Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

grsikat

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μετα το χασομερι στις μουσσες εσκασα λολιτα..........
ομως δεν ειχα και πολυ χροονο στην διαθεση μου.
μπηκα πηρα ενα ποτακι και μια μισελ για ενα πριβε (55 ευρω εδω) το οποιο και ηταν ακρως ικανοποιητικο.
πληρωσα το ποτο μου και εφυγα μεσα σε 40 λεπτα.
Ο σερβιτορος-πορτιερης με εβαλε σε τραπαζακι καρεκλατο, αλλα δεν ειχα κεφι για καναπε. οποτε ομως εχω ζητησει καναπε κανεις δεν μου εχει αρνηθει (εκτος αν ειναι φουλ).
Αν εχτες βαθμολογουσα τις μουσσες με 5/10 στο λολιτα θα εβαζα 8.
 

SAKIS019

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Για να μη το κουράζουμε κιόλας εγώ κάθε φορά που πάω και ζητάω καναπέ 9/10 θα με βάλει. Δεν το απαιτώ απλά του λέω ότι δεν μου αρέσει και τελειώνει εκεί το θέμα. Η κοπέλα από την Λιθουανία λέγεται βάιντα και είμαι 1000% σίγουρος διότι κάθεται παρέα μου που και πού. 
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μπηκα πηρα ενα ποτακι και μια μισελ για ενα πριβε (55 ευρω εδω) το οποιο και ηταν ακρως ικανοποιητικο.

αντε ρε...χτυπαει φραπεδακι η μισελ το γλυκο και απονηρευτο τσεχακι?απαπα!που καταντησαμε.....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ακουσα απο φιλο, πως το τρελλο μωρο η Σουζανα απο Τσεχια δεν βρισκεται πια στο μαγαζι..

Παρακαλειται η ομαδα κρουσης να βρει τα ιχνη της..
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ακουσα απο φιλο, πως το τρελλο μωρο η Σουζανα απο Τσεχια δεν βρισκεται πια στο μαγαζι..

Παρακαλειται η ομαδα κρουσης να βρει τα ιχνη της..

σε κανα ρασπουτιν θα πηγε μωρε...
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη στο μαγαζί: Μέτριος κόσμος, βαριεστημένο show, με εξαίρεση το πολύ καλό λεσβιακό από 3+2 κοπέλες (3 active και 2 sidekicks)  :rockon: :rockon: :rockon: Μόνα Λίζα σταθερή αξία (συμμετείχε στο λεσβιακό μόνο ως κομπάρσος δυστυχώς) η Ντενίζ και το Χριστινάκι συμπληρώνουν το τοπ 3 του μαγαζιού. Χοροί όπως πάντα στα 12 ή 13 ευρώ, πριβέ 55 (δε ξέρω αν η τιμή ξέμεινε από το πασχαλινό δώρο  :tickedoff: ή αν θα πέσει next week. Υπήρχαν και 2 πολύ καλά κομμάτια από τσεχία, πλην Ντενίζ, δε συγκράτησα ονόματα  :headbang: Πάντως Σουζάνα δεν είδα πουθενά  :headbang:
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
πηρα χορο την Ντορα και την Πατρίτσια(ρουμανα) ! η πατριτσια καλο χορο εκανε , αλλα τον καλυτερο χορο τον εκανε η Ντορα !! ειναι και αυτα τα στηθια της που με τρελαναν !! τη ρωτησα και τι νουμερο σουτιεν φοραει !! 4 !! οπως το ειχα υποπτευτει !!!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Ποιά είναι η πατρίτσια? Κάνε μια περιγραφή
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
πηρα χορο την Ντορα και την Πατρίτσια(ρουμανα) ! η πατριτσια καλο χορο εκανε , αλλα τον καλυτερο χορο τον εκανε η Ντορα !! ειναι και αυτα τα στηθια της που με τρελαναν !! τη ρωτησα και τι νουμερο σουτιεν φοραει !! 4 !! οπως το ειχα υποπτευτει !!!

Χεχε για τη Ντόρα τάλεγα εγώ καιρό τώρα ελπίζω να πήρες σωστά ρέστα...
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Η Σουζάνα εργάζεται στο STAR τώρα για όσους την ψάχνουν.
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
η πατριτσια ειναι ρουμανα ομορφη, μελαχρινη , βεβαια εχει λεπτα χειλια , οχι σαρκωδη , στηθος για καποιους φυσιολογικο , αλλα για μενα ειναι αφυσικο(ειναι αβυζη η κοπελα, αλλα εγω ειμαι μεγαλος βυζοθηρας !!!), εκανε αρκετα καλο χορο , χαμογελαστη ηταν πολυ και αυτο μου αρεσε...αλλα παιδια ολα τα λεφτα ηταν η πολωνεζα η Ντορα !!! την πηραμε χορο και εγω και ο φιλος μου , ξεχωριστα βεβαια !! αψογη !! χαμογελαστη ,κλπ...αλλα τι σας τα λεω αυτα !! αφου θα την εχετε παρει ολοι σας χορο ηδη !!
 

julio_the_impaler

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
σωστα ρεστα πηρα !! καλα που μου το ειπατε για τι σκεφτομαι να ξαναπαω και να την παρω παλι για χορο...για την ντορα παντα μιλαμε !! τι λετε να υπαρχει αναλογια μεταξυ στηθους-τιμης χορου ?? ε ρε τι κανουμε εμεις οι βυζοθηρες για ενα βυζι !!!!
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
δεν πηγαινω συχνα πλεον σεν στριπ.παλια πηγαινα λολιτα ανατολη και ρασπουτην.περση δουλευε στο λολιτα μια κοπελα απο λιθουανια  φλωρα μελαχρινη με ενα σημαδι στην κοιλια.εχει αλλαξει νουμερο και μαγαζι .ξερει κανει που παιζει τωρα?
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
δεν πηγαινω συχνα πλεον σεν στριπ.παλια πηγαινα λολιτα ανατολη και ρασπουτην.περση δουλευε στο λολιτα μια κοπελα απο λιθουανια  φλωρα μελαχρινη με ενα σημαδι στην κοιλια.εχει αλλαξει νουμερο και μαγαζι .ξερει κανει που παιζει τωρα?
αν αυτη η φλωρα ειχε και μια κορη στην λιθουανια στην εφηβεια και δουλευε λιγο πιο πριν λιντο θελω και γω να μαθω που ειναι τωρα. την ψαχνω καιρο και θα ρωταγα αργα ή γρηγορα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ωραίο κλίμα, ξέφυγε από τη γενική μιζέρια του τριημέρου. Ωραίες παρουσίες Andriana, Mona Liza, Alina O Καναπές Φλέγεται( με Κώστα Πρέκα, όποιος κατάλαβε ). Diana απούσα, service μια χαρά
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίο κλίμα, ξέφυγε από τη γενική μιζέρια του τριημέρου. Ωραίες παρουσίες Andriana, Mona Liza, Alina O Καναπές Φλέγεται( με Κώστα Πρέκα, όποιος κατάλαβε ). Diana απούσα, service μια χαρά

καλα βρε φίλτατε...μόνο 3 κοπέλες είχε το μαγαζί χτές?μα πόσο χάλια πάνε οι δουλειές τους...? :think:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εσύ τι λές; Τις ωραίες παρουσιές αναφέρω++
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom