Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

biblio

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Κε Pathos συγχωρήστε με άλλα ό,τι μπορώ κάνω... δεν έχω μνήμη ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ βλέπετε, ούτε είμαι Master Frappadar....
Παίζει αρχηγέ! για το ...αρίνα είμαι σίγουρος, γιατί και εγώ από τον ντι-τζέη το άκουσα το όνομα.
Για ροφήματα δεν γνωρίζω διότι την μαρκάραν σε double team δύο τύποι, ενώ εμένα σε overplay άμυνα άλλη κοπέλα. Το ρόφημα που παρήγγειλε ο ιχνηλάτης το πήρε από άλλη κορασίδα (δεν θυμάμαι το όνομα της), κοντούλα καστανη με ωραία βυζάκια και καλό πρόλογο ;) Από τους καλύτερα σερβιρισμένους φραπέδες απ'όσο μου εκμυστηρεύτηκε μετά.
                                                                                                                                                                                                                                                                          η sylvia ηταν εκει?
 

mgk13

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κε Pathos συγχωρήστε με άλλα ό,τι μπορώ κάνω... δεν έχω μνήμη ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ βλέπετε, ούτε είμαι Master Frappadar....
Παίζει αρχηγέ! για το ...αρίνα είμαι σίγουρος, γιατί και εγώ από τον ντι-τζέη το άκουσα το όνομα.
Για ροφήματα δεν γνωρίζω διότι την μαρκάραν σε double team δύο τύποι, ενώ εμένα σε overplay άμυνα άλλη κοπέλα. Το ρόφημα που παρήγγειλε ο ιχνηλάτης το πήρε από άλλη κορασίδα (δεν θυμάμαι το όνομα της), κοντούλα καστανη με ωραία βυζάκια και καλό πρόλογο ;) Από τους καλύτερα σερβιρισμένους φραπέδες απ'όσο μου εκμυστηρεύτηκε μετά.
Καρινα λενε την κοπελα απο ρουμανια με τους τεραστιους συλικονατους βυζους...Οσο για την κοντουλα καστανη κορασιδα(επισης με μεγαλους φυσικους βυζους) νομιζω εννοεις την Souele...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
diana,κριστυ,βικυ,σιντυ,ντορα,ντενιζ σταθερες εκει?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το  μαγαζί αυτό  λόγω  της  κρίσεως  χαλάρωσε  λίγο .
 

paparas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
diana,κριστυ,βικυ,σιντυ,ντορα,ντενιζ σταθερες εκει?

τη diana έχω να τη δω καιρό εκεί, βίκυ παρούσα μετά από διακοπούλες στη μαμά πατρίδα, ντόρα η τροφαντή εξερευνήτρια επίσης κρατάει γερά, κρίστυ αγνοείται - λογικά έχει φύγει εδώ και καιρό
 

paparas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
0
Αντριάννα μποντιμπιλνταρού εκεί, Τατιάνα αν εννοείς μια ξανθιά γαλανομάτα  επίσης εκεί, οι άλλες δε μου λένε κάτι για να βοηθήσω
 

biblio

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
που πηγε η SYLVIA................ ηταν πολυ καλη σε ολα..............
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Αντριαννα φτιαχνει ροφημα ??????

εγω νομιζω πως ναι !!!!!!
 

tasos_marou

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Μια χαρα το φτιαχνει το ροφημα η Αντριαννα  :sunglasses:
Παρασκευη πηγα, αρκετα και καλα τεμαχια θα ελεγα, παιζει πολυ λατιν σ αυτο το ιδρυμα αδερφακι μου.. :booty:
Ευτυχως που νιωσανε και βαλανε τον απλο χορο 10 γιουρια, οχι 12ευρα και μα...κιες!
Πως γινεται Παρασκευες και ειναι πιο γεματο δεν εχω καταλαβει  :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μια χαρα το φτιαχνει το ροφημα η Αντριαννα  :sunglasses:
Παρασκευη πηγα, αρκετα και καλα τεμαχια θα ελεγα, παιζει πολυ λατιν σ αυτο το ιδρυμα αδερφακι μου.. :booty:
Ευτυχως που νιωσανε και βαλανε τον απλο χορο 10 γιουρια, οχι 12ευρα και μα...κιες!
Πως γινεται Παρασκευες και ειναι πιο γεματο δεν εχω καταλαβει  :think:

το θεμα ειναι αν η ντιανα ειναι εκει,η καλυτερη ποιοτητα παρασκευης ροφηματος!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
για περιεγραψε μπας και ξερω

μακρυα μαλλια ξανθια βαμμενη με ραστα προσθετικα στα μαλλια τουμπανο βυζι σιλικονη,κορμαρα ψηλη καυλοραπανο,μαυρισμενη απο σολαριουμ ετσι και αλλιως κωλος κουκλος και φατσα καυλοανωμαλη,αλλα καλη ψυχη γενικα.
 

tasos_marou

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
μακρυα μαλλια ξανθια βαμμενη με ραστα προσθετικα στα μαλλια τουμπανο βυζι σιλικονη,κορμαρα ψηλη καυλοραπανο,μαυρισμενη απο σολαριουμ ετσι και αλλιως κωλος κουκλος και φατσα καυλοανωμαλη,αλλα καλη ψυχη γενικα.

Αν θυμαμαι καλα τοτε ναι ηταν μια οπως αυτη που περιγραφεις που εκανε εντυπωση σαν παρουσια στην παρεα μου
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

Victor330

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Που το φτιαχνει το ροφημα η Αντριαννα στον σπεσιαλ χορο η και στον απλο?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Που το φτιαχνει το ροφημα η Αντριαννα στον σπεσιαλ χορο η και στον απλο?

Θυμασαι  το  τραγούδι
« Πάρε  με  Αντριάννα  μου  να  σε  βοηθώ  στην πλύση , και να  σου  κουβαλώ  νερό  απ΄ το Βατραχοννησι ? »
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Θυμασαι  το  τραγούδι
« Πάρε  με  Αντριάννα  μου  να  σε  βοηθώ  στην πλύση , και να  σου  κουβαλώ  νερό  απ΄ το Βατραχοννησι ? »


γιατι μόλις μας τελείωσε απ το Αγαθονήσι...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εκει  ρε  εξυπνόπουλε  γίνονται  υπερπτήσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom