Νέα

Μας πηρανε χαμπαρι οι ελλεινιδες μαγκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gun Club 181
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 268
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
 Όχι δεν είναι λογικό. Το λογικό είναι να θέλουν να πηδηχτούν από έναν ωραίο άντρα.

Όχι από κάποιο απολειφάδι που παριστάνει τον ΓΑΜΑΩ με τα λεφτά του.
Δεν ζηλεύω αυτούς που έχουν λεφτά. Κι εγω κάποτε τον είχα τον τρόπο μου. Κι όλες θέλανε να πηδηχτούν μαζί μου.

 Τώρα που δεν υπάρχει σάλιο, δεν βλέπω φως.
τελειωσαν τα φραγκα τυπε?η μεγαλωσες πολυ? :think:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ανακαλυψαν δηθεν το μυστικο των ελληνων ανδρων.

αυτο που δεν εχουν ανακαλυψει ακομα ειναι οτι σε λιγο καιρο,οσοι κανουν σεξοτουρισμο στην ταϋλανδη,θα ερχονται στην ελλαδα,να γαμησουν μια πεινασμενη,απλυτη,ανεργη για χρονια ελλεηνιδα,απο αυτες που πουλανε ακομα μουρη.και δεν θα την πληρωνουν ουτε καν με λεφτα.ενα σαντουιτς ζαμπον-τυρι θα ειναι αρκετο

ρε παπαρια μου αν εχει φτασει σε αυτο το σημειο η ελλεηνιδα σε αυτο το σημειο θα ειναι και ο ελλεηνας. Και δεν θα μπορει να πηδιεται κιολας για να φαει. και σκεψου επισης οτι πολλοι απο δω μεσα εχουν μαναδες και αδελφες. μην σου πω και κορες.
με λιγα λογια την καταντια της χωρας μας μην την χαιρεσαι για εκδικηση.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ρε παπαρια μου αν εχει φτασει σε αυτο το σημειο η ελλεηνιδα σε αυτο το σημειο θα ειναι και ο ελλεηνας. Και δεν θα μπορει να πηδιεται κιολας για να φαει. και σκεψου επισης οτι πολλοι απο δω μεσα εχουν μαναδες και αδελφες. μην σου πω και κορες.
με λιγα λογια την καταντια της χωρας μας μην την χαιρεσαι για εκδικηση.

πιστεψε με,δεν το χαιρομαι καθολου,και πολυ περισσοτερο για ολους.ομως πολυς κοσμος εχει πει οτι ειδικα στις σχεσεις εχει ξεφυγει το πραγμα,και επρεπε να σφιξουν λιγο οι κωλοι.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
πιστεψε με,δεν το χαιρομαι καθολου,και πολυ περισσοτερο για ολους.ομως πολυς κοσμος εχει πει οτι ειδικα στις σχεσεις εχει ξεφυγει το πραγμα,και επρεπε να σφιξουν λιγο οι κωλοι.
ισως να φτιαξουν λιγο οι σχεσεις (αν και μπορει να συμβει το αντιθετο) αλλα θα ειμαστε ολοι γαμησε τα
 

Επισκέπτης
Ωραία θα ήταν να έβγαιναν στο κλαρί αματούρια ελληνίδες
με μικρή πελατειούλα και διαλεκτή
για κανά μισθουλάκο!

Αν ενδιαφερόταν κάποια ενδιαφέρουσα
θα της έδινα κανά 800άρι το μήνα ,
για 6-7 συνεδρίες με a-levels, cim , owc , bareback a-levels κτλ κτλ κτλ !!!!!!
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ισως να φτιαξουν λιγο οι σχεσεις (αν και μπορει να συμβει το αντιθετο) αλλα θα ειμαστε ολοι γαμησε τα

και σκεψου οτι γυναικα ειπε επι λεξη οτι ενα απο τα καλα της κρισης ειναι οτι ηρθαν τα ξευγαρια κοντα.απο'κει να καταλαβεις
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
τελειωσαν τα φραγκα τυπε?η μεγαλωσες πολυ? :think:

Χρεοκόπησα. Έπαιξα ένα στοίχημα 300 χιλιάδες πάνω σε μία επιχείρηση που δεν πήγε τελικά. Μεγάλη μαλακία μου αποδείχτηκε.

Για μένα στα αρχίδια μου. Ένα πιάτο φαί θα βρεθεί να φάω. ΠΙο πολύ λυπήθηκα τα 3 άτομα που έμειναν χωρίς δουλειά κλείνοντας το μαγαζί μου.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ωραία θα ήταν να έβγαιναν στο κλαρί αματούρια ελληνίδες
με μικρή πελατειούλα και διαλεκτή
για κανά μισθουλάκο!

Αν ενδιαφερόταν κάποια ενδιαφέρουσα
θα της έδινα κανά 800άρι το μήνα ,
για 6-7 συνεδρίες με a-levels, cim , owc , bareback a-levels κτλ κτλ κτλ !!!!!!

εχει κορη εσυ μην ανοιγεσαι μπουλη :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
πιστεψε με,δεν το χαιρομαι καθολου,και πολυ περισσοτερο για ολους.ομως πολυς κοσμος εχει πει οτι ειδικα στις σχεσεις εχει ξεφυγει το πραγμα,και επρεπε να σφιξουν λιγο οι κωλοι.

συμφωνω σε ολα αυτα αλλα να πω την αληθεια δεν ευχομαι να πεθανει κοσμος απο πεινα μπας και αλλαξει η νοοτροπια..
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Χρεοκόπησα. Έπαιξα ένα στοίχημα 300 χιλιάδες πάνω σε μία επιχείρηση που δεν πήγε τελικά. Μεγάλη μαλακία μου αποδείχτηκε.

Για μένα στα αρχίδια μου. Ένα πιάτο φαί θα βρεθεί να φάω. ΠΙο πολύ λυπήθηκα τα 3 άτομα που έμειναν χωρίς δουλειά κλείνοντας το μαγαζί μου.
ω ρε φιλε μλκια :-

δεν εχεις ορεξη να ξαναρχισεις απο την αρχη?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
συμφωνω σε ολα αυτα αλλα να πω την αληθεια δεν ευχομαι να πεθανει κοσμος απο πεινα μπας και αλλαξει η νοοτροπια..
που εισαι δικια μου τα καλυτερα χανεις ποσταριστικε φωτο του λακη με μια κοιλια σαν του ντουζου και ενα σωβρακο προπολεμικο.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
που εισαι δικια μου τα καλυτερα χανεις ποσταριστικε φωτο του λακη με μια κοιλια σαν του ντουζου και ενα σωβρακο προπολεμικο.

ε την εχω δει και παλια, την εχω κιολας.γιατι τον λεω νομιζεις μπουλη και χοντρομπαλακι;
 

Επισκέπτης
που εισαι δικια μου τα καλυτερα χανεις ποσταριστικε φωτο του λακη με μια κοιλια σαν του ντουζου και ενα σωβρακο προπολεμικο.

Πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει ένα αναρχοκουμμούνι ;;;;;
Δεν υπάρχει όριο.
Από τη στιγμή που γίνεται αναρχοκουμμούνι
είναι ήδη τόσο χαμηλά , που δεν πάει παρακάτω.

Το προπολεμικό σώβρακο
ήταν κάποιο παρόμοιο σωρτσάκι ....

adidas-WMNS_3_STR_SHORTS-grey-1.jpg


άλλη φορά θα ξέρω , αν είναι καλοκαίρι και κάνω χάζι
στο bou.com
να είμαι ντυμένος καλά
για να εντυπωσιάσω αγάμητες πουστάρες σαν εσένα ....
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πόσο χαμηλά μπορεί να πέσει ένα αναρχοκουμμούνι ;;;;;
Δεν υπάρχει όριο.
Από τη στιγμή που γίνεται αναρχοκουμμούνι
είναι ήδη τόσο χαμηλά , που δεν πάει παρακάτω.

Το προπολεμικό σώβρακο
ήταν κάποιο παρόμοιο σωρτσάκι ....

adidas-WMNS_3_STR_SHORTS-grey-1.jpg


άλλη φορά θα ξέρω , αν είναι καλοκαίρι και κάνω χάζι
στο bou.com
να είμαι ντυμένος καλά
για να εντυπωσιάσω αγάμητες πουστάρες σαν εσένα ....
γιατι οποιους σε δουλευουν τους λες αναρχοκομουνια ρε τυπε δεν το εχω καταλαβει ποτε. :think:
 

zx6r

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
εσυ μαγκα να βγεις στο θρεντ που λεγεται"τι τρεχει επιτελους με αυτες τις ελλεηνιδες" και να τα πεις αυτα.και θα μου πεις μετα ποιος ειναι για τον πουτσο.αν βεβαια αντεξεις.και τις θεωριες σου,ασ'τις οταν δεν ξερεις ποιος ειναι απο την αλλη μερια της γραμμης.
που να ξερω ρε φιλε ...... ξερεις εσυ και αρχισες τα πουστριλικια? ξερω τι χολη βγαζεις και αυτο δειχνει κομπλεξ και χαμηλη νοημοσυνη. απο κοντα κανεις απο τους δυο δεν θα τανε τοσο αντρακι να τα πει στον αλλο. μη μου πεις οτι λεω μαλακιες τωρα
τελος παντων, απλα κουραζει αυτο το πραμα με τις ελληνιδες ακομα και μενα που διαβαζω αραια κ που
εκτος αν ολοι εδω μεσα μιλατε πιο ευκολα αγγλικα ή τσεχικα ξερω γω και οχι ελληνικα και βγαζετε γκομενες ξενες για πλακα
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
που να ξερω ρε φιλε ...... ξερεις εσυ και αρχισες τα πουστριλικια? ξερω τι χολη βγαζεις και αυτο δειχνει κομπλεξ και χαμηλη νοημοσυνη. απο κοντα κανεις απο τους δυο δεν θα τανε τοσο αντρακι να τα πει στον αλλο. μη μου πεις οτι λεω μαλακιες τωρα
τελος παντων, απλα κουραζει αυτο το πραμα με τις ελληνιδες ακομα και μενα που διαβαζω αραια κ που
εκτος αν ολοι εδω μεσα μιλατε πιο ευκολα αγγλικα ή τσεχικα ξερω γω και οχι ελληνικα και βγαζετε γκομενες ξενες για πλακα

φιλαρακο με μονο 22 μηνυματα στο μπου,καλα θα ειναι να μην κανεις στους αλλους παρατηρησεις για το τι θα πουν η δεν θα πουν,και να απευθυνεις προσβολες.εαν εχεις να πεις κατι σε ενα θρεντ,πες το,αλλιως κατσε και διαβαζε μονο.οσο αφορα τα κομπλεξ και την νοημοσυνη,καλα θα ειναι να μιλας μονο για τον εαυτο σου οπως σου ειπα,και οχι για τους αλλους,ειδικα οταν δεν ξερεις ποιος ειναι στην αλλη ακρη της γραμμης.
 

zx6r

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
μου βγαζεις σκυλους καλυτερους απο γυναικες τετοιες οπως του καθενος η μανα και η κορη κλπ
με λες πουστη ενω λεω την αληθεια με βαση οσα γραφεις. με ποια λογικη?
και επειδη εχω 20 ποστ δεν μπορω να το καταλαβω? :huh: :huh: :huh:
τελος παντων κακως συνεχιζω μιας και ακρη δε βγαινει οποτε γαμησε το
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
μου βγαζεις σκυλους καλυτερους απο γυναικες τετοιες οπως του καθενος η μανα και η κορη κλπ
με λες πουστη ενω λεω την αληθεια με βαση οσα γραφεις. με ποια λογικη?
και επειδη εχω 20 ποστ δεν μπορω να το καταλαβω? :huh: :huh: :huh:
τελος παντων κακως συνεχιζω μιας και ακρη δε βγαινει οποτε γαμησε το

ελεος,παρεξηγησες το χιουμορ;την σατυρα;αμαν!ισως καυστικο χιουμορ,και καυστικη κριτικη,αλλα δεν παυει να ειναι χιουμορ και κριτικη

καλα το ειπες,μην συνεχιζεις να γραφεις.δεν επικοινωνουμε καθολου.ασ'το δεν πειραζει
 

COLOTRYPEUR

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
ω ρε φιλε μλκια :-

δεν εχεις ορεξη να ξαναρχισεις απο την αρχη?


  Όρεξη υπάρχει. Λεφτά για νέο ξεκίνημα δεν υπάρχουν. Δουλειές δεν υπάρχουν. Τωρα δουλεύω σαν πωλητής μόνο με ποσοστά. Ίσα τα έξοδά μου βγάζω κι αυτά με το ζόρι.
  Κάνω την αυτοκριτική μου, βλέπω τα λάθη μου κι ελπίζω την επόμενη φορά να σταθώ λίγο πιο τυχερός. Πολλές φορές η λύση είναι μπροστά στα μάτια σου και δεν την βλέπεις.
  Το ευτυχημα είναι πως δεν έχω οικογένεια. Ενα "παλιοτόμαρο" είμαι χωρίς υποχρεώσεις, οπότε θα μου είναι πιο εύκολο να ξανασταθώ στα πόδια μου.
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
  Όρεξη υπάρχει. Λεφτά για νέο ξεκίνημα δεν υπάρχουν. Δουλειές δεν υπάρχουν. Τωρα δουλεύω σαν πωλητής μόνο με ποσοστά. Ίσα τα έξοδά μου βγάζω κι αυτά με το ζόρι.
  Κάνω την αυτοκριτική μου, βλέπω τα λάθη μου κι ελπίζω την επόμενη φορά να σταθώ λίγο πιο τυχερός. Πολλές φορές η λύση είναι μπροστά στα μάτια σου και δεν την βλέπεις.
  Το ευτυχημα είναι πως δεν έχω οικογένεια. Ενα "παλιοτόμαρο" είμαι χωρίς υποχρεώσεις, οπότε θα μου είναι πιο εύκολο να ξανασταθώ στα πόδια μου.
ωραιος :rockon: :rockon: καλη δυναμη


ΥΓ σε τι ειδους εταιρια επενδυσες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom