει και μια ερώτηση στους αναγνώστες της:

τί θα προτιμούσατε;  να πάτε σε ένα μπαρ στην Ελλάδα και οι 9 στις 10 γκόμενες να έχουν κάτι ξινισμένα μούτρα με τουπέ ''και χάρη σας κάνω που και απλά είμαι στο μαγαζί'' ;  

ή

να πάτε σε κάποια χώρα από αυτές και οι 9 στις 10 γκόμενες να είναι ευγενικές και χαμογελαστές μαζί σου με 99% πιθανότητες να έρθουν μαζί σου έστω και με κάποιο αντίτιμο ;

άλλωστε το αναφέρει και στην αρχή του άρθρου της: ''Ο σεξοτουρισμός, ως έννοια, καλύπτει δύο είδη τουριστών: εκείνων που ψάχνονται για πληρωμένο σεξ και εκείνων που ψάχνονται για τζάμπα σεξ, ο οποίος λαμβάνει χώρα παντού, όχι μόνο σε μακρινούς προορισμούς, αλλά και στην Ευρώπη ή στα ελληνικά νησιά.''
θεωρεί ως κλασική ελλεεινίδα ότι για να πηδήξεις πρέπει ούτως ή άλλως να πληρώσεις... άμεσα ή έμμεσα... το φλερτ ή το καμάκι απλά τελείωσε...

μην ασχολείστε ρε μαζί τους...

Και παλι για αρθρο γυναικας δημοσιογραφου και ειδικα ελλεινιδας ειναι μια χαρα και αξιοπρεπες...συνηθως  αλλες ντοπιες συναδελφισες της στις 300 λεξεις που θα εγραφαν οι 250 θα ηταν κραξιμο και ειρωνια για τον σεξοτουρισμο και τις πουτανες  :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
+1 ελεος με τις ελλεηνιδες... οποιος τις λεει ετσι ειναι ελλεινος ο ιδιος
ειναι απ τις πιο καυλιαρες γυναικες κ ναι εχω ζησει στο γαμωεξωτερικο
θα πειτε τι λεει ο μαλακας αλλα στα παπαρια μου
ποσα κομπλεξ κουβαλαει ο καθενας εδω μεσα .. ελλεηνιδα ειναι η μανα σας κ η αδερφη σας κομπλεξικοι
εσυ παπαρια μαντολες. εισαι για το μπουτσο κ το ξερεις. καληνυχτα
φιλαρακι οκ εχω παει με 10δες ελληνιδες αλλα σαν τις σλοβακες πρωτα και τις πολωνεζες δευτερα δεν ειναι...απλα ο φιλος παπαριαμαντολες προφανως δεν εχει καταφερει να ριξει ουτε ελληνικη σαρδελα και για αυτο εκφραζεται ετσι.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
φιλαρακι οκ εχω παει με 10δες ελληνιδες αλλα σαν τις σλοβακες πρωτα και τις πολωνεζες δευτερα δεν ειναι...απλα ο φιλος παπαριαμαντολες προφανως δεν εχει καταφερει να ριξει ουτε ελληνικη σαρδελα και για αυτο εκφραζεται ετσι.

παιζεις τον μισθο σου γι'αυτο που λες μαλακα;
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
 Γερμανίδες τουρίστριες διψασμένες για σπέρμα...



 Ο Τζιμάκος είναι όλα τα λεφτά!
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
τι οτι εχεις γαμησει σαρδελα;ενταξει γεματα ειναι τα σουπερμαρκετ δικε μου,αλλα ηταν ελληνικες; :grin:

ασε τις μαλακιες,ολοι εδω μεσα μαλακα σε ανεβαζουν,μαλακα σε κατεβαζουν.το ξερουν τι κοπανος εισαι.απαντα:παιζεις τον μισθο σου γι'αυτο που λες;

α,ξεχασα,μονο οι κλωνοι σου δεν σε λενε μαλακα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ασε τις μαλακιες,ολοι εδω μεσα μαλακα σε ανεβαζουν,μαλακα σε κατεβαζουν.το ξερουν τι κοπανος εισαι.απαντα:παιζεις τον μισθο σου γι'αυτο που λες;
ποιος με λεει ετσι ρε τυπε; :S
και τι να παιξω οτι δεν γαμας;αφου μονος σου ο ιδιος το λες.Εχεις χασει πριν καν παιξουμε.αν γαμουσες θα εκφραζοσουν ετσι για τις ελληνιδες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom